Jdi na obsah Jdi na menu
 

Připravujeme

Září 2016
2.9. - pátek
Buki Fest

Jitka Vrbová , Jiří Veisser a New Rangers , Classic Roxk´n´roll band a Pepa Pilař

Přijďte si užít výbornou muziku, kterou Michal Bukovič buď opatřil texty, nebo kterou měl zkrátka rád.Také věnujeme  milou vzpomínku panu Standovi Chmelíkovi textaři, skladateli, multiinstrumentalistovi, který nás opustil letos v únoru.

Na BUKIFESTu i letos vystoupí paní učitelka, jazzmanka a country zpěvačka, paní Jitka Vrbová, dále naše pozvání přijal pan Jiří Veisser a New Rangers, kteří hrají klasický „rangersácký“ repertoár včetně písní právě s texty Michala Bukoviče.

Závěr večera pak bude patřit Pepovi Pilařovi a Classic & Rock’n’Roll Bandu. Pepa Pilař koncem padesátých let založil rock ́n ́rollovou kapelu The Teenagers, se kterou začal hrát a zpívat hudbu svých idolů. Jejich prvním velkým úspěchem bylo vystoupení v pražské Lucerně (1963). Tato idyla skončila vojenskou službou a beatlemanií. Pepa Pilař rock ́n ́roll však nikdy neopustil a hraje dál pro kamarády, kterým se rock ́n ́roll nepřestal líbit. Jako živoucí česká rock ́n ́rollová legenda byl Pepa Pilař přizván i ke spolupráci autory muzikálu „Šakalí léta“.

Festival zahájí pan Petr Řehoř, zakladatel tohoto festivalu, večerem nás pak provede pan Pavel Kopačka.

19.00 / vstup 180,- Kč / předprodej Club Kino 150,- Kč

3.9. - sobota
Hudební sobota na grilu - All By Myself / Petr Váňa junior

Zahradní párty v  Clubu Kino -  Volume 6
Grilované speciality od oběda do půlnoci - steaky, plněné pečené brambory Mr.Potato, hermelín, domácí klobásky od řezníka Krkovičky, grilovaná zelenina a výborné dipy.
Pivo Kozel 11°- 25,- Kč
Hudební specialita  -  All By Myself - Petr Váňa Junior
Akustický koncert kapely All By Myself, hrající převzaté písně interpretů jako: The Killers, Green Day, U2, Tom Petty, Glen Hansard, MUSE, Snow Patrol, Rolling Stones a mnoho dalších.
A vše se odehrává na zahrádce Clubu – nebude-li přát počasí jdeme dovnitř.
19.00 / vstup zdarma

4.9. - neděle
Club Kino na Radiofestu

Letos i my jsme částí Radiofestu, navštivte nás na našem stánku a užijte si hezkou neděli s předními kapelami.
http://www.radio-fest.cz/cernosice-program

7.9. - středa
Zasedání zastupitelstva - 19:00 hod.


9.9. - pátek
Naživo
: Mr. Cocoman & The solid vibez + Space Cripple Bastards + After: DJ Wilda Panda
Série NAŽIVO! odstartovala v květnu úspěšným vystoupením dua Rest & Fatte. Další večer proběhne už 9. září uvede v černošickém Club Kině a uvede jednoho z nejvýznamnějších představitelů české reggae scény a držitele hudební ceny anděl v kategorii Reggae a ska Mr. Cocomana s jeho kapelou The Solid Vibez. Černošice se díky Cocomanovi proto mohou naladit na pohodovou vlnu reggae atmosféry, která v kombinaci s končícím létem jistě vytvoří nezapomenutelný večer. Jako předkapela se představí místní kapela Space Cripple Bastards. Akci pořádá iniciativa Na Nohou ve spolupráci se spolkem Otevřené Černošice. Více informací na www.nanohou.eu
20.00 / vstup 150,- Kč, do 26-ti let pouze 90,- Kč

10.9. - sobota
Letní kino - Fargo

Cynický thriller FARGO hvězd amerického nezávislého filmu, bratrů Joela a Ethana Coenových je dalším inteligentním diváckým filmem vzniklým mimo Hollywood. Strohá režie ozvláštněná černým humorem a vynikající scénář vycházející ze skutečné události (ta se odehrála v Minnesotě v roce 1987) ukazují, že bratři Coenovi jsou stále schopni bravurně střídat styly. Výtvarně příběhu dominují nekonečně bílé, zasněžené plochy bez obzoru. Vyprávění se odvíjí ve třech propojených liniích, sledujících počínání všech hlavních postav. Soustřeďuje se na pečlivé vykreslení jednotlivých charakterů a na specifickou atmosféru snímku, ve kterém všichni mimo jiné neustále jedí a dívají se v televizi na hokej. Příběh se povětšinou odehrává "na cestě" a jeho ozvláštněním jsou i severská příjmení téměř všech postav (dle bratrů Coenových, pocházejících právě ze státu Minnesota, je zde silná skandinávská přistěhovalecká menšina).
20.00 / vstup zdarma

14.9. - středa
Jefim Fištejn - beseda

Je Evropa ve válce? Beseda s Jefimem Fištejnem. Moderuje Jiří Oberfalzer.
20.00 / vstup zdarma

16.9. - pátek
Adriano Trindade a Los Quemados - koncert

Brazilská noc plná Samby s fantastickým zpěvákem a živou kapelou!
Po pár letech si znovu zahraje v černošickém Kinu Adriano Trindade z Brazílie v doprovodu kapely Filipa Spáleneho Los Quemados. Můžeme se těšit na temperamentní samby se směsí groovy, funky a latiny v podání černošského zpěváka Adriano Trindade z Brazílie, který patří mezi nejuznávanější interprety moderní samby. Kapela Los Quemados je složené z vynikajících sólistů hraje mimojiné fusion, tedy peprnou směs jazzu s prvky funky, latiny, afro hudby, bopu. Kapela v současné době nahrává CD a tak se můžete těšit na novější repertoár i autorské skladby Adriana. Více informací naleznete na www.myspace.com/adrianotrindade a na www.losquemados.cz. Koncert pořádá město Černošice. Projekt se uskutečňuje za  finanční podpory Ministerstva kultury.
20.00 / vstup 150,- Kč / předprodej Minimarket 140,- Kč

17.9. - sobota
Svatba - klub zadán


18.9. - neděle
Will Johns Band (UK/CZ) - koncert

Will Johns je uznáván jako jeden z nejvýraznějších a nejzajímavějších umělců na dnešní britské bluesové scéně. Jeho hra na kytaru je moderní, ale zároveň respektuje i bohatou historii blues. Zkušenosti a dovednosti, které přecházejí z generace na generaci, jsou zde jednoznačně zachovány, protože Will má přímou spojnici na zlaté časy hudby – jeho strýci jsou (či byli) Eric Clapton, George Harrison a Mick Fleedwood! Od patnácti let se Will sám učil na kytaru, ale s obrovskou podporou svého světově proslulého strýce, bluesmana Erica Claptona. Will Johns prostě „krvácí“ BLUES! (v originále „bleeds the blues“).
Will je velmi respektovaný skladatel, byl tři roky po sobě (2012-2014) nominován za "nejlepší původní píseň" na British Blues Awards. Má fanoušky po celé Británii a pravidelně se účastňí prestižních akcí jako jsou Birmingham Jazz & Blues Festival či Cambridge Rock Festival.  Johnsovo české a slovenské turné se uskuteční v rámci celoevropského promotion jeho třetího alba " Something Old, Something New" (Něco starého, něco nového), které vyšle na jaře 2016.  Tak nepropásnete tento koncert, který se koná v černošickem Club Kinu. Projekt se uskutečňuje za  finanční podpory Ministerstva kultury.
20.00 / vstup 180,- Kč / předprodej Minimarket 150,- Kč

22.9. - čtvrtek
Edith Piaf - Známá neznámá

Pojďte s námi  na pouť za legendární Edith Piaf, jejíž život byl zahalen rouškou mýtů a dohadů. Za zpěvačkou nevšedního hlasu i projevu, za ženou, jejíž život je dodnes v mnoha směrech opředen tajemstvím, polopravdami a někdy i záměrnou lží nevycházející vždy z ní samé a z její představivosti, ale i z jejího okolí. Nejvíce však o Edith Piaf vypovídají její písně. Smutné až tragické, výjimečně veselé a radostné, každopádně však prožité a vyzpívané zcela nezaměnitelným hlasem. Jako Edith Piaf se vám představí Eva Kriz-Lifková, ,která vykročila na svoji sólovou dráhu nejprve v Praze jako interpretka černošských spirituálů a gospelů ve skupinách Erastus a Spirituál kvintet. Láska k duchovni hudbě a mnohaleté studium zpěvu v Paříži jí umožnily sólově účinkovat ve Francii nejen v řadě oratorií a kantát, ale i v mnoha samostatných koncertech, věnovaných převážně renesanční a barokní hudbě. Život ve Francii jí umožnil postupně vstřebávat francouzskou hudební kulturu, zejména klasický šanson. Dále účinkuje herečka Jana Hermachová a na piano bude doprovázet Milan Dvořák, který byl uměleckým vedoucím doprovodné skupiny Hany Hegerové, dlouhodobě spolupracuje s Evou Pilarovou a dalšími interprety. Působil jako profesor kompozice na Ježkově konzervatoři v Praze a je členem Swing kvintetu Praha. Jako hudební skladatel se uplatňuje v mnoha oborech: šansony a písně, jazzové klavírní etudy, muzikály a filmová hudba.
20.00 / vstup 100,- Kč

23.9. - pátek
Di Grine Kuzine european multi-culti extra clase v Club kinu - koncert

Di Grine Kuzine alias Zelená Sestřenice (název slavné písně v jidiš) je pětičlenná kapela hající ve složení Alexandra Dimitroffa (Bulharsko) - zpěv, akordeon, Sebastian Kunzke – tuba, Martin Gerwig – trubka, zpěv, Stefan Fräntzel – klarinet,  soprán saxofon, zpěv, Snorre Schwarz - bicí, zpěv Z berlínských pajzlů postupně došla přes šest CD a stovky koncertů až ke globálnímu, celoevropskému úspěchu. Pro skupinu je charakteristické eklektické sojení dixielandu z New Orleans, melodií z bosenských hor a pódiového nasazení hodného livepoolského Cavern Clubu. Šarmantní sound, originální a inovativní adaptace tradičních a známých skladeb, hudba srdce Evropy, mnohojazyčný a mnohoznačný taneční orchestr. Soubor se cítí jako doma na pódiích v Oděsse, Kodani stejně jako v Lisabonu.  Energie, Inspirace, Radost i Bolest v jednom. Ale víc než čímkoli jiným jsou Di Grine Kuzine fantastickou živou kapelou. Vlnící se rytmus, dechy ostré jako břitva a ohromující vokál Alexandry Dimitroff, jak jej popsal časopis WOM Magazíne, překypují vnitřní jiskrou. Inspirace a zanícení, radost a euforie, úzkost a touha, to všechno je smícháno dohromady. Podmanivější než pop a silněji spalující než folk, hudba z divokého srdce Evropy, mimo prostor a čas. Více: www.kuzine.de Nenechte si ujít seznámení se s kapelou která koncertuje po celé Evropě a přijďte v pátek 23.9 od 20.00 do černošického Club kina. Projekt se uskutečňuje za  finanční podpory Ministerstva kultury.
20.00 / vstup 180,- Kč / předprodej 140,- Kč

24.9. - sobota
False Hope - koncert

Po znovu vzkříšení na Slunovratu se tato černošická parta rozhodla vystoupit i v Černošicích. A kde jinde než samozřejmě na svojí domovské scéně v Clubu Kino, kde se vlastně jejich styl a songy klubaly na svět. Přijďte si užít večírek hardcore/punku plný jejich energických skladeb a samozřejmě osobitého podání.
20.00 / vstup 90,- Kč

30.9. - pátek
Club zadán - narozeniny


Říjen 2016
1.10. - sobota
Club zadán - narozeniny


5.10. - středa
Tomáš Töpfer - beseda


7.10. - pátek
Euphonica - Koncert


8.10. - sobota
Bass Černošice


14.10. - pátek
Eddie Martin (UK/CZ/SK) + Petra Börnerová Trio (CZ/SK)


15.10. - sobota
František Nedvěd ml. s kapelou Hot Dog Band - koncert


16.10. - neděle
Kočičí trampoty - pohádka


21.10. - pátek
Ostrich Quartet - Jazz


22.10. - sobota
Fekete Jenő & Horváth Misi (HU)


23.10. - neděle
Mraveniště - oslava


28.10. - pátek
Jack Cannon Band (HU)


29.10. - sobota
Klub zadán - oslava


Listopad 2016
2.11. - středa
Zasedání zastupitelstva - 19:00 hod.


4.11. - pátek
Ivan Hajniš - koncert


5.11. - sobota
Country tance - - Kapičky


10.11. - čtvrtek
Sax & Crime (A) - koncert


11.11. - pátek
Echoes of Pink Floyd


12.11. - sobota
Club uzavřen - soukromá akce


19.11. - sobota
Club uzavřen - soukromá akce


25.11. - pátek
Petr Beneš - koncert


26.11. - sobota
Černošický ples - Gambit


Prosinec 2016
2.12. - pátek
Flamengo


8.12. - čtvrtek
O zapomnětlivém andělíčkovi - pohádka pro děti


9.12. - pátek
Zuby Nehty - koncert


10.12. - sobota
Bass Černošice


14.12. - středa
Zasedání zastupitelstva - 19:00 hod.


16.12. - pátek
Timudej - Vánoční koncert


17.12. - sobota
DeColt - koncert


Leden 2017
13.1. - pátek
Hudba Praha - koncert


27.1. - pátek
Rezervace - koncert