Jdi na obsah Jdi na menu
 

Připravujeme

Červen 2016
3.6. - pátek
Příběhy obyčejného šílenství - Divadelní sekce Praha
poster_silenstvi.jpg

Divadelní sekce Praha Vás zve na  „Příběhy obyčejného šílenství“
„Většina lidí je v agónii a jsou na tom tak mizerně, že radši riskují další agónii, než aby se pokoušeli čelit svojí stávající životní situaci“  (Charles Bukowski)
Osmou hrou v pořadí, kterou se soubor rozhodl nastudovat je černá komedie Petra Zelenky o „obyčejném, každodenním šílenství“. Po sedmi osvědčených titulech od tuzemských či zahraničních klasiků zvolila DSP nejednoduchý příběh ze současnosti.  Kde jsou hranice normálnosti? Co je to vlastně bláznovství?  A jaké máme právo odlišné chování soudit?
„Existuje jediný způsob, jak se z toho dostat. Nechat se odeslat poštou jako balík“
Hra, původně psaná pro Dejvické divadlo a následně i film, který byl na jeho motivy později natočen, získala nejen řadu ocenění, ale dočkala se mnoha nastudování u nás i v zahraničí.
Doufáme, že Vás toto představení plné absurdních situací, svérázných postav, různých podob lásky, černé magie a  náhodných  telefonních hovorů zaujme, stejně jako nás.  Pojďme se společně bavit i zamýšlet, společně sdílet příběhy, nechme se vtáhnout do hry, zaposlouchejme se do originálních melodií hudebního doprovodu.  Prostě pojďme společně do divadla.
Na tomto místě bychom chtěli poděkovat Františkovi Zborníkovi za jeho režijní konzultace, cenné rady a za to, že s námi „do toho“ šel. A to je jen další z příběhů obyčejného šílenství.
20.00 / vstup 99,- Kč

4.6. - sobota
Karel IV v Clubu Kino
Oddechový večírek po průvodu Karla IV. Music, movies, musical video clip show. Výborné pochutiny, drinky, pohoda ...
19.00 / vstup zdarma

10.6. - pátek
2x a dost + The PepperCubes - koncert

Kapela 2X A DOST! hraje svižný a veselý rock řízlý punkem. V roce 2015
natočila své první EP VĚCI JASNÝ. Chtělo by se říct, že kapela hraje obyčejný punk rock, ale posluchače upoutá vždy něčím navíc. Lehce satirické texty ze všedního života, s někdy až melancholickým zabarvením, tvoří hlavní část repertoáru.
20.00 / vstup 80.- Kč

11.6. - sobota
Club zadán - oslava


14.6. - úterý
Krimi fest - Gangster Ka 1 - kino

Tentokráte Krimifest i v Clubu Kino.Jak slibováno dříve, odehraje se v Černošicích v červnu  kulturně společenská akce s více než patnáctiletou tradicí. Projekt Krimifest, snaha pobavit zajímavě a kvalitně co nejvíce návštěvníků (za dostupnou cenu) a zároveň neformálně podněcovat k zamyšlení nad současným stavem kriminality kolem nás...
Kriminální thriller Gangster Ka je natočen podle námětu Jaroslava Kmenty, který je autorem knihy „Padrino Krejčíř“.
Varování ministerstva: Peníze jsou silně návykové.
Radim Kraviec alias Káčko se vyznačuje vysokou inteligencí a talentem pro dokonalý podvod. Kde jiní sahají po zbrani, on využívá lsti a armády právníků i monstrózního kapitálu. Mrknutím oka okrádá stát o miliardy korun. Je si ale dobře vědom hranice, kterou nesmí překročit. Tou hranicí je fyzická eliminace kohokoliv ze svého okolí. Díky kontaktům na politické scéně chystá Kraviec triumfální majstrštyk - ovládnutí ČEPRA, společnosti kontrolující veškeré zásoby pohonných hmot v republice. Když to vyjde, bude to „obchod" století. Káčka nečekaně zradí jeho pravá ruka, Albánec Dardan Cirkel, který spolupracuje s hospodářskou kriminálkou. Nemožné se stává skutečností. Nepolapitelný tunelář Káčko končí ve vazbě, státu jsou zachráněny miliardy korun. Zatím... Protřelý Kraviec se díky šikovným právnickým kličkám dostává velmi rychle na svobodu. Jeho opatrnost a chladně kalkulující mysl nenávratně mizí. Rozjíždí nelítostnou mašinerii pomsty. Káčko překračuje pomyslnou hranici od finančního zločince k nelítostnému řezníkovi... Gangster Ka zkoumá mechanismus organizovaného zločinu, vnáší světlo do šesti miliardového tunelu a snaží se objektivně ukázat zrod skutečného gangstera.
Hrají:Hynek Čermák, Predrag Bjelac, Vlastina Svátková, Filip Čapka, Alexej Pyško, Jaromír Hanzlík, Miroslav Etzler, Tomáš Jeřábek, Zdeněk Žák, Jan Révai, Blažena Hlasová, Simona Prasková, Stanislav Majer, Pavel Bezděk, Marian Roden, Jan Vlasák, Václav Chalupa
20.00 / vstup zdarma

15.6. - středa
Brekeke, aneb, Hrátky v mokrém paláci  - pohádka pro děti

pohádkový muzikálek na vodnické téma

Milé děti, dnes uvidíte pohádkový muzikálek o životě vodníků a vodnic v paláci celém z vody. Zajímá vás říše mokrých bytostí složených z vody a kostí, kteří jsou docelá zelení? Mají city, kamarády a znají lásku? To jsou všechno otázky, na které vám odpoví malý muzikál s názvem Brekeke, aneb, Hrátky v mokrém paláci. Budeme se těšit na vaši návštěvu, a že si s námi zazpíváte některou s četných písní, které uslyšíte a možná odejdete z divadla úplně zelení, stejně jako naši hrdinové.
9.00 / vstup 80,- Kč

15.6. - středa
Krimi fest - Gangster Ka 2 - Afričan - kino

Kriminální thriller Gangster Ka je natočen podle námětu Jaroslava Kmenty, který je autorem knihy „Padrino Krejčíř“.
Varování ministerstva: Peníze jsou silně návykové.
Po nepochopitelném útěku přímo z rukou policie, opouští Kraviec Českou republiku. Začíná nová etapa jeho zločinného života. Káčko už nemá co ztratit. Teprve teď začíná vyplouvat na povrch veškerý odpad, který po něm zbyl. Káčko se usazuje na Seychelských ostrovech, v rukou má směnku na 80 milionů, která z fleku může položit premiéra i vládu. 6 miliard z vytunelovaného podniku ČEPRO se pomalu rozpustilo, je potřeba přijít s novým zdrojem příjmu. I kdyby kvůli tomu měl udělat státní převrat. Česká republika tak exportuje do světa gangstera prvotřídního formátu. Ať už to jsou Seychely nebo Jihoafrická republika, všude kam tento gangster vstoupí, likviduje místní mafii a nastoluje vlastní řád. Na povrch se derou negativní vlastnosti jeho charakteru v závislosti na přemíře užívání drog a alkoholu. Káčko se mění z nadprůměrně inteligentního podvodníka na nejtemnějšího gangstera, vraha a obchodníka s narkotiky. A to je místo v polosvětě, ze kterého není návratu... Závěrečná část temného příběhu Gangster Ka: Afričan režiséra Jana Pachla zdůrazňuje fakt, že spáchané zlo nemůže být jen tak pominuto. Jaké jsou mechanismy organizovaného zločinu? Lze nad nimi zvítězit?
Režie: Jan PachlScénář:Jan Pachl Kamera:Marek Janda Hudba:Tadeáš Věrčák
Hrají:
Hynek Čermák, Predrag Bjelac, Filip Čapka, Vlastina Svátková, Brian Caspe, Stanislav Majer, Alexej Pyško, Tomáš Jeřábek, Štěpán Benoni, Veronika Macková, Roman Bartoš, Jan Vlasák, Miroslav Etzler, Radek Bruna, Eva Kodešová, Filip Menzel, Jan Slovák, Daniela Choděrová, Filip Sychra, Barbora Mottlová, Martin Janouš, Ivo Kučera
20.00 / vstup zdarma

16.6. - čtvrtek
Krimi fest Kobry a užovky - kino

Užovka (Matěj Hádek) je ztracen ve svém vlastním životě. Je mu už skoro čtyřicet a nemá holku ani práci, přičemž cítí, že má poslední šanci sám se sebou něco udělat. Naskytne se mu šance, kterou nehodlá promarnit. Jeho bratr Kobra (Kryštof Hádek) je magor, nezodpověděné dítě a feťák, bydlící s věčně opilou matkou (Jana Šulcová). Staví vzdušné zámky a vykrádá chatky. Ve chvíli, kdy se ukáže, že by Užovka mohl být už konečně šťastný, se objeví Kobra. Užovka se mu rozhodne dát pořádnou lekci, situace se ale vymkne kontrole.
Režie: Jan Prušinovský Scénář:Jaroslav Žváček Kamera:Petr Koblovský
Hrají:
Matěj Hádek, Kryštof Hádek, Jan Hájek, Lucie Žáčková, David Máj, Lucie Polišenská, Věra Kubánková, Jana Šulcová, Jan Vápeník, Martin Bonhard, Thomas Zielinski, Pavel Tesař, Ivana Lokajová, Adrian Gabaj, Tobiáš Rímský, Ondřej Nosálek, Jiří Čermák, Marie Jansová, Pavel Dušák, Veronika Řeháková, Jarka Pižla, Vasil Fridrich, Jiří Ková…
20.00 / vstup zdarma

17.6. - pátek
Lotrando a Zubejda - soubor Mašle - divadlo

Školní divadelní soubor MARŠLE (dříve MARZHOUF) zve na premiéru pohádky LOTRANDO & ZUBEJDA. Přijďte se podívat na děsivé loupežníky, krásnou princeznu, tlustého sultána a mnoho dalších. To vše v podání žáků ZŠ Černošice. Těšíme se na Vás!
17.00 / vstup zdarma

18.6. - sobota
Slowly Riders
Day
Sraz Mopedů a ostatních malých motocyklů
Proč jen velké a silné stroje když duše motorkáře tepe i v každém mopedistovi!

12,00 - 14,00 hod - registrace, občerstvení, obhlídka strojů, příprava na vyjížďku
14,00 - 16,00 hod - vyjížďka po okolí Berounky, lomy Mořina - Amerika
16,00 - 19,00 hod - vyhodnocení strojů, zábavné odpoledne, vyhlášení strojů
20,00 - 02,00 hod - koncert - zábava hrají Slowly Riders (Finsko) + Lakomé Barky
12.00 - vstup zdarma

18.6. - sobota
Slowly Riders + Lakomé Barky - koncert

Slowly Riders je  klub tvořený lidmi se stejným zájmem o malé motocykly, hlavně typy : Velosolex nebo současných BLACK'N ROLL Velo-kola.Tato Finská parta dělá vtipné a lehce extrémní výlety po celé  Evropě tak jako jiné motorkářské gangy. A k tomu stejně jako motorky patří i Rock n´ roll.Přijďte si poslechnout jak to válí motorkáři z Finska. Neboť hudba je nezbytnou součástí činnosti každého motogangu. www.slowlyriders.com
Lakomé Barky jsou vokálním souborem maminek a dětí z Klecan. Soubor pod úspěšným vedením Blanky Laurychové a Evy Stanislavové existuje od roku 2001 a spolupracuje také s worldmusic tělesem Moberg Ensemble.
20.00 / vstup zdarma

19.6. - neděle
Krimi fest - Mallory (+ přislíbeno setkání s titulní aktérkou!) - kino

Po unikátních časosběrných dokumentech Marcela, René a Katka přichází dokumentaristka Helena Třeštíková s novým filmem, v němž 13 let sleduje hlavní hrdinku Mallory, která se po těžkých životních peripetiích odhodlaně snaží vrátit do běžného života. S Mallory se život nemazlil, ona se však po porodu syna dokázala vymanit z drogové závislosti a zvládla i období, kdy se ocitla s dítětem na ulici a žila jako bezdomovec. Mallory dnes na střední odborné škole studuje obor Sociální činnost a své uplatnění nakonec nalezla v pomoci těm, jejichž životy zná nejlépe…
Režie:Helena Třeštíková Scénář:Helena Třeštíková Kamera:Miroslav Souček, Vlastimil Hamerník, Robert Novák ...
Hudba:Tadeáš Věrčák
19.00 / vstup 50,- Kč

20.6. - pondělí
Trapas nepřežiju aneb ten řízek nezvedej!- divadlo

9.00 / pro školy

22.6. - středa
Club zadán - koncert


23.6. - čtvrtek
Jiří Schmitzer - koncert

Jiří Schmitzer je jedním z nejvýraznějších českých písničkářů. V republice snad není hudebního fandy, který by neznal jeho „songy“ jako Bynďa, Japonec, Máte na to?, Hrdlo prdlo… Jeho koncerty jsou vždy velkým zážitkem,a tentokrát dorazí i do Černošic do Clubu Kino.
Přijďte si poslechnout všechny tyto pecky v živém podání ...
20.00 / vstup 200,- Kč

24.6. - pátek
Narozeniny a jiné vylomeniny - oslava

Oslava narozenin všech, kteří se narodili v červnu - kdo má v červnu narozeniny doražte do Clubu -  DRINK „Bacardi + cola „ a malá pochutinaut PRO VÁS ZDARMA. Music, movies, musical video clip show and dancing nebude chybět - myslíme na Vás.
19.00 / vstup zdarma

25.6. - sobota
Hudební sobota na grilu

Zahradní párty v  Clubu Kino -  Volume 1
Grilované speciality od oběda do půlnoci - žebra,steaky,plněné pečené brambory Mr.Potato,hermelín,domácí klobásky od řezníka Krkovičky grilovaná zelenina a výborné dipy.
Pivo Kozel 11°- 20,- Kč
Hudební specialita  -  All By Myself - Petr Váňa Junior ( možná přijde i senior ???)
Akustický koncert kapely All By Myself, hrající převzaté písně interpretů jako: The Killers, Green Day, U2, Tom Petty, Glen Hansard, MUSE, Snow Patrol, Rolling Stones a mnoho dalších.
19.00 / vstup zdarma

26.6. - neděle
Mifun párty

19.00 / vstup zdarma

Září 2016
2.9. - pátek
Buki Fest


16.9. - pátek
JITKA MALCZYK & VOJTĚCH JINDRA - současná irská hudba - koncert

Setkáním dvou hudebníků se propojují a vzájemně rezonují dva hudební světy. Svou autorskou hudbu nazývají „neotrad“. Jde o moderní akustickou fúzi v keltském duchu. V komorní sestavě, které nechybí nasazení a radost ze hry, vyniká zvuk obou nástrojů a díky osobitému stylu hráčů vzniká originální autorská hudba.
20.00 / vstup 150,- Kč

18.9. - neděle
Will Johns Band (UK/CZ) - koncert


22.9. - čtvrtek
Edith Piaf - Známá neznámá


24.9. - sobota
False Hope - koncert

20.00

30.9. - pátek
Club zadán - narozeniny


Říjen 2016

1.10. - sobota
Club zadán - narozeniny


8.10. - sobota
Bass Černošice


14.10. - pátek
Gwyn Ashton (AUS) + Petra Börnerová Trio (CZ/SK)


21.10. - pátek
Ostrich Quartet - Jazz


22.10. - sobota
Fekete Jenő & Horváth Misi (HU)


28.10. - pátek
Jack Cannon Band (HU)

Listopad 2016
10.11. - čtvrtek
Sax & Crime (A) - koncert


11.11. - pátek
Echoes of Pink Floyd


Prosinec 2016
8.12. - čtvrtek
O zapomnětlivém andělíčkovi - pohádka pro děti


10.12. - sobota
Bass Černošice


16.12. - pátek
Timudej - Vánoční koncert


17.12. - sobota
DeColt - koncert