Jdi na obsah Jdi na menu
 

Připravujeme

Listopad 2016

 

2.11. - středa
Zasedání zastupitelstva - 19:00 hod.


4.11. - pátek
The Primitives Group / Ivan Hajniš - koncert

Kultovní česká psychedelic-rocková skupina vznikla v roce 1965 pod názvem Primitivové. Na The Primitives Group se přejmenovala v roce 1967. Skupina je označována za jednu z prvních na světě, která na pódiu používala výtvarnou stylizaci, ohňové, pyrotechnické a kouřové efekty.
V roce 1967 kapela vystoupila na prvním československém beatovém festivalu, o rok později pak i na jeho druhém ročníku. Rozpadla se v roce 1969, když Ivan Hajniš emigroval. Po svém odchodu z bývalého Československa působil na americké a západoevropské bluesové scéně.
The Primitives Group hráli písně od skupin The Doors, The Fugs, The Pretty Things, The Jimi Hendrix Experience, The Animals, Mothers Of Invention nebo The Velvet Underground. Na Primitives Group navázala v 70. letech skupina The Plastic People of the Universe.
20.00 / vstup 200,- Kč

5.11. - sobota
Taneční country večer

Dovolujeme si vás pozvat na tradiční Taneční country večer do Clubu Kino. Pojďte si s námi společně užít legraci, zatančit pod vedením Miloše Chrousta a poslechnout country písničnky. NENÍ NUTNÉ umět tančit, vše se dozvíte a zvládnete na místě. Rezervace vstupenek á 150,- Kč na emailu jan.fara@seznam.cz nebo tel. čísle 602 221 014.
19.00 / vstup 150,- Kč

6.11. - neděle
O Koblížkovi - pohádka pro děti

Babička připraví dědečkovi z poslední mouky koblížka. Než vychladne na okénku, jde se s dědečkem projít. Koblížek je ale neposeda, odkutálí se do lesa, přelstí hladového zajíčka, vlka i medvěda, na lišku však nestačí. Končí v jejím bříšku a jen rychlá pomoc dětí ho vrátí zpět do pohádky.
Divadlo Úsměv
16.00 / vstup 80,- Kč

9.11. - středa
Cabaret Nekonečno

Soubor Přímá Oklika vás zve na večer plný písní, tance a zábavy. Můžete přijít kdykoli během věčera. Uslyšíte známé i méně známé šlágry, které si zaručeně zazpíváte s námi. Nebude chybět ani kankán. Přijďte se rozveselit nebo rovnou přidat.
20.00 / vstup 100,- Kč

10.11. - čtvrtek
Sax & Crime (A) - koncert

Projekt exčlenů Tres Hombres aneb rakouské crazy jazz duo Sax & Crime přijíždí na turné do České republiky. Projekt rakouského dua stojí na fúzi neuvěřitelného koncertního nasazení, rapu, jazzu, reggae, kabaretu, parodie ikon světového rocku, šansonu a asi deseti dalších žánrů a stylů včetně špetky sebeironie. Přijďte do Clubu Kino na vynikající live show, kterou je nutné zažít osobně. Vystoupí Harald Kräuter – saxofon, zpěv, show, Thomas Vigl – kytara, baskytara, mašinky, show.
20.00 / vstup 140,- Kč, senioři nad 65 let 100,- Kč

11.11. - pátek
Echoes of Pink Floyd

02.jpg
Je tomu téměř devět let, co se dalo dohromady několik příznivců hudby světoznámé skupiny Pink Floyd a založili jejich revival s názvem „Echoes of Pink Floyd“. Již od počátku byla snaha nejít pouze cestou presentace komerčně známějších skladeb z alb, vydaných v pozdější době, ale jít i do písní tzv. Barettovského období. Postupně se čtveřice rozrostla o hráče na další nástroje a vokalistky, čímž se pochopitelně otevřela možnost působivěji zahrát i věci známé z velkých koncertů Davida Gilmoura, či Rogera Waterse. Součástí vystoupení je i projekce doprovodných obrazů, což pochopitelně umocňuje vlastní zážitek. Snahou skupiny není jít cestou zcela detailního kopírování skladeb, tak, jak to činí některé revivaly, ale spíše svým způsobem zachovat a přenést na posluchače původní atmosféru skladeb. Určitým oceněním byl pro skupinu společný koncert s Hladíkovým Blue Effectem. Máte-li rádi muziku od skupiny Pink Floyd přijďte se do Club Kina pobavit na koncert Echoes of Pink Floyd.
20.00 / vstup 140,- Kč, senioři nad 65 let 100,- Kč

12.11. - sobota
Club zadán - soukromá akce


13.11. - neděle
Vodnická pohádka

Milé děti, dnes uvidíte pohádku o životě vodníků a vodních víl v paláci celém z vody. Zajímá vás říše podvodních bytostí, které jsou docela zelené? Mají city, kamarády a znají lásku? To jsou všechno otázky, na které vám odpoví náš malý vodnický muzikál. Budeme se těšit na vaši návštěvu, a že si s námi zazpíváte některou s četných písní, které uslyšíte a možná odejdete z divadla úplně zelení, stejně jako naši hrdinové.
16.00 / vstup 80,- Kč

18.11. - pátek
14. narozeniny Clubu Kino - Chicago 1930

Neblaze proslulá zákoutí podsvětí velkoměst. Drsní gentlemani, burleska a veselé společnice, jazzová hudba a cigaretový dým - příznačné to artikly večerních barů. Al Capone, přestřelky a bitky jsou tu na denním pořádku, stejně jako hojnost alkoholu přes zákaz prohibice a všeobecná zábava, kterou reprezentují kabaretní čísla barových tanečnic. To vše a možná i více můžete zažít na narozeninovém večírku Clubu Kino. Cocktail bar v provozu a pohoštění.
20.00 / vstup zdarma

19.11. - sobota
Club zadán - soukromá akce


20.11. - neděle
Bazar dětského oblečení, hraček a ostatních potřeb pro děti

Chcete koupit levně něco nového pro své děti? Chcete prodat věci po Vašich dětech? Zveme Vás na bazar, kde nakoupíte nebo prodáte co potřebujete, nebo se Vám již nehodí.
Rezervace prodejních míst na clubkino@clubkino.cz nebo na tel.: 604204588 
14.00 - 18.00 / vstup zdarma

24.11. - čtvrtek
"Putování krajinou Berounky" - prezentace nové knihy Vladimíra Douska

Knížka „Putování krajinou Berounky“ je především knížkou fotografickou. Obrazově dokumentuje údolí řeky Berounky od Plzně až po hrad Křivoklát. Je to asi nejkrásnější a v původní podobě i nejzachovalejší souvislá část celého toku Berounky. Knížka seznamuje čtenáře s historickými a krajinnými zajímavostmi, se kterými se na této pouti může setkat,  jak v části textové,  tak hlavně v bohaté části fotografické. Celá tato oblast je velmi vzácná nejen svou přírodní zachovalostí a původností, ale také řadou významných a pozoruhodných historických památek – starých hradů, kostelů i mlýnů. Knížka vznikla hlavně proto, aby alespoň touto formou zůstala někde uchována všechna  krása i poesie prastaré řeky a blízkého okolí, která touto krajinou stále tiše plyne již celé tisíce let ...
Knihu je možné na místě zakoupit a nechat autorem podepsat.
19.00 / vstup zdarma

25.11. - pátek
Petr Beneš - koncert

Klavírista, skladatel, sideman a učitel, kterého přestalo naplňovat hrát hudbu jiných, takže zkomponoval vlastní, založil kvartet a natočil album coby svou jazzovou vizitku. „Preferuji interpretaci vlastní hudby, protože to je jediná věc, která může kapelu vyčlenit z šedi průměrných uskupení, která hrají jen jazzové standardy, byť v sebelepších úpravách,“ vysvětlil Petr Beneš v rozhovoru pro stanici Český rozhlas . Jeho skladba Waiting for Art vyhrála v roce 2011 soutěž o nejlepší jazzovou kompozici, kterou pořádal Bohemia JazzFest . Kapela funguje ve složení Miroslav Hloucal - trumpeta, Tomáš Baroš - kontrabas, Marek Urbánek - bicí a Petr Beneš na piano.  Repetoár je výhradně autorský. Beneš se zde prezentuje nejen jako pianista, ale především jako skladatel. Ostatně, jak sám říká, kompoziční stránka ho v hudbě velmi zajímá.
20.00 / vstup 140,- Kč, senioři nad 65 let 100,- Kč

26.11. - sobota
Černošický ples

Srdečně Vás zveme na tradiční Podzimní černošický ples. K tanci a poslechu hraje skupina Gambit.  
Rezervace vstupenek: tel. 602 221 014 nebo jan.fara@seznam.cz. Výtěžek z plesu bude věnován na dobročinné účely v Černošicích. Těšíme se na setkání Jája & Honza Farovi
19.30 / vstup 225,- Kč

30.11. - středa
Hudební škola Pavel Hokr a Středisko volného času Všenory - koncerty dětí

Populární písničky, lidovky i rockové skladby uslyšíte v podání mladých klavíristů, kytaristů a flétnistů.
17:00 - 1. koncert
18:30 - 2. koncert
vstup zdarma


Prosinec 2016
1.12. - čtvrtek
Zase ta sborovna - divadlo Pavla Trávníčka

01.jpg
Komedie z prostředí provinčního učňovského střediska, navazující na úspěšnou komedii Sborovna v podání Divadla Pavla Trávníčka. V drsné komediální nadsázce autor popisuje situaci typickou pro dnešní dobu. Na jedné straně, ze strany pedagogů, snaha udržet si místa, alespoň trochu slušnou životní úroveň a zachování osobnosti před všehoschopným žactvem, zaštítěným zaručenými svobodami nové doby a na straně druhé stavem učňovského (a nejen učňovského) školství, deptaného nekompetentním managementem a úspornými opatřeními, často ovšem racionálními a logickými. Příběh se rozehrává na půdě řeznického učiliště, které je z důvodu nedostatku žáků slučováno s „prominentním“ učilištěm kuchařským. Vzniká složitá vnitřní válka o zachování řídících i ostatních postů, postavení ve sboru, vztahu k rozdílným skupinám žáků, ale především jejich rodičů, důsledku a nápravě starých křivd, ale také přehlídka úsměvných charakterových úletů aktérů příběhu, poplatných povolání a hlavně době.
Hrají Pavel Trávníček, Linda Finková Genzerová, Kateřina Kornová, Hana Sršňová, Hana Tunová, Monika Trávníčková Fialková, Zdeněk Havlas .
Srdečně zve město Černošice.
19:30 - vstup 300,- Kč, předprodej (minimarket u černošického nádraží) 250,- Kč

2.12. - pátek
Rezervace


3.12. - sobota
GOP Fest


4.12. - neděle
Mikulášská nadílka

16:00

7.12. - středa
Hudební škola Pavel Hokr a Středisko volného času Všenory - koncerty dětí

Populární písničky, lidovky i rockové skladby uslyšíte v podání mladých klavíristů, kytaristů a flétnistů.
17:00 a 18:30 / vstup zdarma

8.12. - čtvrtek
O zapomnětlivém andělíčkovi - pohádka pro děti

8.45 a 10.30

9.12. - pátek
Zuby Nehty - koncert


10.12. - sobota
Bass Černošice


13.12. - úterý
Divadlo pro školy


14.12. - středa
Zasedání zastupitelstva - 19:00 hod.


15.12. - čtvrtek
Rezervace


16.12. - pátek
Timudej - Vánoční koncert


17.12. - sobota
DeColt - koncert


22.12. - čtvrtek
Mifun - Vánoční koncert

17.00

24.12. - sobota
Antistresový vánoční večírek

20.00

Leden 2017
13.1. - pátek
Hudba Praha - koncert


20.1. - pátek
Znouzecnost

20.00 / vstup 120,- Kč

21.1. - sobota
Farní ples

20.00

Únor 2017
10.2. - pátek
Jitka Malczyk a Vojtěch Jindra - koncert


Březen 2017
11.3. - pátek
Vosí hnízdo - koncert

20.00 / vstup 120,- Kč

27.3. - pondělí
Montani - promítání pro školy + večer