Jdi na obsah Jdi na menu
 

Připravujeme

Únor 2018
2.2. - pátek
Naživo - Circus Brothers + Vepřové Komety v Černošicích

NAŽIVO! je po novém roce zase tady. Již 2. února bude v Černošicích pěkně rozjetý, balkánem a funkem líznutý mejdlo, přijede totiž jedna z nejžhavějších festivalových formací Cicus Brothers, kterou doplní místní banda Vepřové Komety.
Circus Brothers je velkým objevem současné klubové a festivalové scény v České republice. Na ulici, v klubech i na pódiích festivalů baví tisíce fanoušků, kteří často tančí až do posledních sil. Circus Brothers remixují obecně slavné skladby a motivy (ať už jde o Holku modrookou nebo Parov Stellara) v tzv. “disco-balkán”. V něm kombinují balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop, špinavý house, drsný rap a líbivý folk.
Večer otevře místní skupina Vepřové Komety, která se po delší době vrací na scénu Club Kina, kde před více jak deseti lety odehrála své první koncerty. Kapela vydala na podzim debutové album “Funk ční ze mě”. Těšit se můžete na pořádnou funkovou nálož s trochou reggae, drum&bassu, folku i jazzu s originálními českými texty, skety a rapy.
Přijďte si to dát NAŽIVO!
20.00 / vstup 150,- Kč, do 26 let 100,- Kč

3.2. - sobota
Šanson - Alena Čermáková

Město Černošice vás srdečně zve v sobotu 3. února od 15 hodin do Clubu Kino, na vystoupení bratislavské zpěvačky a dokumentaristky Alena Čermákové. Alena v Černošicích představí multimediální pásmo, které je věnováno slovenskému disidentovi a předsedovi Konfederace politických vězňů Antonu Srholcovi, který zemřel před dvěma roky. Doprovázet ji bude manžel, skladatel a multiinstrumentalista Ivan Čermák. Alena Čermáková je známá režisérka a zpěvačka (přezdívaná slovenská Edith Piaf) natočila mimo jiné o Antonu Srholcovi časosběrný celovečerní film. Pan Srholec, je znám i v České republice. Je laureátem ceny Paměti národa za rok 2014. Slavnostní předávání této ceny vysílala z Národního divadla Česká televize. Více informací najdete na www.alena.sk.
15.00 / vstup dobrovolný

4.2. - neděle
Bába Chřipka - pohádka pro děti

Zlá bába Chřipka rozdává bacily jako bonbóny. Kuba, vrána i zajíček si vezmou, ale Zdravěnka a medvěd ne. Nad Chřipkou zvítězí vitamíny a čistotou.
16.00 / vstup 80,- Kč

5.2. - pondělí
Nigel Price

Během své více než čtvrtstoletí trvající kariéry se jazzový kytarista Nigel Price propracoval mezi nejuznávanější jazzmany Velké Británie. Jeho hra je proslulá jak nervním bebopovým tepem, tak hlubokou bluesovou citlivostí. Mezi vrcholy jeho kariéry patří koncert s Gladys Knight v Royal Albert Hall či nedávné nahrávání alba Van Morrisona „Keep Me Singing“. Na počátku své profesionální kariéry se věnoval reggae a funku, aby posléze obrátil svou pozornost k jazzu. Kytaristé, kteří ho ovlivnili, jsou veličiny jako Wes Montgomery, Joe Pass, John McLaughlin a jeho Mahavishnu Orchestra. Nigel hrál na více než 50 albech včetně svých pěti jako lídr, strávil deset let na turn&e acute; s acid jazzovou partou The Filthy Six, byl tři roky členem kapely Jamese Taylora (s ním nahrál 5 alb) a hrál též s legendárním Davidem Axelrodem. Nigel získal mnohé ceny: např. Parliamentary Jazz Award (nejlepší jazzová kapela roku 2010) a v letech 2014 a 2015 byl nominován jako kytarista na British Jazz Award, aby výroční cenu pro nejlepšího jazzového kytaristu roku 2016 konečně letos na jaře získal. Nigel je pravidelným hostem v v legendárním (a nejslavnějším) londýnském jazzovém klubu Ronnie Scott v Soho, kde se zúčastnil již více než 500 vystoupení. Jeho poslední album, jež natočil se svým hammondkovým triem pod názvem „Heads & Tales Volume 2“, získalo mnoho kritických uznání. A právě i na hamondy v podání Jakuba Zomera se můžete těšit i u nás v Černošicích.
20.00 / vstup 150,- Kč, senioři nad 65 let 120,- Kč

15.2. - čtvrtek
Fleret - 35 let

Vizovická kapela Fleret patří ke stálicím na české hudební scéně. Za více jak třicet tři let své existence odchovala tři generace fanoušků a na svém kontě má přes deset studiových alb, z nichž několik dosáhlo zlaté i platinové prodejnosti. Díky svému jasně rozpoznatelnému zvuku, který není třeba nikam řadit a nikterak škatulkovat. Od ryze folkových začátků po boku Vlasty Redla, přes nepřehlédnutelné přitvrzení zvuku a následnou sedmnáctiletou spolupráci se zpěvačkou Jarmilou Šulákovou, se kapela dopracovala až do současné koncertní podoby, kdy se všechno pěkně promíchalo a propojilo. Fleret nemá problém rozpálit několika tisícový dav, ale zároveň s chutí zahraje v tom nejmenším sále v příjemné akustické podobě. Léty ověřený tandem Hrachový (kytara) – Bartošík (housle) doplňuje bubeník David Filák. Více informací najdete na www.fleretmusic.cz.
20.00 / vstup 200,- Kč, v předprodeji Minimarket 180,- Kč

16.2. - pátek
Narozeniny a jiné vylomeniny - oslava

Oslava narozenin všech, kteří se narodili v únoru – kdo má v únoru narozeniny doražte do Clubu -  DRINK a malá pochutina ZDARMA. Music, movies, musical video clip, show and dancing – nebude chybět.
19.00 / vstup zdarma

17.2. - sobota
GOP Fest

Studentský hudební festival radotínského gymnázia přichází opět do Clubu Kino v Černošicích! Akce natolik legendární, že se ještě nikomu nepodařilo spočítat všechny ročníky, započne úderem 19. hodiny. Dostat se na ni může každý, který na její chod přispěje tradiční symbolickou částkou 70,- Kč, A co že vás vlastně čeká? Brousí si na vás zuby tři kapely - Nolem, Down the Spine a Mergyteof - jejichž hudba vám jistě nedovolí v klidu posedět a též legendární rapper J-Style, který potichu piluje svůj peckami nabušený set setlist. Pokud se tedy nebojíte výzev a hudebních zážitků, dveře na další GOP Fest jsou vám otevřeny.
19.00 / vstup 70,- Kč

23.2. - pátek
Brutus - koncert

Brutus je česká rocková a taneční skupina, která pro svůj styl razí termín pravý bigbít. Skupina je považována za legendu českého tancovačkového bigbítu. Přijďte se pobavit s jejich nesmrtelnými hity.
20.00 / vstup 200,- Kč

24.2. - sobota
Znovuotevření Clubu Kino - Three years after, Long Silence

Zveme Vás na oslavu Clubu Kino k 3. roku od znovuotevření.
Akční drinky, megatombola, tanec a živá hudba k tanci i poslechu v podání Long Silence.
20.00 / vstup zdarma

27.2. - úterý
Albert Villa Trio

albertvila.jpg
Přední španělský kytarista Albert Vila absolvoval hudební studia na "Taller de Musics" v Barceloně. V roce 1999 byl přijat do konzervatoře v Amsterdamu v oboru "jazzové kytary", kde měl příležitost studovat s Jesse Van Rullerem. V roce 2004 získal první cenu v holandské soutěžní soutěži Jazz Competition za kompozici "Gym Jam". V následujícím roce mu konzervatoř poskytla stipendium, aby se připojil k absolventskému programu na prestižní "Manhattanské škole hudby" v New Yorku, kde studoval u takových muzikantů jako Rodney Jones, Dave Liebman a Phil Markowitz atd. V únoru 2016 vydává své nejnovější album "The Unquiet Sky” pro jehož nahrání v New Yorku přizval nejosobitější muzikanty současné jazzové scény: Aaron Parks na klavír, Doug Weiss na basu a Jeff Ballard na bubny. Pro tento svůj černošický koncert si vybral elitní českou rytmickou sekci - bubeníka Martina Nováka a kontrabasistu Petra Dvorského, s kterými již Albert dlouhodobě spolupracuje.
20.00 / vstup 150,- Kč

Březen 2018
2.3. - pátek
Hana Lounová & Idefix Band

20.00 / vstup 150,- Kč

3.3. - sobota
Extra Band


4.3. - neděle
Koncert houslové školy Suzuki + Mifun

15.00

7.3. - středa
Zasedání zastupitelstva


9.3. - pátek
Lenka dusilová & Baromantika

V současné době Lenčina tvorba souvisí s kapelou Baromantika, která jí skýtá prostor ke kreativní autorské spolupráci, jež uchvacuje kritiky i široké publikum. A právě v této symbióze můžete nyní jednu z našich neoriginálnějších zpěvaček vidět, a hlavně slyšet v Černošicích. Baromantiku - pražskou indiepop kapelu - založila Lenka s hudebními osobnostmi Beatou Hlavenkovou, Viliamem Bérešem, Patrickem Karpentskim a Martinem Novákem. Kapela mluví vlastním hudebním jazykem, který se pohybuje ve vřelých i chladných akusticko-elektronických krajinách. Vášeň a impulsívnost Lenky, která často v ponoru do písně jakoby nevnímá okolní svět, jedinečně vyvažuje sofistikovaná, často kolektivně utvářená hudba. Do osobního písničkářství vstupuje elektronika, tribální beaty, zkušenost jazzových hráčů, prvky současné kompozice i dubstepu. Kapela vydala své stejnojmenné album Baromantika v roce 2011 a strhla se lavina skvělých recenzí a vyprodaných koncertů. Prodalo se více než 7000 desek. V roce 2013 vydala kapela DVD/CD Lenka Dusilová & BAROMANTIKA - Live at Café v lese ve spolupráci s VICE Czech Rep. a Supraphonem. V září 2014 kapela vydala spoluautorské album Lenka Dusilová & BAROMANTIKA - V hodině smrti, za které získala nominace na Ceny Anděl ve dvou kategoriích: zpěvačka roku a album roku. Kapela zkoušela v loňském roce v Club Kinu a dva její členové v Černošicích dokonce i bydlí.
Kapacita sálu bude rozšířena, koncert bude tzv. na stojáka.
18.00 / vstup 300,- Kč, v předprodeji 250,- Kč

10.3. - sobota
Lety mimo


11.3. - neděle
90 minut s T. G. M. a první republikou / Pražský hradčanský orchestr

Srdečně Vás zveme na neděli 11. března od 18 hodin do černošického Club Kina na odlehčenou vzpomínku narození pana prezidenta Masaryka (7. 3.) a dobrou muziku v prvorepublikovém duchu. Zazní písničky, které měl právě pan prezident Masaryk rád a staropražské a staročeské „hity“ první republiky v podání Pražského Hradčanského orchestru pod vedením Radka Anděla.  
Pro tuto jedinečnou příležitost bude uzpůsobeno i občerstvení, takže si budete moci objednat halušky prezidenta Masaryka, na kterých si pochutnával při svých pobytech v Topoľčankách na Slovensku nebo na buřtech s křenem, které obliboval Jan Masaryk nebo na kyselu, které večeřívala Alice Masaryková. Vstupné 100 Kč/ senioři 50 Kč.
Srdečně zve Město Černošice. Těšíme se na setkání s Vámi.
Prožijte v Černošicích 100 let (od vzniku republiky).
18.00 / vstup 100,- Kč, senioři 50,- Kč

16.3. - pátek
Marek Černoch & Angels

20.00 / vstup 100,- Kč

17.3. - sobota
Roxette revival - koncert


21.3. - středa
Jack Cannon Band (HU)

jc-band-.jpg
Jack Cannon Band je maďarský energetický blues-rockový kvartet, charakteristický svým moderně autentickým přístupem. Kapela nepřehrává jen otrocky vzory, nýbrž přistupuje ke standardům tvůrčím způsobem a v neposlední řadě prezentuje i vlastní autorskou tvorbu. Díky svému jedinečnému pojetí skladeb plného síly a energie si získává stále více a více obdivovatelů, kteří při každém koncertu zažívají unikátní atmosféru plnou neopakovatelných sólových kytarových debutů v dokonalé souhře s nepoddajnou harmonikou v podání zpěváka a foukačkáře Zozó. V roce 2008 vyhrála kapela první místo v rámci Blues Aperitiv Festivalu v Šumperku, který je považován za vstupní bránu na mezinárodně uznávanou bluesovou scénu. Od tohoto okamžiku je kapela pravidelný hostem velkých evropských festivalů, převážně v České republice a Polsku (Blues Alive; South Bohemia Jazz Fest; Echo Blues Festival; Harmonica Bridge Festival atd) a stala se miláčkem klubových scén. Jejich inspirací jsou hudebníci jako jsou Jimi Hendrix, Robben Ford, Kenny Wayne Shepherd nebo The Spencer Davis Group. Zažijte na vlastní kůži krédo kapely: “Blues není jen hudba. Blues je způsob, jakým se díváme na svět a způsob života. A hrajeme proto, abychom se s vámi podělili o náš bluesový svět!”
20.00 / vstup 180,- Kč, v předprodeji Minimarket 150,- Kč

22.3. - čtvrtek
DeadBeatz - koncert

23.3. - pátek
Bass Černošice


24.3. - sobota
Mifun - workshop

9.00 - 16:00

24.3. - sobota
Sokolský ples

Duben 2018
5.4. - čtvrtek
Divadelní festival
Už zase miluju

20.00
 
6.4. - pátek
Divadelní festival
Trapas nepřežiju! aneb Ten řízek nezvedej

9.00 a 10.30
Krysí dům
19.00

7.4. - sobota
Divadelní festival
Světáci

20.00

8.4. - neděle
Divadelní festival
Divadlo Úsměv - Jak kotě zapomnělo mňoukat

16.00 / vstup 80,- Kč

11.4. - středa
Guye King


13.4. - pátek
Schodiště (ex - Nahoru dolu po schodišti dolu band)


15.4. - neděle
Vince Agwada


18.4. - středa
Zasedání zastupitelstva


19.4. - čtvrtek
Duo Pit et Ratatouille (Francie), swing & chanson française


22.4. - pátek
Circus Ponorka


21.4. - sobota
Mifun - workshop

9.00 - 17:00

23.4. - pondělí
Mladí ladí dětem


28.4. - sobota
008 + Pure Alcoholic Punk + Nevereasy


Květen 2018
19.5. - sobota
Mifun - workshop

9.00 - 17:00

22.5. - úterý
Jazz Černošice

19:00

23.5. - středa
Jazz Černošice

19:00

24.5. - čtvrtek
Jazz Černošice

19:00

25.5. - pátek
Jazz Černošice

19:00

26.5. - sobota
Jazz Černošice

19:00

27.5. - neděle
Jazz Černošice

19:00

30.5. - středa
Zasedání zastupitelstva


Červen 2018
9.6. - sobota
Svatba


Červenec 2018
11.7. - středa
Zasedání zastupitelstva


Září 2018
7.9. - pátek
Buki Fest


21.9. - pátek
Naživo


22.9. - sobota
Naživo


23.9. - neděle
Steve Clarke Trio (USA) - koncert


Říjen 2018
6.10. - sobota
Bass Černošice


12.10. - pátek
Sto zvířat


20.10. - sobota
Vonoklasy - rezervace


29.10. - pondělí
Michelle Nicolle - koncert


Listopad 2018
10.11. - sobota
Černošický ples


16.11. - pátek
Alex Jønsson Trio (Dánsko)


24.11. - sobota
Blues Fest 2018
Petra Börnerová Trio & Fedor Frešo (CZ/SK)

Justin Lavash (GB)
Dirty Deep (CZ/SK)

Prosinec 2018
8.12. - sobota
Bass Černošice


12.12. - středa
Gerald Clark Blues Band (JAR/CZ)


13.12. - čtvrtek
Klub zadán - vánoční večírek


15.12. - sobota
Timudej - Vánoční koncert