Jdi na obsah Jdi na menu
 

Připravujeme

Březen 2017
3.3. - pátek
Flamenco

Zveme Vás na flamencové hudebně-taneční představení do Clubu kino Černošice, kde za doprovodu kytaristy a zpěváka Morenita de Triana a perkusionisty Michaela Cáby zatančí tanečnice a lektorka Nelly Kocharyan. Během tohoto vystoupení se Vám flamenco představí ve všech svých barvách. Přeneste se do hlubin tohoto temperamentního a vysoce emocionálního umění.
Rezervace vstupenek: e-mail: clubkino@clubkino.cz, tel.: 604204588, 608541013
10:00 - pro školy
19:30 - vstup 150,- Kč / předprodej 120,- Kč


4.3. - sobota
Sokolský ples

Na závěr plesové sezóny je tu tradiční ples Sokolů. Tanec, tombola, výborná atmosféra. K tanci i poslechu hraje COLOR CLUB.
20:00 - vstup 200,- Kč

5.3. - neděle
Pohádka o kůzlatech - Divadlo Úsměv

Přijďte na pohádku kde všechny bytosti se nakonec mají rádi a pravda vítězí nad lží.
16:00 - vstup 80,- Kč

8.3. - středa
Zasedání zastupitelstva

19.00

10.3. - pátek
Bass Černošice - vol.9 w/ Rudeboy, téma: Kvadrivium

První letošní Bass je tady a zahrát přijede Rudeboy! Těšte se na promyšlený mixy, vytříbenou selekci a hlavně na pořádně propočítanej mejdan na téma Kvadrivium - studium aritmetiky, geometrie, hudby a astronomie. Tyto 4 umění nás budou provázet celý večer a budete se divit kolik krásy se schovává v číslech!
Rudeboye můžete za gramofony vídat někdy od přelomu let 2004/2005, kdy ještě tehdy pod vlastní značkou Conspiracy DJs začal s hraním a pořádáním menších akcí v Praze. Ačkoliv škatulkáři jej povětšinou zařazují do deepové přihrádky, v jeho setech můžete slyšet snad všechny myslitelné polohy drum'n'bassu, nejen díky této variabilitě si již zahrál na nesčetně akcích, s bagem se podíval do Londýna, Vídně, na Kypr a několikrát na Slovensko. Jeho smysl pro mix a vytříbená selekce rozpumpuje srdce snad každého dnb blázna! No a nebyl by to BASS bez místní DUNENI.cz crew ve složení Jenouch, Wolfik, MindGroove, Vagi, Eight Times, Danoush a Artomic. Nebude chybět fotbálek, pořádnej zvuk, světla, kulisy a hlavně skvělá atmosféra. Doražte prozkoumat tajuplná čísla v Club Kině, bude to stát za to! Hlavním partnerem akce je Velkopopovický Kozel.
19:00 - 20.30 vstup 60,- Kč, od 20.30 vstup 90,- Kč

11.3. - sobota
Vosí hnízdo + Merlin a Dan Horyna - koncert

Tak jako vždy i tentokrát uslyšíte co jste ještě neslyšeli a uvidíte co jste neviděli. Tento dvoják si opravdu nemůžete nechat ujít. Vosáči a Merlin – to tu ještě nebylo. Zvuková a zážitková vichřice v Clubu Kino.
20.00 / vstup 120,- Kč / předprodej v Clubu Kino

12.3. - neděle
Dětský karneval Sokola Černošice

karneval.jpg
Hry, soutěže, dětská diskotéka.
15.00 / vstup: děti 50,- Kč / dospělí (doprovod) zdarma

14.3. - úterý
Crystal Monee Hall Band (USA) - koncert

Město Černošice Vás srdečně zve v úterý 14.3 od 20.00 do Club kina na kapelu jenž hraje ve složení  Crystal Monee Hall (USA) – zpěv a kytara, Marek Novotný – piano, Jan Jakubec – baskytara, Tomáš Vokurka – bicí. Crystal Monee Hall je jedním z nejpozoruhodnějších vokálních talentů, který se v posledních letech objevil na newyorské, potažmo americké jazzové a písničkářské scéně. Zpěvaččin hlas, vytěžující její soulové základy, je doslova opojnou syntézou čistoty a syrovosti. Crystal zpívá jako by bez námahy, její hlas je silný i citlivý. Poetické texty, jednoduché a elegantní aranže – křišťálově čistá hudba hladce a beze švů kombinuje folk, gospel, jazz a blues. V průběhu své kariéry Crystal sdílela pódium s takovými veličinami jako jsou Mariah Carey, Elton John a Kanye West. V roce 2012 vydala své debutové album "River Train" a od té doby se pohybuje na mezinárodní jazzové a bluesové scéně. V současné době tvrdě pracuje na svém třetím albu. Budoucnost této slibné umělkyně je jasná – její cesta může vést již jen vzhůru…Více informací najdete na  www.crystalmoneehall.com.
20.00 / vstup 180,- Kč / předprodej Minimarket 150,- Kč, senioři 150,- Kč

17.3. - pátek
Mário Biháry a Bachtale Apsa

Po kdysi velice úspěšném vystoupení této kapely na Mariánské pouti si můžete její strhující muziku vychutnat po dlouhé době v  v komornějším prostředí černošického Club Kina. Mário vystupoval v Černošicích s různými kapelami i sólově, ale Bachtale Apsa  je jeho srdeční záležitost. Název Bachtale Apsa, v překladu Slzy štěstí, vyjadřuje pestrost nálad a emocí, které hudba, nejenom ta romská odnepaměti v posluchačích vyvolává. Kapela spojuje muziku balkánských, maďarských, španělských, ruských i slovenských Romů. Nechybí samozřejmě klasické čardáše. Skvělé vokály a brilantní muzikantské výkony ve strhujících rytmech jsou přednosti, které z kapely činí romskou hudební klasiku v nejlepším slova smyslu. Repertoir ovšem netvoří jen romská tradiční hudba, ale také autorská tvorba Mária Biháriho, která se v minulosti výrazně podepsala např. na odkazu Zuzany Navarové a kapely KOA. V Máriových skladbách se prolínají romské melodie a rytmy s latinskoamerickou hudbou, tangem, flamencem, swingem a dalšími styly. Základem hudby Bachtale Apsa je každopádně virtuozní akordeon a klavír Mária Biháriho. Ten doprovází kytarista a vynikající zpěvák Peter Horváth a výborný houslista a basista v jednom Adam Pospíšil. Bubeník a perkusista Standa Vít dodává kapele precizní rytmický základ. Sestavu příležitostně doplňuje bubeník Michal Nosek, což ještě umocňuje skvělý rytmický backround kapely. Hudba Bachtale Apsa je navíc zdobena typickými vokály, do kterých se zapojují všichni členové kapely.
20.00 / vstup 150,- Kč, senioři 120,- Kč

18.3. - sobota
Fan Club Václava Neckáře

Setkání členů Fan Clubu Václava Neckáře.
13.00

19.3. - neděle
Bazar dětského a dospělého oblečení, hraček, sportovního vybavení a ostatních potřeb

Chcete koupit levně něco nového pro Vaše blízké? Chcete prodat věci po Vašich dětech nebo svetr který se Vám již nelíbí? Zveme Vás na bazar, kde nakoupíte co potřebujete, nebo prodáte co se Vám již nehodí. Rezervace prodejních míst na clubkino@clubkino.cz nebo na tel. 604 204 588
13.00 - 17.00 / vstup zdarma

24.3. - pátek
Sto zvířat "Elephant Tour 2017" - koncert

zvirarta_03.jpg
Kapela STO ZVÍŘAT přichází do své dvacáté sedmé sezóny jistým krokem a s písní na rtech. Pro rok 2017 si tahle devítičlenná parta sestavila klubový program sešitý ze svých největších pecek a hitovek, a tudíž se diváci mohou těšit na své oblíbené songy jako Píseň, Poprvé, Alice se dala na pití, Podpaží, Nejkratší cesta, Škola a další, které ke zvířecí koncertní atmosféře neodmyslitelně patří. Jedná se o návrat ke zvířecím kořenům a tudíž je třeba očekávat  svižné tragikomické písně, jejichž žánrová pestrost je dána i výlety do hudebních stylů pro STO ZVÍŘAT ne zcela typických, jako je funky nebo latina. STO ZVÍŘAT hraje ve velkokapacitní sestavě: Jana Jelínková - zpěv, Honza Kalina - zpěv, perkuse, Jan Beruška Šobr - kytara, Petr Hostinský - zpěv, klávesy, Jiří Hanzlík - barytonsaxofon, Martin Kachna Líska - trombon, Pablo Herzog - trubka, Willy Versteeg - baskytara a Miki Nop - bicí. Černošice ve šňůře samozřejmeně nemohou chybět. www.stozvirat.cz
20.00 / vstup 280,- Kč, v předprodeji Minimarket 220,- Kč

25.3. - sobota
Zrní - koncert

zrni_1.jpg

Charakteristický sound a k dokonalosti dovedená kombinace elektroniky a písničkářské poetiky
S talentem na melodie, mísením moderního zvuku, současné elektroniky a písničkářské poetiky jsou ikonou novátorství a hledačství na české alternativní scéně. Od hraní na ulici se talentem a pílí vypracovali na její pomyslný vrchol. Vzhledem ke stylové otevřenosti a instrumentální zralosti je v jejich nezaměnitelné hudbě slyšet akordeon i beatbox, flétna i experimenty s looperem. Kolektivně utvářená akusticko-elektronická hudba s mnohovrstevnatými texty se tak chvílemi ponořuje i do muzikantských krajin taneční hudby a ambientu. Jejich osobitý projev na pódiu je stejný jako jejich muzika: autentický, hutný, energický a hypnotický. Bez kalkulu, kompromisů a velkého labelu za zády sklízejí jejich desky ceny a nominace. Kromě vyprodaných klubů a hraní na velkých festivalech na hlavních podiích v hlavních časech jsou například majiteli ceny Anděl 2012 za Objev roku. Pod producentským dohledem Ondřeje Ježka a elektronického experimentátora Jonatána Pastirčáka alias Pjoni (SR) natočili ve Španělsku desku, kterou si opět sami vydávají. Páté řadové album vyjde letos v březnu, kdy startuje i Turné k nové desce. Zrní je hra. Zrní je pohyb. Město Černošice Vás srdečně zve v sobotu 25.3 od 20.00 do Club Kina na koncert této velmi originální kapely.
Složení kapely
Jan Unger / zpěv, kytara, flétna
Jan Juklík / kytara, zpěv
Jan Fišer / housle, zpěv
Jan Caithaml / baskytara, zpěv
Ondřej Slavík / bicí, akordeon, beatbox, zpěv
Diskografie
2015 - Čtyři Honzové a jeden Ondřej v severní části Střeleckého ostrova (Zrní živě akusticky)
2014 - Následuj kojota
2012 - Soundtrack ke konci světa
2012 - Kolik váží vaše touha (záznam hudby k tanečnímu představení)
2011 - Hrdina Počítačový hry jde do světa
2009 - Voní

Více info
FACEBOOK: www.facebook.com/kapelazrni
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/explore/tags/zrni/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/zrni00
ZRNI SHOP: http://www.zrni.cz/obchod
TWITTER: https://twitter.com/zrni
WEB: www.zrni.cz

20.00 / vstup 280,- Kč, v předprodeji Minimarket 220,- Kč

27.3. - pondělí
Nezkrocená Brazílie - z Ria za modrým papouškem

Srdečně Vás zveme na velmi pestrou fotograficko-filmovou projekci Kateřiny a Miloše MOTANI napříč rozlehlou Brazílií. Na naší náročné cestě nás čeká krásné a nebezpečné město RIO DE JANEIRO – zaoblené kopce, Cukrová homole, socha Ježíše Krista, pláž Copacabana, chudinské čtvrtě favely a pestrobarevné grafity. Prozkoumáme úchvatnou brazilskou přírodu Pantanalu a Amazonie. Uvidíme jedinečný vodní svět, nejmohutnější vodopády světa, hluboké pralesy, spousty zajímavých zvířat, slaňování do jeskyně atd. Spatříme spousty zajímavých zvířat, vodopády Iguaçu, indiány, rodeo i fotbal. Horečku dengue vyléčíme sambou. Zažijeme nevšední příběhy.
20.00 / vstup 120,- Kč, studenti a senioři 100,- Kč

31.3. - pátek
Narozeniny a jiné vylomeniny

Oslava narozenin všech, kteří se narodili v březnu – kdo má v březnu narozeniny doražte do Clubu - DRINK Bacardi + Cola a malá pochutina PRO VÁS ZDARMA. Music, movies, music video clip show and dancing – nebude chybět – myslíme na Vás.
19.00 / vstup zdarma

Duben 2017
1.4. - sobota
Naživo - w/ MC GEY + support a afterparty


6.4. - čtvrtek
Divadelní festival - Hudební Hollywood s programem


7.4. - pátek
Divadelní festival
Divadelní sekce Praha - "Příběhy obyčejného šílenství"

sekce.jpg
Osmou hrou v pořadí, kterou se soubor rozhodl nastudovat, je černá komedie Petra Zelenky o „obyčejném, každodenním šílenství“. Po sedmi osvědčených titulech od tuzemských či zahraničních klasiků zvolila DSP nejednoduchý příběh ze současnosti. Kde jsou hranice normálnosti? Co je to vlastně bláznovství? A jaké máme právo odlišné chování soudit? Hra, původně psaná pro Dejvické divadlo, jistě i s určitým vztahem autora k Charlesi Bukowskému, a následně i film, který byl na jeho motivy později natočen, získaly řadu ocenění, a hra samotná se dočkala mnoha nastudování u nás i v zahraničí. Doufáme, že Vás toto představení plné absurdních situací, svérázných postav, různých podob lásky, pokusů o černou magii a náhodných telefonních hovorů zaujme stejně jako nás. Pojďme se společně bavit i zamýšlet, společně sdílet příběhy, nechme se vtáhnout do hry, zaposlouchejme se do originálních melodií hudebního doprovodu. Pojďme se společně bavit!
20.00 / vstup 99,- Kč

8.4. - sobota
Divadelní festival
Voživot - "Jak se nezbláznit"
zaručený návod, jak nezešílet z partnerských vztah

vozivot.jpg
Kdo je pycholožka Dr. Jiřina Studená:
Tato žena již dvacet let pracuje jako psycholog v bohnickém sanatoriu pro léčbu psychických poruch, vypracovala mnoho odborných studií a především je autorkou známého bestselleru „Jak se nezbláznit“, ve kterém se snaží veřejnosti a především laikům srozumitelně a lidsky přiblížit výsledky svých výzkumů a tak lidem pomáhá udržet si dokonalou psychickou kondici a zdraví.
20.00 / vstup 99,- Kč

9.4. - neděle
Divadelní festival
Divadlo Úsměv - "Bez práce nejsou koláče"

usmev.jpg
16.00 / vstup 80,- Kč

14.4. - pátek
Houpací kůň - koncert

20.00 / vstup 90,- Kč

19.4. - středa
Zasedání zastupitelstva

19.00

22.4. - sobota
Kola a motory

14.00

22.4. - sobota
Bardolino

20.00

28.4. - pátek
Escualo kvintet - Tango argentino


30.4. - neděle
Katie Bradley Band


Květen 2017
24.5. - středa
Jazz Černošice


25.5. - čtvrtek
Jazz Černošice


26.5. - pátek
Jazz Černošice


27.5. - sobota
Jazz Černošice


28.5. - neděle
Jazz Černošice


31.5. - středa
Zasedání zastupitelstva

19.00

Červen 2017
3.6. - sobota
Jazz Černošice


10.6. - sobota
Klub zadán . svatba


Červenec 2017
12.7. - středa
Zasedání zastupitelstva

19.00

Říjen 2017
7.10. - sobota
Bass Černošice


13.10. - pátek
Martina Trchová a Trio


21.10. - sobota
Blues Fest


26.10. - čtvrtek
Marianne Solivan & Walter Fischbacher Trio


27.10. - pátek
Naživo

Listopad 2017
11.11. - sobota
Půljablkoň


21.11. - úterý
Jan Kavka trio

Prosinec 2017
8.12. - pátek
Stanisław Słowiński Quintet


9.12. - sobota
Bass Černošice


2018

Říjen 2018
29.10. - pondělí
Michelle Nicolle - koncert