Jdi na obsah Jdi na menu
 

Připravujeme

Listopad 2017

3.11. - pátek
Naživo! - Hentai Corporation + False Hope (10 let kapely) + Jegr v Černošicích

NAŽIVO! přináší zatím největší akci ve své historii. Již 3. listopadu do Černošic přijede jedna z nejšílenějších kapel české hudební scény - Hentai Corporation. Ta zde představí své dlouho očekávané druhé album Intracellular pets. Večer odstartuje pořádně našlapaná kapela JEGR a zakončí ho místní False Hope, kteří zde oslaví 10 let existence.
Hentai Corporation je česká thrash-rock’n’rollová kapela z Prahy, fungující od roku 2005, známá výjimečnou formou svých živých vystoupení, nápaditými instrumentálními linkami a skvělým vokálem excentrického Radka Škarohlída. Během své existence tato formace získala pověst jedné z nejtalentovanějších a zároveň nejkontroverznějších kapel u nás.
False Hope na akci oslaví 10 let od svého vzniku. Série NAŽIVO!, kterou pořádá iniciativa Na Nohou, již druhým rokem představuje přední jména české klubové i festivalové scény přímo v Černošicích.
20.00 / vstup 150,- Kč, do 26 let 100,- Kč

4.11. - sobota
"Mezi včím je všechno jasné"

008 + Compromysh + Pure Alcoholic Punk + Daily Coffee - koncert
Po roce se kapela 008 a Compromysh opět vydávají na své tour,které letos nazvali "Mezi vším je Všechno jasné Tour 2017".
Všechny vás zveme na jednu z několika zastávek a to rovnou do Clubu Kino v Černošicích kde si spolu zahrají ještě kapely Pure Olcoholic Punk a Daily Coffee :-)
A proto určitě doražte a pozvěte své známé.
19.00 / vstup 80,- Kč

5.11. - neděle
Sůl nad zlato - pohádka

sul-nad-zlato-.jpg
Srdečně vás zveme na tradiční pohádku Boženy Němcové, která dává ponaučení, že zatímco bez zlata a drahých kamenů člověk žít může, tak sůl je pro život a zdraví nezbytná. Zkrátka mnoho prostých a všedních věcí je pro život mnohem důležitějších než sebelepší šperk a drahá ozdoba. Dozvíte se o tom, jak se v království ztratila všechna sůl. A o tom, jak je to někdy těžké mezi sourozenci. Nakonec vše dobře dopadne a zazní i veselá píseň s poučením. Režie, výprava, hraje: Jakub Hojka, hudba: Petra Bařtipánová.
16.00 / vstup 80,- Kč

9.11. - čtvrtek
Gwyn Ashton (AUS) - koncert

gwyn-ashton.jpg
Gwyn Ashton, charismatický australský písničkář, je hudebník výbušného temperamentu a vynikající kytarové techniky. Světoběžník Gwyn Ashton kombinuje ve svém blues mnoho různorodých vlivů. Sám v titulu jedné ze svých nejsilnějších skladeb říká: „Cesta je mé náboženství,“ což u muzikanta, který se narodil ve Walesu, ale podstatnou část života prožil v Austrálii, aby nakonec – či alespoň na nějaký čas – zakotvil v Londýně, není vlastně překvapivé. Zpočátku byl ovlivněn melodickou hudbou šedesátých let, brzy poté našel zalíbení v repertoáru klasických bluesových hudebníků Johna Mayalla a The Bluesbreakers, Johnnyho Wintera či Roberta Johnsona. Na koncertech a deskách spolupracoval od sedmdesátých let s řadou špičkových světových muzikantů, do Černošic však přijede sám a předvede, že i „one man band“ může vytvořit energii srovnatelnou s plnohodnotnou blues-rockovou kapelou. Gwyn Ashton je technicky mimořádně disponovaným hráčem, který střídá různé typy kytar i různé hráčské styly. Na koncertě kromě nejlepších skladeb legendárních bluesmanů zařadí i své vlastní, neméně sugestivní písně, v nichž komentuje svět kolem sebe. Chraplavý hlas, rockové cítění a neutuchající energie jsou tou nejlepší pozvánkou k návštěvě černošického Clubu Kino. Ashton dává nový význam výrazu „sólový umělec“ Ve svých vystoupeních plných energického blues a rocku střídá širokou škálu kytar, efektů a zesilovačů, s jejichž pomocí kouzlí neuvěřitelně pulsující hudební proud. Posluchače si podmaňuje nejen kytarou, ale i foukací harmonikou, zkresleným zpěvem nebo basovým bubnem.
20.00 / vstup 150,- Kč

10.11. - pátek
Vladivojna La Chia & 4TRIO - koncert

4TRIO je zkratka pro pětičlenné akustické čtyřtrio zpěvačky a skladatelky Vladivojny.
Kapela s desetiletou tradicí je vyjímečná svým svérázným a pestrým přístupem ke skladbám, které Vladivojna skládá jak sama pro sebe, tak také pro film a divadlo.
Součástí tohoto 4tria jsou brilantní zkušený kytarista Aleš Bajger, výrazná viollončelistka Terezie Kovalová, která Vladivojnu doprovází od svých 16 let, charismatická chansonová zpěvačka Sylvie Bee a nově také bubeník Luboš Pavlík.
Vladivojna se svým 4riem hraje dynamickou nadžánrovou hudbu, ve které se snoubí křehká intimita s temperamentem a místy až brutální divokostí. To vše za výhradního doprovodu akustických nástrojů. Kapela je za dobu své existence natolik dobrodružným celkem, že se velmi ráda a nečekaně pouští během koncertů do odvážných improvizací od opery, fada až po zběsilý punk. Občas Vladivojna pro zpestření vytáhne svého oblíbeného humra nebo trombonku a to se pak dějí věci …
20.00 / vstup 150,- Kč

11.11. - sobota
Černošický ples

Srdečně Vás zveme na tradiční Podzimní černošický ples. K tanci a poslechu hraje skupina Gambit.  
Rezervace vstupenek: tel. 602 221 014 nebo jan.fara@seznam.cz.  Výtěžek z plesu bude věnován na dobročinné účely v Černošicích. Těšíme se na setkání Jája & Honza Farovi.
19.30 / vstup 225,- Kč

12.11. - neděle
O tureckém rybáři - pohádka pro děti

Město Černošice a Loutkovo-kejklířské Divadlo Basta-fidli Vás zve  do Clubu Kino na jarmarečně loutkovou pohádkovou komédii. Poslyšte kus o turkovi a jeho ženě, která chce víc a víc, až pro svou chamtivost nemá nic. Pimprlata máme turecká!!! Pobaví taťku, mamku i děcka!!! Hraje a režie Pepino von Dráček. Loutky Tomáš Zmrzlý. Scéna Tomáš Zmrzlý a Pepino von Dráček.
16.00 / vstup 80,- Kč

16.11. - čtvrtek
Alex Jønsson Trio (Dánsko)


17.11. - pátek
oslava


18.11. - sobota
Žena Band + Running Sushi - koncert

Žena Band je kapelou hrající funky-rockovou hudbu s občasnou barvou orientálního vesmíru. Současné složení : Bára Valentová (zpěv), Adéla Jodlová (saxofon), Tomáš Spěvák (baskytara), Tomáš Hejlek (bicí), Jakub Horký (kytara).
Členové kapely žijí v okolí města Řevnice. Oficiální vznik seskupení byl na podzim roku 2015. Je produktem mnohaletého křížícího a mutačniho procesu v poměrně úzce lokalizovaném hudebním podhoubí Brdských lesů.
Running Sushi, hudba s duší, i když jste nazí, i když jste hluší. Running Sushi, rytmický bodač. Running Sushi, hudební tulák. Running Sushi, paří i Nguyen. Running Sushi, funky hot cloumák. Smršť energie, která nezná hranic (a to nejen hudebních), živoucí důkaz, že zvuk se může šířit rychleji než světlo. Od roku 2004 vysílá elektromagnetické vlnění v rytmu funky s příměsí dance, popu a rocku. Rytmy, melodie i myšlenky výhradně vlastní, převážně česky, místy anglicky, ojediněle mlhy.
20.00 / vstup 80,- Kč

21.11. - úterý
Jan Kavka trio

jkt-plakat-001_1.jpg
Jan Kavka je ostravský jazzový pianista a skladatel, který v součastnosti studuje magisterský studijní program na prestižní akademii im. Karola Szymanowskiego v polských Katovicích. Je členem mladé české úspěšné kapely Ostrich quartet, která získala již mnoho mezinárodních ocenění. Stejně jako je Ostrich nejlepší české mladé jazzové kvarteto, tak je kapela Jana Kavky nejlepším mladým českým jazzovým triem. JKT vzniklo roku 2013 v rámci jazzových večerů v baru Modrá Myš na legendární Stodolní ulici v Ostravě. Repertoár, který ze začátku obsahoval pouze jazzové standardy, se později rozrostl o původní skladby. Jan Kavka trio hraje ve složení Jan Kavka – piano, Marek Dufek - baskytara, kontrabas, Jiří Bučánek – bicí.
20.00 / vstup 120,- Kč

24.11. - pátek
Půljablkoň

puljablkon-foto-web.jpg
Jablkoň se na naší scéně pohybuje desítky let. A teď tu máme Půljablkoň.
Jde o duo, kde kapelníka Michal Němce doplňuje  zpěvačka Marie Puttnerová. Zpívají a hrají písničky jablkoňské i nejablkoňské: jednoduše, přímočaře, nezáludně – dva hlasy, kytara a perkuse. V repertoáru mají skladby z písničkových alb Jablkoně (většinou ty, které s kapelou už nehrají), ale také úplně nové, napsané přímo pro Půljablkoň. Maruška a její krystalicky čistý hlas je z Brna, Michalova pražština se tak potkává s lahodnou moravštinou a v  písničkách je to slyšet. Říkají, že jsou  hodní až komorní, a hodní jsou i na pořadatele, protože jde o koncert, který si může dovolit každý pořadatel, ať už jde o festival, klub, kulturní dům, čajovnu nebo kavárnu.
20.00 / vstup 150,- Kč

25.11. - sobota
15. narozeniny Clubu Kino - CELEBRITY

Tak již i Club Kino dostane občanku. Je mu 15 let.
Čeká Vás večer plný celebrit , který se bez Vás neobejde, protože Vy všichni jste Ty celebrity které do Clubu chodíte. A přijde i Tina Turner , Eros Ramazzoti, Charlie Chaplin a mraky dalších celebrit za které se převtělíte vy. Nebude chybět promítání filmů, červený koberc, limuzína dort, raut, Cocktail bar, grilovaná kýta, tombola ani hostesky. A vynikající Master of Ceremonies Vás provede celým večerem.
After party – Bubny Praha  a celebrity ve Vašem podání.
20.00 / vstup zdarma

26.11. - neděle
Oslava - klub zadán


29.11. - středa
Zasedání zastupitelstva

19.00

Prosinec 2017
1.12. - pátek
Zuby Nehty + Iritující Pýchora - koncert


2.12. - sobota
Znouzectnost + Klika - koncert

20.00 / vstup 150,- Kč

6.12. - středa
Pavel Hokr - hudební škola

17.30

7.12. - čtvrtek
Firemní večírek AFP SPEDITION


8.12. - pátek
Stanisław Słowiński Quintet


9.12. - sobota
Bass Černošice


14.12. - čtvrtek
O zapomnětlivém psaníčkovém andělíčku - divadlo pro školy

V tomto ryze vánočním představení hrají tři herci, trvá 45-50 minut a je pro děti od tří let.
Námětem pro tuto vánoční pohádku je příběh o Psaníčkovém Andělíčkovi, který každé Vánoce nosí dětská přání Ježíškovi. Představení přináší kouzlo českých Vánoc a v čase vánočním i předvánočním připomenout dětem mnoho někdy i pozapomenutých tradic, které odedávna patřily k tomuto kouzelnému času.
V této pohádce se objeví fortelně precizní loutky. Ty potom v souladu s koledami vytváří veskrze poetický příběh plný rozjímání i hravosti.
Hlavní zápletkou pohádky je pak skutečnost, že náš Psaníčkový Andělíček jednou zaspí a tím se jaksi vše řádně zašmodrchá..
Velký důraz je tady kladen na scénografii, zejména loutky, na jejichž realizaci se podílí renomovaný výtvarník v tomto oboru, Roman Marek spoluautor několika projektů Divadla DRAK.
Hrají Jarmil Škvrna, Karel Zima a Andělíček
9.00 a 10:30

15.12. - pátek
Vosí hnízdo - 25 let


16.12. - sobota
Timudej - Vánoční koncert


17.12. - neděle
Dech Band - Vánoční koncert

17.00

21.12. - čtvrtek
klub zadán - firemní akce


22.12. - pátek
klub zadán - firemní akce


23.12. - sobota
zavřeno


24.12. - neděle
antistresový večírek

20.30

25.12. - 30.12
zavřeno


31.12. - neděle
Soůvestr v Clubu Kino


2018
Leden 2018

1.1. - 9.1.
Zavřeno - sanita, opravy


10.1. - středa
Zasedání zastupitelstva

19.00

13.1. - sobota
Farní ples


18.1. - čtvrtek
Alexander Bona Quartet


24.1. - středa
Pavel Hokr - hudební škola

17.30

25.1. - čtvrtek
Pavel Hokr - hudební škola

17.30

27.1. - sobota
Ples hokejistů


Únor 2018
5.2. - pondělí
Nigel price


15.2. - čtvrtek
Fleret


Březen 2018
3.3. - středa
Parker - Weller - Drobka Trio (USA) - sobota


9.3. - pátek
Lenka dusilová -& Baromantika


22.3. - čtvrtek
DeadBeatz - koncert

Červen 2018
3.6. - neděle
Oslava


9.6. - sobota
Oslava


Září 2018
23.9. - neděle
Steve Clarke Trio (USA) - koncert

 

Říjen 2018
29.10. - pondělí
Michelle Nicolle - koncert