Jdi na obsah Jdi na menu
 

Připravujeme

Březen 2019
1.3. - pátek
Well - being Dance - 90´th / Dj Muerto

Heavy Bizar present  Well - being Dance  - with Dj Muerto.
Přijďte se pobavit a zatancovat do Clubu Kino na největší hity 90. let.
Výborné drinky, výborná obsluha, představení nových drinků.
20.00 / vstup zdarma

2.3. - sobota
Grošáci a Rekonvalescence - koncert

profil-foto.jpg
GROŠÁCI – jedna z předních country-rockových kapel naší scény.
Historie skupiny sahá až do roku 1974 a její repertoár patří do zlatého fondu české country scény. Samozřejmě jako všechny ostatní skupiny tohoto žánru i Grošáci prošli postupným vývojem a v současné době působí na pomezí moderní americké country a jižanského rocku. Kapela vystupuje ve složení Soňa Fíkarová – zpěv, Jan Kopal – Pedal steel guitar/zpěv, Tomáš Havel – kytary/zpěv, Libor Jaeger – ak.kytara/zpěv, Milan Martiník – bicí nástroje, Marcel Brixy – basa/zpěv. Do Club Kino se vrací přesně na den po roce od prvního vystoupení po obnovení činnosti.
reko-ofiko---sanitka.jpg
Skupina REKONVALESCENCE vznikla na podzim roku 1981 a poprvé se publiku představila v Malostranské besedě v lednu roku následujícího. Už od začátku směřovala k muzice, které se tenkrát říkalo „moderní country“, nicméně díky povinné branné službě se její hudební rozjezd poměrně protáhl.
Nová éra začala pro kapelu na podzim roku 2011, kdy se, po vydařené oslavě nedožitých kapelních třicátin rozhodo několik pamětníků obnovit činnost. Výsledkem bylo především nečekané třetí místo v soutěži „Talent Country rádia“ (s písní „Johnny 78“) a také nastudování programu „Country slezina – čili vzpomínky na starý písně, kecy a ksichty“, ve kterém se Rekonvalescence vrací k vlastním písním a také tvorbě kamarádů, kteří již nemohou aktivně vystupovat.
Na podzim 2012 se, po šestadvaceti letech čekání, stal řádným členem také zpěvák Martin Javůrek.
V požehnaném roce 2015 kapela končně vydala své první profilové album "Johnny 78".
Současné složení: Jiří Chládek - solo zpěv, Jerry Lee Juza - fókačka a hrdelní zvuky, Ivan Huyer Halada - ak.kytara/zpěv, Bezi sr. - bicí, Štěpán Pospíšil - basovka, Milan Štěpánek - fídle, Aleš Chroust  - sólovka
po šestadvaceti letech čekací lhůty byl mezi Rekonvalescenty oficiálně (jednohlasně) přijat Martin Javůrek Bezi jr. - plky
19.00 / vstup 200,- Kč

3.3. - neděle
Oslava - soukromá akce


7.3. - čtvrtek
Sokol Černošice - valná hromada


8.3. - pátek
World Roxette Tribute Band - koncert

rr.jpg
Nejúspěšnější Roxette Tribute Band v Evropě ocenil i zakladatel švédských Roxette Per Gessle, který  občas sdílí videa The Rockset na oficiální facebookovou stránku ROXETTE. Momentálně vzniká CD, které bude obsahovat coververze zhruba 13-ti největších hitů kapely ROXETTE. Předností kapely je hlasová a vizuální věrnost leadrů, spojená s vynikající interpretací skladeb skupiny Roxette (Petr Gessle a Marie Fredriksson). Vystoupení je plné známých hitů, jako Dangerous, Sleeping In My Car, Listen To You Heart, It Must Have Been  Love, Joyride, How Do You Do … a mnoha dalších. Vraťte se zpět do 90tých let a zažijte dokonalou atmosféru jako na koncertu skutečných Roxette v jejich nejúspěšnějším období!
20.00 / vstup 130,- Kč

9.3. - sobota
BASS ČERNOŠICE vol. 15  w/ PIXIE /Let it Roll/ - DRUM & BASS

Od premiérového dílu uběhlo neuvěřitelných pět let. Velkolepá oslava patnáctého dílu legendární drumandbassové akce BASS ČERNOŠICE je tady a my s radostí oznamujeme, že toto jubileum s nami opět oslaví ten, kdo hrál na vůbec prvním díle Bassu. Přijede zahrát legenda české dnb scény DJ PIXIE! Akci pořádá rezidentní Duneni.cz crew a těšit se můžeš jako vždy na spešl světla, fotbálek, projekce, akční drinky, kulisy a hutný basy!
19.00 / vstup do 21:00 - 90,- Kč poté 120,- Kč

15.3. - pátek
Decolt + OurA.S. + Victorie - rockový koncert

Rocková kapela DeColt se po krátké tvůrčí pauze vrací na pódia s novým programem a také s novým zpěvákem. Role frontmana kapely se ujal muzikálový zpěvák a herec Ladislav Korbel, kterého můžete znát i z momentálně probíhající soutěže The Voice Česko-Slovensko na TV Nova. Post druhého kytaristy v kapele osadil vynikající kytarista Daniel Belensky, bicí nástroje ovládá zakládající člen kapely Jenda Štědronský, sólovou kytaru David Novák a basovou kytaru Ladislav Slanina.
Čeká vás slušná dávka tvrdšího rocku s českými texty, která vás určitě nenechá v klidu na baru popíjet pivko a chroupat křupky :-)
DeColt tento večer nevystoupí sám, ale přiveze s sebou dva hosty:
OurA.S. - Kapela se hrdě hlásí ke staré hardrockové škole bez zbytečných složitostí s přímým tahem na branku. Melodická hardrocková kytara, zpěvné a chytlavé texty - u toho se určitě nebudete nudit :-)
Victorie -  Český hudební projekt Michala Kopsy představuje nový rockový materiál plný energické hudby s vlivy pop-alternativy, písničkářství, grunge a world music s českými texty.
20.00 / vstup 100,- Kč

16.3. - sobota
Tomáš Kočko & Orchestr - koncert

t.-kocko-orchestr-.jpg
Kapela Tomáš Kočko & ORCHESTR slaví význačné jubileum a k této příležitosti naděluje znovu natočenou desku Sadné zrno. Ta společně s dvacet let starým debutem Horní chlapci vzdala hold valašskému básníkovi Ladislavovi Nezdařilovi. Vydání bude v letošním roce doprovázet tematicky laděná série koncertů. Skupina žánrově staví na moravské lidové hudbě, kterou ale svým jedinečným přístupem posunuje do neotřelých rovin a utváří osobitý celek, který respektuje své kořeny, ale zároveň reflektuje současnost a široké spektrum posluchačů. Dvě alba „Poplór“ (2006) a „Cestou na jih“ (2012) získala ocenění Anděl, album Velesu (2016) se na dlouhou dobu umístilo v prestižní TOP 20 Europian World Music Charts.
20.00 / vstup v předprodeji 150,- Kč, na místě 180,- Kč

17.3. - neděle
Nina Van Horn - koncert (Fr, USA)

nina-barva.jpg
Francouzsko americká zpěvačka NINA VAN HORN, která získala v Německu a ve Francii za své album „Seven Deadly Sins“ ocenění „Nejlepší blues elektric CD“ a v USA titul „Nejlepší ženský výkon“, přijíždí v rámci svého krátkého evropského turné v březnu 2019 opět do Česka a na Slovensko. Nina přijede se svým triem (zpěv, klávesy, bicí) a přiveze oblíbený koncertní program, v němž zpívá písně slavné Niny Simone. Její show je plná energie a dobré muziky, což se prokázalo již při jejím českém turné (2017 a 2018), nebo také pozváním na Jihočeský Jazzový festival či Jazz u Karla Rodena (srpen 2017).
20.00 / vstup v předprodeji 200,- Kč, na místě 250,- Kč

18.3. - pondělí
Tom C Walker Band - koncert (UK)

tc-walker.jpg
Tom C. Walker – kytara, zpěv, Lewis Spencer – kytara, Deano – baskytara, Jack Bowles – bicí. Tom C. Walker (nar. 1995) je britský funkový & soulový & bluesový zpěvák, skladatel a kytarista, původem z Birminghamu. Od raného věku hrál na kytaru, od 12 let pak po celé Anglii v různých sestavách s mnohem staršími hudebníky. Studoval hudbu u legendárního producenta Richarda Digby Smithe (kultovní label Island Records). Více než sedm let působil jako lídr především bluesového Tom Walker Tria, které odehrálo stovky koncertů v nejprestižnějších hudebních místech Británie včetně Jazz Clubu Ronnie Scott v londýnském Sohu, 100 klubu London a Eailing Blues Clubu. V triu se sešel s věkově staršími hráči, kteří psali historii britské pop music. Debutové CD tria získalo vynikající recenze v bluesových časopisech včetně měsíčníku Blues in Britain a rozhlasového pořadu Paul Jones Blues Show (BBC Radio 2). V roce 2017 Tomovo další CD „Into Space“ zabodovalo v Top 20 celosvětových žebříčků IBBA Blues, prodaly se tisíce kopií po celém světě. Po turné si trio ještě zahrálo na finálním koncertu Mezinárodního kytarového festivalu v Liverpoolu a pak jej Tom rozpustil. Od léta 2018 píše Tom C Walker novou hudební kapitolu své hudební dráhy, společně se svou novou čtyřčlennou kapelou „Tom C Walker Band“, zaměřenou kromě blues i na funk a soul. Více: www.tomwalkerofficial.com.
20.00 / vstup v předprodeji 150,- Kč, na místě 200,- Kč

22.3. - pátek
The BlueMoon - koncert

bluemoon.jpg
Pojďte se pobavit v rytmu 60. – 80. let! Hrajeme ty největší pecky od českých i zahraničních interpretů. Věříme, že vás náš koncert nenechá jen v klidu posedávat na židlích, ale že vás nalákáme i k tanci. Takže potrénujte kroky na rock’n’roll či jakýkoli volný styl a přijďte si protáhnout těla! Hrajeme spolu už od roku 2001, máme za sebou nespočet klubových i soukromých akcí, firemních večírků či svateb. A ani v klubu Kino nebudeme poprvé :-)
Těšíme se na vás!
20.00 / vstup 150,- Kč

23.3. - sobota
Vosí hnízdo + Echonaut j.h. - koncert

vosy.jpg
Jaro je tady. Vosy se probudily a rojí se v Clubu Kino. To si nemůžete nechat ujít……
A přivezli si další hmyz - ECHONAUT
Echonaut, kytara, basa, bicí, to je náš zvukoprostor. V něm jsme spolu vyrostli, žijeme a dohromady spojujeme garážovou upřímnost s popovou melodií. Naše písně jsou příběhy z předměstí – o všedních věcech i o cestování na měsíc.
20.00 / vstup 130,- Kč

24.3. - neděle
Radkin Honzák - Humor jako lék na duši

„Všichni žijem v blázinci,“ tvrdí renomovaný psychiatr a psychoterapeut Radkin Honzák, muž vzdělaný a také vtipný, který už padesát let naslouchá ...
18.00 / vstup zdarma

29.3. - pátek
Oslava - soukromá akce


30.3. - sobota
Mifun - Workshop

9.00

30.3. - sobota
Jack Cannon Band - koncert

jcb-zkusebna.jpg
Jack Cannon Band je maďarský energetický blues-rockový kvartet, charakteristický svým moderně autentickým přístupem. Kapela nepřehrává jen otrocky vzory, nýbrž přistupuje ke standardům tvůrčím způsobem a v neposlední řadě prezentuje i vlastní autorskou tvorbu. Díky svému jedinečnému pojetí skladeb plného síly a energie si získává stále více a více obdivovatelů, kteří při každém koncertu zažívají unikátní atmosféru plnou neopakovatelných sólových kytarových debutů v dokonalé souhře s nepoddajnou harmonikou v podání zpěváka a foukačkáře Zozó. V roce 2008 vyhrála kapela první místo v rámci Blues Aperitiv Festivalu v Šumperku, který je považován za vstupní bránu na mezinárodně uznávanou bluesovou scénu. Od tohoto okamžiku je kapela pravidelný hostem velkých evropských festivalů, převážně v České republice a Polsku (Blues Alive; South Bohemia Jazz Fest; Echo Blues Festival; Harmonica Bridge Festival atd) a stala se miláčkem klubových scén. Jejich inspirací jsou hudebníci jako jsou Jimi Hendrix, Robben Ford, Kenny Wayne Shepherd nebo The Spencer Davis Group. Zažijte na vlastní kůži krédo kapely: “Blues není jen hudba. Blues je způsob, jakým se díváme na svět a způsob života. A hrajeme proto, abychom se s vámi podělili o náš bluesový svět!”
20.00 / vstup v předprodeji 150,- Kč, na místě 180,- Kč

31.3. - neděle
Bazar dětského a dospělého oblečení, hraček, sportovního vybavení a ostatních potřeb

Chcete koupit levně něco nového pro Vaše blízké ? Chcete prodat věci po Vašich dětech nebo svetr  který se Vám již nelíbí ?
Zveme Vás na bazar, kde nakoupíte co potřebujete, nebo prodáte co se Vám již nehodí. Rezervace prodejních míst na clubkino@clubkino.cz nebo na tel.604 204 588.
14.00 - 18.00 / vstup zdarma

Duben 2019
3.4. - středa
Aimée Allen Quartet - koncert

aime-allen.jpg

4.4. - čtvrtek - Divadelní festival (pro školy)
Tratas nepřežiju! aneb Ten řízek nezvedej - Michaela Dolinová
Karel Louda je žák 8. B. Přichází do nové školy v novém městě. Bojí se nového kolektivu, nových učitelů, sousedů a HOLEK! Na pomoc mu přijde paní RY-PO-SLUCH (rychlá pomoc slušného chování). Ukáže mu, jaké chyby dělá. Navzájem se poznávají a mění. Z přísné dámy se stane rozverná paní a z méněcenného kluka mladý muž s rozhledem.
Základy slušného chování s nadhledem a nementorsky. Na konci představení je test pro všechny diváky.
10.00

4.4. - čtvrtek - Divadelní festival
Mrzák Inishmaanský - Divadlo Akorát / Martin McDonagh
Drsná irská komedie o nejzapadlejším zapadákově a lidech, kteří tam zapadli. Hra v úpravě a režii Adély Červenkové vyhrála v roce nejvyšší ocenění na přehlídce amatérských divadel v Praze. V inscenaci lítají sprostá slova, ale také vajíčka, pytle brambor, velikášské noviny a hlavně jeden velký hollywoodský sen! Hraje se 90 minut bez přestávky.
20.00

5.4. - pátek - Divadelní festival
Aladinova kouzelná lampa - Dřevěné divadlo

10.00

5.4. - pátek - Divadelní festival
Kdy to bylo naposledy? - Divadelní společnost Starbag s.r.o.

Brilantní komedie z pera francouzského dramatika je zárukou velmi dobré zábavy s možností zamyšlení nad vztahy mezi muži a ženami. Absurdní komedie, ukazující mnoho důvodů, které muži v manželství často podceňují aniž by si uvědomovali, že jim přitom může jít o život.
20.00

7.4. - neděle - Divadelní festival
Vodnická pohádka - divadlo Přímá oklika

vodnici-foto-1.jpg
Vodnický pohádkový muzikálek je o životě vodníků a vodnic v paláci celém z vody. Zajímá vás říše mokrých bytostí složených z vody a kostí, kteří jsou docelá zelení? Mají city, kamarády a znají lásku? To jsou všechno otázky, na které vám odpoví náš malý muzikál. Budeme se těšit na vaši návštěvu, a že si s námi zazpíváte některou s četných písní, které uslyšíte a možná odejdete z divadla úplně zelení, stejně jako naši hrdinové.
16.00 / vstup 80,- Kč

7.4. - neděle - Divadelní festival
Divadlo Akorát


12.4. - pátek
oslava - klub zadán


13.4. - sobota
oslava - klub zadán


17.4. - středa
Tom Smith - koncert


24.4. - středa
Občanská akademie zve ... Alexandra Alvarová vypráví

O pozadí bolševické, nacistické i dnešní politické propagandě, o tom, jak se manipulace prolíná naším životem. Lež je sexy a snáz se šíří. Zdravý selský rozum neexistuje. Autorka výzvy „Už není kam ustupovat“ a bestselleru Průmysl lži zavítá do Černošic.
Detaily a rezervace zde:
https://akademiecernosice.cz/events/alexandra-alvarova-o-politicke-propagande/
19.00 / vstup 50,- Kč

27.4. - sobota
Mifun - Workshop

9.00

27.4. - sobota
Czech Floyd - koncert

20.00 / vstup 150,- Kč

Květen 2019
3.5. - pátek
Až napší a uschne. Daily Coffee, SPS - koncert

Chceme vás pozvat na velkou punkovou akci za účasti legendární punkové kapely SPS která minulý rok oslavila 30 let své existence na české scéně a POZOR v Černošickém Club kině bude mít svou premiéru  !!! Dále pražská sebranka Daily Coffee která zde oslaví 7 let své existence!!! A poslední kapela Až naprší a uschne která se prezentuje svým rychlím punk ‘n’rollem !! Budeme se na vás těšit !!!
19.30 / vstup 150,- Kč

4.5. - sobota
Naživo


17.5. - pátek
Zuby Nehty


25.5. - sobota
Mifun - Workshop

9.00

30.5. - čtvrtek
Příběhy našich sousedů


30.5. - čtvrtek
Občanská akademie zve ... Duel Langšádlová - Rakušan

Dva poslanci, zástupci dvou politických stran, na co mají shodné názory a co vidí jinak?
Diskutovat budeme bezpečnostních rizicích, hybridních hrozbách, roli ČR v mezinárodních organizacích a moderních přístupech ke vzdělávání. Co se s tím dá dělat a co může poslanec prosadit? A co voliči?
Detaily a rezervace zde:
https://akademiecernosice.cz/events/duel-langsadlova-rakusan/
19.00 / vstup 50,- Kč

Červem 2019
4.6. - úterý
Jazz Černošice - festival


5.6. - středa
Jazz Černošice - festival


6.6. - čtvrtek
Jazz Černošice - festival


7.6. - pátek
Jazz Černošice - festival


8.6. - sobota
Jazz Černošice - festival


9.6. - neděle
Jazz Černošice - festival


15.6. - sobota
Bob Dylan´s Birthday Concert
Petr Samšuk, Pavel Jartym and Sam´s Band

bob.jpg
V květnu 2019 slaví Bob Dylan 78. narozeniny. Oslavte je s námi a zaposlouchejte se do jeho nejkrásnějších písní, díky kterým obdržel Nobelovu cenu za literaturu. Premiérově zazněl tento koncert přesně v den 75. Dylanových narozenin, 24. 5. 2016 ve vyprodané Malostranské besedě v Praze. Následně jsme tento program zahráli i v Olomouci, Brně, Písku a opakovaně v Praze. Poslechnete si největší hity i méně známé Dylanovy songy v nejrůznějších verzích a obsazeních. Bude mnoho sestav, hlasů, barev i kontrastů, dechová sekce, krásné zpěvačky… Během večera možná zažijete i překvapení ve stylu: „Tu taky složil Dylan?“
Více informací najdete na www.petrsamsuk.cz
Zahrají a zazpívají:
Petr Samšuk - zpěv, akustická kytara, akordeon, foukací harmonika
Pavel Jartym – zpěv, elektrická kytara, akustická kytara
Jana Samšuková - zpěv, bicí, rytmika
Kamil Kyzlík - piano, Hammond varhany
Vlasta Novák - basová kytara, kontrabas, zpěv
Pavel Fiedler – tenorsaxofon
Jiří Bachtík - trubka, křídlovka
Myšán - foukací harmoniky
Julie Brožová - zpěv 
20.00

Září 2019
6.9. - pátek
Buki Fest - 10. ročník


13.9. - pátek
Jacques Pellarino (Fr)


14.9. - sobota
Svatba - klub zadán


21.9. - sobota
NAŽIVO


Říjen 2019
18.10. - pátek
Jamair - koncert


19.10. - sobota
Bass Černošice


24.10. - čtvrtek
Jazz in Duo (Polsko) - koncert


26.10. - sobota
MrdCheChelFest - Vol. 2

19:00- 008
20:00-Dillema in Cinema
21:00-Daily Coffee
22:00-Punk Floid
23:00-Volant
Chceme vás pozvat již na druhý ročník tohoto Punkového fesťáku !!! Kapely Punk Floid a Volant jsem zavítají skrze své podzimní tour které spolu jezdí každý rok po celé České Republice tak doufáme že je pořádně podpoříme!! Daily Coffee a 008 již tradičně zavítají také a kapela Dillema in Cinema v čele se zpěvákem PP.Cvok (Ex) Totální nasazení.
Budeme se opět těšit !!!
19.00 / vstup 200 ,- Kč

29.10. - úterý
The Rainbreakers - koncert


Listopad 2019
17.11. - neděle
Kike Mora Trio - Španělsko


22.11. - pátek
Catfish - koncert


30.11. - sobota
NAŽIVO


Prosinec 2019
7.12. - sobota
Vosí hnízdo - křest CD


8.12. - neděle
Ben Poole (UK/CZ) - koncert


14.12. - sobota
Timudej - Vánoční koncert


15.12. - neděle
Dech Band - Vánoční koncert


Duben 2021
18.4. - neděle
Anna Kolchina Quartet (USA) - koncert