Jdi na obsah Jdi na menu
 

Připravujeme

Říjen 2016

1.10. - sobota
Club zadán - narozeniny

AKCE POUZE PRO ZVANÉ!!! Máte rádi pořádnou bluesovou muziku říznutou špinavým rockem? Říká vám něco generace muzikantů jako třeba Freddie King, Albert King, Albert Collins, Stevie Wonder a nebo naopak mladší generace jako Gary Clark Jr., Jonny Lang, King King, Scott McKeon? Jestliže ano, pak se přijďte podívat na bluesový večer kapely BROTHERS & THE PETERS, která vám tuto muziku po svém naservíruje v plné parádě. Jako hosté vystoupí kapela S.U.V.A. Upozorňujeme, že akce je pouze pro zvané, neboť se zároveň jedná o narozeninovou oslavu.

2.10. - neděle
Bazar dětského oblečení, hraček a ostatních potřeb pro děti

Chcete koupit levně něco nového pro své děti? Chcete prodat věci po Vašich dětech? Zveme Vás na bazar, kde nakoupíte nebo prodáte co potřebujete, nebo se Vám již nehodí. Rezervace prodejních míst na clubkino@clubkino.cz, nebo na tel.604 204 588
14.00 - 18.00 / vstup zdarma

5.10. - středa
Tomáš Töpfer - beseda

Co jste v Četnických humoreskách neviděli. Beseda s Tomášem Töpferem. Moderuje Jiří Oberfalzer.
20.00 / vstup zdarma

6.10. - čtvrtek
Teorie tygra - kino + speciální host

Putovní kino Jana Holáska, nezávislého kandidáta do Senátu ČR.
20.00 / vstup zdarma

7.10. - pátek
Euphonica - koncert

Euphonica – kapela složená z profíků, kteří hrají rádi, mají z toho radost a těší se na kontakt s fanoušky. Skupina zpívá vlastní, české písně, převážně funk-pop-rock charakteru, které se dají těžko charakterizovat. Důležité je sdělení, né obsah, jak by řekl klasik.
Tereza Vacíková(zpěv, perkuse) je autorkou většiny textů a módní návrhářkou mnoha svých koncertních převleků. Jáchym Bašek(basa, zpěv) založil kapelu a složil hudbu. Karel Bárta(kytara, zpěv) balí kapelu do harmonií a funkuje. Tomáš Makovský(bicí, zpěv) drží rytmus, pevně a jistě.
Všichni členové kapely Euphonica mají za sebou bohatou muzikantskou historii, např.: Tam Tam Orchestra, Žáha, Top Dream Company, Abraxas, David Koller, Alice Springs atd.
20.00 / vstup 80,- Kč

8.10. - sobota
Bass Černošice vol.7w/X.Morph, téma: Deep space, drum&bass

Po letní pauze je tu konečně další BASS! Tentokrát vaše sluchovody pěkně protáhne legenda české dnb scény X.Morph! Téma pro kulisy, vizualizace a celý večer je Deep Space, takže se těšte na pořádný odlet do vesmíru!
X.Morph se začal DJingu vážněji věnovat kolem roku 1999/2000 a od té doby si vydobil postavení jednoho z nejuznávanějších a technicky nejzdatnějších DJů, které může naše dnb scéna nabídnout. Jeho DJské sety jsou velmi svižné, zábavné, zvukově propracované a vyvážené. Svými dlouhými a přesnými mixy si dokáže téměř okamžitě podmanit publikum. Díky svým schopnostem se již roce 2003 stal vítězem slovenské soutěže o nejlepšího drumandbass dje „Jim Beam Wanted d’n’b DJ 2003”. Od té doby zahrál snad na všech větších openairech (Let It Roll, Hradhouse, Creamfields, …) a ve většině klubů v rámci ČR, ale i Slovenska.
Dalším hostem bude projekt Latrod3ctus, spřízněný projekt pražských draků sn3hura a Binja, kteří jsou nejen skvělí djs, ale dlouhodobě se též věnují vlastní produkci, která se pomalu ale jistě dostává na svět.
No a nebyl by to BASS bez místní DUNENI.cz crew ve složení Jenouch, Wolfik, MindGroove, Vagi, Eight Times, Danoush a Artomic. Nebude chybět fotbálek, pořádnej zvuk, světla, kulisy a hlavně skvělá atmosféra. Kosmonauti a vesmírné příšerky vítány. Ponořte se s námi do hlubin vesmíru 8. října v Club Kině, bude to stát za to! Hlavním partnerem akce je Velkopopovický Kozel.
19.00 / vstup do 20.30 hod 60,- Kč, od 20.30 hod 90,- Kč

14.10. - pátek
Eddie Martin (UK/CZ/SK) + Petra Börnerová Trio (CZ/SK)

Eddie Martin. Je nazýván "velvyslancem britského blues". V Británii byl několikrát nominován na bluesového kytaristu, harmonikáře, zpěváka, akustického umělce a za album roku (British Blues Award). Mnohé jeho písničky byly použity k televizních a filmových soundtrackům. Eddie Martin piloval své hudební dovednosti putováním po USA a také žil nějakou dobu v Texasu. Jeho akustický styl se vyvinul z novodobé směsi tradičních bluesových a vybrnkávacích (fingerpickingových) stylů. To vše kombinuje s foukací harmonikou (rack harmonica) a hraním na perkuse (bassdrum) ve stylu one-man-bandů.  Eddiho doprovodí československá rytmika. Slovenský baskytarista Peter Oberländer a slovenský bubeník Tomáš Bobrovniczký. Koncert pořádá město Černošice. Projekt se uskutečňuje za finanční podpory Ministerstva kultury.
20.00 / vstup 180,- Kč / předprodej Minimarket Černošice 150,- Kč

15.10. - sobota
František Nedvěd ml. s kapelou Hot Dog Band - koncert

František Nedvěd mladší hraje a zpívá nejen nejznámější písničky od bratří Nedvědů, které máte tak rádi, ale také jiné žánry, country, rock, swing, pop a další.  V neposlední řadě má i své autorské skladby
Jinak Hot Dog Band  je poměrně mladá kapela, která vznikla v polovině roku 2015 původně pouze pro příležitost maturitního plesu Terezky - dcery Františka Nedvěda ml. Po maturitním plese jsme ale zjistili, že jeden bez druhého, (třetího ani čtvrtého ani pátého) nemůžeme být a tak jsme se rozhodli pokračovat.
Máme za sebou již řadu úspěšných vystoupení v Praze a okolí. V současné době pracujeme na projektu, kde na vystoupeních zazní jak naše úplně nové písničky, ale i staré dobré "fláky".
20.00 / vstup 120,- Kč / předprodej Minimarket Černošice 100,- Kč

16.10. - neděle
Kočičí trampoty - pohádka

Pohádka o kocourkovi Modroočkovi, který se postupně seznamuje jak s dvojnožcem člověkem tak i se zvířátky z okolí domečku, což mu přináší všelijaké trampoty a překvapení. Hraje Divadlo Albapštros.
16.00 / vstup 70,- Kč

21.10. - pátek
Ostrich Quartet - Modern Jazz

Štěpán Flagar – saxofon, Jan Kavka – piano, Martin Kocián – kontrabas, Michal Wierzgoń – bicí. Ostrich Quartet je v současnosti nejlepší a nejzajímavější mladá jazzová parta v České republice! Kapela postoupila do finále European Jazz Competition, konaného v roce 2015 v Rotterdamu, a její bubeník zde získal cenu za individuální výkon. Soubor dále získal 2. cenu na Krokus festivalu v polské Jelenie Goře. Ostrich Quartet též vloni zvítězil ve vyhledávací soutěži jazzových talentů Jazz Fruit/Mladí ladí jazz, více dozvíte na: www.ostrichquartet.cz. Projekt se uskutečňuje za finanční podpory Ministerstva kultury.
20.00 / vstup 150,- Kč

22.10. - sobota
Fekete Jenő & Horváth Misi (HU)

Jenő Fekete - akustická a rezofonická kytara, zpěv, Misi Horvát – akordeon. Jenő hrál v 80 tých letech velmi důležitou roli v popularizaci tradičního Blues v Madarsku a místní hudební kritikou je považován za jednoho z nejautentičtějšího bluesového muzikanta v zem. Misi Horvát je jedním z předních hráčů harmoniky v Maďarsku. Spolu s afro-americkým blues ,je jeho melodický styl také ovlivněn balkánskou a latinskou hudbou. Fekete a Horvát hrají spolu již 16 let a jejich vystoupení jsou vždy jedinečná svého druhu , nabitá energií a radostí z hudby. Koncert pořádá město Černošice. Více se o tomto duu dozvíte na www.horvathmisi.hu/english/. Projekt se uskutečňuje za finanční podpory Ministerstva kultury.
20.00 / vstup 150,- Kč

23.10. - neděle
Mraveniště slaví 10 let - pohádka a písničky

Přijďte na Pohádku z dračí sluje v podání Bluud teátru o tom, že vypravit se na draka se strašákem do zelí je na draka a na hlupáky je někdy kromě fištrónu zapotřebí pořádná dávka křenu. A možná přijde i drak! Po divadle si můžete poslechnout místní písničkářku Karolínu Kamberskou s programem pro děti.
16.00 / vstup 50,- Kč

28.10. - pátek
Jack Cannon Band (HU)

Jack Cannon Band je energetický blues-rockový kvartet, charakteristický svým moderně autentickým přístupem.  Díky svému jedinečnému pojetí skladeb plného síly a energie si získává stále více a více obdivovatelů, kteří při každém koncertu zažívají unikátní atmosféru plnou neopakovatelných sólových kytarových debutů v dokonalé souhře s nepoddajnou harmonikou v podání zpěváka a foukačkáře Zozó. V roce 2008 vyhrála kapela první místo v rámci Blues Aperitiv Festivalu v Šumperku, který je považován za vstupní bránu na mezinárodně uznávanou bluesovou scénu. Od tohoto okamžiku je kapela pravidelný hostem velkých evropských festivalů a stala se miláčkem klubových scén. Jejich inspirací jsou hudebníci jako jsou Jimi Hendrix, Robben Ford, Kenny Wayne Shepherd nebo The Spencer Davis Group. Zažijte na vlastní kůži krédo kapely: “Blues není jen hudba. Blues je způsob, jakým se díváme na svět a způsob života. A hrajeme proto, abychom se s vámi podělili o náš bluesový svět!”  Projekt se uskutečňuje za finanční podpory Ministerstva kultury.
20.00 / vstup 180,- Kč / předprodej Minimarket Černošice 150,- Kč

29.10. - sobota
Prochy 18! - punková sebranka

Hrají: 008, Inkoust pana Boučka, Daily Coffee, Compromysh, P.U.M.
Můžete se těšit na výběrový punkový večer, kde se pobavíte, napijete, zapogujete a hlavně si užijete večera.
Punková sebranka se na Vás těší.
17.00 / vstup 100,- Kč

30.10. - neděle
Slet příšer, strašidel a upírků

Již tradičně se pro vás chystá Halloweenská párty v ClubKině. Všechna strašidla a strašidýlka jsou srdečně zvána na poslední říjnovou neděli. V letošním roce jsme si pro vás připravili strašidelné divadlo, soutěže, tombolu i malování na obličej. Všichni kdo dorazí v maskách, nebo se na místě nechají namalovat se mohou účastnit soutěže o tu nejhezčí masku večírku. Svou královnu budou mít i na místě vydlabané dýně. Pro všechny děti budou připraveny různé zábavné atrakce a chybět nebude ani tajemná výprava na zahradu, kde budou pod rouškou tmy čekat zapeklité úkoly. Pro vytříbené jazýčky bude připravena temně oranžová dýňová polévka a pro ty, kdo raději mlsají pak populární sweetbar plný duchařských lahůdek a laskomin. Abychom věděli, pro kolik dýní bude ten večer poslední hodinkou, je třeba si dýni rezervovat přes webové stránky www.partyaoslavy.cz/dyne2016.
Vyrostla-li na vaší zahradě nějaká oranžová kráska, přineste ji na dýňovou soutěž krásy Miss Dýně z Černošic. Která vyhraje, ví možná už teď naše věštkyně, u které si budete moci nechat prozradit, co vás čeká a nemine.
Bára a Bára ve spolupráci s ClubKino Černošice
16.00 / vstup 150,- Kč / platí jen děti a v ceně je dýňová polévka, dýně na dlabání, čajová svíčka a tři hodiny zábavy.

Listopad 2016
2.11. - středa
Zasedání zastupitelstva - 19:00 hod.


4.11. - pátek
The Primitives Group / Ivan Hajniš - koncert

Kultovní česká psychedelic-rocková skupina vznikla v roce 1965 pod názvem Primitivové. Na The Primitives Group se přejmenovala v roce 1967. Skupina je označována za jednu z prvních na světě, která na pódiu používala výtvarnou stylizaci, ohňové, pyrotechnické a kouřové efekty.
V roce 1967 kapela vystoupila na prvním československém beatovém festivalu, o rok později pak i na jeho druhém ročníku. Rozpadla se v roce 1969, když Ivan Hajniš emigroval. Po svém odchodu z bývalého Československa působil na americké a západoevropské bluesové scéně.
The Primitives Group hráli písně od skupin The Doors, The Fugs, The Pretty Things, The Jimi Hendrix Experience, The Animals, Mothers Of Invention nebo The Velvet Underground. Na Primitives Group navázala v 70. letech skupina The Plastic People of the Universe.
20.00 / vstup 200,- Kč

5.11. - sobota
Taneční country večer

Přijďte se společně pobavit a zatancovat si ve stylu country pod
vedením Miloše Chrousta. Není nutné umět tančit, vše se dozvíte a zvládnete na místě.
Jája a Honza Farovi

10.11. - čtvrtek
Sax & Crime (A) - koncert


11.11. - pátek
Echoes of Pink Floyd


12.11. - sobota
Club uzavřen - soukromá akce


19.11. - sobota
Club uzavřen - soukromá akce


25.11. - pátek
Petr Beneš - koncert


26.11. - sobota
Černošický ples - Gambit


Prosinec 2016
2.12. - pátek
Flamengo


3.12. - sobota
GOP Fest


8.12. - čtvrtek
O zapomnětlivém andělíčkovi - pohádka pro děti


9.12. - pátek
Zuby Nehty - koncert


10.12. - sobota
Bass Černošice


14.12. - středa
Zasedání zastupitelstva - 19:00 hod.


16.12. - pátek
Timudej - Vánoční koncert


17.12. - sobota
DeColt - koncert


Leden 2017
13.1. - pátek
Hudba Praha - koncert


27.1. - pátek
Jitka Malczyk a Vojtěch Jindra - koncert

Březen 2017
27.3. - pondělí
Montani - promítání pro školy + večer