Jdi na obsah Jdi na menu
 

Připravujeme

Duben 2017

1.4. - sobota
NaŽivo! MC GEY & Krudanze + Faky v Černošicích

Dávej bacha! Do Černošic přijede maestro velký MC GEY z labelu Ty Nikdy představit svojí novou desku RλP-LIFE, která byla vyhlášená nejlepší rapovou deskou roku 2016. (Boombap) a kterou vytřel celé rapové scéně.... oči. Za pultem bude Krudanze, autor hudby na desce, kterého můžete z nát například i z projektu Crystal Kidz. Takže se připrav, MC Gey a Krudanze tě vezmou do světa odkaď se nevrací! Přijď si dát pořádnej mejdan, z kterýho ti praskne hava! Nadupaný beaty, rapy co tě odnesou jinam. After s djs do rána. Celou show navíc otevře místní mokropeský přízrak Faky, velký krotitel sviní.
20.00 / vstup 150,- Kč, do 26 let pouze 90,- Kč

6.4. - čtvrtek
Divadelní festival /
www.aprilovydivadelnifestival.cz
Křoupat zdravě - dá se hravě (pro školy)
Představení Michaely Dolinové a Milana Duchka

loutky6.jpg
Netradiční pohled na Jeníčka a Mařenku,kteří byli u Ježibaby šťastní, protože mohli konečně jíst, co jim maminka zakazovala. To že ztloustli do neuvěřitelné šířky, svědčí o tom, jak je přejídání nezdravé.
Pomocí písniček, velkých maňásků a soutěže vám – dětem bude zábavnou formou vysvětleno co a jak „papat“, aby to tělíčku prospívalo.
Rada: Před představením se najezte, ať se vám nesbíhají sliny. Bude to k nakousnutí.
10.00

6.4. - čtvrtek
Divadelní festival /
www.aprilovydivadelnifestival.cz
Hudební Hollywood s programem
hollywood.jpg
Všechny milovníky starého dobrého Hollywoodu zveme na komorní dramatickou jednoaktovou hru s dvacítkou dobových hollywoodských šlágrů: „Mary Pickford – příběh lásky.“ Hudební snění je věnováno kdysi slavným hercům Mary Pickford a Douglasi Fairbanksovi, kteří na svém turné v roce 1926 zavítali i do Československa a setkali se s naším tehdejším prezidentem T.G. Masarykem. Muzikálové pásmo je sondou do manželského života, světa úspěchů, vzletů a pádů. Všichni milovníci krásných melodií jsou srdečně zváni. A pokud se vám vybaví legendární hity kinematografu a hollywoodské továrny na sny, můžete si zazpívat s představiteli titulních rolí.
Marie Lišková (Mary Pickford)
Vladimír Franta (Douglas Fairbanks)
Jana Sobíšková (fanynka)
Anna Tretiagová (režie/ multirole)
Vladimír Truc (klavír)
20.00 / vstup 120,- Kč - důchodci 100,- Kč

7.4. - pátek
Divadelní festival /
www.aprilovydivadelnifestival.cz
Tenhle trapas nepřežiju aneb ten řízek nezvedej (pro školy)
Michaela Dolinová a Ladislav Ondřej

04.jpg
Rychlá pomoc slušného chování v autě i na rautu.
Karel Louda je žák 8. B. Přichází do nové školy v novém městě. Bojí se nového kolektivu, nových učitelů, sousedů a HOLEK!
Na pomoc mu přijde paní RY-PO-SLUCH. (Rychlá pomoc slušného chování.) Ukáže mu, jaké chyby dělá. Navzájem se poznávají a mění. Z přísné dámy se stane rozverná paní a z méněcenného kluka mladý muž s rozhledem.
Základy slušného chování s nadhledem a nementorsky.
Na konci představení test pro všechny diváky.
9.00 a 11.00

7.4. - pátek
Divadelní festival /
www.aprilovydivadelnifestival.cz
Příběhy obyčejného šílenství
Divadelní sekce Praha

sekce.jpg
Osmou hrou v pořadí, kterou se soubor rozhodl nastudovat, je černá komedie Petra Zelenky o „obyčejném, každodenním šílenství“. Po sedmi osvědčených titulech od tuzemských či zahraničních klasiků zvolila DSP nejednoduchý příběh ze současnosti. Kde jsou hranice normálnosti? Co je to vlastně bláznovství? A jaké máme právo odlišné chování soudit? Hra, původně psaná pro Dejvické divadlo, jistě i s určitým vztahem autora k Charlesi Bukowskému, a následně i film, který byl na jeho motivy později natočen, získaly řadu ocenění, a hra samotná se dočkala mnoha nastudování u nás i v zahraničí. Doufáme, že Vás toto představení plné absurdních situací, svérázných postav, různých podob lásky, pokusů o černou magii a náhodných telefonních hovorů zaujme stejně jako nás. Pojďme se společně bavit i zamýšlet, společně sdílet příběhy, nechme se vtáhnout do hry, zaposlouchejme se do originálních melodií hudebního doprovodu. Pojďme se společně bavit!
20.00 / vstup 99,- Kč

8.4. - sobota
Divadelní festival /
www.aprilovydivadelnifestival.cz
Jak se nezbláznit
zaručený návod, jak nezešílet z partnerských vztah
Voživot

vozivot.jpg
Kdo je pycholožka Dr. Jiřina Studená:
Tato žena již dvacet let pracuje jako psycholog v bohnickém sanatoriu pro léčbu psychických poruch, vypracovala mnoho odborných studií a především je autorkou známého bestselleru „Jak se nezbláznit“, ve kterém se snaží veřejnosti a především laikům srozumitelně a lidsky přiblížit výsledky svých výzkumů a tak lidem pomáhá udržet si dokonalou psychickou kondici a zdraví.
20.00 / vstup 99,- Kč

9.4. - neděle
Divadelní festival (pro děti) /
www.aprilovydivadelnifestival.cz
O zlaté rybce
Divadlo Úsměv

xy.jpg
Starý rybář jednou chytne zlatou rybku. Ta k němu promluví, když ji pustí, že mu splní tři přání. Rybář přání nemá a rybku pustí. Doma ale má zlo ženu. Ta se zlobí a pošle ho za rybou, že chce být královnou. Ryba přání splní. Splní i druhé přání rybářovi ženy, kdy chce být carevnou. Třetí přání ale nesplní a rybářovi přičaruje hodnou, milou ženu.
16.00 / vstup 80,- Kč

14.4. - pátek
Houpací kůň / 13 let výročí - koncert

Houpací Kůň se zrodil v roce 2004 a od té doby se zabývá rockovou muzikou. Na konto úspěchů si může připsat v roce 2006 - 3. místo v soutěži rádia BEAT – Naděje Beatu. V roce 2010 - 3. místo na festivalu TPCA beat fest. Kapelu Houpací kůň si již můžete poslechnout v Jukeboxech po celé ČR a na rádiu BEAT. Kapela vydala čtyři alba: Chcete mě?, Velkej Čučačí, Rány bolavý, V pekle zrozená.
Složení: Vobršťák - zpěv, kytara, Bohouš – kytara, Nuzice - bicí, Tony - basa, zpěv
20.00 / vstup 90,- Kč

15.4. - sobota
Klub zadán - oslava


19.4. - středa
Zasedání zastupitelstva

19.00

20.4. - štvrtek
Mrzák Inishmaanský - Divadlo akorát

Drsná irská komedie o nejzapadlejším zapadákově a lidech, kteří tam zapadli. Hra plná vajíček, hrášku, brambor, velikášských novin, sprostých slov a velkého snu .Napsal Martin McDonagh. Úprava a režie: Adéla Červenková
Osoby a obsazení: teta Eileen - Helena Justová / Jana Fialová ,teta Kate - Lucie Stropnická Johnny Pateena Mika - Jiří Beran ,Billy, mrzák - Radek Vyvadil ,Bartley - Vojtěch Krčma / Kuba Zářecký ,Helena - Adéla Červenková / Adéla Jiříková ,Bobík Bobby - Zorin Vergos doktor – Jan Krčma , máti - Míša Christelová
20.00 / vstup: 80,- Kč

21.4. - pátek
Narozeniny a jiné vylomeniny

Oslava narozenin všech, kteří se narodili v dubnu – kdo má v dubnu narozeniny doražte do Clubu - DRINK Bacardi + Cola a malá pochutina PRO VÁS ZDARMA. Music, movies, music video clip show and dancing – nebude chybět – myslíme na Vás.
19.00 / vstup zdarma

22.4. - sobota
Kola a motory - jaro 2017

Jarní sraz všeho co má kola a motor.
Sraz ve 14:00 hod, registrace, občerstvení  - grilování na zahrádce, vyjížďka po okolí + návštěva festivalu Mořinkafest, návrat na základnu, vyhlášení nejlepšího stroje, oslava a večer koncert.
14.00 / vstup zdarma

22.4. - sobota
Bardolino "Mystický sever a divoký východ" - koncert

Bardolino vás v sobotu 22. dubna od 20.00 v černošickém Club Kině zcela novým stylem a novou cestou provede etnickou hudbou celého světa. Vystoupení Bardolina Vás pohltí a po celý koncert se budete proplétat různými odvětvími světového folklóru interpretovaného na nejvyšší možné úrovni a formě.Radost z muzicírování, odvaha pustit se do něčeho nového, nadšení a nakažlivý účinek zpěvu i hry je hned několik pádných důvodů poslechnout si uskupení s tajemným názvem Bardolino.Renomovaní a dobře zavedení špičkoví umělci klasické hudby tímto způsobem našli svou zcela vlastní, autentickou cestu. Je to cesta naprosto ojedinělá. Soubor muzicíruje ve složení Margit Koláčková violončelo, Pavel Fischer housle. Pavel vystupoval na řadě nejprestižnějších světových pódií a podnicích všech světadílů (mj. Carnegie Hall, SuntoryHall, WigmoreHall, Concertgebow Amsterdam, WienerKonzerthaus, aj.), uznávaný hráč na kachonCamiloCaller, který spolupracuje mj.Mig 21, Chinaski, KOA,aj, Jakub Jedlinský akordeon a úspěšná muzikálová zpěvačka Jana Procházková.
20.00 / vstup 150.- Kč, důchodci 120,- kč

23.4. - neděle
Den Země

15:30 hodin
ČERNOŠICE, MĚSTO NA HRANICI CHKO
přednáška
16:00 hodin
PROČ SE ŘÍKÁ NA BLUKU?
přednáška ing. Huberta Poula o původu některých místních pojmenování
16:30 hodin
PREZENTACE VÝSLEDKŮ FOTOANKETY, LOSOVÁNÍ VÝHERCŮ
17:00–18:00
TÁBORÁK ZA DOPROVODU KYTAR, OPÉKÁNÍ BUŘTŮ
15.30 / vstup zdarma

28.4. - pátek
Escualo kvintet - Tango argentino

Escualo Quintet je jedinečné uskupení profesionálních instrumentalistů, kteří se věnují hudebním stylům Tango argentino.Tento mladý soubor již absolvoval řadu prestižních vystoupenív dramaturgiimezinárodních festivalů, co do nástrojového obsazení jeidentický s kvintetem argentinského hudebníka a skladatele AstoraPiazzolly. V interpretaci se Escualo Quintet zaměřuje na kombinaci hudebních stylů tanečních - Tango típico a koncertního stylu - Tango nuevo, které je strhující syntézou temperamentního argentinského folkloru, klasické hudby a jazzu. Svůj název dostal kvintet podle stejnojmenné piazzollovy skladby "Escualo", což znamená v překladu žralok.Escualo Quintet je ojedinělý tangový projekt přinášející fascinující pohled na svět tohoto lidského fenoménu, který má tak jednoduchý název "TANGO". Tango jsou emoce, kde jsme v jednom okamžiku obklopeni láskou, něhou a smyslností a v druhém jsme svíraní nejkrutější bolestí a steskem.Kvinteto hraje ve složení: bandoneon - Jakub Jedlinský, housle - Pavel Kudelásek, el. kytara - Petr Beneš, klavír - Ivan Vokáč, kontrabas - Jan Prokop a získalo záštitu a ocenění Velvyslanectví Argentinské republiky.
20.00 / vstup 150,- Kč, důchodci 120,- Kč

29.4. - sobota
Svatba - klub zadán


Květen 2017
6.5. - sobota
Mad ride - koncert


13.5. - sobota
Rockový slunovrat


24.5. - středa
Jazz Černošice


25.5. - čtvrtek
Jazz Černošice


26.5. - pátek
Jazz Černošice


27.5. - sobota
Jazz Černošice


28.5. - neděle
Jazz Černošice


31.5. - středa
Zasedání zastupitelstva

19.00

Červen 2017
3.6. - sobota
Klub zadán - svatba


8.6. - čtvrtek
Hokr - koncert


14.6. - středa
Hokr - koncert


15.6. - čtvrtek
Hokr - koncert


10.6. - sobota
Klub zadán . svatba


20.6. - úterý
Krimi fest


21.6. - středa
Krimi fest


22.6. - čtvrtek
Krimi fest


Červenec 2017
12.7. - středa
Zasedání zastupitelstva

19.00

Září 2017
8.9. - pátek
Buki Fest


16.9. - sobota
Klub zadán - oslava


23.9. - sobota
Ivan Hlas Trio

Říjen 2017
6.10. - pátek
Paradogs - koncert


7.10. - sobota
Bass Černošice


13.10. - pátek
Martina Trchová a Trio


14.10. - sobota
Country ples


21.10. - sobota
Blues Fest


26.10. - čtvrtek
Marianne Solivan & Walter Fischbacher Trio


27.10. - pátek
Naživo

Listopad 2017
11.11. - sobota
Černošický ples


24.11. - pátek
Půljablkoň


21.11. - úterý
Jan Kavka trio

Prosinec 2017
8.12. - pátek
Stanisław Słowiński Quintet


9.12. - sobota
Bass Černošice


14.12. - čtvrtek
O zapomnětlivém andělíčkovi


16.12. - sobota
Timudej - Vánoční koncert


2018

Říjen 2018
29.10. - pondělí
Michelle Nicolle - koncert