Jdi na obsah Jdi na menu
 

Připravujeme

Listopad 2018
2.11. - pátek
Aaron Brooks & Band (USA, DE)

Aaron Brooks je zpěvák a skladatel populární americké rockové skupiny Simeon Soul Charger, která si vytvořila velkou fanouškovskou základnu po celé Evropě. Na jednom ze zhruba třiceti koncertů v ČR vystoupila před třemi roky i v Černošicích, kde jí tehdy předskakoval Blue Effect s Radimem Hladíkem. Kapela uzavřela před dvěma roky svoji historii, po dvouleté pauze se ale Aaron vrací na hudební scénu. Vychází mu nové CD Homunculus a vyráží s kapelou na evropské turné. A zastaví se opět v Černošicích. Jako předkapela vystoupí Beat Sisters – mladá převážně dívčí rocková kapela. Po začátcích s výhradně převzatým repertoárem zařazuje do playlistu stále více vlastních písní. Dočkáte se pořádné dávky energického rocku.
20,00 hod / vstup předprodej v Clubu Kino 170,- Kč na místě 200,- Kč

3.11. - sobota
Fan Club Václava Neckáře

Další ze setkání Fanclubu Václava Neckáře a jeho přátel.
13.00 / vstup pro členy nebo zájemce o členství

3.11. - sobota
Kajetan Borowski Trio (PL)

Kajetan Borowski je polský pianista a skladatel. Vystudoval Hudební akademii Karola Szymanowského v Katovicích, kde nyní též občas učí. Od začátku své umělecké kariéry je lídrem svého vlastního tria a člen dalších seskupení: Piotr Budniak Group, Julia Kania Quartet a Sandwich On The Floor. Získal několik prestižních pianistických cen: Poznań Blue Note Competition, Tarnów Jazz Contest, Jazz Juniors Krakow. Za své debutové album „Totem“ z roku 2016 byl mominován na cenu polského hudebního průmyslu Fryderyk pro rok 2017 v kategorii jazzový debut roku. Cituji z odborného tisku "Pro mě je to debutové album roku, ačkoli Totem ve skutečnosti vůbec nezní jako debut. Tři mladí hudebníci: začínají na úrovni, která až do nedávné doby bylo těžké dosáhnout i pro mnohé mnohem zkušenější kapely. " Jarek Czaja / JazzPress.
20.00 / vstup 150,- Kč

4.11. - neděle
Dia de los Muertos! – dětská oslava

Zapomeňte na Halloween a přijďte s námi oslavit Den mrtvých aneb Dia de
los Muertos!
Po několika úspěšných halloweenských oslavách, které jsme v Černošicích
připravovali, jsme se letos rozhodli pro změnu. Tentokrát nebudou žádní
duchové, krev ani dlabání dýní. Nebudeme se bát, ale budeme si pořádně
užívat a oslavovat na počest mrtvých!
V neděli 4. listopadu tak Club Kino rozkvete mexickou barevností a
hravostí při oslavách Dia de los Muertos. Připravujeme pro Vás i Vaše
děti kreativní zábavu plnou barev a květin. Těšit se můžete na různé
soutěže, bude hrát hudba, ochutnávat budeme mexické dobroty a chybět
nebude ani malování na obličej, bez kterého by to ani nebylo ono.
Společně si vyrobíme květinovou čelenku nebo tradiční pestrobarevnou
lebku. Sledujte nástěnky a události ve městě, abyste se včas dozvěděli
všechno podstatné. Vstup je samozřejmě v maskách nebo s pořádně
pomalovaným obličejem!
16.00 / vstup 150,- Kč

8.11. - čtvrtek
Krystyna Durys Quartet (PL) - koncert

Krystyna Durys – zpěv, Igor Nowicki – piano, Marcin Grabowski – kontrabas, Adam Zagrodzki – bicí
Krystyna Durys je polská jazzová a swingová zpěvačka, fascinovaná swingovou érou a inspirována především dílem královny jazzu – Elly Fitzgerald. Je vítězkou na 44. Mezinárodním setkání starého jazzu – nejstarší a nejznámější soutěži pro jazzové zpěváky v Polsku, vítězkou v kategorii Nové naděje a nominantkou v kategorii nejlepší jazzová zpěvačka v Jazz Top (2017). Krystyna začala se zpěvem ve věku sedmi let, ale většina jejího hudebního vzdělávání vychází z poslechu nejlepších jazzových vokalistek jako je Ella Fitgeraldová nebo Sarah Vaughan. V roce 2013 založila vlastní kapelu, o tři roky později s ní vydala své první CD Tribute to Ladies of Jazz. Deska byla nominována jako jedno z pěti nejlepších polských „jazzových alb roku 2016 v Jazz Press“ a byla též nominována v kategorii“ album roku 2016 v Jazz Top“.
20.00 / vstup 150,- Kč

9.11. - pátek
Pedopat - koncert

Návrat jako z pohádky! Čtyři muzikanti se po více než 30 letech znovu setkali. Mezitím stačili založit a hrát ve skupinách Nerez, Arakain a Krausberry. Zdeněk Vřešťál, Ruda Rožďalovský a Václav Svojtka jsou také hlavními autory a zpěváky crazy-rockové skupiny Pedopat, což je zkratka pro Pražský Estrádní Disko Orchestr Písní A Tanců. Poslechněte si trochu jiné písně autora největších hitů Nerez a Neřež, producenta alb Jarka Nohavici a Marie Rottrové ,  Zdeňka Vřešťála. Pedopat  jsou Jan Preininger - basová kytara, Rudolf Rožďalovský - kytara, sbor, Zdeněk Vřešťál - zpěv, sbory, Václav Svojtka - el. kytara, zpěv a Vojta Tomášek – bicí.  
20.00 hod /  vstup 150,- Kč.

10.11. - sobota
16. narozeniny Clubu Kino - NOC V BRONXU

Od  šestnácti se v Bronxu může i řídit auto. A co ještě můžete v Bronxu ??
Potkat  partu z vedlejšího gangu , slyšet rapovat číňana ,potkat Bruno Marxe a zatančit si sním , zažít boxerský mač století kdy pod patronací světové organizace boxu WBC vyzývá Max Schmelling mistr světa v těžké váze mistra světa v bantamové váze Million Dollar Baby o mistra světa v profesionálním ringu všech váhových kategorií , vsadit si u místního bookmakera na cokoli ,ochutnat ještě nepoznané drinky , nebo potkat nejznámějšího basketbalistu Bronxu a zkusit se trefit do koše lépe než on.
Nebude chybět  dort, raut, Cocktail bar, grilovaná kýta ani hostesky. A vynikající Master of Ceremonies Vás provede celým večerem. Také  parta Funky Spankers Vás roztančí  a na After party Vás dodělá DJ Muerto.
20.00 hod /  vstup zdarma

16.11. - pátek
Alex Jønsson Trio (Dánsko)

Alex Jønsson (nar. 1985) je ceněný dánský kytarista a skladatel, usazený v Kodani. Jønsson, který se narodil a vyrůstal v západním Jutsku, získal v roce 2013 prestižní titul „Nordický (či skandinávský) mistr jazzu“ (NOMAZZ) na Královské akademii hudby v Aarhusu. Jeho poznávacím znamením  jsou hudební rozmanitost a zvědavost. Natáčel a vystupoval v Německu, České republice i v severských a pobaltských zemích. Je velmi uznáván pro své „seversky melancholické“ pojetí jazzu – a to jako skladatel i sólista. Do mezinárodního povědomí kdysi vstoupil jako kytarista doprovázející kritikou uznávanému norskou zpěvačku Live Foyn Friis. Sedmkrát byl nominován na Dánské hudební ceny v kategorii počin roku, kapela roku nebo deska roku. Jønsson má široký hudební rozpětí bez žánrových omezení. V Dánsku je v současné době považován za jednoho z předních kytaristů zakořeněného v hrdé aarhuské jazzové tradici. V černošickém Club Kinu ho doprovodí Jens Mikkel Madsen na kontrabas a Andreas Skamby na bicí.
20.00 hod /  vstup 150,- Kč

17.11. - sobota
Nevereasy + Amberlane + Rampa – koncert

Vystoupí kapely Nevereasy (grunge) -  Pražská leč v Čechách ojedinělá kapela. Spojil se hard rock s grungem, přikořenilo se jazzem a vznikla chytlavá, snadno uchopitelná a zároveň technicky kvalitní, srdcová záležitost. 
Nevereasy zpívá v angličtině, kterou se nenaučil z knih, ale přímo od zdroje. 
Nesnažíme se objevit neobjevené, nehledáme nové zvuky. Chceme kvalitu, která se bude líbit. Nevereasy je život. Life is nevereasy.
Amberlane (rock) - Kapela Amberlane byla založena v Kralupech nad Vltavou v roce 2016 zpěvačkou Míšou a kytaristou Martinem. Bezprostředně po založení byl do kapely přizván i kytarista Kusha, který spolu s Martinem účinkoval v několika kapelách. Během chvíle kapelu doplnil i bubeník Jirka a baskytarista Bobr. Kapela začala tvořit první skladby. Bobr kapelu po nějaké době opouští a kapela je obohacena o baskytaristu El Tea, který má mnohaleté zkušenosti s účinkováním v kapelách. Jeho příchodem se kapelní kruh uzavřel a vzniká název Amberlane.V roce 2017 kapela nahrává své první EP 2017, které obsahuje výběr pěti písní z repertoáru kapely.
Rampa (cover rock). -  RAMPA - plná energie, síly a náboje rockové a hard rockové muziky.  Světové i české hity 90. - 00. let:  AC/DC, Bonjovi, Kiss, Guns'n'Roses, Metallica, Deep Purple, Limp Bizkit, Judas Priest, ZZ Top, Accept, Roxette, Blondie, Kabát, Wanastowi vjecy, Team, Turbo,...
20.00 / vstup 100,- Kč

18.11. - neděle
Nascimento Quartet (Brazílie / CZ)

Kel do Nascimento  je talentovaná, charismatická a krásná brazilská zpěvačka a skladatelka ze São Paula. Ve Spojených státech mimo jiné vystudovala slavnou Berklee (obory kompozice a performance). Talent, charisma, styl a správný přístup k hudbě jsou jen některé z ctností, které definují hudební dráhu této Brazilky, která si získala publikum nejen po celé Brazílii, ale také v Bostonu, Los Angeles a New Yorku, kde žila více než pět let. Kulturní pluralita umělkyně je tak jasně dána: Kel spojuje prvky brazilské hudby s americkým jazzem a chytrou elektronikou. Skladby jsou rozpoznatelné bohatšími harmoniemi, doprovázející jednoduché a snadno zapamatovatelné až chytlavé melodie. O Kelině rozkročení mezi jazzem, inteligentním popem a brazilskou hudbou svědčí jména umělců, s nimiž navázala mimo jiné užší hudební spolupráci: Seal, Dave Liebman a Tom Jobim. Kel doplní špičková česká rytmika Marek Novotný – piano, Ondřej Štajnochr – kontrabas, Jiří Slavíček – bicí.
20.00 hod / vstup 180 Kč, důchodci 150 Kč

22.11. - čtvrtek
Občanská akademie zve.. FORUM24

S Johanou Hovorkovou a šéfredaktorem Pavlem Šafrem pohovoříme o hoaxech, manipulacích, dezinformačních webech, řetězových e-mailech a o vlivu informování médii vlastněných oligarchy v čele s Andrejem Babišem.
Detaily a rezervace zde:
https://akademiecernosice.cz/events/fake-news-a-poplasne-zpravy/
19.00 / vstup 50,- Kč

23.11. - pátek
Club zadán - oslava


24.11. - sobota
Bio Blues Fest 2018

Justin Lavash (GB)
Britský kytarista ojedinělého stylu a s hlasem, jenž odráží funky i drsnou tvář osudu, kritiky označován za performera světové úrovně. Justin Lavash, sochá své písně do protékajícího času a drží tak posluchače v napětí i bázni. V současnosti žije v Praze; působí mimo jiné s Monikou Načevou, Vladimírem Mertou, a spolupracoval na nahrávkách Sunflower Caravan a Lenky Dusilové, s níž složil a nazpíval píseň Brother a Mayday.
Dirty Deep (FRA)
Je to jedna z těch nemnoha kapel, o kterých se dá říct, že znějí jako kdyby Iggy Pop jamoval s Johnem Lee Hookerem a záda jim jistila rytmika od Red Hot Chilli Peppers. Anebo prostě jako stádo splašených kobyl. Všechno to přitom začalo vcelku nenápadně: pod názvem Dirty Deep se od roku 2010 ukrýval jednočlenný projekt, one-man-band kytaristy a zpěváka Victora Sbrovazza, jenž debutoval značně konzervativně nazvaným albem Back to the Roots. Na druhém albu Shotgun Wedding - už byli Dirty Deep dva: kytarista a bubeník značně "řeznické" rány a zjevně velmi moderního cítění. A na třetí desce What´s Flowin´ In My Veins už se objevuje i basista. A právě v téhle plné střelecké sestavě přijedou do Černošic, aby zde přetavené vlivy Johna Lee Hookera, Sona House či Sonnyho Boye Williamsona, notně potřísněné bahnem z Mississippi z 90. let. Nenechte si ujít!
Gwyn Ashton ( AUS)
Gwyn Ashton, charismatický australský písničkář, je hudebník výbušného temperamentu a vynikající kytarové techniky. Světoběžník Gwyn Ashton kombinuje ve svém blues mnoho různorodých vlivů. Sám v titulu jedné ze svých nejsilnějších skladeb říká: „Cesta je mé náboženství,“ což u muzikanta, který se narodil ve Walesu, ale podstatnou část života prožil v Austrálii, aby nakonec – či alespoň na nějaký čas – zakotvil v Londýně, není vlastně překvapivé. Zpočátku byl ovlivněn melodickou hudbou šedesátých let, brzy poté našel zalíbení v repertoáru klasických bluesových hudebníků Johna Mayalla a The Bluesbreakers, Johnnyho Wintera či Roberta Johnsona. Na koncertech a deskách spolupracoval od sedmdesátých let s řadou špičkových světových muzikantů, do Černošic však přijede sám a předvede, že i „one man band“ může vytvořit energii srovnatelnou s plnohodnotnou blues-rockovou kapelou. Gwyn Ashton je technicky mimořádně disponovaným hráčem, který střídá různé typy kytar i různé hráčské styly. Na koncertě kromě nejlepších skladeb legendárních bluesmanů zařadí i své vlastní, neméně sugestivní písně, v nichž komentuje svět kolem sebe. Chraplavý hlas, rockové cítění a neutuchající energie jsou tou nejlepší pozvánkou k návštěvě černošického Club Kina. Ashton dává nový význam výrazu „sólový umělec“ Ve svých vystoupeních plných energického blues a rocku střídá širokou škálu kytar, efektů a zesilovačů, s jejichž pomocí kouzlí neuvěřitelně pulsující hudební proud. Posluchače si podmaňuje nejen kytarou, ale i foukací harmonikou, zkresleným zpěvem nebo basovým bubnem.
20.00 hod /  Vstup předprodej v Clubu Kino za 180,- Kč, na místě 250,- Kč. Důchodci za 180 Kč.

29.11. - čtvrtek
Občanská akademie zve... Naše životní prostředí - jsme v Evropě?

S profesorem Bedřichem Moldanem probereme vývoj životního prostředí od sametové revoluce u nás i v Evropě.
Detaily a rezervace zde:

https://akademiecernosice.cz/events/profesor-moldan-o-zivotnim-prostredi-od-sametove-revoluce/
19.00 / vstup 50,- Kč

30.11. - pátek
ROXETTE - RockSet  - Clubtour podzim 2018 – koncert

World ROXETTE Tribute Band  - nosná show kapely, oceněná jako nejlepší
evropský  "Roxette tribute band".
Kapela si získala vynikající pověst pro vysokou úroveň své interpretace,
díky níž pravidelně vystupuje na prestižních místech a akcích v Česku i v zahraničí
...s projektem World ROXETTE Tribute Band má za sebou řadu koncertů po
Evropě (Německo, Dánsko, Belgie, Polsko, Litva...) i na prestižním, největším světovém festivalu tributových kapel "Glastonbudget" v Anglii, nebo zajímavé vystoupení v Indii (Dillí)
... a před sebou např. koncert pro celoevropský fanclub Roxette ve
Stockholmu či pozvání do Hard Rock Cafe ve Washingtonu
20.00 / vstup 150,- Kč

Prosinec 2018
1.12. - sobota
Gop Fest

19:00 - 20:00 / MammaHotel
20:00 - 21:00 / Swaffelen
21:00 - 22:00 / Down The Spine
22:00 - 23:00 / Red Torch
23:00 - 00:00 / Wreckberries

2.12. - neděle
Dech Band a Excelence - Vánoční koncert

Tradiční předvánoční koncert kapely Dechband, kde letos jako host vystoupí pop-rocková kapela Excelence. Těšit se můžete jak na náš známý repertoár, tak na pár nových kousků i trochu té vánoční atmosféry.
18.00

3.12. - pondělí
Občanská akademie zve.. Jak Rusko krade naše tajemství

Jsme v NATO i EU, cítíme se bezpečně. Je naše svoboda a bezpečnost garantovaná na věky? Zamysleme se nad tím s novinářem REFLEXU, nositelem mnoha cen, Ondřejem Kundrou.
Detaily a rezervace zde:
https://akademiecernosice.cz/events/jak-rusko-krade-nase-tajemstvi/
19.00 / vstup 50,- Kč

6.12. - čtvrtek
O zapomnětlivém psaníčkovém anděličkovi

Vánoční příběh pro děti.
9.00 a 10:30
Legenda o Vánoční hvězdě
14:00

7.12. - pátek
Firemní akce


8.12. - sobota
Bass Černošice


10.12. - pondělí
Občanská akademie zve.. Původ a smysl Vánoc

Původ a smysl křesťanských Vánoc si připomeneme s panem Pavlem Hradilkem.
Detaily a rezervace zde:
https://akademiecernosice.cz/events/puvod-a-smysl-vanoc/
18.00 / vstup 50,- Kč

12.12. - středa
Gerald Clark Blues Band (JAR/CZ)


14.12. - sobota
Echoes of Pink Floyd - koncert


15.12. - sobota
Timudej - Vánoční koncert


16.12. - neděle
Mifun - Vánoční koncert


18.12. - úterý
MŠ Jeden strom - Vánoční besídka


Leden 2019
1.1. - 15.1. Club uzavřen

18.1. - pátek
oslava


21.1. - pondělí
Občanská akademie zve ... senátor Marek Hilšer

S lékařem, minulým kandidátem na prezidenta a hlavně člověkem pohovoříme o aktivním občanství, lidských hodnotách, životních postojích a dalších otázkách, které Vás zajímají. Využijte možnost diskutovat s nově zvoleným senátorem.
Detaily a rezervace zde:
https://akademiecernosice.cz/events/aktivni-obcan/
19.00 / vstup 50,- Kč

26.1. - sobota
Hudba Praha


Únor 2019
2.2. - sobota
Mika Ross Band /CZ/UK)


16.2. - sobota
008 - výroční koncert


22.2. - pátek
Funky Spankers - koncert


Duben 2019
17.4. - středa
Tom Smith - koncert


24.10. - čtvrtek
Jazz in Duo (Polsko) - koncert