Jdi na obsah Jdi na menu
 

Připravujeme

Únor 2017

4.2. - sobota
Ples hokejistů

Ples pro členy HC
20:00 - vstup pro členy

9.2. - čtvrtek
Takovej barevnej vocas letící komety - kino

Celovečerní dokumentární film o českém skladateli, textaři, pianistovi a zpěvákovi Filipu Topolovi, jehož tvorba zasáhla tři generace posluchačů.
Charismatický a všestranně talentovaný umělec na sebe začal strhávat pozornost již od svých třinácti let. U začátku Filipovy hudební kariéry stál Václav Havel. Když zjistil, že malému Filipovi nebylo umožněno vystoupení v pražském Divadle Rubín, protože je synem známého disidenta, dramatika Josefa Topola, pozval ho, aby zahrál ve stodole na Hrádečku, kde Havel pořádal koncerty. První Filipovo vystoupení se tak odehrálo po boku The Plastic People of The Universe, což mu předznamenalo budoucnost. Jeho potřeba svobodného vyjadřování v komunistickém Československu brzy narazila. Filipovi a jeho čerstvě vzniklé kapele nezbylo, než se na deset let přesunout do alternativního prostředí undergroundové scény. Film odkrývá, jak se v životním osudu a postojích Filipa Topola odrážela doba před i po sametové revoluci, jeho posedlost hudbou a láska k Mozartovi, ale také jeho závažná nemoc. Celým filmem prostupují písně, které sám Filip Topol označoval za formu svých deníků, a jeho povídky, doplněné postřehy a vzpomínkami jeho životních souputníků a přátel. V neposlední řadě film obsahuje záznamy rozhovorů s Filipem Topolem v unikátních audiovizuálních archivech.
20:00 - vstup 100,- Kč

10.2. - pátek
Duo Jitka Malczyk a Vojtěch Jindra - koncert

Jitka Malczyk - housle, hardangerské housle
Vojtěch Jindra - akustická kytara
Setkáním dvou hudebníků se propojují a vzájemně rezonují dva hudební světy. Svou autorskou hudbu nazývají „neotrad“. Jde o moderní akustickou fúzi v keltském duchu. V komorní sestavě, které nechybí nasazení a radost ze hry, vyniká zvuk obou nástrojů a díky osobitému stylu hráčů vzniká originální autorská hudba.
Koncert se koná v rámci zimního tour k novému CD Neotrad.
Jitka Malczyk
Houslistka a cestovatelka, vedle hry na housle vystudovala anglický jazyk.Na svých četných hudebních cestách po celém světě hledá autenticitu interpretace a inspiraci k vlastní autorské tvorbě. Na své norské hardangerské housle hrála na festivalu Pražské jaro slavnou Rohanskou jízdu Howarda Shorea v Symfonii Pán Prstenů. Působí v českých i mezinárodních hudebních projektech-Deliou(CZ/FR), LUA, Unreel(CZ/AUS), Lakuna.
Vojtěch Jindra
Vystudoval Filozofickou fakultu UK v Praze, obor český jazyk a literatura, ve svém hudebním životě se ale orientuje spíše na západ a severozápad. Prošel mj. skupinami Taliesyn a Irish Dew. Nyní působí především v kapele Bran, pro kterou skládá, a objevuje se po boku irského písničkáře J. Eoina. V roce 2010 vydal vlastní instrumentální album.
20:00 - vstup 150,- Kč / předprodej Club Kino 130,- Kč

11.2. - sobota
"Two years after"

Zveme Vás na oslavu Clubu Kino k 2. roku od znovuotevření.
Akční drinky, megatombola , tanec a živá hudba
Hraje – Long Silence
20:00 - vstup zdarma

12.2. - neděle
Kdopak by se vlka bál - pohádka

Pohádkový muzikál pro celou rodinu v podání souboru Přímá Oklika.
Hraná hudební pohádka na motivy bratří Grimmů O červené Karkulce. Můžete se těšit na nové pojetí starého příběhu o děvěnce s červených čepečkem. Klasická pohádka v novém kabátku. Uvidíte tak trochu zlobivou Karkulku, tak trochu hodného vlka, docela dost akční babičku a myslivce s maminkou samozřejmě také. Každopádně se dozvíte, jak to bylo doopravdy...
16:00 - vstup 80,- Kč

17.2. - pátek
Narozeniny a jiné vylomeniny

Oslava narozenin všech, kteří se narodili v únoru. Kdo má v únoru narozeniny doražte do Clubu - drink „Bacardi + Cola" a malá pochutinaut PRO VÁS ZDARMA. Music, movies, musical video clip show and dancing – myslíme na Vás…..
19:00 - vstup zdarma

18.2. - sobota
Circus Ponorka - koncert


ponocny.jpg

Efekty, dva mikrofony, kytara, hravost, improvizace, chytlavé melodie, dokonalá interakce s publikem. Výčet základních charakteristik Honzy Ponocného, principála svého jedinečného a jednočlenného “cirkusu”. One-man show, která nemá na hudebním poli obdoby.
Když půjdete na koncert projektu Circus Ponorka, asi budete na první pohled šokováni. Na podium příjde jediný člověk s akustickou kytarou a začnou se dít věci. Během chvilky za pomoci elektronických ,,mašinek‘‘ a dvou mikrofonů poskládá zvuk celé kapely ve které nechybějí bicí, basa, několik kytarových partů a dokonce pěvecký sbor. Honza Ponocný je muzikant s bezmála dvacetiletou profesionální zkušeností, který se pokusil zkusit to jinak a stal se tak jednou z nejzajímavějších hudebních událostí poslední doby. Je neuvěřitelné, jak může jednočlenná kapela znít.
Honza Ponocný složil hudbu k několika celovečerním filmům, například pro snímky Alice Nellis : Perfect Days (2011) k filmu Mamas & Papas (2010), za kterou získal nominaci na Českého lva, a nominace nakonec neminula ani Honzovu hudbu k filmu Revival, kde si i zahrál v okouzlující roli slepého bubeníka (2013).Ale i hudbu k novém filmu Alice Nellis Andělé (2014), anebo třeba ke hře Audience, kterou uvádí Národni divadlo.
Honza Ponocný se jako kytarista podílel na více než 60 -ti CD, produkoval několik platinových CD pro firmu Universal, má za sebou spolupráci s řadou špičkových hudebníků např. Steve Walsh , Jean Couture , John Riley , Ivan Kral atd….. Kromě projektu Circus Ponorka můžete vidět Honzu Ponocného už 17 let i jako kytaristu Mekyho Žbirky.
20:00 - vstup 120,- Kč

19.2. - neděle
Femi Temowo Trio - koncert

Femi Temowo, vyhledávaný studiový hráč a dvorní kytarista zesnulé britské soulové zpěvačky Amy Winehouse. Excentrická diva přitom není zdaleka jedinou osobností, po jejímž boku si Femi Temowo zahrál. Na svém kontě má vystoupení či studiové hraní třeba po boku hip hopové legendy The Roots či proslulého saxofonisty Courneyho Pinea. V poslední době se oceňovaný kytarista a držitel ocenění Mercury Music Prize či BBC Jazz Award nejčastěji prezentuje se svým kvartetem, případně kvintetem v projektu s názvem Orin Meta. Slavného hudebníka s nigerijskými kořeny a jednu z největších osobností současného britského jazzu doprovodí na českém turné velké osobnosti tuzemské jazzové scény: za kontrabas se postaví Petr Dvorský a za bicí Kamil Slezák. Na programu budou jak klasické jazzové standardy, tak i jazz s nádechem afrických kořenů. Srdečně Vás zve město Černošice.
20:00 - vstup 200,- Kč / předprodej Minimarket 150,- Kč / senioři 150,- Kč

23.2. - čtvrtek
Sokol Černošice - valná hromada


24.2. - pátek
Lety mimo + M.Z.H. + Daily Coffee - koncert

Středočeské turné spřátelených kapel
Space punk  a 2x punk rock
Uslyšíte co jste neslyšeli,uvidíte co jste neviděli.
20:00 - vstup 90,- Kč

25.2. - sobota
The Led Farmers (Irsko) - koncert

Irská indiefolková kapela The Led Farmers má za sebou řadu úspěchů. Koncertuje po celé Evropě, pravidelně také v USA, v rodném Irsku se stává jednou z nejoblíbenějších. Jen za loňský rok odehrála více než 80 koncertů. Může se pochlubit dvěma vítězstvími v soutěži AllIreland Music. Svým nezvyklým pojetím irské folkové klasiky zaujala širokou škálu posluchačů. Jejich repertoár je velice obsáhly od irské klasiky až po velice ceněné vlastní kompozice. The Led Farmers uchovávají domácí hudební tradice velice osobitým a originálním způsobem. Svojí spontálností dokáží doslova strhnout publikum. To z nich dělá velice  žádanou kapelu pro živé produkce. Kapela hraje ve složení BrendanWalsh: Banjo, Vocals, RossO’Farrell: Bass, Vocals, Seamus Long: Guitar, Vocals a GlennMalone: Drums, Vocals.
20:00 - vstup 200,- Kč / předprodej Minimarket 170,- Kč / senioři 150,- Kč

26.2. - neděle
O rukavičce / Divadlo Úsměv - pohádka

V lese se ztratila rukavička. Všude mrzlo. Meluzína všem jen škodila. Zvířátka neměla kde bydlet, protože jim domečky zamrzly. Jen rukavička nezamrzla. Tak postupně zajíček, vrána, lišky a žabička našli v rukavičce společný domeček. Jen medvěd, chodí po lese a hledá kamarády. Je doma sám a je mu smutno. Objeví zvířátka a odnese je s sebou domů, kde společně přečkají zimu.
16:00 - vstup 80,- Kč

Březen 2017
3.3. - pátek
Flamenco

9:00 - pro školy
20:00 - vstup 120,- Kč


4.3. - sobota
Sokolský ples


8.3. - středa
Zasedání zastupitelstva

19.00

10.3. - pátek
Bass Černošice


11.3. - sobota
Vosí hnízdo - koncert

20.00 / vstup 120,- Kč

17.3. - pátek
Mário Biháry a Bachtale Apsa


24.3. - pátek
Sto zvířat - koncert


25.3. - sobota
Zrní - koncert


27.3. - pondělí
Montani - promítání pro školy + večer


Duben 2017
1.4. - sobota
Naživo


6.4. - čtvrtek
Divadelní festival


7.4. - pátek
Divadelní festival


8.4. - sobota
Divadelní festival


9.4. - neděle
Divadelní festival


19.4. - středa
Zasedání zastupitelstva

19.00

21.4. - pátek
Escualo kvintet


22.4. - sobota
Bardolino


Květen 2017
31.5. - středa
Zasedání zastupitelstva

19.00

Červen 2017
10.6. - sobota
Klub zadán . svatba


Červenec 2017
12.7. - středa
Zasedání zastupitelstva

19.00

Listopad 2017
21.11. - úterý
Jan Kavka trio