Jdi na obsah Jdi na menu
 

Program březen

2.3. - pátek
Grošáci + Hana Lounová j.h.

ccc.png
Skupina Grošáci vznikla v roce 1974, během účinkování na festivalu “Zlatý cvrček” v Českých Budějovicích, ze skupin Rejdaři a Hříbata. Zakladatelem a prvním kapelníkem sestavy byl František Skořepa, po němž vedení na mnoho let převzal v roce 1975 bývalý kapelník Rejdařů Karel Zápotocký. Kapela má na svém kontě několik hitů a dodnes brázdí hudební pódia napříč celou republikou.
Hana Lounová je přední česká country zpěvačka, která za svoji profesní kariéru natočila  více než 150 písní, z nichž řada se stále hraje v českých rádiích a byly vydány na mnoha nosičích. Nejhranější z nich je Čekej na můj Jumbo Jet, která měla již mnoho tisíc přehrání, nejvíce na Country rádiu, ale i dalších rádiích. Hana prošla několika kapelami, nelze opomenou ani dobu kdy byla sólovou zpěvačkou skupiny Schovanky v jejich nejúspěšnějším období. V současné době vystupuje se svojí kapelou Idefix Band a její písničky mají na You Tube celkově několik set tisíc shlédnutí.
20.00 / vstup 150,- Kč

3.3. - sobota
Hudební sobota na grilu - Pavel Brenner + company

Tentokráte předjarní pokračování hudebních a kulinářských specialit v Clubu Kino. Grilované pochoutky , steaky, klobásy i zelenina , akční drinky a k tomu výborná muzika. Pavel Brenner + company – písničkář hrající to nejlepší z V.Mišíka, Marsyas, Etc atp. Vzhledem k sezóně spíše uvnitř clubu než na zahrádce, ale nechme se překvapit a bude třeba jako na jaře.
20.00 / vstup zdarma

4.3. - neděle
Koncert houslové školy Suzuki + Mifun

Setkání a společný koncert dětského sboru Mifun a malých i velkých houslistů z pražského Suzukiho studia.
Housloví lektoři: Jana Hrabaňová a Jiří Sládek, sbormistr: Jiří Polívka
15.00 / vstupné dobrovolné

7.3. - středa
Zasedání zastupitelstva


9.3. - pátek
Lenka dusilová & Baromantika

V současné době Lenčina tvorba souvisí s kapelou Baromantika, která jí skýtá prostor ke kreativní autorské spolupráci, jež uchvacuje kritiky i široké publikum. A právě v této symbióze můžete nyní jednu z našich neoriginálnějších zpěvaček vidět, a hlavně slyšet v Černošicích. Baromantiku - pražskou indiepop kapelu - založila Lenka s hudebními osobnostmi Beatou Hlavenkovou, Viliamem Bérešem, Patrickem Karpentskim a Martinem Novákem. Kapela mluví vlastním hudebním jazykem, který se pohybuje ve vřelých i chladných akusticko-elektronických krajinách. Vášeň a impulsívnost Lenky, která často v ponoru do písně jakoby nevnímá okolní svět, jedinečně vyvažuje sofistikovaná, často kolektivně utvářená hudba. Do osobního písničkářství vstupuje elektronika, tribální beaty, zkušenost jazzových hráčů, prvky současné kompozice i dubstepu. Kapela vydala své stejnojmenné album Baromantika v roce 2011 a strhla se lavina skvělých recenzí a vyprodaných koncertů. Prodalo se více než 7000 desek. V roce 2013 vydala kapela DVD/CD Lenka Dusilová & BAROMANTIKA - Live at Café v lese ve spolupráci s VICE Czech Rep. a Supraphonem. V září 2014 kapela vydala spoluautorské album Lenka Dusilová & BAROMANTIKA - V hodině smrti, za které získala nominace na Ceny Anděl ve dvou kategoriích: zpěvačka roku a album roku. Kapela zkoušela v loňském roce v Club Kinu a dva její členové v Černošicích dokonce i bydlí.
Kapacita sálu bude rozšířena, koncert bude tzv. na stojáka.
20.00 / vstup 300,- Kč, v předprodeji 250,- Kč

10.3. - sobota
Lety mimo - M.Z.H. - Relaps

Po roce opět v Černošicích. Rozjetá space punková párty.
Lety mimo - ostřílení harcovníci klubových pódií. Jejich hudba je energickým  mixem   různých hudebních stylů. Sami Lety mimo označují svůj styl jako space punk.
M.Z.H. - již také nejsou na hudební scéně žádnými nováčky. Punk rock s chytrými a vtipnými texty.
Relaps - služebně nejmladší kapela hrající melodický punk v čele s pohlednou zpěvačkou.
20.00 / vstup 120,- Kč

11.3. - neděle
90 minut s T. G. M. a první republikou / Pražský hradčanský orchestr

Srdečně Vás zveme na neděli 11. března od 18 hodin do černošického Club Kina na odlehčenou vzpomínku narození pana prezidenta Masaryka (7. 3.) a dobrou muziku v prvorepublikovém duchu. Zazní písničky, které měl právě pan prezident Masaryk rád a staropražské a staročeské „hity“ první republiky v podání Pražského Hradčanského orchestru pod vedením Radka Anděla.  
Pro tuto jedinečnou příležitost bude uzpůsobeno i občerstvení, takže si budete moci objednat halušky prezidenta Masaryka, na kterých si pochutnával při svých pobytech v Topoľčankách na Slovensku nebo na buřtech s křenem, které obliboval Jan Masaryk nebo na kyselu, které večeřívala Alice Masaryková. Vstupné 100 Kč/ senioři 50 Kč.
Srdečně zve Město Černošice. Těšíme se na setkání s Vámi.
Prožijte v Černošicích 100 let (od vzniku republiky).
18.00 / vstup 100,- Kč, senioři 50,- Kč

13.3. - úterý
Koncert pro Tomáše Mlčocha

vstupné dobrovolné

15.3. - čtvrtek
Persian & Flamenco fusion Shahab Tolouie trio – koncert

shahab-tolouie-trio-02.jpg
Shahab Tolouie – virtuózní kytarista, skladatel a zpěvák původem z Iránu – prezentuje osobitý hudební styl, ve kterém se pojí tradiční perská hudba s prvky flamenca. Tento multikulturní inovační styl je někdy označován jako Ethno-Flamenco (Persian & Flamenco fusion). Pozoruhodnou součástí hudebního projevu Shahaba je jeho charismatický zpěv. Silný, krásně zabarvený hlas a nenapodobitelný styl a bravurní hra na tříkrký nástroj Fusetar. Strhující kombinaci mystiky Perské hudby a žhavých rytmů španělského flamenka posluchačům přináší však celá kapela “Shahab Tolouie Trio” (IRN, YUG, CZE) Na koncertech Vás zaujme různorodost muzikantů, kteří dávají hudbě zároveň divokost, ale i dynamiku. Hudebníci jsou kosmopolitní, všestranně vzdělaní, jejichž tvorba nezná hranic a bez předsudků čerpají z různých kultur a tradic.
20:00 / vstup 150,- Kč

16.3. - pátek
Marek Černoch & Angels

angels.jpg
Marek Černoch je český politik, moderátor a zpěvák, pilot dopravních letadel, v letech 2013 až 2017 poslanec Poslanecké sněmovny PČR. Celé jeho dětství a dospívání je spojeno s hudbou, protože jeho otcem byl zpěvák Karel Černoch. V roce 1991 s ním spolupracoval na jednom z prvních českých muzikálů Bídníci. Jako zpěvák vystupuje na různých kulturních a společenských akcích s vlastní kapelou Angels.
20.00 / vstup 100,- Kč

17.3. - sobota
Roxette revival - koncert

1.jpg
Nejúspěšnější Roxette Tribute Band v Evropě ocenil i zakladatel švédských Roxette Per Gessle, který  občas sdílí videa The Rockset na oficiální facebookovou stránku ROXETTE. Momentálně vzniká CD, které bude obsahovat coververze zhruba 13-ti největších hitů kapely ROXETTE. Předností kapely je hlasová a vizuální věrnost leadrů, spojená s vynikající interpretací skladeb skupiny Roxette (Petr Gessle a Marie Fredriksson). Vystoupení je plné známých hitů, jako Dangerous, Sleeping In My Car, Listen To You Heart, It Must Have Been  Love, Joyride, How Do You Do … a mnoha dalších. Vraťte se zpět do 90tých let a zažijte dokonalou atmosféru jako na koncertu skutečných Roxette v jejich nejúspěšnějším období!
20.00 / vstup 130,- Kč

18.3. - neděle
Malá mořská víla - pohádka

morska-vila-.jpg
Srdečně vás zveme v neděli 18.3 od 16.00 do Club kina na pohádku jejíž děj je velmi aktuální. Lidé ničí moře svými odpadky a mořské víly napínají všechny své síly, aby jej zachovali čisté. A do toho si ta nejmladší postaví hlavu a zamiluje se do člověka.  Režie, výprava, hraje: Jakub Hojka, hudba: Petra Bařtipánová. Těšte se na něžnou a křehkou pohádku o opravdové lásce podle H. Chistiana Andersena.
16.00 / vstup 80,- Kč

21.3. - středa
Jack Cannon Band (HU)

jc-band-.jpg
Jack Cannon Band je maďarský energetický blues-rockový kvartet, charakteristický svým moderně autentickým přístupem. Kapela nepřehrává jen otrocky vzory, nýbrž přistupuje ke standardům tvůrčím způsobem a v neposlední řadě prezentuje i vlastní autorskou tvorbu. Díky svému jedinečnému pojetí skladeb plného síly a energie si získává stále více a více obdivovatelů, kteří při každém koncertu zažívají unikátní atmosféru plnou neopakovatelných sólových kytarových debutů v dokonalé souhře s nepoddajnou harmonikou v podání zpěváka a foukačkáře Zozó. V roce 2008 vyhrála kapela první místo v rámci Blues Aperitiv Festivalu v Šumperku, který je považován za vstupní bránu na mezinárodně uznávanou bluesovou scénu. Od tohoto okamžiku je kapela pravidelný hostem velkých evropských festivalů, převážně v České republice a Polsku (Blues Alive; South Bohemia Jazz Fest; Echo Blues Festival; Harmonica Bridge Festival atd) a stala se miláčkem klubových scén. Jejich inspirací jsou hudebníci jako jsou Jimi Hendrix, Robben Ford, Kenny Wayne Shepherd nebo The Spencer Davis Group. Zažijte na vlastní kůži krédo kapely: “Blues není jen hudba. Blues je způsob, jakým se díváme na svět a způsob života. A hrajeme proto, abychom se s vámi podělili o náš bluesový svět!”
20.00 / vstup 180,- Kč, v předprodeji Minimarket 150,- Kč

22.3. - čtvrtek
Dead Beatz (Rakousko) - koncert
dead-beatz.jpg
David Karlinger – harmonika, bicí; Bernie Miller – zpěv, kontrabas Pouze s malým "orchestrem" (bubny, harmonika, kontrabas a vokály) tito dva pánové dodávají to nejlepší blues. Čistý, syrový a těžký! Z klasiky Sonny Terry / Brownie McGhee, jako je "Ride & Roll" a "Old Traink" od Mickeyho Lee Lane, dostanete spoustu beatů, které vás doslova pohltí. Bubeník David Karlinger se soustřeďuje na své harmonikové party a hraje na bubny nohama. Bernie Miller hraje na kontrabas a je také mužem u mikrofonu. Pokud nevěříte, že tito dva nejsou dostateční k vytvoření silného bluesového zvuku, měli byste se stát svědky živého koncertu Dead Beatz!
20.00 / vstup 150,- Kč, pro seniory nad 65 let 120,- Kč

23.3. - pátek
BASS ČERNOŠICE w/ Rich & MC Nu.C, téma: Jungle

První letošní BASS je tady, tentokrát na téma "Jungle"! Club Kino se tedy promění v džungli a Jungle music bude hrát i z repráků, protože přijede zahrát DJ Rich a MC Nu.c. Rich je zakladatelem jedné z nejdéle fungujících drumandbassových crew v ČR Bass Beast sound system. Je také aktivním promotérem a propagátorem Ragga Jungle & Dubwise music. V současnosti je zapojen do komunity raggajungle.cz. Večer klasicky doprovodí rezidentní DUNENI.cz crew ve složení MindGroove, ED:GE, Wolfik, Vagi, Eight Times a Artomic. Chybět nebude fotbálek, parádní zvuk, světla, kulisy a hlavně skvělá atmosféra. Tak vemte všechny opičáky, lvy i tygřice a doražte na tenhle ten junglovej mejdan!
19.00 / vstup 70,- Kč do 20:30 hod., od 20:30 hod. 100,- Kč

24.3. - sobota
Sokolské ŠIBŘINKY
jarní ples Sokola Černošice s kytkou v klopě

Na závěr plesové  sezóny je tu tradiční Sokolský ples, který se však letos koná jako jarní šibřinkový. Stačí přijít nejlépe s květinou v klopě a pod., nebo ještě lépe přímo v nějaké masce, což ovšem není žádnou podmínkou.
Předtančení, tombola, tématická výstava, soutěž o nejlepší masku, teplá i studená kuchyně, netradiční atmosféra.
K tanci i poslechu hraje skupina TRIWOLY, která má výborný repertoár na plesové produkce.
20.00 / vstup 100,- Kč členové Sokola, 150,- Kč veřejnost v předprodeji, 200,- Kč na místě
Předprodej vstupenek od 1.3. v Clubu Kino a v prodejně Slunečnice proti Albertu.

30.3. - pátek
Narozeniny a jiné vylomeniny - oslava

Oslava narozenin všech, kteří se narodili v březnu – kdo má v březnu narozeniny doražte do Clubu -  DRINK "Bacardi + Cola" a malá pochutina ZDARMA. Music, movies, musical video clip, show and dancing – nebude chybět.
19.00 / vstup zdarma

31.3. - sobota
Bazar dětského a dospělého oblečení, hraček, sportovního vybavení a ostatních potřeb

Chcete koupit levně něco nového pro Vaše blízké ? Chcete prodat věci po Vašich dětech nebo svetr  který se Vám již nelíbí ?
Zveme Vás na bazar, kde nakoupíte co potřebujete, nebo prodáte co se Vám již nehodí. Rezervace prodejních míst na clubkino@clubkino.cz nebo na tel.604 204 588.
14.00 / vstup zdarma