Program červen

1.6. - pátek - KONCERT ZRUŠEN Z DŮVODU PŘÍVALOVÝCH DEŠŤŮ
Čertex Band - koncert
Čertex band je skupina složená z ostřílených muzikantů, kteří hrají country rock včetně těch nejslavnějších evergreenů. Jako host vystoupí H.Lounová a možná i „ Karel Gott“? Přijďte se pobavit a zatancovat si.
20:00 - / vstup 100,- Kč

Stánek Clubu Kino na průvodu Karla IV. - stánek a koktejl bar.

Park Berounka - navštivte nás.

Club zadán - firemní akce.

Marcela Březinová a Přímá Oklika

marcela.jpg

or.jpg
Legenda české hudební scény Marcela Březinová začínala v roce 1981 s kapelou OK band. Vystudovala klasický a jazzový zpěv na Lidové konzervatoři v Praze. Mezi její úspěchy patří druhé místo z jihlavského festivalu Mladá píseň z roku 1980 nebo čtvrtá pozice z mezinárodního Intertalentu konaného o rok později. Na sólové dráze spolupracovala se skupinami Leška Semelky nebo Slávka Jandy. Mezi její nejznámější písně patří Snad za to může láska, Hádej nebo Na kopcích. Své zkušenosti předává posluchačům Mezinárodní konzervatoře v Praze, kde vyučuje interpretaci a vede Oddělení populárního zpěvu. Jako hosté vystoupí soubor Přímá Oklika s hudebním Kabaretem Nekonečno.
20:00 - / vstup 120,- Kč

9.6. - sobota ZRUŠENO PRO NEPŘÍZEŇ POČASÍ
Saturday Cocktail Night - Tropical bar open
Přijďte do našeho nově zrekonstruovaného venkovního baru na míchané nápoje, alko i nealko, speciality na grilu, akční drinky a akční obsluhu. Prázdniny začínají za 21 dní.
16:00 - / vstup zdarma

Hudební škola Pavel Hokr a Středisko volného času Všenory - koncerty dětí.
Populární písničky, lidovky i rockové skladby uslyšíte v podání mladých klavíristů, kytaristů a flétnistů.
17:30 - 1. koncert / vstup zdarma
19:00 - 2. koncert / vstup zdarma

19:00  / vstup zdarma

Hana Lounová a Idefix Band - koncert

Hana Lounová je přední česká country zpěvačka, která za svoji profesní kariéru natočila více než 150 písní, z nichž řada se stále hraje v českých rádiích a byly vydány na mnoha nosičích. Nejhranější z nich je Čekej na můj Jumbo Jet, která měla již mnoho tisíc přehrání, nejvíce na Country rádiu, ale i dalších rádiích. Hana prošla několika kapelami, nelze opomenou ani dobu kdy byla sólovou zpěvačkou skupiny Schovanky v jejich nejúspěšnějším období. V současné době vystupuje se svojí kapelou Idefix Band a její písničky mají na You Tube celkově několik set tisíc shlédnutí.
20:00 - / vstup 99,- Kč

Soukromá akce

Hudební sobota na grilu - All By Myself

Zahradní párty v Clubu Kino. Grilované speciality - žebra, steaky, hermelín, domácí klobásky, grilovaná zelenina a výborné dipy.
Hudební specialita - All By Myself - Petr Váňa Junior.
Akustický koncert kapely All By Myself, hrající převzaté písně interpretů jako: The Killers, Green Day, U2, Tom Petty, Glen Hansard, MUSE, Snow Patrol, Rolling Stones a mnoho dalších.

Mifun Párty - křest CD

I letos Vás zveme na zakončení školního roku s Mifunem. Sbor Vám převede co vše se zase naučil a uslyšíte songy v podání mladých nadějných zpěváků. Vystoupí také Los Carlos, Suzuki studio a DJ Flux. Hudba, dobroty, drinky - pěvecká soutěž o ceny. Křest nového CD.
14:00 - 19:00 / vstup 50,- Kč

17:30 - 1. koncert / vstup zdarma
19:00 - 2. koncert / vstup zdarma

ZŠ - šerpování 9. tříd

Shiva - koncert

shiva.jpg
SHIVA je rocková kapela sestavená před třemi lety ze zkušených muzikantů. Čtyřčlenná skupina staví na nejlepších rockových písních z doby rythm and blues, vybraných tak, aby zněly dobře v osobitém podání téměř operního, krásného a plného mezzosopránu s rockovou špičkou. Zazní tedy písně od Jimiho Hendrixe, Janis Joplin, Led Zeppelin, Cream, Black Sabbath, Free a dokonce AC/DC. Na tuto rockovou klasiku kapela navázala i vlastní autorskou tvorbou. Snaží se tvořit dobře aranžované, zajímavé a přitom zapamatovatelné písně s výraznými melodickými linkami a s využitím těžkých stavebních kamenů – bonhamovských bicích, hendrixovských kytarových sól a promyšlených basových linek. Uznávanou předností kapely je také dotažený zvuk jednotlivých nástrojů.

Narozeniny a jiné vylomeniny - oslava

Oslava narozenin všech, kteří se narodili v červnu – kdo má v květnu narozeniny doražte do Clubu -  DRINK "Bacardi + Cola" a malá pochutina ZDARMA. Music, movies, musical video clip, show and dancing – nebude chybět.
19:00 / vstup zdarma

26.6. - ůterý
Tasedání zastupitelstva Města Černošice k územnímu plánu.

Club zadán - oslava.

Cocktail Night - Tropical bar open

Přijďte na míchané nápoje, alko i nealko, speciality na grilu, akční drinky a akční obsluhu.
16:00 - / vstup zdarma

Hudební sobota na grilu - Acoustic Noise Band

Hudební specialita - Acoustic Noise Band
ACOUSTIC NOISE BAND – je projekt Pavla Gregora a Vladimíra Dvořáka, jinak zpívajících rockových kytaristů, kteří se zde představují jako akustičtí interpreti vlastních a především světových hitů té nejvyšší kvalitativní a léty ověřené rockové produkce. Přestože je ozvučení pro jejich vystoupení nutné, je komornější pojetí známých skladeb v tomto aranžmá dvou akustických kytar a vypjatých dvouhlasů působivě neobvyklé aniž by však současně ztrácelo šťavnatou jiskru a razanci rockových autorů a hudebníků.