Program červenec

změna provozní doby: zavřeno - po, út, ne
Zavřeno

Zavřeno

Hudební sobota na grilu - All By Myself

Zahradní párty v  Clubu Kino. Grilované speciality - žebra, steaky, plněné pečené brambory Mr.Potato, hermelín, domácí klobásky, grilovaná zelenina a výborné dipy.
Hudební specialita - All By Myself - Petr Váňa Junior.
Akustický koncert kapely All By Myself, hrající převzaté písně interpretů jako: The Killers, Green Day, U2, Tom Petty, Glen Hansard, MUSE, Snow Patrol, Rolling Stones a mnoho dalších.

Zasedání zastupitelstva

Hudební sobota na grilu - Dopyjem a pudem

Hudební specialita - Dopyjem a pudem
Dopyjem a pudem je kapela sousedících muzikantů Pjéra la Šé´ze, Miloše Rábla a Jardy Petráska. Shodou okolnosti všichni tři se od začátku svých muzikantských projektů zaměřili na rytmiku. Jarda je bubeník a Miloš i Pjér hrají na basové nástroje. V téhle kapele se ale Pjér ujal akustické kytary a zpěvu, aby znaleckému publiku společně se svými sousedskými přáteli zahráli písně, které nejspíš budete znát. Kapela Dopyjem a pudem Vám je ovšem zahraje dosti specifickým stylem, který prozatím označuje jako psajkedelik bluegrass. Pokud tedy někdo má chuť pobavit se poslechem písní, které zná a poslechnout si je trochu jinak, tahle kapela ho určitě potěší.

Občanská akademie Černošice – první kontrolní den

Slavnostní „výkop“ Akademie bude 11. října 2018.
Nezapomněli jsme na něco? Je vše připraveno?
Přijďte do Clubu Kino na kontrolní a informační večer, spojený s pracovní poradou, na které potřebujeme i váš názor. Možná i pomoc, když budete chtít.

A proč máte přijít?
Prý máme málo veřejných aktivit. Mladí jezdí raději do Prahy, kde se něco děje. Teď máte příležitost, něco změnit!

Čeká vás návrh programu na podzimní semestr, dozvíte se, které osobnosti přislíbily účast, jak bude fungovat web a objednávání kurzů. Seznámíte se s programem na slavnostní výkop a řada dalších zajímavých informací.

Těšíme se na vás / vstup volný a bar s občerstvením otevřen.

25.7. - 9.8.
Zavřeno - prázdniny Clubu Kino