Program červenec

V neděli během prázdnin zavřeno
Hudební sobota na grilu - Vláďa Dvořák

Zahradní párty v Clubu Kino - grilované speciality žebra, steaky, hermelín, domácí klobásky, grilovaná zelenina a výborné dipy
Hudební specialita  - Vláďa Dvořák (ex Precedens, R-Force)
Že k živé interpretaci světových rockových hitů je zapotřebí celé kapely, nejrůznější množství různých aparatur, či playbackových základů v kombinaci s chytrými mašinkami?
Vláďa Dvořák je přesvědčen, že dobré písně dobře vyznějí i v syrovém podání zpěvu a ozvučené  akustické  kytary! Přijďte posoudit sami, v nabídce jsou Beatles, Bob Dylan, Alice In Chains, Eric Clapton, Mr Big, Ozzy, Zakk,atd.

Svatba

Svatba

Hudební sobota na grilu - All By Myself - Petr Váňa junior

Akustický koncert kapely All By Myself, hrající převzaté písně interpretů jako: The Killers, Green Day, U2, Tom Petty, Glen Hansard, MUSE, Snow Patrol, Rolling Stones a mnoho dalších.
A vše se odehrává na zahrádce Clubu – nebude-li přát počasí jdeme dovnitř.