Jdi na obsah Jdi na menu
 

Program duben

3.4. - středa
Aimée Allen Quartet - koncert

aime-allen.jpg
Aimée Allen Quartet (USA/CZ/ DE) Aimée Allen (USA) – zpěv, Walter Fischbacher (USA) – klávesy, Petr Dvorský (CZ) – kontrabas, Ulf Stricker (D) – bicí. Aimée se narodila a vyrůstala v Pittsburghu v Pensylvánii. Její dětství bylo obohaceno klasickým jazzem, protože matka měla neskutečnou a nepřebernou sbírku desek, jež neustále přehrávala na rodinném gramofonu. Přestože zpěv a jazz byly nedílnou součástí jejího dětství, Aimée začala zpívat profesionálně s jazzovými skupinami až na vysoké škole. Aimée poté získala právnické tituly z Columbijské univerzity a Sorbonny v Paříži, přesto se ale rozhodla pro dráhu jazzové zpěváčky. Po promoci se Aimée natrvalo přestěhovala do Paříže, kde pravidelně hrála v jazzových klubech. Hluboký vztah k frankofonnímu publiku a bossa nově vedl zpěvačku až k vytvoření vlastní skupiny Les Bossa Novice. Šlo o kolekci od srdce zahraných jazzových originálů, spojujících africké rytmy, brazilskou bossu a klasické jazzové vlivy. Aimée nyní žije a působí v New Yorku s častými výjezdy do zahraničí. Její současný repertoár tvoří výběr jazzových standardů z „velkého amerického zpěvníku“ (great american song book), vzdává i poctu brazilské bossa nově a obsahuje též francouzsky zpívané lyrické písně.  Jazzové standardy a bossa novy jsou stálou součástí jejího repertoáru, ale postupně se Aimée prezentuje a prosazuje i jako skladatelka, zpívající své původní písně, z nichž mnohé se staly velmi oblíbené mezi jejím publikem. Tvorba Aiméé  je zachycena na čtyřech albech. Vice informaci najdete na www.aimeeallenmusic.com.
20.00 / vstup 180,- Kč

4.4. - čtvrtek - Aprílový divadelní festival (pro školy)
Trapas nepřežiju! aneb Ten řízek nezvedej - divadlo Michaely Dolinové
Karel Louda je žák 8. B. Přichází do nové školy v novém městě. Bojí se nového kolektivu, nových učitelů, sousedů a HOLEK! Na pomoc mu přijde paní RY-PO-SLUCH (rychlá pomoc slušného chování). Ukáže mu, jaké chyby dělá. Navzájem se poznávají a mění. Z přísné dámy se stane rozverná paní a z méněcenného kluka mladý muž s rozhledem.
Základy slušného chování s nadhledem a nementorsky. Na konci představení je test pro všechny diváky.
10.00

4.4. - čtvrtek - Aprílový divadelní festival
Mrzák Inishmaanský - Divadlo Akorát / Martin McDonagh
mrzak_plakat.jpg
Drsná irská komedie o nejzapadlejším zapadákově a lidech, kteří tam zapadli. Hra v úpravě a režii Adély Červenkové vyhrála v roce nejvyšší ocenění na přehlídce amatérských divadel v Praze. V inscenaci lítají sprostá slova, ale také vajíčka, pytle brambor, velikášské noviny a hlavně jeden velký hollywoodský sen! Hraje se 90 minut bez přestávky.
20.00 / vstupné 100,- Kč

5.4. - pátek - Divadelní festival
Aladinova kouzelná lampa - Dřevěné divadlo

aladin.jpg
10.00

5.4. - pátek - Divadelní festival
Kdy to bylo naposledy? - Divadelní společnost Starbag s.r.o.

plakat.jpg
Brilantní komedie z pera francouzského dramatika je zárukou velmi dobré zábavy s možností zamyšlení nad vztahy mezi muži a ženami. Absurdní komedie, ukazující mnoho důvodů, které muži v manželství často podceňují aniž by si uvědomovali, že jim přitom může jít o život.
20.00 / vstup 180,- Kč

6.4. - sobota - soukromá akce

7.4. - neděle - Aprílový divadelní festival
Ježibaba Kolobajzna slaví Velikonoce - Divadélko Koloběžka

holobaba_09.jpg
Pohádka o popletené ježibabě, která si chce užít velikonoční zvyky, ale vůbec neví, jak na to. Naštěstí má kolem sebe spoustu dětí, a nakonec i dva kamarády havrany.
16.00 / vstup 90,- Kč

12.4. - pátek
False Hope + Secret of Darkness

Hudební smršť napříč vícero žánry a co víc, jedná se o lokální sebranky, které zde rozhodně nebudou hrát poprvé.
Secret of darkness (Melodic blackened death metal), kapela původem z Varnsdorfu, která již po mnoha personálních změnách změnila lokalitu na Prahu - respektive Černošice a působí na scéně už zhruba od roku 2006. False Hope (Punk, Rock, Hardcore) je stálice, která působí hlavně v Černošicích a blízkém okolí už od roku 2008. Bude následovat afterparty s DJ doprovodem. Na akci bude TOMBOLA, ve které budete moct vyhrát velmi zajímavé ceny. Nutno podotknout, že akce je mimo jiné v duchu oslav narozenin a to hned několika místních ostřílených pardálů. Oslava jako taková je tématická a to na téma libovolných hudebních žánrů a hudebních umělců. Oslava tedy nese název HUDEBNÍ HALDOPRC BIRTHDAY PARTY!!! Co to znamená? Že se prostě stylizuješ do nějakého žánru potažmo hudebního interpreta. Vždycky jste chtěli vypadat jako punkáč, kissák, nejtvrdší rapper ze štrýtu, Bob Marley, Elvis nebo třeba Slash? Máš možnost a fantazii se meze nekladou!
20.00 / vstupné dobrovolné

13.4. - sobota
Oslava - klub zadán

pavlacka.jpg
"Cože, už mu je tolik ?!?"
autorské čtení poezie, DJ Jameson59 a jeho hosté Dolo Hanták /SK/, Tessie /CZ/, Apples Girls Rock /UK/ Monika Pavlačková
18.00 / pouze pro zvané

14.4. - neděle
Z technických důvpdů zavřeno


17.4. - středa
Tom Smith (UK, RU, CZ) - koncert

Tom Smith (UK) – saxofony, Daniel Bulatkin (RU) – piano, Max Makagonov (RU) – kontrabas, Petr Nohavica – bicí, modern jazz, naděje britského saxofonu. Tom Smith je excelentní jazzový saxofonista sídlící v Londýně. Je finalistou soutěže „BBC Young Jazz Musician“ v letech 2014 a 2016. Již od útlého věku byl ponořen do hudby, začínal studiem klavíru a klarinetu a nakonec skončil u saxofonu. Nyní dokončuje studia na Královské akademii hudby v Londýně a pro české turné se spojil s velkou nadějí pražské jazzové scény, pianistou ruského původu Danielem Bulatkinem. Více informací najdete na www.tomsmithsax.com.
20.00 / vstup 150,- Kč

18.4. - čtvrtek
Z technických důvodů zavřeno


19.4. - pátek
Friday Cocktail Night - Tropical bar Open

Novinka v Clubu Kino – pravidelné míchané pátky.
Přijďte do Club Kina, zatím ještě dovnitř na míchané nápoje, alko i nealko, bude-li počasí tak i speciality na grilu a venkovní bar, akční drinky s akční obsluhou a výbornou muzikou. Je tu jaro, zima je již za námi  ale prázdniny ještě daleko.
20.00 / vstup zdarma

24.4. - středa
Občanská akademie zve ... Alexandra Alvarová vypráví

O pozadí bolševické, nacistické i dnešní politické propagandě, o tom, jak se manipulace prolíná naším životem. Lež je sexy a snáz se šíří. Zdravý selský rozum neexistuje. Autorka výzvy „Už není kam ustupovat“ a bestselleru Průmysl lži zavítá do Černošic.
Detaily a rezervace zde:
https://akademiecernosice.cz/events/alexandra-alvarova-o-politicke-propagande/
19.00 / vstup 50,- Kč

26.4. - pátek
Narozeniny a jiné vylomeniny

Oslava narozenin všech, kteří se narodili v dubnu. Kdo má v dubnu narozeniny, doražte do Clubu -  DRINK „Black Fox + jablečný juice, a malá pochutinaut PRO VÁS ZDARMA. Music, show and dancing – nebude chybět – myslíme na Vás.
19.00 / vstup zdarma

27.4. - sobota
Mifun - Workshop

9.00

27.4. - sobota
Czech Floyd - koncert

Tribute of Pink Floyd. Máte-li rádi muziku od slupiny Pink Floyd  ve výborném provedení, přijďte se v sobotu do Club Kina pobavit na koncert CZ Floyd.
20.00 / vstup 150,- Kč

28.4. - neděle
Bazar dětského a dospělého oblečení, hraček, sportovního vybavení a ostatních potřeb

Chcete koupit levně něco nového pro Vaše blízké? Chcete prodat věci po Vašich dětech? Zveme Vás na bazar, kde nakoupíte co potřebujete, nebo prodáte co se Vám již nehodí. Rezervace prodejních míst na clubkino@clubkino.cz nebo na tel.604 204 588.
14.00 - 18.00 / vstup zdarma