Program květen

Hokr Show

Hudební škola Pavel Hokr a Středisko volného času Všenory - koncerty dětí. Populární písničky, lidovky i rockové skladby uslyšíte v podání mladých klavíristů, kytaristů a flétnistů.
17:00 - 1. koncert
18:30 - 2. koncert
vstup zdarma

Až napší a uschne. Daily Coffee, SPS - koncert

Chceme vás pozvat na velkou punkovou akci za účasti legendární punkové kapely SPS která minulý rok oslavila 30 let své existence na české scéně a POZOR v Černošickém Clubu Kino bude mít svou premiéru!!! Dále pražská sebranka Daily Coffee která zde oslaví 7 let své existence!!! A poslední kapela Až naprší a uschne, která se prezentuje svým rychlím punk ‘n’rollem !! Budeme se na vás těšit !!!
19:30 / vstup 150,- Kč

NAŽIVO! - WWW Neurobeat + The Breakrolls

Černošice čeká velká premiéra! Další z edice koncertů NAŽIVO! představí legendární projekt WWW Neurobeat. WWW jako vůbec první v ČR začali experimentovat s rapem. Loni v září vydali nové nadupané album „Neutopíš se dvakrát v téže řece“ a sjejich singl „Stát" vyvolal na scéně velkou odezvu.  V Clubu Kino album poprvé představí i v živé podobě. Jako support zahraje mladá z části lokální skupina The Breakrolls kombinující elektronické smyčky a zvuk živých nástrojů. a volně se inspiruje žánry jako drum&bass, liquid funk, breakbeat nebo alternativní pop. Čeká tě smršť elektroniky, rytmiky a rapu v tradiční pohodové atmosféře. Nenech si to ujít NAŽIVO!
Více info na fb.com/nanohou.eu  / předprodej na GoOut.cz
20.00 / vstup 150,- Kč, do 26 let pouze 100,- Kč

Friday Cocktail Night - Tropical bar Open

Novinka v Clubu Kino – pravidelné míchané pátky.
Přijďte do Club Kina, zatím ještě dovnitř na míchané nápoje, alko i nealko, bude-li počasí tak i speciality na grilu a venkovní bar, akční drinky s akční obsluhou a výbornou muzikou. Je tu jaro, zima je již za námi  ale prázdniny ještě daleko.
19:00 / vstup zdarma

Kola a motory - sraz

Po kratší odmlce opět jarní sraz všeho co má kola a motor.
Sraz ve 14:00 hod., registrace, občerstvení na zahrádce, vyjížďka po okolním světě, návrat na základnu, vyhlášení nejlepšího stroje a hodnotná odměna jeho majiteli, grilování, hodování a živá muzika.
Live Music - All By Myself - Petr Váňa Junior - od 19:00 hod.
Akustický koncert kapely All By Myself, hrající převzaté písně interpretů jako: The Killers, Green Day, U2, Tom Petty, Glen Hansard, MUSE, Snow Patrol, Rolling Stones a mnoho dalších.
14:00 - sraz
19:00 - live music

Zuby Nehty

V pátek 17.5 od 20.00 Vás zveme do Clubu Kino na 1. dámskou bigbeatovou kapelu v Československu. Skupina existuje pod názvem Zuby nehty od roku 1987. Její historie začíná v roce 1980, kdy Pavla Slabá (bass, vocal), Hana Řepová (drums, vocal) a Marka Míková (piano, vocal) založily Plyn, který v roce 1983 změnil své jméno na Dybbuk. V této době se ke skupině připojily dvě další ženy - Kateřina Jirčíková (flute, sax, vocal) a Eva Trnková (quitar). Všechny členky jsou autorkami písní. Skupina se v tomto složení účastnila stovek koncertů a mnohých festivalů. V jejích počátcích byla jejich hudba popisována kritiky jako punk nebo nová vlna a později jako hard core nebo něco jako women power. Muzikantky samy se cítily mimo tyto kategorie a označují svou hudbu jako vážnou. Dlouhodobě působící skupina tvůrčích žen byla a je unikátem v České republice. Všechny na základě přátelství, muzikantské příbuznosti a svých demokratických názorů přispěly do mozaiky pěti dosud vydaných alb.
20:00 / vstup 180,- Kč, v předprodeji 150,- Kč

Fan Club Václava Neckáře

Setkání příznivců Václava Neckáře a kapely Bacily.
13:00 hod.

Hudební sobota na grilu - Long Silence

Keep on rockin´in the free world
Bigbeat jak má být – tak by se dala popsat hudba seskupení Long Silence, kteří zahrají nejznámější ale i ty méně známé pecky z bigbeatové historie.
Kateřina "Long" Dlouhá - zpěv, akustická kytara
Míla "Prase" Panocha - bicí
Michal Maričák - baskytara
Cyril Křeček - sólová kytara
Vše se odehrává na zahrádce Clubu – nebude-li přát počasí jdeme dovnitř.
18:00 / vstup zdarma

Friday Cocktail Night - Tropical bar Open

Novinka v Clubu Kino – pravidelné míchané pátky.
19:00 / vstup zdarma

Mifun - Workshop

Příběhy našich sousedů

Vzpomínky pamětníků z Dolní Berounky a Mníšecka ožijí díky audio reportážím žáků základních škol.
Slavnostní prezentace projektu Příběhy našich sousedů, ve kterém se děti ze základních škol seznámily s životními příběhy devíti pamětníků z Černošic a okolí a zpřístupnily je také široké veřejnosti.

Občanská akademie zve ... Duel Langšádlová - Rakušan

Dva poslanci, zástupci dvou politických stran, na co mají shodné názory a co vidí jinak?
Diskutovat budeme bezpečnostních rizicích, hybridních hrozbách, roli ČR v mezinárodních organizacích a moderních přístupech ke vzdělávání. Co se s tím dá dělat a co může poslanec prosadit? A co voliči?
Detaily a rezervace zde:
19:00 / vstup 50,- Kč