Program leden

1.1. - 16.1. Club uzavřen - rekonstrukce

Pavel Hokr - hudební škola

Hudební škola Pavel Hokr a Středisko volného času Všenory - koncerty dětí. Populární písničky, lidovky i rockové skladby uslyšíte v podání mladých klavíristů, kytaristů a flétnistů.

Soukromá akce

Well - being dance - 90´th

Heavy Bizár present  Well - being Dance  - with Dj Muerto. Přijďte se pobavit a zatancovat si do Clubu Kino na největší hity 90. let. Výborné drinky, výborná obsluha, představení nových drinků. Hraje Dj Muerto

21.1. - pondělí
Občanská akademie zve ... senátor Marek Hilšer

S lékařem, minulým kandidátem na prezidenta a hlavně člověkem pohovoříme o aktivním občanství, lidských hodnotách, životních postojích a dalších otázkách, které Vás zajímají. Využijte možnost diskutovat s nově zvoleným senátorem.
Detaily a rezervace zde:

Jiří Schmitzer - koncert

smitzer-.jpeg
Jiří Schmitzer je známý herec a písničkář. Absolvoval Divadelní fakultu AMU a později nastoupil do Činoherního studia v Ústí nad Labem. V roce 1989 ho angažovalo Studio Ypsilon, které je dosud jeho domovskou scénou. Jiří Schmitzer je na české hudební zahrádce prazvláštní zjev – lidu pracujícímu je známý především coby herec, lid naslouchající si ho pak rád fixuje coby jen těžko zařaditelného, velmi osobitého písničkáře. Schmitzer sám sebe vidí jako rockera či bigbíťáka bez kapely, to pro své hudební kořeny. Hudební kritika ho povětšinou zařazuje do kastlíku folkařů, zpívajících básníků, prý snad (pro jeden song, ten o dědečkovi, tetičce a veselém rodinném násilí) i punkerů. Ve výsledku je ovšem fuk, která nálepka mu sedí víc a která méně. Protože je to… Schmitzer. A to, že je někdo zařaditelný nejlépe jen do přihrádky se svým jménem, svým stylem, je asi to nejlepší, co se mu může přihodit. Srdečně Vás zveme na kytarový recitál vynikajícího herce a písničkáře, který se uskuteční v pátek 25.1 od 20.00 v černošickém Club kině. Vstupné 200 Kč předprodej v clubu a 250 Kč na místě před koncertem
20.00 / vstup 250,- Kč, předprodej 200,- Kč

Hudba Praha Band

hp-2018-blue.jpg
Srdečně Vás zveme v sobotu 26.1 od 20.00 do Clubu Kino na koncert skupiny Hudba Praha Band. Kapela, která vznikla jako pokračování zaniklé Hudby Praha. Její bývalí členové Vladimír Zatloukal a Jiří Jelínek se rozhodli pokračovat v jejím duchu a přizvali do kapely bubeníka Ludvíka Emana Kandla, který nahrál s Hudbou Praha čtyři stěžejní řadové desky. Dále společně oslovili Zdeňka Hnyka, populárního moderátora Radia 1, který se jako host chopil mikrofonu. Dívčí vokály zpívají Lucie Jandová a Hanka Pospíšilová, na saxofon hraje Kuba Douda. Hudba Praha Band hraje největší hity Jasné páky a Hudby Praha jako Paralet, Ryba Badys, Špinavý záda, Pal vocuď, Cizej chlap, Holka Tonka, To tak, Marihuana, Máma táta, Můry, Lunapark, Zákon o zachování energie… Máme připraveny i nové písně a těšíme se na setkání s vámi. Rokenrolu nazdar! Vladimír Zatloukal – kytary, zpěv (ex-Hudba Praha) Jiří Jelínek – basa (ex-Hudba Praha) Ludvík Eman Kandl – bicí (ex-Hudba Praha) Jakub Douda – saxofon Hana Pospíšilová a Lucie Jandová – zpěv Zdeněk Hnyk – zpěv, kytara (j.h.) Hudba Praha band to charakteristický souzvuk kytar bratří Zatloukalů, zakládajících členů skupin Jasná Páka a Hudba Praha, doplněný tradiční rytmikou - bubeníkem Ludvíkem "Emanem" Kandlem a basovým kytaristou Jirkou Jelínkem, je zárukou původního soundu kapely.
20.00 / předprodej v Clubu Kino 200,- Kč, na místě 250,- Kč

Podvečer horkých zimních nápojů

Neočekávaná nabídka horkých zimních nápojů , které Vás zahřejí a potěší v nedělním odpoledni.Přijďte ochutnat a potěšit svoje tělo a duši.