Program leden

Zasedání zastupitelstva

Zasedání zastupitelstva

Setkání spolků

Výzva k zapojení do oslav 100. výročí republiky.

Farní ples

Jako každý rok tak i letos tradiční ples pro tancechtivou veřejnost ...
Předtančení, tombola a skvělá hudba v podání kapely Partyleaders.

Jakub Machulda & FR Band

elvis.jpg
Jakub Machulda je mladý zpěvák a multiinstrumentalista. Své hudební vzdělání se rozhodl rozšířit na muzikálovém oddělení Mezinárodní konzervatoře sídlící v Praze, kam se přestěhoval z rodného Žatce a kde nyní působí např. v Divadle Broadway v muzikálu Muž se železnou maskou. Kromě divadelních představení pořádá také své vlastní koncerty, vystupuje na festivalech, večírcích a plesech a věnuje se vlastní hudební tvorbě. Jeho neuvěřitelná fyzická i hlasová podoba s Elvisem Presleym ho přivedla na myšlenku hudebního uskupení věnující se tvorbě této legendy. Po mnoha úspěšných sólových koncertech, kde vystoupil jako Elvis Presley, založil spolu se známým saxofonistou Filipem Ryšavým kapelu FR Band, jehož členové jsou výborní umělci působící již mnoho let v profesionálních hudebních tělesech na českých i mezinárodních scénách. Jejich vystoupení jsou plné profesionality a neuvěřitelných hudebních výkonů, při kterých se na diváky přenáší autentická energie a duch odkazu Elvise Presleyho.

Zpěv: Jakub Machulda
Saxofon: Filip Ryšavý
Kytara: Adam Weiss
Baskytara: Rostislav Máca
Bicí: Kamil Němec

Představení pro školy - pohádka

Alexander Bone Quartet

Dvacetiletý fenomenální altsaxofonista, klavírista, skladatel, aranžér a producent stihl již posbírat mnoho ocenění. British Jazz Awards 'Rising Star' Winner (2016), BBC Young Musician Jazz Award Winner (2014). Alexander Bone hraje jazz velmi moderně, s přesahy do popu a fusion. V září 2015 hrál pro miliony diváků na závěrečném večeru festivalu Proms, vysílaného v přímém přenosu na TV kanálu BBC Two. Spolupracuje s velkými jmény jazzu a popu: Kylie Minogue, Gary Barlow, Liane Carroll & Dave Holland, Nile Rodgers a Rudimental. V roce 2014 byl korunován jako vůbec první vítěz soutěže BBC – Cena pro Mladého jazzového hudebníka a v roce 2016 byl zvolen vítězem „British Jazz Awards v kategorii „vycházející hv ězda" j ak odbornou porotou, tak hlasováním veřejnosti. V černošickém Club Kinu ho ve čtvrtek 18.1 od 20.00 doprovodí skvělí čeští studiový hráči Petr Beneš (piano), Petr Dvorský (kontrabas) a Marek Urbánek (bicí).
20.00 / vstup 150,- Kč, senioři nad 65 let 120,- Kč

Narozeniny a jiné vylomeniny - oslava

Oslava narozenin všech, kteří se narodili v lednu – kdo má v lednu narozeniny doražte do Clubu -  DRINK a malá pochutina ZDARMA. Music, movies, musical video clip, show and dancing – nebude chybět.

Dětský karneval

Club Kino Vás srdečně zve na Dětský maškarní karneval. To, že je zima plesovým obdobím  pro dospělé je jasné, proto jsme připravili i ples pro děti a to formou maškarního karnevalu. Odpoledne plné her a soutěží pro Vaše děti začíná v 15,00 hod. odpoledne. Masky a převleky nejsou žánrově omezené a každé dítě bude mít možnost svoji masku představit a samozřejmě bude i vyhlášení nejhezčích a nejzajímavějších masek. V průběhu odpoledne proběhnou zábavné hry a soutěže. Samozřejmě jsou také  připraveny drobné odměny výhry a diplomy za výkony dětských maškarníků.
15.00 / vstup 80,- kč

Pavel Hokr - hudební škola

Hudební škola Pavel Hokr a Středisko volného času Všenory - koncerty dětí.
Populární písničky, lidovky i rockové skladby uslyšíte v podání mladých klavíristů, kytaristů a flétnistů.
17.00 - 1.koncert
18.30 - 2.koncert
vstup zdarma

Pavel Hokr - hudební škola

Hudební škola Pavel Hokr a Středisko volného času Všenory - koncerty dětí.
17.00 - 1.koncert
18.30 - 2.koncert
vstup zdarma

Irena Budweiserová

Vážení a milí příznivci černé muziky, zveme vás na koncert Ireny Budweiseové a jejích dvou přátel, kytaristů Mirka Linky a Jakuba Racka. Přijďte v pátek 26.1 od 20.00 do černošického Clubu Kino. Na co se můžete těšit? Na velmi osobitý a zároveň energický projev Ireny Budweiserové při interpretaci spirituálů, gospelů, bluesových skladeb, folkových balad a jejích vlastních písniček, podpořený virtuosní hrou kytaristů Miroslava Linky a Jakuba Racka, se kterým Irena zapívá i několik duetů. Co uslyšíte? Jmenovitě například spirituály Everytime, Lord Help me, Nobody Knows, Stranger či Jericho, baladu I Rather go Blind, Ebenovu miniaturu Zapomeneš a Ireniny autorské kousky spolu s další mi p&iac ute;sničkami. Většinu velmi originálních aranží má na „svědomí“ prvně jmenovaný, kytarista Mirek Linka, se který Irena vystupuje již řadu let, druhým kytaristou je Jakub Racek, zakladatel kapely Monogram a dlouholetý bývalý kytarista rakouského Nuggetu.
20.00 - vstup 200,- Kč, v předprodeji Minimarket na nádraží 180,- Kč

Ples hokejistů