Jdi na obsah Jdi na menu
 

Program prosinec

1.12. - pátek
Zuby Nehty + Iritující Pýchora - koncert

Po roce druhý pokus o spojení kapel Zuby Nehty a Iritující Pýchora. Vloni nám tuto akci sice překazila nemoc, ale o to více jsme na koncert letos připraveni. Kapelu Zuby Nehty asi netřeba v Černošicích dlouze představovat. Ve vodách českého big beatu je to známá stálice a v Clubu Kino pravidelně vystupuje. Pražská kapela Iritující Pýchora vloni zahrála v Černošicích poprvé a její směs prvků alternativy, ska a punku vás nenechá dlouho sedět na židli. Letos se nově představí v sestavě bicí, basa, kytara a housle.
19.00 / vstup 120,- Kč

2.12. - sobota
Znouzectnost + Klika - koncert

Máme velikou radost, že se povedlo navázat na tradici z let minulých – adventní koktejl Club Kino + Klika + Znouzectnost.
Místo, které máme rádi, kapela, kterou máme rádi, a domácí publikum, které máme rádi, co víc si přát! :-)
20.00 / vstup 150,- Kč

3.12. - neděle
O cukrářce Barborce - pohádka pro děti

Představení divadla Úsměv o tom, jak hodná cukrářka Barborka prožije advent a Vánoce s malým čertíkem, který se zapomněl vrátit do pekla.
16.00 / vstup 80,- Kč

6.12. - středa
Pavel Hokr - hudební škola

Hudební škola Pavel Hokr a Středisko volného času Všenory - koncerty dětí.
Populární písničky, lidovky i rockové skladby uslyšíte v podání mladých klavíristů, kytaristů a flétnistů.
17.00 - 1. koncert
18.30 - 2. koncert


7.12. - čtvrtek
Firemní večírek AFP SPEDITION / SPRINKLER GROUP

Monika Pavlačková, Seven & Stewe + hosté , The Apples Girls R ,  DJ Jameson59
19.00

8.12. - pátek
Stanisław Słowiński Quintet

slowinski-kvartet-.jpg
Stanisław Słowiński – housle, Zbyszek Szwajdych – trubka, křídlovka, Katarzyna Pietrzková – piano, Justyn Małodobry – kontrabas, Max Olszewski – bicí. Lídrem kapely je Stanisław Słowiński – houslista, aranžér, skladatel, hudební producent, multiinstrumentalista. Laureát mnoha hudebních cen, spolupracuje s významnými světovými muzikanty. Pochází z hudební rodiny, jeho rodiče jsou členy slavné polské etnické kapely Muzykanci. Slowińského skladby vycházejí z hard-bopu, jehož sazby jsou často ovlivněny polským folklórem; však je tímto moderní polský jazz jedinečný již od šedesátých let! Na šnůře jeho kapela představí nové album „Landscapes Too Easy To Explain“ Hned úvodní pecka tohoto CD „Lawina“ vás vtáhne do řízného, gradovaného a proměnlivého hudebního proudu s výtečnými sóly trubky a houslí. Svižné skladby jsou střídány baladami, přičemž v obou případech pracuje se strukturou, dynamikou i texturou, se všemi stavebními prvky kompozice. V jeho hudbě se projevuje vliv klasiků polského jazzu a silný vliv moderní klasické hudby. Celá jeho mladá kapela vytváří velmi osobitý a kompaktní zvuk postavený na emocích.
20.00 / vstup 150,- Kč, důchodci 120,- Kč
 
9.12. - sobota
Bass Černošice Vol. 11 + Parallel Activity

Po vydařeném desátém díle se vracíme do Club Kina na poslední Bass tohoto roku. Celý mejdan bude na téma "chemie" a Club Kino se tedy promění v laboratoř, do které přijede zahrát projekt Parallel Activity. Tato dvojice djs (Fock & Neighbour) se dala dohromady v roce 2012 po několika podařených b2b setech. Během jejich vystoupení jde o čistou improvizaci a komunikaci s publikem na tanečním parketu, která má za cíl jediné - vyždímat z něj maximum! Prezentují se zejména syrovým deep, neurofunk, techstep soundem, ale do jejich krevní skupiny patří rovněž i liquid funk a lehčí a melodičtější formy drum & bassu. Samozřejmě to nepůjde bez rezidentní DUNENI.cz crew ve složení Jenouch, Wolfik, MindGroove, Vagi, Eight Times a Artomic. Chybět nebude fotbálek, parádní zvuk, světla, kulisy a hlavně skvělá atmosféra. Takže vyčistěte baňky, nasaďte plynové masky, chemické obleky a doražte do Club Kina na pořádně toxický Bass!
19.00 / vstup 60,- Kč do 20,30 hod., potom 90,- Kč

10.12. - neděle
Zavřeno


11.12. - pondělí
Vlasta Redl - koncert

redl.jpg
Všechny vás srdečně zvu v pondělí 11.12 od 20.00 na náš „recitál písničkáře“. Píšu „náš“, protože tam se mnou přijede kompletní „Tichá parta“, což je v podstatě celá naše kapela bez bicích: saxofonista Michal Žáček (alternuje ho Ruda Březina), kytarista Matěj Morávek, klávesista Borek Nedorost a Martin Gašpar (alternuje ho Tomáš Koudelka), který pro tuto sestavu vymění baskytaru za kontrabas, a nejspíš i já. „Tichá parta“ je ryze interní název této sestavy, nechceme ho používat na veřejnosti, i když je velmi výstižný.
Třebaže písničky jako Přijdu hned, Hrála mi Julii apod. hraju i nadále sám, arzenál nástrojů hudebního doprovodu - jakkoli velmi decentního - nám dovoluje zahrát věrně i písničky, na které bych si sám hrát netroufl: Ještě mi chvilku zpívej, Jak vlastně vypadáš, Až na poslední stránku... A protože Maťko při hraní stihne ještě vyklepávat prsty rytmus do korpusu basy, dovedeme zahrát i věci jako Přišel čas, Montér blues a jiné. Naučili jsme se dokonce zahrát i Vlaštovku. Inu - kdo nevěří, ať tam běží.
20.00 / vstup 340,- Kč, v předprodeji Minimarket na nádraží 290,- Kč

13.12. - středa
Veterání studené války - koncert

Tak jako bájný Fénix povstal z popela tak i další projekt lídra kapely Vítkovo kvarteto Jiří Růžek, probudil k životu ojedinělý projekt Veteráni studené války (Petřina, Juračka, Fanánek, Růžek). Hudební skvosty Oty Petřiny s texty Lou Fanánka sestavila tato parta do série smrtících HITŮ a rozhodla se je přednést na podzimním tour. Jen díky laskavým srdcím a vztahu k Černošicím všech zúčastněných hudebníků to můžete zažít i v Clubu Kino.
20.30 / vstup 220,- Kč

14.12. - čtvrtek
O zapomnětlivém psaníčkovém andělíčku - divadlo pro školy

V tomto ryze vánočním představení hrají tři herci, trvá 45-50 minut a je pro děti od tří let.
Námětem pro tuto vánoční pohádku je příběh o Psaníčkovém Andělíčkovi, který každé Vánoce nosí dětská přání Ježíškovi. Představení přináší kouzlo českých Vánoc a v čase vánočním i předvánočním připomenout dětem mnoho někdy i pozapomenutých tradic, které odedávna patřily k tomuto kouzelnému času.
V této pohádce se objeví fortelně precizní loutky. Ty potom v souladu s koledami vytváří veskrze poetický příběh plný rozjímání i hravosti.
Hlavní zápletkou pohádky je pak skutečnost, že náš Psaníčkový Andělíček jednou zaspí a tím se jaksi vše řádně zašmodrchá..
Velký důraz je tady kladen na scénografii, zejména loutky, na jejichž realizaci se podílí renomovaný výtvarník v tomto oboru, Roman Marek spoluautor několika projektů Divadla DRAK.
Hrají Jarmil Škvrna, Karel Zima a Andělíček
9.00 a 10:30

15.12. - pátek
Vosí hnízdo - 25 let

25 let Vosího roku – výroční celebration koncert
Tak jako vždy i tentokrát uslyšíte co jste neslyšeli a uvidíte co jste neviděli. Výroční koncert k 25 letům Vosího hnízda. Zvuková a zážitková vichřice v Clubu Kino.
20.00 / vstup 140,- Kč, v předprodeji Club Kino 120,- Kč

16.12. - sobota
Vánoční besídka malých hokejistů

11.00 - 17.00

16.12. - sobota
Timudej - Vánoční koncert

Vánoce to jsou tradice. A tradice by se měly dodržovat. A tak proto i letos přijede živelná černošicko-balkánská kapela Timudej  pohybující se na pomezí několika hudebních žánrů jako je taneční world music, electroswing, pop, rock či samba a je proslulá energií nabitými koncerty. V loňském roce vydala u Supraphonu úspěšné album Ještěně, které se krátce po vydání stalo čtvrtým nejprodávanějším albem v ČR.
Afterparty DJ Davi
20.00 / vstup 180,- Kč, v předprodeji Club Kino 150,- Kč

17.12. - neděle
Dech Band - Vánoční koncert

Srdečně Vás zveme na náš tradiční předvánoční koncert. Rádi se s Vámi opět setkáme a strávíme příjemný večer v tento adventní čas. Těšit se můžete jak na náš známý repertoár, tak na pár nových kousků..
17.00 / vstupné dobrovolné

21.12. - čtvrtek
Klagenfurt + Kapela Druhé Noci - koncert

I letos již tradiční vánoční koncert s oblíbenými kapelami v Clubu Kino
KLAGENFURT
Disco-funk-popové uskupení pěti nadaných muzikantů se po roce vrací na prkna černošického klubu Kino, aby rozjasnilo úsměv na tvářích stresem ztrápených posluchačů. Jako každoročně je tento den poslední možností v roce, jak si nejen v poklidu poslechnout naživo funkové melodie,ale kriticky zhodnotit starou i novou tvorbu, ještě kritičtěji zhodnotit starou a novou vizáž jednotlivých členů kapely, rozpohybovat svá zimou ztuhlá těla na disco rytmy, dobít energii před nadcházejícími Vánocemi a nadělit si jeden z prvních dárků v podobě nezapomenutelného večera v malebném prostředí klubu Kina. Klagenfurt tímto koncertem uzavře náročnou dlouhotrvající a vyčerpávající cestu za tvorbou nového CD, které se aktuálně klube a světlo světa spatří co nevidět. Těšíme se tedy všichni na fantastický večer! Jako bonus bude rozdávána radost!
KAPELA DRUHÉ NOCI
Jak již název kapely napovídá, jedná se o jedinečné uskupení vystupující pouze jednou za rok a to právě v klubu Kino v posledním týdnu před Štědrým dnem. Vánoční čas tomu před rokem chtěl, aby se dala dohromady skupina skládající se z různých muzikantů, kamarádů, členů rodin, známých i neznámých osobností, kteří si dali za úkol nadělit posluchačům netradiční zážitek v podobě známých i neznámých písní ve známé i neznáme formě. Letošní ročník doznala kapela změn nejen v názvu (z jedné noci je noc druhá), repertoáru (musíte slyšet), obsazení (musíte vidět) ale i pojetím, které se každý rok mění. Samozřejmě nesmíme zapomenout na tajné hosty. Přijďte se odreagovat v tomto náročném období a zjistit odpověď na otázky jaké písně zazní, jaký styl kapela vybrala pro letošní večer, jaké bude složení kapely a nebo jen jaké přátele na koncertě potkáte a kolik stojí aktuálně pivo  Uvidíme se v Kině!
17.00 / vstup 100,- Kč

22.12. - pátek
klub zadán - firemní akce


23.12. - sobota
zavřeno


24.12. - neděle
Štědrý večer v Clubu Kino - antistresový dýchánek

Po večeři a po dárkách trochu klidu a pohody.
20.30

25.12. - 30.12
zavřeno - vánoční volno


31.12. - neděle
Silvestr v Clubu Kino

Venkovní scéna: táborák, opékání buřtů, venkovní bar, ohňostroj.
Vnitřní scéna: 90´ léta a  samozřejmě music, movies, musical video clip show, dancing.
Nebude chybět ani Dj Calimutcho a spol.
20.00 / vstup zdarma