Jdi na obsah Jdi na menu
 

Program prosinec

1.12. - sobota
Gop Fest - festival Gymnázia Oty Pavla v Radotíně

Gymnazium O.Pavla v Radotíně pořádá megaakci v Clubu Kino. Festival kapel a uskupení s gymnaziem spojené.
19:00 - 20:00 / MammaHotel
20:00 - 21:00 / Swaffelen
21:00 - 22:00 / Down The Spine
22:00 - 23:00 / Red Torch
23:00 - 00:00 / Wreckberries
19.00 / vstup 60,- Kč do 18.30 hod., potom 80,- Kč

2.12. - neděle
Dech Band a Excelence - Vánoční koncert

Tradiční předvánoční koncert kapely Dechband, kde letos jako host vystoupí pop-rocková kapela Excelence. Těšit se můžete jak na náš známý repertoár, tak na pár nových kousků i trochu té vánoční atmosféry.
18.00 / vstupné dobrovolné

3.12. - pondělí
Občanská akademie zve.. Jak Rusko krade naše tajemství

Jsme v NATO i EU, cítíme se bezpečně. Je naše svoboda a bezpečnost garantovaná na věky? Zamysleme se nad tím s novinářem REFLEXU, nositelem mnoha cen, Ondřejem Kundrou.
Detaily a rezervace zde:
https://akademiecernosice.cz/events/jak-rusko-krade-nase-tajemstvi/
19.00 / vstup 50,- Kč

5.12. - středa
Mikuláš v Clubu Kino - dětské odpoledne

I letos přijde do Clubu Kino Mikuláš a potěší děti bohatým programem a dárky. Zdobení  perníčků s vánoční tématikou, mikulášská nadílka s čertem a andělem a vánoční pohádka „Hej Hej koleda„
Prosíme využijte předprodej vstupenek v Clubu Kino, ať Mikuláš ví, kolik dárků má připravit.
16:00 / vstupné v předprodeji 150,- Kč včetně dárkového balíčku, 50,- Kč doprovod

6.12. - čtvrtek
O zapomnětlivém psaníčkovém anděličkovi

V tomto ryze vánočním představení hrají tři herci, trvá 45-50 minut a je pro děti od tří let.
Námětem pro tuto vánoční pohádku je příběh o Psaníčkovém Andělíčkovi, který každé Vánoce nosí dětská přání Ježíškovi. Představení přináší kouzlo českých Vánoc a v čase vánočním i předvánočním připomenout dětem mnoho někdy i pozapomenutých tradic, které odedávna patřily k tomuto kouzelnému času.
V této pohádce se objeví fortelně precizní loutky. Ty potom v souladu s koledami vytváří veskrze poetický příběh plný rozjímání i hravosti.
Hlavní zápletkou pohádky je pak skutečnost, že náš Psaníčkový Andělíček jednou zaspí a tím se jaksi vše řádně zašmodrchá..
Velký důraz je tady kladen na scénografii, zejména loutky, na jejichž realizaci se podílí renomovaný výtvarník v tomto oboru, Roman Marek spoluautor několika projektů Divadla DRAK.
9.00 a 10:30

6.12. - čtvrtek
Legenda o Vánoční hvězdě - pohádka
Legenda o hvězdě je líbezné  vánoční povídání o narození Ježíška a o tom, co se stalo v Betlémě před dávnými časy. Eva Hrušková a Kateřina Hovorková děti seznamují s vánočními zvyky,říkadly a koledami, které si všichni společně zpívají.V jesličkách spí malý Ježíšek, děvčátka hrají pannu Marii, chlapci svatého Josefa,Tři krále a pastýře, kteří se přijdou malému Ježíškovi poklonit. Je hezké , když jsou v hledišti děti od mateřinek až po páté třídy, i ony jsou tvůrci toho, co se na jevišti odehrává.
14:00

7.12. - pátek
Firemní akce AFP SPEDITION / SPRINKLER GROUP

Učinkují: Seven & Stewe + Jasmin / The UNBLBL Rap in the City, DJ Jameson59, Apples Girls Rock
19:00 / pouze pro zvané

8.12. - sobota
Bass Černošice w/TOD, téma: Cyber World

Poslední letošní BASS je tady, tentokrát na téma "cyber world"! Z Club Kina se stane obří počítač plný jedniček a nul. Zahrát přijede talentovaný DJ TOD. Neskutečná energie jeho selekce kombinující liquid a neurofunk vás určitě dostane. Večer doprovodí samozřejmě rezidentní DUNENI.cz crew. Chybět nebude fotbálek, parádní zvuk, světla, kulisy a hlavně skvělá atmosféra. Takže ať už jste jedničky nebo nuly, doražte na tenhle velkej cyber mejdan.
19:00 / vstup 150,- Kč

9.12. - neděle
Sugarka Enyedi Quartet

Sugárka Enyedi (HU) – zpěv, Jakub Zomer (CZ) – klávesy, Ondřej Štajnochr (CZ) – kontrabas, Péter Laskay (HU) – bicí a perkuse
Po dokončení studia na univerzitě v Szegedu Sugárka Enyedi pokračovala ve svých hudebních studiích a později prohloubila své jazzové znalosti na mistrovských kurzech a workshopech v Itálii a Německu. Poté završila svá studia jazzového zpěvu na Konzervatoři Ference Erkela. Sugárka Enyedi se účastnila různých mezinárodních jazzových projektů a působila v několika maďarských jazzových kapelách jako zpěvačka. Její smysl pro jazz byl brzy rozpoznán a její hudební kariéra vyletěla vzhůru ve velmi krátkém čase. Nadaná mladá jazzová zpěvačka se dostala do nejvyšších pater maďarského jazzu během pouhého jednoho roku! V roce 2013 vydala své debutové album "Las Puertas abiertas" (Otevřené brány), orientované na latin-jazz. Aktuální album (2017) se jmenuje YOU'RE CALLING ME. Má za sebou stovky koncertů v evropských zemích, je pravidelným hráčem v mnoha prestižních evropských jazzových klubech a festivalech. Známá a uznávána je i jako textařka – vydala několik alb s vlastními texty, na nichž spolupracovala s mnoha zpěváky a skladateli. Její texty byly nazpívány takovými veličinami, jako je unikátní East Side Jazz Company, vynikající polská hudebnice Andrea Malek nebo světoznámý jazzový zpěvák Kevin Mahogany v doprovodu Budapest Jazz Orchestra.
20:00 / vstup do 20.30 - 70,- Kč, později 100,- Kč

10.12. - pondělí
Občanská akademie zve.. Původ a smysl Vánoc

Původ a smysl křesťanských Vánoc si připomeneme s panem Pavlem Hradilkem.
Detaily a rezervace zde:
https://akademiecernosice.cz/events/puvod-a-smysl-vanoc/
18.00 / vstup zdarma

12.12. - středa
Gerald James Clark Kvartet (JAR/CZ)

gk-mega.jpg
Gerard James Clark – kytara, zpěv, Jiří Maršíček – kytara, zpěv, Matěj Černý – baskytara, Tomáš Hobzek – bicí
Zpěvák a bluesový písničkář Gerald Clark z Johannesburgu patří k předním představitelům jihoafrické bluesové scény. Na kontě má dnes už pět alb. Kromě skladeb v afrikánštině zpívá Gerald Clark také klasické Mississippi Delta Blues Gerald Clark je jásavý a taneční jako Ray Charles. Říká si bluesman, ale jeho písničky a pár převzatých standardů od Fredieho Kinga nebo Muddyho Waterse jsou svižné, šlapavé a veselé. Spíš rock´n´roll než naříkavé mollové dvanáctky. Na svého otlučeného Fendera hraje prsty jako folkař, trsátko použije jen na sóla. Je to hudba pro dobrou náladu a k tanci. Ne nadarmo získal doma v Jihoafrické republice několik titulů a cen za nejlepší živé vystoupení a nekomerční multižánrovou hudbu. Žádný kalkul, žádná upocená nacvičená macha, ale sto dvacet minut radostné muziky. Hravost, nakažlivé nadšení, elán, hlas jako Ray Charles jsou nakažlivé jako zimní chřipka. Takový koncert se líbí všem, ať jste fanoušek blues, rocku nebo jazzu. Budou vám vibrovat kosti a pálit chodidla. Na turné v ČR spojil své síly s velmi talentovaným a v Černošicích známým bluesovým kytaristou Jiřím Maršíčkem a právě z interakce jejich elektrických kytar vzniká ten malý bluesový zázrak.
20.00 / předprodej v Clubu Kino 150,- Kč, na místě 180,- Kč

13.12. - čtvrtek
Firemní akce MEDICAL

19.30 / pouze pro zvané

14.12. - pátek
Echoes of Pink Floyd - koncert

echoes-.jpg
Je tomu téměř jedenáct let, co se dalo dohromady několik příznivců hudby světoznámé skupiny Pink Floyd a založili jejich revival s názvem „Echoes of Pink Floyd“. Již od počátku byla snaha nejít pouze cestou presentace komerčně známějších skladeb z alb, vydaných v pozdější době, ale jít i do písní tzv. Barettovského období. Postupně se čtveřice rozrostla o hráče na další nástroje a vokalistky, čímž se pochopitelně otevřela možnost působivěji zahrát i věci známé z velkých koncertů Davida Gilmoura, či Rogera Waterse. Součástí vystoupení je i projekce doprovodných obrazů, což pochopitelně umocňuje vlastní zážitek. Snahou skupiny není jít cestou zcela detailního kopírování skladeb, tak, jak to činí některé revivaly, ale spíše svým způsobem zachovat a přenést na posluchače původní atmosféru skladeb. Určitým oceněním byl pro skupinu společný koncert s Hladíkovým Blue Effectem. Máte-li rádi muziku od slupiny Pink Floyd přijďte se v sobotu 14.12 od 20.00 do Club Kina pobavit na koncert Echoes of Pink Floyd.
20.00 / vstup 150,- Kč

15.12. - sobota
Timudej - Vánoční koncert

Vánoce to jsou tradice a tradice by se měly dodržovat. Proto i letos přijede živelná černošicko-balkánská kapela Timudej, pohybující se na pomezí několika hudebních žánrů, jako je taneční world music, electroswing, pop, rock či samba a je proslulá energií nabitými koncerty. V předloňském roce vydala u Supraphonu úspěšné album Ještěně, které se krátce po vydání stalo čtvrtým nejprodávanějším albem v ČR.
Afterparty DJ Davi.
Předprodej v Clubu Kino St a Čt 16:00-21:30, Pá a So 16:00-02:00, ne 15:00-20:00 (Po a Út zavřeno)
20.00 / vstup v předprodeji 170,- Kč, na místě 200,- Kč

16.12. - neděle
Mifun + škola Hlásek - Vánoční koncert

Koncert pořádají Školy HLÁSEK  a sbory MIFUN pod vedením sbormistra Jirky Polívky
Těšit se můžete na:
Dětský sbor Mifun a sbor Hlásek, Sbor učitelů a přátel školy BezHlásek a ochutnávku toho nejlepšího z Rybovy mše. To vše za doprovodu profesionálních muzikantů.
Peníze z benefičního koncertu věnujeme na nadaci www.patrondeti.cz konkrétně na obědy pro děti v nouzi
Můžete přispět i finančním darem, zakoupením voucheru 100Kč, 200 Kč, 500 Kč a1000 Kč.
19.00 / vstup 150,- Kč, předprodej v Clubu Kino

18.12. - úterý
MŠ Jeden strom - Vánoční besídka


20.12. - čtvrtek
Odečet plynu + Klagenfurt - koncert

I letos již tradiční vánoční koncert s oblíbenými kapelami v Clubu Kino
ODEČET  PLYNU
Rock – blues - vzniklo to už dávno a celé se to měnilo, točilo a rotovalo až to dnes vypadá zhruba takhle. Hraní nás baví, bavit nás bude asi dokud neumřem a tak to děláme ...a dělat budem dokud neumřem. Dělají to všichni tito chlapci:Ondřej Plachý -zpěv, kytara, harmonika , Michal Kolařík  - kytara, vokály , Ondřej Glaser – basa , Tomáš Hejlek -  bicí , Dominik Štorek -        saxofon, vokály, káně, Lukáš Dvořák -  klávesy
KLAGENFURT
Disco-funk-popové uskupení pěti nadaných muzikantů se po roce vrací na prkna černošického klubu Kino, aby rozjasnilo úsměv na tvářích stresem ztrápených posluchačů. Jako každoročně je tento den poslední možností v roce, jak si nejen v poklidu poslechnout naživo funkové melodie,ale kriticky zhodnotit starou i novou tvorbu, ještě kritičtěji zhodnotit starou a novou vizáž jednotlivých členů kapely, rozpohybovat svá zimou ztuhlá těla na disco rytmy, dobít energii před nadcházejícími Vánocemi a nadělit si jeden z prvních dárků v podobě nezapomenutelného večera v malebném prostředí klubu Kina. Klagenfurt tímto koncertem uzavře náročnou dlouhotrvající a vyčerpávající cestu za tvorbou nového CD, které se aktuálně klube a světlo světa spatří co nevidět. Těšíme se tedy všichni na fantastický večer! Jako bonus bude rozdávána radost!
19.30 / vstup 100,- Kč

21.12. - pátek
Narozeniny a jiné vylomeniny

Oslava narozenin všech, kteří se narodili v lednu – kdo má v lednu narozeniny doražte do Clubu - DRINK a malá pochutina ZDARMA. Music,movies, musical video clip show and dancing – nebude chybět
19.30 / vstup zdarma

23.12. - neděle
Zavřeno


24.12. - pondělí
Štědrý večer v Clubu Kino - Antistressový dýchánek

Po večeři a po dárkách trochu klidu a pohody.
20:00 / vstup zdarma

25.-30. 12.
Zavřeno - vánoční volno


31.12. - pondělí
Silvestr v Clubu Kino

Venkovní scéna: táborák, opékání buřtů, venkovní bar, ohňostroj.
Vnitřní scéna: Dj -  90´ léta i novější  - „ELECTROMA PRESENTS NEW YEAR“
19:00 / vstup zdarma