Jdi na obsah Jdi na menu
 

Program říjen

4.10. - čtvrtek
Mama hotel, Jamaron, Na hraní - koncert

Společný koncert kapel MamaHotel, Jamaron a Na hraní! Těšte se na tóny saxofonu, příčné flétny, hromadu zábavy a dobrý pivo.
19.00 - vstup 100,-Kč

5.10. - pátek
Narozeniny a jiné vylomeniny - oslava

Oslava narozenin všech, kteří se narodili v říjnu – kdo má v říjnu narozeniny doražte do Clubu -  DRINK „Bacardi + cola „ a malá pochutinaut PRO VÁS ZDARMA. Music, show and dancing – nebude chybět – myslíme na Vás.
19.00 - vstup zdarma

6.10. - sobota
BASS ČERNOŠICE w/ Mustaffa & Sheriff, téma: Western

Klubová sezóna začíná a další BASS je tady! Club kino se na jeden večer promnění ve westernové městečko, do kterého nám přijede zahrát asi nejžhavější současná česká dnb dvojka, Mustaffa & Sherif. Především za poslední rok se velice rychle dostali mezi špičku české scény. Jejich vášní je agresivní dropující neurofunk. Jejich síla je ve spolupráci za mixem. Své sety prožívají společně s publikem, které svým uměním donutí k pořádnému moshpitu! Mustafa a Sheriff nyní mimo jiné zastupují přední českou komunitu Neurofunk will never die. Večer klasicky doprovodí rezidentní DUNENI.cz crew v e složení MindGroove, ED:GE, Wolfik, Eight Times a Artomic. Chybět nebude fotbálek, parádní zvuk, světla, kulisy a hlavně skvělá atmosféra. Tak nasaďte klobouky, nabijte kolty a doražte na westernový mejdan!
19.00 - vstup do 20:30 60 Kč, poté 90 Kč

11.10. - čtvrtek
Občanská akademie - slavnostní zahájení

Zahájení se zúčastní významní hosté a delegace partnerských měst.
Děti ze ZŠ vám ukáží, jak mají rodiče vychovávat, a hlavně uvidíte řadu živých „ochutnávek“ kurzů od lektorů, kteří pro vás připravují program podzimního a letního semestru.
Vítáni jsou všichni, kteří mají zájem zlepšit komunitní život v Černošicích a úroveň vzdělání v naší společnosti.
www.AkademieCernosice.cz
18.00 - vstup zdarma

12.10. - pátek
Sto zvířat - ELEPHANTOUR 2018 - koncert

sto-zvirat-zoo_1.jpg
Kapela STO ZVÍŘAT po úspěšné letní festivalové sezóně přichází se svým podzimním ELEPHANTOUR, což je program sestavený ze třiceti největších zvířecích pecek a hitovek. Playlist koncertu je i výsledkem fanouškovské ankety, takže se diváci mohou těšit na své oblíbené songy jako Píseň, Poprvé, Alice se dala na pití, Podpaží, Nejkratší cesta, Škola a další, které jsou výběrem toho nejlepšího ze dvanácti zvířecích alb. Nechybí ani ochutnávky z chystaného alba, jako je třeba píseň Dívka T. Vše navíc podtrhuje pro Zvířata typická cirkusová žlutočerná pódiová prezentace a kabaretní kostýmy. STO ZVÍŘAT hraje ve velkokapacitní sestavě: Jana Jelínková - zpěv, Honza Kalina - zpěv, perkuse, Jan Beruška Šobr - kytara, Petr Hostinský - zpěv, klávesy, Jiří Hanzlík - barytonsaxofon, Martin Kachna Líska - trombon, Pablo Herzog - trubka, Willy Versteeg - baskytara a Miki Nop - bicí. Černošice ve šňůře samozřejmě nemohou chybět.
20.00 - vstupné 240,- Kč v předprodeji v Club Kinu nebo za 300,- Kč na místě před koncertem.

13.10. - sobota
Eric Clapton Tribute - koncert
Petr Samšuk, Pavel Jartym & Sam's Band

O výjimečný hudební večer zasvěcený tvorbě jednoho z nejlepších kytaristů a mágů atmosféry – Erica Claptona – se postará Petr Samšuk s Pavlem Jartymem a kapelou Sam's Band. Zazní průřez celoživotní tvorbou Erica Claptona, bude spousta různých sestav celkem devíti muzikantů, krásné zpěvačky, hammondky, kontrabas … a vy.
Více informací na www.petrsamsuk.cz
20.00 - vstup 140,- Kč / v předprodeji 120,-Kč

15.10. - pondělí
Krimifest

Komorní klubová zábava s filmovými perličkami, ne-li přímo krimi dramaty!, s jistým přesahem do předcházení zločinnosti v aktuálním světě kolem nás...
Nad celým letošním (celkově již 18.) Krimifestem (rozumí se včetně zahajovacího vystoupení Hudby Hradní stráže a Policie ČR v Hale Věry Čáslavské v neděli 14.října v 19:00!) drží osobní záštitu policejní prezident genmjr. Mgr. Bc. Tomáš Tuhý, Ph.D.
Match point (rež. W. Allen) aneb Je to pořád stejné?
Host: možná někdo z odborných kruhů.
19.00 - vstup dobrovolný

16.10. - úterý
Krimifest

Případ lichého střevíce (hříšní lidé) aneb Jak to bylo doopravdy?
Host: emerit. polic. rada Miloš Vaněček
19.00 - vstup dobrovolný

17.10. - středa
Krimifest
Smrt v sedle (naše kovbojka), aneb Co všechno zvládne kůň?

Host: jeden každý vyznavač koní
19.00 - vstup dobrovolný

18.10. - čtvrtek
Krimifest

Všichni dobří rodáci (rež. V. Jasný), aneb Kolik jen se toho mohlo dít?
Host: historik, spisovatel Jindřich Marek
19.00 - vstup dobrovolný

19.10. - pátek
Krimifest
Slavnostní „dotočná“ - Koncert skupiny VÍKO

viko.jpg
Asi, léto s holkou (Creadence), Honky tonk woman (RStones), Měšťácké blues (ASPM), Snad každá tvář (Dylan/Křesťan), Blues o spolykaných slovech (F5),.. a mnohé další „peckovaté“ dárky, nejen ke století naší republiky!
Hosté: vy všichni, co přijdete...
19.00 - vstup dobrovolný

20.10. - sobota
Ples Vonoklas ke 100. výročí založení Československé republiky
20:00 - pouze pro zvané

21.10. - neděle
Ženská s čertem v těle - vzpomínka na Ljubu hermanovou - divadlo

ljuba.jpg
Pořad je složen z písniček této legendární české šansoniérky, která prožila život, v němž se zrcadlí celá historie české populární hudby. Prošla těmi nejzajímavějšími divadly První republiky – smíchovskou Arénou, Osvobozeným divadlem Voskovce a Wericha, s Oldřichem Novým se potkala v jeho Novém divadle, získala angažmá v Bratislavské operetě – nabídky jí prostě pršely z celé Evropy. Po válce účinkovala v Karlínském divadle a pak následovala její slavná éra v Divadle Na zábradlí. O tom všem i o jejích milostných avantýrách a o jejím bohémském životě vypráví tento pořad. Psali pro ni ti nejlepší textaři a muzikanti, jako byli Voskovec-Werich a Ježek, Jaroslav Jakoubek-Luboš Fišer, Pavel Kopta-Vladimír Vodička, Jiří Suchý-Jaromír Vomáčka, Miloš Macourek, Václav Havel a mnozí další, což se také projevuje na kvalitě šansonů, jejichž poetičnost přesahuje dobu svého vzniku. Střípky ze života a tvorby této slavné české šansoniérky k jejímu 105. výročí narození posbírala Marie Procházková, režie Věra Herajtová, hrají a zpívají Jana Hermachová, Jiří Klem a na klavír doprovází Tomáš Alferi.
19.00 - vstup 150,- Kč / důchodci a mládež 120,-Kč

26.10. - pátek
Jawbone - koncert

britove-.jpg
Jawbone (UK), kapela zpěváka a kytaristy Ten Years After!
Je kapela vedená bluesovým kytaristou a zpěvákem Marcusem Bonfatim, mimo jiné kytaristou a zpěvákem legendárních TEN YEARS AFTER. Ne tato kapela nemá ve svém středu jednu zahraniční hvězdu doplněnou o české muzikanty. Můžete se těšit na stoprocentní britskou kvalitu a styl. JAWBONE jsou, Marcus Bonfanti – kytara, zpěv, Paddy Milner – klávesy, akordeon, zpěv, Rex Horan – baskytara, kontrabas, zpěv, Evan Jenkins – bicí, zpěv. Fanoušci se mohou těšit na to, že uvidí pořádnou show, spousty starého dobrého rocku, rock and rollu a blues. Více se dozvíte na www.jawboneband.com.
19.00 - vstup v předprodeji v Clubu Kino 200,- Kč, na místě 250,- Kč

27.10. - sobota
MrdCheChel Fest vol.1 - koncert

18:00-18:45 / Zrezlej řetěz
19:00- 20:00 / 008
20:15- 21:15 / Inkoust pana Boučka
21:30: 22:15 / Daily Coffee
22:30:23:45 / Nežfaleš
18.00 / vstup 150,- Kč

29.10. - pondělí
Michelle Nicolle Quartet (Austrálie / CT) - vocal jazz

nicole.jpg
Australská zpěvačka Michelle Nicolle a její kvartet, jenž hraje ve složení, Libor Šmoldas - kytara, Jakub Zomer – klávesy, Ronny Ferella (Austr.) – bicí Hudební kritikou i fanoušky vysoce ceněná zpěvačka Michelle Nicolle je známá svou schopností proniknout do srdce písně stejně jako uměním improvizace. Spolu se svým kvartetem průběžně doplňuje a rozvíjí svůj umělecký výraz. Vydala šest alb, procestovala desetkrát Austrálii a podívala se i do zahraničí. Svou hudební kariéru začala v 70. letech hrou na housle v jižní Austrálii, když jí bylo osm let. Nyní žije v Melbourne a je hodnocena jako nejlepší současná jazzová zpěvačka kontinentu. Vyrůstala na hudbě Billie Holiday, Elly Fitzgerald a Cheta Bakera, což se promítlo do jejího uměleckého cítění a hudebních vyjadřovacích prostředků. Více: www.michellenicolle.com.
20:00 / vstup 150,- Kč

31.10. - středa
Zasedání zastupitelstva