Jdi na obsah Jdi na menu
 

Program říjen

1.10. - neděle
Pohádka z budíku - pohádka pro děti

Pohádka z budíku vypráví o dvou bratrech – Pospícháčkovi a Loudáčkovi, kteří se vydali na dobrodružnou cestu za Časem, aby se ho zeptali, jak to s ním vlastně je. Také vám někdy čas letí? Nebo se naopak vleče? Je lepší v životě pospíchat nebo se loudat? V pohádce nás učitel Zeitmann bude vyučovat, jak zacházet s časem, aby nás dobře vedl životem. Jedná se o komunikativní představení s písničkami a milým humorem, je určeno pro děti i dospělé. Scénář, hudba, hraje: Pavel Šmíd, režie: Stanislava Kočvarová, loutky: Jan Růžička, Simonetta Šmídová. Účinkuje Theátr Pavla Šmída.
16.00 / vstup 80,- kč

5.10. - čtvrtek
DS Křoví - Konec Švandy, aneb Hvězda padá z Mostu - divadlo

Jak to je s tím Strakonickým dudákem v Křoví? Ve čtvrtek 5. října můžete v černošickém Club Kině od 19.00 vidět reprízu nové autorské hry DS Křoví Standa Dudek, aneb Hvězda padá z Mostu. Autor Jiří Hladovec přiznává inspiraci Tylovou báchorkou Strakonický dudák. Kdo ovšem jde na Tyla, bude zklamán: Švanda: „Dorotko…“ Dorotka: „Švando, já ti věřím! Ach, ty ani nevíš, co bych pro tebe učinila“. Tímto Tylovým závěrem hra začíná. Začíná v herecké šatně oblastního divadla. Herec hrající Švandu - Standa, se vydává na cestu ke štěstí a slávě daleko od svých blízkých. Ve společnosti divých mužů i žen, manažerů, pod tlakem hypoték, svodů i medií nevidí, že to, co hledá, vlastně už měl a může lehce ztratit. Takže to vlastně není jen příběh Strakonického dudáka, Standy Dudka, nebo autora Jiřího Hladovce. Je to takový pohádkový příběh z reálného života, který jsme všichni někde v okolí viděli nebo i zažili. A když ne, tak jedině dobře! Jak řekla jedna divačka: „Každý holt máme někde svého Jidáše a co bude dál, je na nás.“ Je to nekorektní a místy vulgární báchorka s divými muži a ženami, černá komedie, u které se někdy nedá smát a občas stydne krev v žilách. Přežijete-li do konce, nejspíš odpustíte, pochopíte a možná se i zasmějete. Rychlé střihy ze života Standy Dudka svérázně režíruje Dana Radová a atmosféru podkresluje skvělá hudba Honzy Ponocného a jeho Cirkusu Ponorka.
19.00 / vstup 150,- Kč - senioři 100,- Kč

6.10. - pátek
Paradogs + MamaHotel + Na Hraní - koncert

Skupina Paradogs a zní vzešlé kapely MamaHotel a Na Hraní, na jednom pódiu, v jeden večer nabitý kvalitní hudbou, to chceš.
Těžko uvěřitelné a neplánované se stane skutečností. Paradogs vystoupí po čtyřech letech v původní sestavě - Petr, Miky, Martin, Tom, Šmiky!!! Dali jsme pár zkoušek a zjistili, že to pořád umíme zahrát a že nás to dost baví. A chceme vám to předvést! :)
Samozřejmě, není vhodnější místo na reload než Clubkino v Černošicích.
A pozor, to není všechno - kromě Paradogs zahrají i obě kapely z Parapsů vzniklé, MamaHotel a Na hraní. No prostě večer nacpanej Parapsama, tak neváhej a doraž!!
p.s. Další osud Paradogs je ve hvězdách, ale alespoň tenhle jeden koncík pořádně rozjedem...
20.00 / vstup 90,- Kč

7.10. - sobota
Bass Černošice - vol. 10!!! w / Eska
& Kamcza, téma: Tribe

Další BASS je tady a bude se slavit! V Club Kině se totiž rozjedou zlámané beaty již po desáté a to na zcela novém soundsystému značky KV2, jenž patří mezi absolutní světovou špičku a kterým nově klub disponuje. Tématem je "tribe", takže svoláváme všechny šamany a indiánky na kmenovej mejdan. K rituálním tancům zahrají mistři zlomeného bubnu a basu - KamCZa & Eska. Oba členové kultovní DNB FEVER crew společně rozjeli vyhlášené mejdany v Café Nona s názvem Zlomená scéna, pod jejíž hlavičkou nyní hrají. Ostřílení deepově naladění djs v Praze hostili celou řadu jmen světové scény. Jejich sety maj&i acute; příběh, spád a selekce je ultimátní, což je důvod, proč jsme na toto výročí pozvali právě je. S nimi to totiž bude zkrátka záruka rozjetého mejdanu! No a nebyl by to BASS bez oslavenců z DUNENI.cz crew ve složení Jenouch, Wolfik, MindGroove, Vagi, Eight Times, Danoush a Artomic. Chybět nebude fotbálek, parádní zvuk, světla, kulisy a hlavně skvělá atmosféra. Takže připravte válečné barvy a čelenky a doražte do Club Kina oslavit bassové kulatiny.
19.00 / vstup do 20:30 hod. 60,- Kč / potom 90,- Kč

8.10. - neděle
Aga Derlak Trio - jazz koncert

I přes svůj nízký věk má Aga Derlak všechny předpoklady stát se světovou hvězdou. Na absolutním vrcholu, na špičce současného jazzu se pohybuje mnoho žen, ale jen málo klavíristek a jen velmi málo tak talentovaných klavíristů jako je Agnieszska. Derlak neustále zpřesňuje svou vlastní hudební identitu a činí tak s velkou zralosti a sebevědomím.  Ona je tou chybějící spojnicí mezi tradicí a nejnovějšími jazzovými trendy a směry, a to nejen v Polsku. V roce 2016 Polská společnost hudebního průmyslu (Polish Society of the Phonographic Industry) udělila Agnieszčinu triu "Fryderyka" - nejdůležitější a nejprestižnější ocenění v Polsku – v kategorii "nejlepší jazzový debut roku" („Polský Anděl“ se jmenuje podle Fr. Chopina). Hlavními inspiračními zdroji pianistky a samotného tria jsou Gerald Clayton a Brad Mehldau.
Agnieszka (Aga) Derlak – piano
Tymon Trabczyňski – kontrabas
Szymon Madej  – bicí.
20.00 / vstup 150,- Kč, senioři 120,- Kč

13.10. - pátek
Martina Trchová a Trio

Osobité autorské písně, výrazný hlas, jazzová i klasická kytara, měkký tón kontrabasu a pestrá rytmika. Martina Trchová & Trio hraje vlastní tvorbu vycházející ze silné ženské písničkářské generace (Z. Navarová, Radúza, …), aranže písní se pohybují na hranicích jazzu, blues, folku, latiny a šansonu. Texty mapují pražskou periferii, ale i hloubku lidské duše, křehké výpovědi střídají texty chrlené s hiphopovou kadencí. Kapela vydala v tomto složení již dvě alba: Takhle ve mně vyjou vlci (2010, Indies MG), a za album Holobyt (2016, Indies MG) získala  prestižní cenu Anděl 2016.
Kapela hraje ve složení Martina Trchová – zpěv, kytara, kazoo, Patrik Henel – kytary, zpěv, Radomír Polívka – kontrabas a Petr Chlouba (Jablkoň) – bicí, akordeon.  Martina Trchová se na českých pódiích pohybuje od svých sedmnácti let. V celostátních soutěžích získala několik ocenění za svou autorskou tvorbu a v roce 2005 jí vydavatelství Indies Records vydalo debutové album Čerstvě natřeno. Na své prvotině spolupracovala např. s kontrabasistou Františkem Rabou, akordeonistou Máriem Bihárim, kytaristou Janem-Matějem Rakem, Zdeňkem Vřešťálem či Vítem Sázavským.
20.00 / vstup 150,- Kč

14.10. - sobota
Taneční Country večer

Přijďte se společně pobavit a zatancovat si ve stylu country pod vedením Miloše Chrousta.
NENÍ NUTNÉ umět tančit, vše se dozvíte a zvládnete na místě. Těšíme se na vás, Jája a Honza Farovi.
20.00 / vstup 150,- Kč / rezervace lístků na tel.: 602 221 014

15.10. - neděle
O Tereze a Matějovi - hudební pohádka

V hudební pohádce O Terezce a Matějovi můžete vidět příběh princezny Terezky, která vyžene svého milého Matěje do světa loupit zlato, aby byla bohatá a spokojená. Matěj sice do světa odejde, ale nikdy nikoho neoloupí. Bude Terezka Matěje ještě vůbec chtít? Hrát a zpívat přijedou herci z pražského Karlína Jaroslav Beneš a Marie Šlehoferová. Pohádka trvá 45 minut, je plná písniček a určitě nenechá nikoho sedět v klidu na sedadle.
16.00 / vstup 80,- Kč

18.10. - středa
Zasedání zastupitelstva

19.00

20.10. - pátek
Eric Clapton’s  Birthday Concert
(Petr Samšuk, Pavel Jartym & Sam’s Band)

fb_ec-102017-copy.jpg
Další provedení koncertu na počest Erica Claptona – mága kytary a atmosféry. Premiérově zazněl tento koncert ve vyprodané Malostranské besedě přesně v den Claptonových 72. narozenin – 30. 3. 2017.
Elektrická blues skvěle zahraje i zazpívá Pavel Jartym. Zazní i nádherné balady a největší Claptonovy hity v podání Petra Samšuka a dalších. Nebude chybět řada kontrastů a barev, vokály krásných zpěvaček, dechová sekce, všechno prostě bude tak, jak to má být na pořádné show!
Petr Samšuk s kapelou již připravili recitál k poctě Zuzany Navarové, Uzený večer pro Petra Kalandru a zejména úspěšný program k 75. narozeninám Boba Dylana, který zahráli opakovaně v Praze, ale i v Olomouci, Brně a Písku. Petr Samšuk má samostatně v repertoáru i celovečerní program písní Karla Kryla.
Více informací (termíny koncertů, složení kapely atp.) najdete na www.petrsamsuk.cz
20.00 / vstup 140,- Kč v předprodeji v Clubu Kino 120,- Kč

21.10. - sobota
Blues Černošice - B.B.Band + Bluesweiser (SK)
1. ročník bluesového festivalu

B.B.Band z Mostu, Biliny a Teplic. Kapela byla založena jako Bohouš Budina Band. Můžete se těšit nejen klasické bluesové kusy, ale uslyšíte též folk a klasický rock. To vše v naturálním zvuku a osobité úpravě a improvizaci, která k této muzice bezesporu patří. Improvizační sextet Vám zahraje ve složení: Vláďa "Orlík " Orlovský - akustická kytara, zpěv, Vašek Schwarzingerelekrická , akustická kytara, harmonika, zpěv, Pavel Eissenhammer - elekrická , akustická kytara, Iva Muzičková – cello. Bohoušek Budina – harmoniky a Karel Šípus - bicí.   
Bluesweiser, kteří již mají na kontě 9. vydaných CD a jsou pravidelnými účastníky bluesových festivalů ve střední Evropě. Frontmana kapely, zpěváka, skladatele Juraje DuraTurteva budete nejspíše znát jako moderátora pořadu ČT Blues ze staré Pekárny. Kapela hraje v současnosti dravé elektrické blues s funky, shuffle a boogieprvkami. Repertoár je postavený na vlastních kompozicích a vlastním zpracováním převzatých skladeb. Skupina klade důraz na muzikální hravost, invenčnost a humor. Přitom se vyhýbá kopírování cover verzí známých bluesových standardů. Jak připomíná Ján Litecký-Šveda, skupina Bluesweiser, věrná herakleitovskému, že opravdové blues nezazpíváš dvakrát stejně, potvrzuje, že blues není jen hraním konstant přežvýkaných stovkami muzikantů, ale tvořivým přístupem k tomu, co tvoří základný nerv jazzové a rockové hudby 20. století. Složení kapely Juraj DuraTurtev - zpěv, kytara Elo Vojta – bicí, Pavel "Doky" Doležal –saxofony, Monika Doležalová Varga - alt saxofón, Ivan Tomovič– kytara, Erik Bínovský– baskytara, Erich Boboš Procházka – harmonika.
Přijďte na pořádný blues.
20.00 / vstup 200,- Kč - v předprodeji Minimarket 180,- Kč

22.10. - neděle
Pohádka o Ježibabákovi - pohádka pro děti

V zastrčené chatrči v lese žije Ježibabák ale moc se nepovedl. Místo aby lidem škodil vše poplete a když ho navštíví Eliška snaží se z něj udělat člověka. Což se jí nakonec i přes nástrahy jeho tety povede.
Napsal : Milan Duchek
Hrají: M.Duchek,I.Šormová,D.Schlehrová
16.00 / vstup 80,- Kč

26.10. - čtvrtek
Marianne Solivan & Walter Fischbacher Trio (USA/CZ) - jazz koncert

Srdečně vás zveme ve čtvrtek 26. 10. od 20.00 na vystoupení jedinečné Marianne Solivan (USA) – zpěv. Marianne doprovodí vynikající Walter Fischbacher (USA) – piano, Petr Dvorský (CZ) – kontrabas, Ulf Stricker (USA) – bicí.  
Spojení dvou výrazných osobností newyorské jazzové scény! Neomylný swing Elly Fitzerald, odvahu Betty Carter a střídmou věcnost Carmen McCrae, to vše najdete v hlase Marianne Solivan. Narodila se v newyorské čtvrti Queens. Studovala soukromě zpěv, nastoupila na bostonskou konzervatoř se zaměřením na hudební divadlo a poté nastoupila na věhlasnou Berklee, kde získala dvojitý titul a vyučovala zde poté i sama. Nakonec nastoupila na New England Conservatory, kde získala vytoužený magisterský titul v oboru jazzu. Vyzbrojena dvěma prestižními tituly a impozantním talentem, se Marianne Solivan přestěhovala zpět do svého rodného města, aby záhy bodovala ve finále newyorské pěvecké soutěže Jazzmobile Vocal Competition. Marianne zvládá vše, od velkých jazzových pódií a zpívání s big bandy, přes hraní v tradičních newyorských jazzklubech, až po intimní recitály v manhattanských restauracích. Bez ohledu na místo a obsazení jsou milovníci jazzové hudby vždy uchváceni jejím zvukem a stylem.
20.00 / vstup 170,- Kč - senioři 150,- Kč

27.10. - pátek
Wróblewski Quartet - koncert

Nový projekt dvou bývalých dlouholetých spoluhráčů z kapely MoccaMalacco, kteří se po letech opět dali dohromady. Akustický kvartet ve složení trombón, alt saxofon, kontrabas a bicí ve skladbách z dílny všech členů tohoto tělesa kombinuje vlivy neworleans, soulu jazzu, newyorské downtown scény, free jazzu, rocku a bůhví čeho ještě.V jejich hudbě je přítomný humor, volná improvizace a téměř neúnosné množství energie.Jako spoluhráče si přizvali vyhledávané hudebníky - Miloše Klápště na kontrabas a Jana Chalupu na bicí. Můžete se těšit na opravdu nevšední hudební zážitek.
20.00 / vstup 150,- Kč - senioři 120,- Kč

29.10. - neděle
Helloween - slet všech příšer, strašidel a upírků

Poslední říjnovou neděli se již tradičně sejdeme společně s duchy, strašidly, upíry i zombíky v útrobách ClubKina! Od 16 hodin se můžete těšit na dlabání dýní, strašidelné divadélko, dýňovou polévku, stezku pro malé odvážlivce a hlavně spoustu srandy šmrncnuté kapkou strachu a děsu. Letos pro vás připravíme opravdu děsuplnou atmosféru ve všech dostupných prostorách i zahradě. A co by to bylo za večírek bez dobrot? Kromě dýňové polévky si i letos budete moci vybrat sladké dobroty ve sweet baru. Dostrašíme přibližně kolem 19 hodiny večerní, kdy už všechna strašidla musí stejně vyrazit na noční směnu.
Bára a Bára ve spolupráci s ClubKino Černošice
Malou ochutnávku a pozvánku pro vás připravujeme na Farmářský trh v Mokropsech v sobotu 21. Října. Přijďte si k nám dát tajemný lektvar, pečené okaté lízátko anebo jen na kus řeči.  Ve spolupráci s organizátorem trhů bychom vás rádi pozvali na malý Halloweenský bleší trh. Pokud nemáte co na sebe, nebo vám vyrostly děti z kostýmů a na GS jste nesehnali větší, můžete ty menší přijít nabídnout a od sousedů nakoupit o číslo, dvě větší. Projděte krabice, vyzkoušejte, co vám a je a co ne a to pak pošlete do světa. U našeho stanoviště si budete moci vybrat i v naší malé půjčovně.
16,00 hod / vstupné150,- Kč - platí jen děti a v ceně je dýňová polévka, dýně na dlabání, los do tomboly a tři hodiny zábavy. Abychom věděli, pro kolik dýní bude ten večer poslední hodinkou, je třeba si dýni rezervovat přes webové stránky www.partyaoslavy.cz/dyne2017