Program srpen

V neděli během prázdnin zavřeno
1.8 - 11.8 / Dovolená

Mariánská pouť

Mariánská pouť

Hudební sobota na grilu - Kvádr plnej deště

Zahradní párty v Clubu Kino - grilované speciality žebra, steaky, hermelín, domácí klobásky, grilovaná zelenina a výborné dipy.
Hudební specialita  Kvádr plnej deště - soulové coververze i autorské melancholické písně v něžném podání Nicole Havlíčkové (voc) v doprovodu Jakuba Jelínka (guit), Štěpána Matušky (bass) a Matěje Drse (cajon).
ukázka: https://www.youtube.com/channel/UC_pJ4JaeEpqyx-bHeHtaVMw

Hudební sobota na grilu - Lokomotiva Planet

Hudební specialita  - Lokomotiva Planet
Lokomotiva Planet je power rockové trio v nejzákladnější sestavě  - kytara, baskytara a bicí. Snaží se maximálně využít vlastního hráčského a pěveckého potenciálu bez doprovodných studiových podkladů. K posluchačům se vždy dostávbá hudba s prvky hard rocku, metalu , ale i  jižanského rocku , která je v každém okamžiku vytvářena hudebníky přímo na podiu. Lokomotiva Planet sice bude na zahrádce Club Kina poněkud krotit svůj roztopený kotel, ale průřez svymi třemi alby přehraje s plným hudebním nasazením a  energií. A přidá i pár převzatých věcí.