Jdi na obsah Jdi na menu
 

Program únor

Únor 2019
2.2. - sobota
Mike Ross Band /CZ/UK)

mike1.jpg
Mike Ross je britský bluesový, rockový & „americana“ kytarista, skladatel a zpěvák. V současné době žije v Brightonu. Vydal dvě studiová alba, Spindrift (2014) a Jenny Place (2016) a jeden živý záznam „‚At The 100 Club'“ (2016). Mike píše oduševnělé blues-rockové písně v těch nejlepších tradicích Creedence Clearwater Revival & Dylanova  Bandu, hraje na kytaru blues ve stylu připomínajícím Almann Brothers a usiluje o to zpívat jako Otis Redding či Paul Rodgers. Je držitelem několika britských výročních bluesových cen (British Blues Awards) v několika různých kategoriích. Mike bere na koncertech své posluchače na jedinečný a podrobný výlet do „Historie dějin blues“, jehož začátek leží v deltě řeky Mississippi na počátku 20. století. Jeho velmi emotivní hlas a opojná virtuózní hra na kytaru nás doprovázejí na každé pídi/stopě této cesty. „Prostě muzikant namočený až po uši v soulu a vypálený/vytvrzený v blues“. Kapela Hraje ve složení Mike Ross (GB) – kytara, zpěv, Tomáš Liška (CZ) – baskytara, Roman Vícha (CZ) – bicí.
https://www.youtube.com/watch?v=C80l2R7dwv4
20.00 / předprodej v Clubu Kino 150,- Kč, na místě 180,- Kč

6.2. - středa
Hokr show

Hudební škola Pavel Hokr a Středisko volného času Všenory - koncerty dětí
Populární písničky, lidovky i rockové skladby uslyšíte v podání mladých klavíristů, kytaristů a flétnistů.
17:00 / 1. koncert
18:30 / 2. Koncert

vstup zdarma

7.2. - čtvrtek
Hokr show

Hudební škola Pavel Hokr a Středisko volného času Všenory - koncerty dětí
Populární písničky, lidovky i rockové skladby uslyšíte v podání mladých klavíristů, kytaristů a flétnistů.
17:00 / 1. koncert
18:30 / 2. Koncert

vstup zdarma

8.2. - pátek
Chantal Poullain zpívá šansony

chantal-front--2-.jpg
Chantal Poullain-Polívková je česko-francouzská filmová a divadelní herečka. Vystudovala divadelní akademii v Ženevě, poté studovala v Anglii, hrála v několika francouzských a švýcarských televizních filmech. Byla vdaná za Bolka Polívku, s kterým má syna Vladimíra Polívku. Šansony Chantal - to je hluboko posazený sexy hlas, lahodná francouzština, jazzově laděná kapela (saxofon Štěpán Markovič, kontrabas Jan Kořínek, klavír Ondřej Kabrna) a atmosféra sladké Francie. Chantal zpívá jednak svoje vlastní písně, ale také tradiční francouzské šansony s šarmem jí vlastním. Koncertem provází Chantal v češtině a díky svému charismatu okouzlí publikum, jak to umí jen ona. Vice informaci najdete na www.chantalpoullain.cz  a https://www.facebook.com/chantalpoullainsansony .
20.00 / předprodej v Clubu Kino 250,- Kč, na místě 300,- Kč

10.2. - neděle
Zlatovláska - Divadlo Akorát Praha - pohádka pro děti

Podle předlohy Karla Jaromíra Erbena napsal a upravil pro Divadlo Akorát Honza Krčma. Výpravná pohádka v činoherním provedení z velké části kopíruje svou filmovou předlohu, a to včetně písniček jako např. Já ti prstýnek dám a další. Kuchař Jiřík je svým králem vyslán do světa, aby mu přivedl zlatovlasou pannu. Na své cestě Jiřík zachrání mravence, krkavce a rybku, kteří mu na oplátku pomohou splnit úkoly, díky kterým si pro svého pána vyslouží Zlatovlásku. Co by to ale bylo za pohádku, kdyby nám Jiřík zůstal na ocet... A co by to bylo za divadlo, kdyby jen opisovalo již napsané, a tak i dospěláky čeká překvapení v podobě vhledu do problematiky zkoušení tohoto všeznámého kusu. A hlavně, milí malí i velcí diváci, je důležité si uvědomit, že zášť a zloba se netrestá jenom v pohádkách!
Délka představení: 50 minut
Režie: Pavel Klečka
16.00 / vstup 90,- Kč

10.2. - neděle
The Led Farmers - koncert

the-led-farmers-13-von-19_orig.jpg
Irská indiefolková kapela The Led Farmers má za sebou řadu úspěchů. Koncertuje po celé Evropě, pravidelně také v USA, v rodném Irsku se stává jednou z nejoblíbenějších. Jen za loňský rok odehrála více než 80 koncertů. Může se pochlubit dvěma vítězstvími v soutěži All Ireland Music. Svým nezvyklým pojetím irské folkové klasiky zaujala širokou škálu posluchačů. Jejich repertoár je velice obsáhly od irské klasiky až po velice ceněné vlastní kompozice. The Led Farmers uchovávají domácí hudební tradice velice osobitým a originálním způsobem. Svojí spontálností dokáží doslova strhnout publikum. To z nich dělá velice  žádanou kapelu pro živé produkce. Kapela hraje ve složení Brendan Walsh: Banjo, Vocals, Ross O’Farrell: Bass, Vocals, Seamus Long: Guitar, Vocals a Glenn Malone: Drums, Vocals.
20.00 / předprodej v Clubu Kino 180,- Kč, na místě 200,- Kč
(Seniorské vstupné lze koupit za předprodejní cenu i před koncertem)


11.2. - pondělí
Kinder Garten - ples


12.2. - úterý
Vodnářský bál - oslava

Hraje Hvězdná pěchota
19.00 / vstup dobrovolný

13.2. - středa
ZŠ Černošice
Volitelné bloky - novinka na 2. stupni v ZŠ Černošice pro rok 2019/20


14.2. - čtvrtek
Jiří Smrž a Ben Lovett (CZ/USA) - koncert

smrz----foto.jpg
Jiří Smrž je originální autor a písničkář, přemýšlivý člověk s ohromným citem pro jazyk. Jeho tvorba se vyznačuje důrazem na kvalitní texty a koncertní projev je autentický a přesvědčivý. Za svoje poslední dvě vydaná sólová alba Poslední láska (Ji-Homusic 2005) a Kořeny (Galén 2013) obdržel cenu Akademie populární hudby České republiky Anděl za nejlepší album roku v žánru folk a country. V současnosti Jiří Smrž vydává další sólové album s názvem Vojna a mír. Na koncertech vystupuje buď sám s kytarou nebo jako v Černošicích v duu s americkým houslistou Benem Lovettem.
20.00 / vstup 150,- Kč

16.2. - sobota
008 - výroční koncert + hosté

Kapela 008 slaví magické 008. výročí svého vzniku. K této příležitosti se rozhodla uspořádat zatím největší vlastní koncert v její historii.
Můžete se těšit na několik speciálních efektů a hlavně také na hosty v podobě kapel, které nám pomohou vytvořit dokonalý mejdan zejména pro vás, naše fanoušky!
V neposlední řadě by měl také dorazit patron naší kapely, jehož poznáte, když dorazíte :-)
Vystupující kapely:
008 - punk-rock Mníšek pod Brdy
Brünnfield - rock-folk-punk Brno
Pure Olcoholic Punk - pop-punk Praha
Sendwitch - rock-pop Poděbrady
Náhodný Výběr - pop-punk Soběslav
18.00 / vstup 150,- Kč

17.2. - neděle
O rabářovi, rybářce a Zlaté rybě - pohádka pro děti

zlata-ryba.-.jpg
Srdečně zveme nejen naše nejmenší v neděli 17.2 od 16.00 do club kina na klasickou ruskou pohádku "O rybářovi, rybářce a Zlaté rybě", která nebyla ani tak ryba, ale spíš carevna širého moře, a proto mohla plnit všemožná a roztodivná lidská přání. Ale znáte to - kdo chce víc - nemá nic! Účinkuje Ilegumova divadelní společnost.
16.00 / vstup 80,- Kč

21.2. - čtvrtek
Matt Long Trio, nová hvězda britského blues - koncert

Tajnou zbraní českého turné je fenomenální 22 letý kytarista a zpěvák Matt Long z The Catfish, který se svým vlastním triem předskakoval mimo jiné již také vítězům British Blues Award Chantel McGregorové a Aynsleymu Listerovi. A společně s Katie Bradley napsal nedávno též nějaké nové písně a chystá se (kormě účinkování v The Catfish) právě na sólovou dráhu. Matt miluje mimo jiné hudbu B. B. Kinga. Matthew je kytarista a zpěvák, který svými sóly dokáže pravidelně zvednout diváky ze sedadel. Na mladíka svého věku z něj vyzařuje až neuvěřitelná vášeň a oddanost blues. Trio hraje ve složení Mat Long (UK) – sólová kytara a zpěv, Matěj Černý – baskytara, Tomáš Vokurka – bicí.
20.00 hod / vstupné předprodej v clubu 150,- Kč na místě před koncertem 180,- Kč

22.2. - pátek
Funky Spankers (USA/CZ) - koncert

funky-spankres.jpg
Funky Spankers je kapela založená světově zkušeným zpěvákem a showmanem Christopherem Robertsem (USA), který po dlouholetém turné po zaoceánských lodích zakotvil v Praze. Kapela vás nabije svým živým a energickým programem zahrnujícím nejznámější klasiky funku, r&b a soulu od umělců jako je např. Stevie Wonder, Aretha Franklin, Tower of Power, Earth, Wind & Fire nebo songy z dílny Motown Records
20.00 / vstup 150,- Kč

23.2. - sobota
Shiva Rock Diva - koncert

shiva.jpg
Shiva je rocková kapela sestavená před třemi lety ze zkušených ostřílených muzikantů, která staví na nejlepších písních z doby rythm and blues vybraných tak, aby zněly dobře v osobitém podání téměř operního, krásného mezzosopránu s rockovou špičkou. Zazní písně od J.Hendrixe, Janis Joplin, Led Zeppelin, Black Sabbath atd. Na tuto rockovou klasiku kapela navázala i vlastní autorskou tvorbou.
20.00 / vstup 130,- Kč