Jdi na obsah Jdi na menu
 

Program září

1.9. - sobota
Hudební sobota na grilu - Acoustic Noise Band

Zahradní párty v  Clubu Kino. Grilované speciality - žebra, steaky, plněné pečené brambory Mr.Potato, hermelín, domácí klobásky, grilovaná zelenina a výborné dipy.
Hudební specialita - Acoustic Noise Band
ACOUSTIC NOISE BAND – je projekt Pavla Gregora a Vladimíra Dvořáka, jinak zpívajících rockových kytaristů, kteří se zde představují jako akustičtí interpreti vlastních a především světových hitů té nejvyšší kvalitativní a léty ověřené rockové produkce. Přestože je ozvučení pro jejich vystoupení nutné, je komornější pojetí známých skladeb v tomto aranžmá dvou akustických kytar a vypjatých dvouhlasů působivě neobvyklé aniž by však současně ztrácelo šťavnatou jiskru a razanci rockových autorů a hudebníků.
19.00 / vstup zdarma

7.9. - pátek
Buki Fest 2018

poster2018.jpg
9. ročník již tradičního festivalu věnovaný osobnosti textaře Michala Bukoviče. Čeká Vás dobře namíchaný koktejl country muziky a rock´n´rollu. Vystoupí Jitka Vrbová s Honzou Frühwirtem, Pepa Pilař & Classic Rock'n'Roll Band, s tramp swingem dorazí Nové struny. Další dávku rock´n ´rollu pak obstará kapela Slapdash. Celým večerem provází Milan Schmidt. Přijďte si užít skvělou country muziku i rock´n´roll. Parket bude Váš! Retro oblečení vítáno.
19.00 / vstup 180,-Kč předprodej a rezervace míst v Clubu Kino, 220,- Kč na místě v den koncertu

8.9. - sobota
Svatba - klub zadán


14.9. - pátek
Hvězda Vladimíra Kobranova

kobranov.jpg
Srdečně zveme na sváteční večer černošického a zároveň československého hokeje. Vzpomeneme skvělého člověka, černošického rodáka, sportovce, hokejistu, reprezentanta, krále střelců z roku 1946, mistra světa z roku 1949, nositele stříbrné medaile ze ZOH 1948, mistra Evropy z let 1948 a 1949 a vězně ve vykonstruovaném procesu v roce 1950 – pana Vladimíra Kobranova.   K vidění bude výstavka unikátních fotografií a artefaktů, záběrů a záznamů z reprezentační éry, povídání o československém hokeji, a to i za účasti rodiny pana Kobranova a místních hokejistů. Následně  bude slavnostní odhalení hvězdy na Černošickém chodníku slávy před Clubem Kino. Nakonec se  osvěžíme příjemným jazzíkem Vinohradských šviháků s Pavlem Kopačkou Hvězda Vladimíra Kobranova už nikdy nezapadne.
19.00 / vstup zdarma

15.9. - sobota
Vosí hnízdo - koncert

vosy.jpg
Vosí hnízdo opět ve svém rodném hnízdě s jejich neutuchající invencí, kreativitou a žlutočerným nasazením.
20.00 / vstup 120,- Kč předprodej v Clubu Kino, 140,- Kč na místě v den koncertu

19.9. - středa
Zasedání zastupitelstva města

19.00

21.9. - pátek
Lokomotiva Planet + Lucky Brew - koncert

Lokomotiva Planet v průřezu svými třemi alby zahraje hardrockový mix melodičnosti,důrazu a energie spolu s několika verzemi hitů svých oblíbenců Ozzy Osbournea a Zakka Wyldea.
Předkapelou bude mladá prachatická skupina Lucky Brew, která představí své druhé album plné chytlavých refrénů a kytarových riffů  v nekonvenčních rockových písních.
20.00 / vstup 120,- Kč

22.9. - sobota
Naživo - Prago Union & Faky

Další díl série koncertů NAŽIVO! klepe na dveře. I když v tomto případě spíše buší! Už 22. září totiž do Černošického Club Kina zavítá rapová legenda Prago Union! Frontman skupiny Kato se proslavil poprvé s projektem Chaozz již v 90. letech. Nyní s Prago Union drží dva Anděly a jeho skladby plné mouder a hlášek se staly kultem pro celou generaci. Jako support vystoupí místní rapper Faky, který po tvůrčí pauze s velkým očekáváním v&scaro n;ech místních představí své nové pecky. Bezpochyby největší hip-hopový večer v historii Černošic proběhne už 22. září v Club Kině v rámci série NAŽIVO! Nemůžeš chybět!
20.00 / vstup 150,- Kč, do 26 let pouze 120,- Kč

23.9. - neděle
Steve Clarke Trio (USA) - koncert

steve_clarke.jpg
Steve Clarke se opět vrací do Evropy! Rezident z Bridgeportu (Connecticut, USA), excelentní baskytarista, se znovu spojil v roce 2016 (po pěti letech) s klávesistou Walterem Fischbacherem a bubeníkem Richardem Mmuenchhoffem, takže se všichni tři znají hráčsky i lidsky více než dokonale. A vědí také jak udělat dohromady pořádnou show, jsou totiž odborníci na „crafting engaging sets“ neboli řemeslně dokonalé sety, chytlavé groove a oslnivá sóla. Steve Clarke natočil 8 CD jako lídr svých sestav a 58 alb s dalšími umělci a cestuje, po USA a Evropě více než 15 let. Vystupoval po boku jazzových velikánů, jako jsou Mike Stern, Sherri Winston a Sam & Dave. Toto turné bude Steveovým dalším návratem do Evropy, po čtyřleté přestávce.
20.00 / vstup 150,- Kč

27.9. - čtvrtek
Electroma presents Elma

electroma.jpg
Reggae ’n’ Dancehall warm-up by selector Czenda & followed by House, Break, Techno party
19.00 / vstup zdarma

28.9. - pátek
Babí léto párty - Long Silence koncert

Večírek kde bude teplo, ale také nebudou chybět ani ty „báby“, míchané nápoje, akční drinky, občerstvení velké i malé a výborná atmosféra.
19.00 / vstup zdarma

29.9. - sobota
"What a horrible blacktown night" - metalová sobotní noc

zahl103.png
"What a horrible Blacktown night" - Jaká to odporná Černošická noc! Metalový sobotní večer vytvořený na podporu metalové scény v oblasti poberouní, kde se jí moc prostoru nedává. Můžete se těšit na: Secret of darkness (Melodic blackened death metal), Diligence (Progressive death metal - Nové Album "Abundance in Exertion"), Insistent (ex- DEOAG - death grind - Nové Album "Serenity Of Suffering"), RAW (Progressive metal), Noisebleed (Metalcore - Nové Album "Asymbiosis"). 5 našlápnutých kapel napříč metalovými žánry z české metalové scény. Rozhodně přijďte včas!
Kapely budou mít k dispozici vlastní merch, takže si, nebo někomu druhému, můžete udělat radost v podobě CD, trika, čepice atd.
Máš rád tvrdší hudbu? Vadí ti, že v Černošicích a blízkém okolí není žadný death metal? Máš rád moderní metal, který v Čechách nemá úplně jednoduché podmínky? Rozhodně se přijď bavit a zároveň podpořit metalovou scénu!
19.00 / vstup 100,- Kč

30.9. - neděle
Větrná pohádka

3.jpg
Podivín Větrovec cestuje po světě. Kam ho vítr zavane, tam o něm vypráví. Vypráví pohádku o dětech od větrného mlýna. Když jednou vítr ustane a dlouho bezvětří trvá, vydají se do světa, hledat krále větru. Průvodcem jim je kohout z korouhvičky a ten jim dá tuto hádanku: „Kdo je králem větru a kde přebývá? Kde se nejvzácnější, a nejmocnější vítr ukrývá?“ Jaká dobrodružství na cestě potkají? Najdou krále větru? Můžete se těšit na komunikativní představení s písničkami a milým humorem. Kulisu namalovala Simonetta Šmídová, loutky vyřezal Jan Růžička, režie – Stanislava Kočvarová. Hraje Teátr Pavla Šmída.
16.00 / vstup 80,- Kč