Program září

Letní kino - Tonoucí se stébla chytá

Bláznivý příběh, odehrávající se v prostředí loděnic a v atmosféře soutěžení o prvenství, které přinese slávu, prestiž i peníze. Louis de Funes se tu objevuje v postavě mocného a vznětlivého podnikatele Fourchauma, který neuváženě propustí návrháře Andréa. Brzy však svého činu lituje. Po neuvěřitelných dobrodružstvích se loďaři podaří získat zpět cenného spolupracovníka, ale od té chvíle se musí o vedení loděnic dělit s celým rodinným klanem Castagnierů.
Přijďte strávit příjemný večer do letního venkovního Clubu Kino a zasmát se při večeři či dobrém drinku.

Hudební sobota na grilu - All By myself - Petr Váňa junior
Zahradní párty v Clubu Kino - Volume 11

Grilované speciality až do půlnoci - žebra, steaky, hermelín, domácí klobásky, grilovaná zelenina a výborné dipy.
Hudební specialita - All By Myself - Petr Váňa junior.
Akustický koncert kapely All By Myself, hrající převzaté písně interpretů jako: The Killers, Green Day, U2, Tom Petty, Glen Hansard, MUSE, Snow Patrol, Rolling Stones a mnoho dalších.
A vše se odehrává na zahrádce Clubu – nebude-li přát počasí, jdeme dovnitř.

Zasedání zastupitelstva

Buki Fest -
Elvis Rosťa Pechoušek, Tony Linhart se skupinou Pacifik a Jitka Vrbová, The Fribbles - oldies & rocknroll band
Město Černošice zve na 8. ročník festivalu věnovaném Michalu Bukovičovi - BUKIFEST 2017, který proběhne 8. září 2017 od 19. hod. v Club Kině Černošice. Bukovičovu lásku k rock’n’rollu a country si každý rok Černošice připomínají hudebním večerem složeným z muzikantů, kteří měli vztah k Bukovičovi osobně nebo k jeho textům.
19.00 / vstup 200,- Kč - předprodej v Clubu Kino 180,- Kč

Klub zadán - oslava

Jadaband - koncert

Přijměte pozvání do černošického Clubu Kino na vystoupení kapely Jadaband. Jedná se o partu muzikantů, kteří si prošli mnoha žánry a jednotlivě zkusili ledacos, od studiového nahrávání muziky k duetu Gotta a Koláře, CD s moderní country, přes jazzové a fusion projekty, po nejrůznější rockové záležitosti. Po dlouhém čase hledání se i ustálila současná sestava: Zdenek Koláčný – zpěv, Prouda Láznička – bicí, Zbyněk Mrkvička – bass, Pavel Doležal nebo Ondřej Pohl – kytary, Ja(r)da Vorlíček – piano, varhany.

Klub zadán - oslava

20.9. - středa - ZRUŠENO Z DŮVODU NEMOCI
Veteráni studené války - Tour 2017 "Vraťte nám nepřítele" (předpremiéra) - koncert

Tak jako bájný Fénix povstal z popela, tak i další projekt lídra kapely Vítkovo kvarteto Jiřího Růžka, probudil k životu ojedinělý projekt Veteráni studené války (Petřina, Juračka, Fanánek, Růžek). Hudební skvosty Oty Petřiny s texty Lou Fanánka sestavila tato parta do série smrtících HITŮ a rozhodla se je přednést na podzimním tour. Jen díky laskavým srdcím a vztahu k Černošicím všech zúčastněných hudebníků to můžete zažít i v Clubu Kino. A to ještě v předpremiéře.

Poletíme + Klika - koncert

Poletíme? kladou důraz na vtipné, poetické a současně přímočaré texty. Poletíme? vystupují tento rok v rámci Divokej Bill Lobkowitz tour. Černošický koncert je po delší době jejich samostatným koncertem, a proto neváhejte a zavítejte  do Clubu Kino. Poletíme? odlehčenou formou vypráví o složitých nebo smutných věcech, přesto však dýchají barevnou a veselou náladou a jsou plní svižné rytmiky. Kapela hraje ve složení Rudolf Brančovský - banjo, kytara, zpěv, Jáchym Hájek - trubka, Pavel Križovenský - saxofon, příčná flétna, Vojta Konečný - housle, Ondřej Hájek - piano, Vít Kraváček - basová kytara, Michal Jež - bicí.
Klika je šestičlenná rocková kapela z Černošic a okolí. V současné době má na svém kontě singl Hořkosladká (2007) , demo Pozor dědci! (2009) a hlavně debutovou desku s názvem Nevim! Dál!…(2011). Tvorba kapely Klika je inspirována mnohými světovými hudebními tělesy (Mňága a Žďorp, Znouzectnost, atd…). Kromě veselých písní vám kapela Klika může nabídnout energickou a hlavně vždy originální show s množstvím bláznivých převleků.
20.00 / vstup 200,- Kč - předprodej Minimarket 170,- Kč

Ivan Hlas Trio

Komorní sestava fungující už nějaký čas kolem písničkáře Ivana Hlase. V nádherných aranžmá, zdobených virtuózní hrou na akustické nástroje nejlépe vyniknou Hlasovy písně, založené na vyváženosti hudby a poezii textů. Hudebníci nejsou na naší scéně žádnými nováčky, jejich radost z přímo předané muziky je pověstná. I kořeny ovlivňující hudbu Tria jdou od hospodského blues, městských balad, rokenrol, až po melodické názvuky různých etnik. Je to hudba v dobrém slova smyslu lidová.
Za dobu svého působení Ivan Hlas Trio odehrálo spoustu představení, od klubů, tančíren až po divadelní sály a různé prestižní společenské akce. Největší ctižádostí hudebníků je, aby se lidé bavili, což se, při vší skromnosti zatím vždy bohatě podařilo. Vždyť také krédo kapely zní: S radostí, nasazením a živě!
Účinkují: Ivan Hlas, Olin Nejezchleba, Norbi Kovács
20.00 / vstup 200,- Kč - předprodej v Clubu kino 170,- Kč

Tropical  bar open - Cocktail  night

Přijďte na míchané nápoje, alko i nealko, speciality na grilu, akční drinky
a akční obsluhu. Music and lights. Ohlédnutí za prázdninami …

Hudební sobota na grilu - tentokrát filmová - Hříšný tanec
Zahradní párty v Clubu Kino - volume 12

Hudební specialita - film Hříšný tanec.
A vše se odehrává na zahrádce Clubu kino - nebude-li přát počasí, jdeme dovnitř.