Jdi na obsah Jdi na menu
 

Připravujeme

2020

Únor 2020
1.2. - sobota
Oslava - klub zadán


7.2. - pátek
Nathanika a Los Fotros - koncert

los-fotros-2.jpg
Chlapecká skupina Los Fotros z Řevnic oslaví své druhé narozeniny na pódiu, kde odehrála svůj vůbec první koncert. V březnu 2018, ještě jako Pavel Brenner a hosté, představila v černošickém Clubu Kino repertoár sahající "od Křesťana po Mišíka" - přes Michala Prokopa, Marsyas, Rolling Stones a další zpěváky a kapely, které "chlapce" formovaly v jejich útlejších letech. Od té doby jednak ustálila sestavu v podobě kuchař-novinář-sládek-lékař, jednak odehrála pěknou řádku představení. Pro výroční koncert si pozvala kapelu Nathanika, s níž se dělí o frontmana Pavla Brennera. Nathanika vznikla v roce 2018 na pódiu festivalu v Albrechticích a od převzatých písní se propracovala k vlastní tvorbě, kterou lze jen těžko uzavřít do jedné hudební škatulky, sahá od folk-rocku k blues a dost možná ještě dál. Srdečně zve Město Černošice.
20.00 / vstup 150 ,- Kč
Vstupenky si můžete také zakoupit i na www.smsticket.cz

8.2. - sobota
Oslava


9.2. - neděle
O Smolíčkovi, kůzlátkách a Budulínkovi - pohádka pro děti

Děti, přijďte pomoci Smolíčkovi, fandit Budulínkovi anebo se zasmát hloupému vlkovi. Divadlo Hračka uvede pohádku O Smolíčkovi, kůzlátkách a Budulínkovi. V pořadu jsou maňáskové loutky a barevné plošné nástavce hlav. Herci se před očima dětských diváků pomocí náznaku mění v dědečka a babičku, lišku, vlka, kozu, jelena se zlatými parohy i ve zlé jeskyňky. Veselý pořad provází myška Myšajda a je zvlášť vhodný pro malé děti. Hrají: Václav Svěrák a Milada Matuchová, režie Jaroslav Vágner, výprava a loutky Helena Bonevová. Srdečně zve Město Černošice.
16.00 / vstup 70 ,- Kč

10.2. - pondělí
Kirden Garden - ples


13.2. - čtvrtek
Diskuse s Jaroslavem Duškem

Spolek přátel černošické školy připravil několik akcí na druhé pololetí školního roku. Nejprve začneme 13.2. diskusí s hercem Jaroslavem Duškem. V černošickém Clubu kino bude Jaroslav Dušek odpovídat na otázky hostů. Celý výtěžek akce bude věnován na Fond Černošice. Počet míst je omezen, proveďte si tedy prosím co nejdříve rezervaci na www.zscernosice.cz/spolek-pratel-skoly, ať máte svá místa zajištěna.
17.00 - 18.00 / vstup 200,- Kč

14.2. - pátek
Blusman Film + Výstava kytar a koncert  Marcus Jurkovič a Motion Food

m.jurkovic-band.jpg
Uvidíte kytary, na které hrál Clapton či ZZ Top. Nejen pro milovníky kytar a blues je určena jedinečná akce, během které bude v pátek 14. 2.  promítnut hudební dokument o legendárním výrobci kytar, doplněný o výstavu kytar a koncert. Akce začíná ve 20 hodin v Club Kině Černošice. Po filmové projekci se můžete těšit na debatu s tvůrci filmu, potom bude následovat výstava designových kytar z dílny Petera Jurkoviče a Stefana Milkova. Celý večer završíme koncertem kapely Marcus Jurkovič & Motion Food, kterou založil před 30 lety bluesman Peter Jurkovič.
Billy Gibbons nebo Eric Clapton mají jedno společné. Elektrické kytary od českého výrobce Petera Jurkoviče. Na motivy jeho příběhu vznikl film, který propojuje nejen umělce bluesové scény. „Blues je jasný, ale neuchopitelný pocit,“ říká ve filmu Ivan Hlas a svůj životní blues, ke kterému neodmyslitelně patří kytara, vypráví ve filmu Peter Jurkovič, Stefan Milkov, Billy F. Gibbons, Peter Introvič, Norbi Kovács a další Jurkovičovi spolupracovníci, přátelé a rodina. Elektrické kytary byly v době socialistického Československa úzkoprofilové zboží, a když je nešlo za železnou oponou koupit, bylo je třeba doma na koleně vyrobit. RNDr. Jurkovič svým vědeckým přístupem dosáhl dokonalosti. Peter Jurkovič nebyl pouze výrobce kytar, ale také výrazný autor hudby a textů pro kapely Bluesberry, Tucet, Žáha, Jurkovič & Motion Food a další... Dokument o jeho životním příběhu a atmosféře osmdesátých a devadesátých let natočil jako svůj debut režisér a producent Michal Rákosník. Srdečně zve Město Černošice.
20.00 / vstup 180 ,- Kč, v předprodeji 150,- Kč
Vstupenky si můžete také zakoupit i na www.smsticket.cz


15.2. - sobota
Ikem Band - koncert

Parta muzikantských veteránů, kteří hrají v různých známých kapelách, ale mimo to si založili vlastní.  (Většina chodí do IKEMu na prevenci, odtud název…). Hrají muziku, co mají rádi - a to je rokenrol, americká moderní country a blues.

Sestava:
Důkazem aktuálnosti IKEM Bandu je mimo jiné i fakt, že v něm vystupují vesměs dosud žijící hudebníci. Zde seřazeni abecedně:
Vašek Cihelka - kytara, zpěv
(Teskar, Profil, Jana Kratochvílová, Framus 5-Michal Prokop)
Ondřej Čejka - housle, kytara, zpěv
(Teskar, Country beat Jiřího Brabce, Charlie Pride - USA)
Petr Hornych - klávesy
(Teskar, Cadillac - Pavel Sedláček)
Jiří Plech Novotný - basová kytara
(Expanze, Jana Kratochvílová, Tango, Žlutý pes, Krausberry, Ivan Hlas)
Jarda  Petrásek  - bicí
(Teskar, M. Tučný, F. Nedvěd, M. Prokop, Marsyas, Blues band, V. Neckář, Jana Kratochvílová, Věra Martinová, Country beat Jiřího Brabce )
Jaroslav Teska - kytara
(Chomouti Praha, Country Projekt, Vabank Unit, BlueGround & Klara, Cadillac - Pavel Sedláček)
20.00 / vstup 150,- Kč

16.2. - neděle
Jeff Alkire Quartet (USA/CZ)

alkire-3.jpg
Saxofonista Ray Charlese vystoupí v Clubu Kino.
Americký saxofonista Jeff Alkire jezdil dlouhá léta turné s opravdu věhlasnými hudebníky, jako jsou Ray Charles, John Lee Hooker, Terry Gibbs a Charlie Haden. Vystudoval Berklee College of Music a California Institute of the Arts, kde dosáhl akademického vzdělání úrovně B.F.A. a M.F.A. Nyní žije v Sacramentu v Kalifornii. Jeff disponuje krásným a sytým tónem svého nástroje. Kapela hraje ve složení Jeff Alkire Q (USA) – saxofony, Benny Lackner (USA) – klávesy, Tomáš Liška – kontrabas, Tomáš Hobzek – bicí.
Srdečně zve Město Černošice.
20.00 / vstup 150 ,- Kč
Vstupenky si můžete také zakoupit i na www.smsticket.cz

20.2. - čtvrtek
CIMBURA & POHODA - koncert

cimbur.jpg
Jan Nový Cimbura je rockový a bluesový zpěvák, skladatel, textař, kytarista a baskytarista. V sedmdesátých letech spolupracoval s Radimem Hladíkem a Blue Effectem. Politická opatření tehdejší doby nakonec znemožnila úplnou realizaci tohoto projektu. Přátelství mezi oběma hudebníky však pokračovalo dále a Radim Hladík nahrál kytary k Cimburovým rhythm and bluesovým písničkám na 1. CD Odyssea akustic. V dalších letech zaujal Cimbura svým rockovým tenorem publikum i kritiky na Vokalízách - neformálních přehlídkách v pražské Lucerně. Tam nabídl Petr Janda Cimburovi s Pohodou studio Propast k nahrání 13 skladeb pro jeho tehdejší supraphonský projekt Rockmapa. Jan Nový Cimbura však celý život bytostně patří k Plzni a jeho dvěma kapelám, které spoluzaložil: ODYSSEE a POHODĚ. S Odysseou se Pohoda repertoárově nepřekrývají. Navazuje na původní Pohodu z roku 1984, kde u zrodu byli dva současní členové skupiny, bluesový kytarista Jiří Krombholz a baskytarista Ivan Křenek. Srdečně zve Město Černošice.
20.00 / vstup 180 ,- Kč, v předprodeji a senioři 150,- Kč
Vstupenky si můžete také zakoupit i na www.smsticket.cz

21.2. - pátek
Vlasta Horváth s kapelou

horvath.jpg
Zpěvák a multiinstrumentalista Vlasta Horváth po úspěšném vystoupení na pouti opět zavítá do Černošic. V loňském roce vydal své čtvrté autorské album s názvem Stále nevěřím, které se těší pozitivnímu ohlasu jak u fanoušků, tak i u odborné kritiky. Hudební kariéra Vlasty Horvátha odstartovala v roce 2005 vítězstvím v pěvecké soutěži Česko hledá Superstar, na hudební scéně tak již letos slaví 15 let. Za debutové album „Místo zázraků“ dostal platinovou desku a v roce 2005 byl diváky zvolen Objevem roku v anketě Český slavík. Na svém kontě má kromě svých čtyř autorských alb, řadu hudebních ocenění. Jeho hlas můžete slyšet např. v pohádkové písni Nejkrásnější hádanka nebo v seriálu Horákovi. Jeho tvorba se opírá o velký muzikantský um a také o hluboké texty s osobním prožitkem. Srdečně zve Město Černošice.
20.00 / vstup 250 ,- Kč, v předprodeji 200,- Kč
Vstupenky si můžete také zakoupit i na www.smsticket.cz

22.2. - sobota
Masopustní ples


28.2. - pátek
Hana Lounová / Idefix Band - koncert

plakat-novy.jpg
Hana Lounová = křížem krážem po Evropě, kdysi i v Turecku, rozdávala radost svými písněmi zpěvačka se zaměřením na country, pop, rock, jazz. V minulosti se skupinami Eminence, Tlön, Paradox, Tonic, Aréna 88, Schovanky,  AMAPOLA,  LittleBigCompany, Country Steel, PonyExpres  a nyní už osmým rokem se svou skupinou Idefix Band (Ladislav Rylich-sólová kytara,zpěv, Věrka Svobodová-klávesy, Karel Mikáska-bicí, Petr Martinek- basová kytara)
19.30 / vstup 120 ,- Kč

29.2. - sobota
Vosí hnízdo - křest CD


Březen 2020
6.3. - pátek
BlueMoon - koncert

20.00 / vstup 150 ,- Kč

7.3. - sobota
Czech Floyd - koncert

20.00 / vstup 150 ,- Kč

13.3. - pátek
008 - koncert


14.3. - sobota
Sokolský ples


20.3. - pátek
Oslava


21.3. - sobota
Ester Kočičková - koncert

20.00 / vstup 150 ,- Kč

22.3. - neděle
O Malence - pohádka pro děti

16.00

27.3. - pátek
Erika Stárková & Bill Candy Band


28.3. - sobota
Bass Černošice


Duben 2020
4.4. - sobota
The Primitives Group - koncert


5.4. - neděle
Divadlo pro děti


8.4. - středa
Black City - koncert


11.4. - sobota
Naživo


18.4. - sobota
Naživo


23.4. - čtvrtek
Elisha Blue (USA / UK) - koncert


25.4. - sobota
Mifun - Workshop

9.00 - 16.00

Květen 2020
9.5. - sobota
MadRide - koncert


16.5. - sobota
Mifun - Workshop

9.00 - 16.00

16.5. - sobota
Bohemian Pink Floyd - koncert


23.5. - sobota
Václav Neckář a Bacily

13.00 - Fan Club
20.00 - Koncert


24.5. - neděle
Krimifest - diskotéka pro všechny generace

18.00

26.5. - úterý
Jazz Černošice


27.5. - středa
Jazz Černošice


28.5. - čtvrtek
Jazz Černošice


29.5. - pátek
Jazz Černošice


30.5. - sobota
Jazz Černošice


31.5. - neděle
Jazz Černošice


Červen 2020
14.6. - neděle
Steven Santoro Quartet (USA/CZ)


28.6. - neděle
Krimifest - Léto s kovbojem - film

18.00

Srpen 2020
22.8. - sobota
Bohemian Pink Floyd - koncert


29.8. - sobota
Svatba - klub zadán


Září 2020
11.9. - pátek
BukiFest


14.9. - pondělí
Sean Webster - koncert


Říjen 2020
7.10. - středa
Elissabeth Lohninger & Travon Anderson


23.10. - pátek
Naživo


25.10. - neděle
Bee Bakare Trio


30.10. - pátek
Naživo


Listopad 2020
2.11. - pondělí
Krimifest


3.11. - úterý
Krimifest


4.11. - středa
Krimifest


5.11. - čtvrtek
Krimifest


6.11. - pátek
Krimifest


20.11. - pátek
Blues fest


21.11. - sobota
Bohemian Pink Floyd - koncert


25.11. - středa
Junior Robinson Band (UK / Jamaica) - koncert


28.11. - sobota
Naživo


Prosinec 2020
12.12. - sobota
Christian Sharpe Blues Band


19.12. - sobota
Timudej - Vánoční koncert


2021

Duben 2021
18.4. - neděle
Anna Kolchina Quartet (USA) - koncert


Září 2021
22.9. - středa
Steve Clarke (USA) - koncert