Jdi na obsah Jdi na menu
 

Připravujeme

Září 2021
2.9. - čtvrtek
Klub zadán


3.9. - pátek
Klub zadán - oslava


4.9. - sobota
Naživo! - Vepřové komety - The Breakrolls - koncert

Konečně se vrací koncerty NAŽIVO! Do Černošic se vrací Vepřové Komety, sehraná energetická formace, sršící našláplými rytmy, ostrovtipnými texty a radostí ze hry. Skupina jejíž zakládající členové pochází z Černošic a Řevnic před lety v čerstvě otevřeném Clubu Kino odehrála své první koncerty. Nyní se opět vrací na domácí scénu s novým EP Buben. Večer odstartuje nadějná formace The Breakrolls, která kombinuje pop, rock, funk na drum&bassovém základu jemné elektroniky.
20.00 hod  / Předprodej na GoOut.cz  - 150,-Kč , na místě 200,- Kč

5.9. - neděle
Klub zadán - Mifun 9.00 - 16.00


10.9. - pátek
Buki Fest

poster2021.jpg

Do našeho již 12. ročníku přijali tentokrát pozvání Nové struny – můžeme se těšit swing, trampswing a další pěknou muziku. Na BUKIFESTU rozhodně nemůže chybět paní Jitka Vrbová s Honzou Frühwirtem a jejich skvělý repertoár. To by snad ani nebylo ono. Závěr pak obstará kapela George & Beatovens s Karlem Kahovcem a Viktorem Sodomou s náloží samých starých dobrých „pecek“.
Celým hudebním večerem nás provede moderátor s nezaměnitelným sametovým hlasem, pan Milan Schmidt z Country Rádia.
Srdečně zve Město Černošice
19.00 / předprodej 250,- Kč, na místě 300,- Kč

11.9. - sobota
Klub zadán - svatba


12.9. - neděle
Klub zadán - Mifun 9.00 - 16.00


jazz_logo_black_small.jpg
14.9. - úterý
Jazz Fest
Aimee Allen Quartet (USA, CZ)
www.jazzcernosice.cz

19.00 / vstup zdarma

jazz_logo_black_small.jpg
15.9. - středa
Jazz Fest
Mifun

www.jazzcernosice.cz
17.00 / vstup 100,- Kč

jazz_logo_black_small.jpg
16.9. - čtvrtek
Jazz Fest
Tygroo

www.jazzcernosice.cz
20.00 / vstup 100,- Kč


jazz_logo_black_small.jpg
17.9. - pátek
Jazz Fest

Loop Jazz Orchestra
Marta Kloučková Quartet
Ray Charles Tribute Band

www.jazzcernosice.cz
19.00 / vstup 250,- Kč


jazz_logo_black_small.jpg
18.9. - sobota
Jazz Fest

Metropolitan Jazz Band
Chanda Rule & Sweet Emma Band (USA)
Lady Praga

www.jazzcernosice.cz
19.00 / vstup 250,- Kč


jazz_logo_black_small.jpg
19.9. - neděle
Jazz Fest

Banjo Band Ivana Mládka
www.jazzcernosice.cz
20.00 / vstup 300,- Kč


22.9. - středa
Matt Long Trio - koncert

matt-long.jpg
Tajnou zbraní českého turné je fenomenální kytarista a zpěvák Matt Long z The Catfish, který se svým vlastním triem předskakoval mimo jiné již také vítězům British Blues Award Chantel McGregorové a Aynsleymu Listerovi. A společně s Katie Bradley napsal nedávno též nnové písně. Kromě účinkování v The Catfish se Matt soustředí i  na sólovou dráhu. Matt miluje mimo jiné hudbu B. B. Kinga. Matthew je kytarista a zpěvák, který svými sóly dokáže pravidelně zvednout diváky ze sedadel. Na mladíka svého věku z něj vyzařuje až neuvěřitelná vášeň a oddanost blues. Toto trio už před pár lety v našem clubu hrálo a byl to po všech stránkách nevšední zážitek. Trio hraje ve složení Mat Long (UK) – sólová kytara a zpěv, Matěj Černý – baskytara, Tomáš Vokurka – bicí. Srdečně zve Město Černošice.
20.00 / vstup v předprodeji na SMS Ticket 150,- Kč, na místě 200,- Kč

23.9. - čtvrtek
Tajemství krve - Film o Dr. Janském

Barevný český film o vynikajícím českém lékaři doktoru Janském. Sportovně založený medik Jan Janský dokončuje úspěšně svá studia. Chce se stát chirurgem, ale ocitá se na psychiatrické klinice profesora Kuffnera, kde společně se svým kolegou Kozderou se snaží vypátrat spojitost mezi srážlivostí krve a duševními chorobami. Dojdou k překvapivému zjištěni, že je možno krev lidí rozdělit do čtyř skupin a tím zamezil srážení krve při transfusích. Objev Janského se však setká s nepochopením české lékařské veřejnosti, která přínos tohoto vědce lékařské vědě uznává teprve po Janského tragické smrti.
19.00 / vstup zdarma

24.9. - pátek
Bass Černošice Vol. 18w / Forbidden Society - drum&bass

BASS je konečně zase zpátky! V zářijové edici se těšte na jednoho ze světově neúspěšnějších českých producentů – Forbidden Society. Vlastním jménem Jindřich Brejcha produkuje elektronickou hudbu už od roku 1998. Nejvíce proslul díky svému unikátnímu stylu hardcore-drum&bassu, který přinášel prvky metalu v kombinaci s tvrdou elektronikou Jeho tracky vychází na největších světových labelech a založil také vlastní Forbidden Society Recordings. V posledních letech se věnuje především hlubším polohám drum&bassu a se svým nový „chytřejším“ a volnějším soundem přináší na dancefloor našlápnuté rytmy a pořádně hlubokou až temnou atmosféru. Celým večerem tě samozřejmě provede rezidentní DUNENI.cz crew a těšit se můžeš i na pořádný světla, fotbálek, projekce, akční drinky, kulisy a hutný basy! Lístky si můžeš už teď koupit na GoOut.cz
20.00 hod / předprodej na GoOut.cz 100,- Kč , na místě 150,- Kč

25.9. - sobota
What a Horrible Blacktown Night! Vol. II - koncert

wahbn_vol_ii.jpg
2. ročník metalového večírku What a Horrible Blacktown Night! Můžete se těšit na:
Secret Of Darkness (Černošice/Praha - Melodic blackened death metal),
Soul Decoder (Praha - Modern Melodic Death Metal/Core),
Eternal Damnation (Brno - Black metal),
Vanguard (Brno - Melodic death metal).
Neváhejte dorazit a  podpořit českou metalovou scénu, které se v Černošicích a okolí moc prostoru nedává. Pojďte to změnit.
18.00 hod  / vstupné 150,- Kč

Říjen 2021
1.10. - pátek
Oldies Disco & Rock

dj-plakat-2020.jpg
ORIGINÁLNÍ RETRODISKOTÉKA S DOPROVODNÝMI LASEROVÝMI EFEKTY. VYTVÁŘEJÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY AKCÍ ZCELA UNIKÁTNÍ PROSTŘEDÍ A ATMOSFÉRU ZÁBAVY
21.00 / vstup zdarma

2.10. - sobota
Klub zadán - oslava


3.10. - neděle
Institut ekumenických studií - zahájení akademického roku

 

 8.10. - pátek
Soukromá akce

9.10. - sobota
Klub zadán - oslava


15.10. - pátek
Špinaví lůzři (CZ / IT / AUS) - koncert

Pražské blues-rock-soul trio Špinaví lůzři se stalo Objevem Rádia Beat, které se rozhodlo jejich autorské album zařadit mezi svá doporučení. Balení děvčat, následné deprese, psychedelické texty o zelených ještěrkách na lesním tripu či opravdový kancelářský blues o říhající dámě, to jsou jejich písně s příběhem.
Kromě vlastních písní uslyšíte jejich originální covery amerických a britských písní z 60. a 70. let, James Brown, Bob Dylan, Muddy Waters, Beatles, Mungo Jerry.
Simone Serra  - baskytara, zpěv
Lukos Hey - bicí, zpěv
Lukáš Zíta  - kytara, zpěv
20:00

 16.10. - sobota
Klub zadán 


18.10. - pondělí
Steve Clarke Trio (USA)


22.10. - pátek
Naživo! - James Cole + Faky - koncert 

Je na čase si vynahradit plány, co nám covid překazil. NAŽIVO! přináší další Černošickou premiéru. Pozvání organizátorů tentokrát přijal legendární rapper James Cole, který přijede se svými novými alby M.R.D. (Money Rain Dancer) a G.O.A.T. Mistr satiry, co si nebere servítky – James Cole – se na scéně pohybuje už od roku 1998, kdy s Hugo Toxxxem vydali své první skladby. Mezi nejslavnější alba patří deska Orikoule, kterou vydal společně Orionem či jeho nejslavnější sólovka Halucinace z třetího patra, na kterou nové album hudebně navazuje. Je znám svou nekonečnou potřebou experimentování a tíhne k alternativním a nekonvenčním cestám tvorby. K jeho signatuře patří nezaměnitelný medově kousavý hlas. James Cole je kromě rappera rovněž nadšeným hráčem počítačových her a také jedním z tvůrcům kultovního undergroundového filmu Česká RAPublika. Celý večer odpálí a sál tradičně rozproudí místní hvězda – mistr Faky, kterého rozhodně nemusíme představovat. Afterparty DJ Risto a další. Vstupenky k dispozici na GoOut.cz 
20.00 / vstup 250,- Kč / do 26 let 190,- Kč

23.10. - sobota
After 40 - koncert

Blues rocková formace After 40 právě vydala své třetí CD s názvem ,,Čas na blues". Vtipné texty s nadhledem vypráví o partnerském soužití a všedním životě. V jejich repertoáru jsou jak vlastní skladby, tak i některé klasiky s českými texty. Hrají ve složení dvě kytary, basa, bicí, klávesy a zpěv. Na hudební scéně se pohybují již 12 let. 
20.00 / vstup 100,- Kč


29.10. - pátek
Czech Floyd - koncert

czech-floyd.jpg
Skupina Czech Floyd vznikla v roce 2013 transformací ze zápasové kapely Stream. Hrála s úspěchem na větších i menších akcích. Za všechny například: Revival test v německém Löbau, Benešov city live, Olympijský park Plzeň, Pilsen test, zahájení lázeňské sezóny v Teplicích, vánoční akce AUTO Škoda design a další. V. Březnu 2019 přišli do kapely nový zpěvák a kytarista. Tím se kapela dostala do daleko větší pohody a chystá další akce, které najdete na www.czechfloyd.cz 
20.00 / vstup 150,- Kč


Listopad 2021
► 4.11. - čtvrtek
,,Pozdní léto" - Promítání filmu 


5.11. - pátek
Vera Hermann - koncert
Zpěvačka Věra Karasová, která začínala v kapele VITACIT, byla sólistkou ČSSPT, prošla barovou érou u nás i v zahraničí a v muzikálu Daniela Landy Krysař hrála jednu z hlavních rolí, se rozhodla vrátit "ke kořenům" a založila v roce 2018 rockovou kapelu VERA HERMANN. Můžete se těšit na covery skladeb známých zahraničních kapel, které každý rockový fanda zná. 
20.00 

6.11. - sobota
Soukromá akce


 13.11. - sobota
Opera Kominíček - sbor Mifun

19.00 

14.11. - neděle
Regenerace - koncet


17.11. - středa
Todd Sharpville Band (UK) - koncert


19.11. - pátek
Blues festival


20.11. - sobota
Bass Černošice


25.11. - čtvrtek
Divadelní festival - Šípková Růženka 


Děti si zazpívají a zatleskají s Evou Hruškovou, zatančí si na plese, děvčátka si zahrají na sudičky, všichni společně pomohou hodnému zahradníkovi, aby přemohl stoletý spánek i nebezpečné trní. 
Kouzelné loutky stvořila Šárka Váchová, autorka mnoha Večerníčků a známého pořadu Kostičky. 
10.00 / vstup 80,- Kč


25.11. - čtvrtek
Melanie Scholtz (JAR) - koncert

26.11. - pátek
Divadelní festival - Společenstvo vlastníků / Divadelní sekce Praha

vlastnici-08.jpg
Po úspěšné inscenaci Petra Zelenky „Příběhy obyčejného šílenství“ přichází amatérský soubor Divadelní Sekce Praha s nastudováním hry Jiřího Havelky „Společenstvo vlastníků“. Jedná se o mrazivou komedii ze současnosti, která je chvilkami mrazivá až tak, že skoro nutí k otázce: Je to vůbec ještě komedie?

„Ty neumíš ani napsat rezignaci? A co teda umíš? Co vlastně umíš?!“

Příběh se odehrává na pozadí mimořádné schůze společenství vlastníků bytových jednotek neboli SVJ (čti eSVéJé), která by měla rozhodnout nejen o prodeji půdních prostor, ale také o mnoha dalších akutních provozních problémech. V mikrosvětě schůze naráží snaha o vytvoření lepšího prostředí pro život v domě na všechny po léta nashromážděné nesnášenlivosti, předsudky a domovní drby. Je to příběh smutný, ale zároveň i komický. Svědectví o neschopnosti si porozumět a dohodnout se, o malých a zákeřných manipulacích a také resentimentu po starých dobrých časech.
19.00 / vstup 150,- Kč

27.11. - sobota
Divadelní festival - Tonka šibenice / Divadelní soubor Hostivice

tonka-sibenice.jpg
Tonka Šibenice, aneb pravdivý příběh lehké holky s dobrým srdcem.
Dle předlohy hry M. Macourka a povídky E. E. Kische upravila Jolana Petříková.
Legendární příběh známé pražské prostitutky Antonie Havlové, řečené Tonky Šibenice, která stanula u Posledního Soudu, kde se rozhoduje o jejím životě a její cestě do ráje, nebo do věčného zatracení…
Několikrát soudně trestaná prostitutka, která strávila noc s příšerným vrahem Prokůpkem před jeho oběšením, aby splnila jeho poslední přání, je skutečná postava pražské galerky.
Vyprávění jejího životního příběhu je připomenutím, že nemáme nikoho soudit, pokud neznáme pozadí jeho činů.
19.00 / vstup 150,- Kč

28.11. - neděle
Divadelní festival


Prosinec 2021
3.12. - pátek
Vosí hnízdo - koncert


4.12. - sobota
Naživo!


 7.12. - úterý
​Pocta Zuzaně Navarové - koncert  

19.30 

11.12. - sobota
Oldies Disco & Rock

dj-plakat-2020.jpg
ORIGINÁLNÍ RETRODISKOTÉKA S DOPROVODNÝMI LASEROVÝMI EFEKTY. VYTVÁŘEJÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY AKCÍ ZCELA UNIKÁTNÍ PROSTŘEDÍ A ATMOSFÉRU ZÁBAVY
21.00 / vstup zdarma

12.12. - neděle
Ben Poole - koncert


13.12. - pondělí
Vánoční besídka - MŠ Kinder Garten

16:30

 17.12. - pátek
Regenerace - Vánoční koncet


18.12. - sobota
Timudej


Leden 2022
7.1. - pátek
Klub zadán - oslava


14.1. - pátek
Klub zadán - oslava


 21.1. - pátek
​Soukromá akce  


Únor 2022
3.2. - čtvrtek
Half Easy Trio (Rotterdam, NL) - koncert


14.2. - pondělí
Valentýnský ples - KinderGarden ČernošiceKvěten 2022
5.5. - čtvrtek
HER (USA) - koncert