Jdi na obsah Jdi na menu
 

Program březen

6.3. - pátek
BlueMoon - koncert

bloomoon.jpg
Roztančíme Club Kino zase v rytmu rock’n’rollu. Přijďte si s námi zavzpomínat na ty nejlepší pecky z let 60. až 80. Zazní písně The Beatles, pozadu nezůstane ani Elvis Presley a z české hudební scény se můžete těšit třeba na Martu Kubišovou či Karla Gotta!
20.00 / vstup 150 ,- Kč

7.3. - sobota
Czech Floyd - koncert

cf-logo-squared.png
Skupina Czech Floyd vznikla v roce 2013 transformací ze zábavové kapely Scream. Hrála s úspěchem na větších i menších akcích. Za všechny například: Revival fest v německém Löbau, Benešov city live, Olympijský park Plzeň, Pilsen fest, zahájení lázeňské sezony v Teplicích, vánoční akce Auto Škoda design, a další. V březnu 2019 přišel do kapely nový zpěvák a kytarista. Tím se kapela dostala do daleko větší pohody a chystá další akce.
20.00 / vstup 150 ,- Kč

8.3. - neděle
Zrušeno z technických důvodů
Pohádka O kominíku Kryštofovi - Divadlo Úsměv
kominik-krystof-letacek.jpg
Září. Proč se září tak jmenuje? Co je pro tento měsíc charakteristické? Kdo má svátek? Kryštof. Babička Pohádka spolu se svou husou Agátou nás provede celým kalendářem. A víte, jakou práci má kominík? Kominík Kryštof čistí komíny. Jednou byl na střeše u Švadlenky Elišky. Ta se mu tuze moc líbila. Myslel si, že on se jí nelíbí, že je černý. A Eliška se ho bude bát.
16.00 / vstup 80 ,- Kč

11.3. - středa
Marianne Solivan Quartet (USA / CZ) - koncert

m.soliven-.jpg
Srdečně vás zveme do Clubu Kino na vystoupení jedinečné Marianne Solivan (USA) – zpěv. Marianne doprovodí vynikající Walter Fischbacher (USA) – piano, Petr Dvorský (CZ) – kontrabas, Ulf Stricker (USA) – bicí.  Spojení dvou výrazných osobností newyorské jazzové scény! Neomylný swing Elly Fitzerald, odvahu Betty Carter a střídmou věcnost Carmen McCrae, to vše najdete v hlase Marianne Solivan. Narodila se v newyorské čtvrti Queens. Studovala soukromě zpěv, nastoupila na bostonskou konzervatoř se zaměřením na hudební divadlo a poté nastoupila na věhlasnou Berklee, kde získala dvojitý titul a vyučovala zde poté i sama. Nakonec nastoupila na New England Conservatory, kde získala vytoužený magisterský titul v oboru jazzu. Vyzbrojena dvěma prestižními tituly a impozantním talentem, se Marianne Solivan přestěhovala zpět do svého rodného města, aby záhy bodovala ve finále newyorské pěvecké soutěže Jazzmobile Vocal Competition. Marianne zvládá vše, od velkých jazzových pódií a zpívání s big bandy, přes hraní v tradičních newyorských jazzklubech, až po intimní recitály v manhattanských restauracích. Bez ohledu na místo a obsazení jsou milovníci jazzové hudby vždy uchváceni jejím zvukem a stylem. Více: www.mariannesolivanjazz.com. Srdečně zve město Černošice.
20.00 / vstup 200,- Kč, v předprodeji 180,- Kč
Vstupenky si můžete také zakoupit i na www.smsticket.cz.

13.3. - pátek - ZRUŠENO -
008 - koncert
plakat-008.jpg
Punkrocková kapela 008 z Mníšku pod Brdy oslaví své 9. narozeniny a jak je již tradicí nemůže to být jinde než v Clubu Kino!  Pozvání na tento večírek přijaly kapely Orakei Korako Band, Daily Coffee a legenda českého punku Synové Výčepu! Ti všichni vám v tento oslavný večer zahrají a vytvoří nezapomenutelnou atmosféru hodnou oslavy dobré a veselé muziky.
LINEUP:
18:30 - 19:15 Orakei Korako Band
19:45 - 20:30 Synové Výčepu
21:00 - 22:00 008
22:30 - 23:15 Daily Coffee
20.00 / vstup 200,- Kč, děti do 15 let 50,- Kč, ZTP zdarma

14.3. - sobota - ZRUŠENO -
Jarní ples ples - hudba: Filip Gut & Triwoly
jarni-ples-2020.jpg

18.3. - středa - ZRUŠENO -
Sokol Černošice - valná hromada
17.30

20.3. - pátek - ZRUŠENO -
Oslava

21.3. - sobota - ZRUŠENO -
Ester Kočičková & Moody Cat Band - koncert
Nekorektní písňová show o bohu, lásce a smrti

ester.jpg
Svérázný „polyester“ tuzemské kulturní scény se tentokrát publiku představí jako nekompromisní textařka, i jako pohříchu kompromisní, ale nakonec ještě biologicky udržitelná zpěvačka.
Ve zhruba dvouhodinové, v mnoha směrech vskutku nekorektní písňové férii zazní ty nejznámější i nejzásadnější světové hity: Od výběru z jazzových standardů, přes dílčí exkurze do repertoáru Amy Winehouse, Lou Reeda, Davida Bowieho, skupin Rammstein, Boney M. a dalších superhvězd, až po něžné a režné balady ze zpěvníku mexické superdivy Chavely Vargas. Tento žánrový chaos však Ester v rámci představení spojí do naprosto logického celku, ať už humorně odlehčenými komentáři a vysvětlivkami, nebo samotnými písňovými texty ve zvukomalebné češtině, které svým oblíbeným skladbám ušila na míru, protože, jak říká, si o to samy říkaly! (Někdy psala originálu po srsti, jindy hodně proti srsti, a často je to všechno o něčem úplně jiném, ovšem v podstatě zase jen o bohu, lásce a smrti…)
Jiná, mnohdy objevná a překvapivá je zpravidla i hudební podoba jednotlivých písní, a to díky jedinému možnému triu Moody Cat Band hrajícímu ve složení: Petr Zatloukal (akustická kytara, zpěv), Přemysl Matějovic (basová kytara) a Petr Kamiš (bicí a perkuse). Jazzoví a další žánroví puristé budou možná z nových aranžmá zaskočeni, ale normální, vstřícné publikum si na podmanivé rytmy dozajista i rádo skočí!
Upozornění: Dětem do čtrnácti let tuto produkci vřele nedoporučujeme.
20.00 / vstup 230,- Kč, v předprodeji 200,- Kč

22.3. - neděle - ZRUŠENO -
O Malence - pohádka pro děti
malenka-1.jpg
Město Černošice Vás zve na loutkovou pohádku z rozkvetlé louky. Maminka své malinké Malence celé dny zpívala písničky, na louce pořád něco bzučelo a ty kytičky tak krásně voněly! Malence to ale nestačilo a tak jednoho dne utekla a vydala se sama samotinká do dalekého, širého světa. A tak začalo jedno veliké dobrodružství. Námět: Hans Christian Andersen Hrají: Jakub Hojka a Natálka Rejková/Jitka Hlaváčová Režie: Jakub Hojka. Délka inscenace 35 minut. Vhodné pro děti od tří let i pro dospělé.
16.00 / vstup 70,- Kč

27.3. - pátek - ZRUŠENO -
Erika Stárková & Bill Candy Band
erika-starkova_bill-candy.jpg
Srdečně Vás zveme do Clubu Kino na pořádnou porci muziky v podání Erika Stárková a kapely Bill Candy. Setkali se vlastně shodou šťastných náhod na Předávání cen Divadelní kritiky. Ona - energická zpěvačka zaměřená na soul, funk a jazz se strhujícím projevem a obrovským proudem energie, oni - dlouholetí kolegové multiinstrumentalisté a hráči, kteří neustále vyhledávají nové výzvy. Vznikl projekt, který i přes svůj skromný počet hráčů dokáže divákům předvést plnohodnotný zážitek velkého tělesa. Eriku budete spíše znát z český seriálů jako Četnické humoresky, Kriminálka Anděl, Tátové na tahu nebo Strážmistr Topinka. V seriálu České televize Most! ztvárnila roli transsexuálky Dáši. Energická Erika nejen dobře vypadá, ale bezvadně zpívá.
20.00 / vstup 250,- Kč, v předprodeji 200,- Kč
Vstupenky si můžete také zakoupit i na www.smsticket.cz.

28.3. - sobota - ZRUŠENO -
Bass Černošice vol. 17w/ MEPH téma: The City
Drum & Bass

Další BASS je tady. V březnové edici se těšte na řádný neuro-nářez. Mladý producent z oblasti Beskyd vystupující pod pseudonemem Meph začal skládat již v 11 letech a nadšení pro hudbu ho provází celým jeho životem. Povoláním vytížený audio-engineer, který se chlubí spoluprací i se společnostmi Disney nebo Nike, svou hlavní lásku nachází stále v elektronické hudbě a přestože vyzkoušel i řadu dalších žánrů, jeho focus zůstává hlavně drum&bassu. Meph stál u zrodu Bass Drop Records a v současnosti také nového labelu sin.full music. Jeho technické beaty ve spojení s originálním sound designem zaznamenávají velký ohlas, jeho track Cyberpunk se dokonce dostal na první příčku DNB Spotify Chart. Tímhle pořadně nařezanym večerem tě samozřejmě provede rezidentní DUNENI.cz crew a těšit se můžeš i na pořádný světla, fotbálek, projekce, akční drinky, kulisy a hutný basy! Téma: The City. Lístky si můžeš už teď koupit na GoOut.cz
20.00 / vstup do 21.00 90,- Kč, poté za 120,- Kč

29.3. - neděle - ZRUŠENO -
Občanská akademie zve ... Dějiny českého zločinu očima Josefa Klímy
Od Jonáka ke Krejčířovi, černošickému občanu. Investigativní žurnalista Josef Klíma osobně pamatuje všechny velké zločince od 1989. Zajímá vás, kdo a proč volil Babiše? Kdo je nejlepší český zločinec? Názor na Kájínka? Přijďte o tom diskutovat s autorem knihy Zločin, jak ho pamatuji.
Detaily a rezervace najdete zde: https://akademiecernosice.cz/events/dejiny-ceskeho-zlocinu-ocima-josefa-klimy/
19.00 / vstup 50,- Kč