Program červen

hokej-logo.png 1.6. - úterý
Slovensko - Česko / MS v ledním hokeji - přímý přenos

Přímý přenos z MS v ledním hokeji 2021 na velké plátno na zahrádce Clubu Kino. K hokeji akční drinky, pivo, grilování. Na zahrádce jsou k dispozici deky a teplomety, kdyby vám bylo chladno z ledové plochy.
15:15 / vstup zdarma

All By Myself - koncert

Vladimír Dvořák - koncert

25. let výročí ekumenické školy

ReGenerace - koncert

Kapela ReGENERACE je sourozenecké trio z Černošic (Ignácius - Kytara, zpěv, piáno, Gloria - zpěv a Silvestr - baskytara. Možná nás ale uslyšíte hrát i na další nástroje. Uslyšíte převzaté písně v netradičním kabátě, ale i naše vlastní skladby nebo verše. Přijďte si nás poslechnout ke skleničce vína.

Jiří Štědroň - recitál pro zamilované a věčně milující

Autorské vystoupení bájného prince (trubadúra) a dnes již dlouhodobého člena (herce a zpěváka) Divadla Semafor.
Vedle vlastní tvorby (možná) dojde i na nejeden již legendární song.
18:00 / vstupné dobrovolné

Gop Fest

Oslava

Iva Korgerová a Filip Spálený - koncert
iva.jpg
Iva Korgerová je pianistka, skladatelka a písničkářka. Vystudovala pražskou VOŠ při Konzervatoři Jaroslava Ježka a mezi její nejvýraznější projekty patří plně autorská groove-alternativní kapela Pitch Bender, kterou vedla, a autorsky se na ní podílela spolu s košickou zpěvačkou a frontmankou Sisou Fehérovou. Později si Iva založila vlastní, originální projekt Iva Trio spolu s Dušanem Černákem na bicí a Milošem Klápštěm na kontrabas. S touto formací prezentuje spíš svoji lyričtější část osobnosti a postupně se představuje i jako zpěvačka. Iva též několik let spolupracuje s basistou Filipem Spáleným, známým z projektů Los Quemados, Millan Svoboda, Kontraband, Jan Spálený a A.S.P.M, Šavle Meče, Jana Koubková, Jablkoň, ale spousty dalších koncertních i studiových spoluprací, kde hraje na baskytary s pražci i bez a kontrabasovou tubu. S Filipem Iva ráda prezentuje jak vlastní tvorbu tak jazzové i nejazzové písně. Na koncertě se sejdou po dlouhé době, ve které vlivem pandemie živé tóny na chvíli z éteru vymizely, a moc se těší na hudební spojení s Vámi, které snad bude o to intenzivnější. Koncert se uskuteční v na zahrádce nebo uvnitř Clubu Kina. Těšíme se na Vás.
19:00 / vstup 150,-Kč

Hokr Show

Hokr Show

Long Silence - koncert

Timudej - Open Air koncert
timudej.jpg
Open Air koncert černošické kapely Timudej na venkovním pódiu před Clubem Kino. Vstupenky v předprodeji je možno zakoupit v Clubu Kino, nebo on-line na https://goout.net/cs/listky/timudej/weej/
vstup v předprodeji - 200,-Kč
vstup on-line - 219,-Kč
vstup na místě v den koncertu - 250,-Kč

Václav Tobrman a Petra Vlková - živé zpívánky pro děti aj mamky

Interaktivní hudební večer s možností publika vstupovat do programu (připomínat oblíbené písně a podílet se!!! na jejich provedení). Ostatně vaše přání netřeba odkládat, hned teď je tu šance „k internetové vyžádance“.
19:00 / vstupné dobrovolné