Program červenec

Madride - koncert

Oldies Disco & Rock

dj-plakat-2020.jpg
ORIGINÁLNÍ RETRODISKOTÉKA S DOPROVODNÝMI LASEROVÝMI EFEKTY. VYTVÁŘEJÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY AKCÍ ZCELA UNIKÁTNÍ PROSTŘEDÍ A ATMOSFÉRU ZÁBAVY
21:00 / vstup zdarma

Pink Floyd Revival - koncert

pink-floyd.jpg
Bohemian Pink Floyd přináší živou interpretaci hudby legendární britské skupiny Pink Floyd se zaměřením zejména na skladby z jejich posledního koncertního turné, které zazněly i v Praze na Strahově  v roce 1994.
20:00 / vstup 150,- Kč

Projekce filmu hry Václava Havla "Horský hotel" + Akustické trio Jiřího Hasáka

horsky-hotel.jpg
Zveme na projekci filmu "HORSKÝ HOTEL", je to hra od Václava Havla ve které vystupují herci "Divadla na tahu". Tato divadelní skupina, v čele s jejím režisérem Andrejem Krobem hrála  většinu her Václava Havla a její počátky jsou u legendárního představení premiéry "Žebrácká opera" v divadelním sále hospody "U Čelikovských" v Horních Počernicích v roce 1975.  Toto představení bylo rozehnáno policií a příslušníky Stb.  V televizním filmu "Horský hotel" vystupují opět herci Divadla na tahu.
Projekce bude zpestřena vystoupením "Akustického tria Jiřího Hasáka", který je též členem divadla a jedním z herců televizního filmu. Po projekci bude následovat volná beseda o promítnutém filmu, jehož kameramanem je také přítomný Vladimír Dousek. Celým večerem nás bude provázet Nikola Ottomanská a závěr bude opět patřit muzice - "Akustickému triu Jiřího Hasáka" v obsazení  Honza Jelínek - kytara a Martin Novák - basa.