Program leden

1.1. - 5.1. Club uzavřen

Narozeniny a jiné vylomeniny - oslava

Oslava narozenin všech, kteří se narodili v lednu – kdo má v lednu narozeniny doražte do Clubu - drink a malá pochutina ZDARMA. Music show and dancing nebude chybět.

13.1. - pondělí
Klub zadán

Klub zadán

Už jsme doma

ujd_2018_foto.jpg
Jak v České republice, tak v zahraničí není podobná hudba, jakou UJD hraje, k nalezení. Je punkově divoká, naléhavá, zároveň kompozičně náročná, do detailu propracovaná s nadčasovými texty. Typický je zvuk trubky, sbory, neuvěřitelné tempo a živá vystoupení, která oplývají silnou energií. Snad i proto jejich publikum s nimi nestárne. Ač se pro neznalce může zdát jejich hudba chaotická, náhodně poskládaná či improvizovaná, opak je pravdou. V jejich hudbě záleží na každém tónu, detailu, na kázni kapely. Nedílným rukopisem kapely je i vizuální stránka, kterou obstarává výtvarník a nehrající člen Martin Velíšek. Před Listopadem byli stupidním systémem dotlačeni téměř do ilegality, víceméně bez možnosti legálně hrát na veřejnosti nebo nahrávat desky. Po Listopadu však záhy pronikli především díky své sofistikované originalitě, píli a vůli, do evropských klubů a vzápětí až na severoamerický kontinent a do Japonska, kde slavili a stále slaví úspěch při pravidelném koncertování. Do současné doby reprezentovali českou kulturu svou originální hudbou ve více než 40 zemích na 4 kontinentech a stali se tak respektovanou součástí světové avantgardy. Kapela hraje ve složení Miroslav Wanek - kytara, klávesy, zpěv, Pepa Červinka - basa, zpěv, Adam Tomášek - trubka, zpěv, Vojtěch Bořil - bicí, tlesk, brek a Martin Velíšek – štětce. Srdečně zve Město Černošice.
20.00 / vstup - v předprodeji 200,- Kč, na místě 250,- Kč

Gop Fest - Festival Gymnázia Oty Pavla v Radotíně

Gymnázium O.Pavla v Radotíně pořádá megaakci v Clubu Kino. Festival kapel a uskupení s gymnaziem spojené.
Mama Hotel
Swafelen
Down The Spine
Red Torch
Wreckberries

Hokr Show

Hudební škola Pavel Hokr a Středisko volného času Všenory - koncerty dětí. Populární písničky, lidovky i rockové skladby uslyšíte v podání mladých klavíristů, kytaristů a flétnistů.

Hudba Praha Band - koncert

hudba-praha-band.jpg
Hudba Praha Band, pokračovatelka legendární Hudby Praha. Charakteristický souzvuk kytar bratří Zatloukalů, zakládajících členů skupin Jasná Páka a Hudba Praha, doplněný dunivou basovou kytarou Jirky Jelínka je zárukou původního soundu kapely. Sestavu doplňují bubeník Pavel Skala, frontman Zdeněk Hnyk, jehož hlas můžete znát z vysílání pražského Radia 1, vokalistky Lucie Lu Jandová, Míša Šponar-Fojtová a Jarmila Jamajka Koblicová, která byla dlouholetou oporou Hudby Praha a v současné době se zotavuje z následků vážné nemoci. Na saxofon hraje Jakub Douda. Hudba Praha Band hraje největší hity Jasné páky a Hudby Praha jako Zákon o zachování energie, Špinavý záda, Pal vocuď, Cizej chlap, Holka Tonka, To tak, Marihuana, Máma táta, Můry, Lunapark … Právě pro vás ve studiu připravujeme novinky a těšíme se na setkání s vámi. Aktuální turné má název Tak spolu jdem... Rokenrolu nazdar! Srdečně zve Město Černošice.
20.00 / vstup - v předprodeji a senioři 250,- Kč, na místě 280,- Kč

Farní ples

Jako každý rok i letos tradiční Farní ples. Předtančení, tombola, soutěže a půlnoční překvapení. K tanci a poslechu hraje skupina Joy Box.

Ék a Beat Sisters- koncert

ek1.jpg
Ék je velmi osobitá čtyřčlenná rocková skupina z Budapešti. Za dobu svojí existence se zviditelnila na nejvýznamnějších maďarských pódiích. Krátce po vzniku si skupiny všimnul Cseh Tomás a natočil s ní v roce 2015 její první album „February“. V následujících třech letech odehráli ék množství koncertů po celém Maďarsku a v cizině. Rok 2018 byl pro kapelu dalším milníkem. Vydali druhé album „Whatever it takes“ a k titulní skladbě natočili videoklip. Ve stejném roce zvítězili v místní talentové soutěži. Jako cenu získali možnost natočení EP „Orchard“. V roce 2019 oslavili speciální show páté narozeniny v budapešťském klubu Akvarium. V těchto dnech pracují „Ék“ na třetím albu a připravují velké evropské turné, v jehož rámci zavítají na několik koncertů i do ČR. Kapela ÉK s osobitým zvukem hraje ve složení Oliver Lee – kytara, zpěv, Ádám Balasi – bicí, zpěv, Bence Attila Oláh – klávesy, zpěv a Csaba Kecskeméti – basová kytara. Zde si můžete pustit oficiální video.
Jako předkapela vystoupí nadějná čtyřčlenná rocková formace Beat Sisters, která měla tu čest si již v Club Kině jednou zahrát a posluchačům se jejich hudba líbila. Srdečně zve Město Černošice.
20.00 / vstup - v předprodeji 180,- Kč, na místě 200,- Kč