Jdi na obsah Jdi na menu
 

Program leden

 

Leden 2022

 

 5.1. - středa 
​Pocta Zuzaně Navarové - koncert 
Music Art Prague, v.o.s. a město Černošice Vás srdečně zvou v úterý 7.12 od 19.30 do Club Kina na koncert s názvem Pocta Zuzaně Navarové. Můžete se těšit na jedinečné zpracování proslulých písní Zuzany Navarové v podání formace Jazz Elements. Jedná se o kapelu mladých muzikantů, která vznikla v roce 2017 z původní sestavy Jazz Elements a úspěšně koncertuje po celé republice. Jejich repertoár se průběžně mění a obohacuje o stále náročnější skladby souborů Nerez a Koa. "Důležité je pro nás jak sdělení písničky, tak i celkový zvuk kapely. Tvorba Zuzky je nesmrtelná a pro nás i publikum jsou to pokaždé mimořádně emotivní koncerty, které hrajeme s velkou pokorou." Kapela koncertuje v sestavě Barunka Šedivá – zpěv, Tomáš Pecka - kytara, zpěv, Nick Roy Arthofer - trubka, zpěv, Tonda Jína - bicí nástroje, zpěv, Honza Neruda - basa, zpěv a Standa Šedivý – kytara. Vstupné koupíte v předprodeji na www.goout.net  za 290 Kč na místě pak za 330 Kč. 
19.30 / vstupné v předprodeji na www.goout.net za 290,- Kč, na místě 330,- Kč
 

 7.1. - pátek
Klub zadán - oslava


 9.1. - neděle
Jitka Vrbová a kapela NIAGARA

vrbova---plakat.jpg
Příjemné vykročení do nového roku na vlnách country, jazzu a swingu. 
18:00

 14.1. - pátek  - ZRUŠENO 
GOPfest


 15.1. - sobota 
ZAVŘENO 


 16.1. - sobota 
ZAVŘENO 

 21.1. - pátek
​Soukromá akce  ZRUŠENO


 23.1. - neděle - 
ZRUŠENO
​Katie Bradley (UK) 

 29.1. - sobota
​Hokejový ples 


 30.1. - neděle
Klub zadán - oslava 


 30.1. - neděle
Pohádka - Hra na hledanou 

Odměnu za pololetní vysvědčení chystáme pro všechny malé školáky a školačky. V předvečer rozdávání vysvědčení, v neděli 30. ledna pro malé i velké chystáme loutkovou podívanou nazvanou Hra na hledanou. V Club Kině ji od 16 hodin předvede loutkařská legenda Teatr Pavla Šmída. A o čem hra bude?
„Budu vám vyprávět, jakou hru na hledanou jsem si jako malý kluk hrál. Je to neuvěřitelný příběh, ale mě můžete věřit. Když jsem byl malý kluk, tak jsem moc rád hledal a moc rád jsem se schovával, pak jsem vyrostl a na tu krásnou hru jsem trochu pozapomněl. Jsem rád, že vám mohu ten příběh vyprávět. Mám díky tomu zase velkou chuť si hrát, zase mě baví hledat. Láska si ráda hraje na schovávanou, protože ji nejvíc ze všeho baví, když ji lidé hledají,“ říká hlavní postava příběhu loutkař, herec, kumštýř Pavel Šmíd. Loutky zhotovil Jan Růžička, scénu namalovala Simonetta Šmídová, o režii se postarala Stanislava Kočvarová. 

16:00 / Vstupné 80,-