Jdi na obsah Jdi na menu
 

Program prosinec

3.12. - úterý
Mikrochor: Rhythmic Choir - koncert

1.jpg
Do černošického Clubu Kino se vrací smíšený sbor Mikrochor s oblíbeným programem Rhythmic Choir. Pod vedením sbormistra Lukáše Prchala zde odehraje hlavní koncert podzimního vokálně-popového turné. Pojmem "Rhythmic Choir" se ve světě označuje sbor, který provádí populární písně a cappella, tedy bez doprovodu nástrojů. Od běžného sborového vystoupení se liší především tím, že je celý sbor kontaktně nazvučený a doprovázený dvojicí beatboxer plus vokální basista. V našem případě to budou Štěpán Janoušek, basista z vokální skupiny Skety, a Tiny Beat, vícenásobný mistr ČR v beatboxingu. Uslyšíte písně M. Jacksona, skupin Jamiroquai, The Queen, Toto či The Beatles, ale i další, méně známé rockové a popové kusy. Těšit se můžete také na nově rozšířené kabaretní pásmo písní z filmu Moulin Rouge.
Účinkují:
Mikrochor
Štěpán Janoušek - bas
Tiny Beat - beatbox / vocal percussion
Lukáš Prchal - sbormistr
www.mikrochor.cz
https://www.facebook.com/events/1419450048220990/
20.00 / vstup 200 ,- Kč v předprodeji https://goout.net/en/tickets/rhythmic-choir-mikrochor/lelf/
250,- Kč na místě

6.12. - pátek
World Roxette Tribute Band - koncert

Nejúspěšnější Roxette Tribute Band v Evropě ocenil i zakladatel švédských Roxette Per Gessle, který  občas sdílí videa The Rockset na oficiální facebookovou stránku ROXETTE. Momentálně vzniká CD, které bude obsahovat coververze zhruba 13-ti největších hitů kapely ROXETTE. Předností kapely je hlasová a vizuální věrnost leadrů, spojená s vynikající interpretací skladeb skupiny Roxette (Petr Gessle a Marie Fredriksson). Vystoupení je plné známých hitů, jako Dangerous, Sleeping In My Car, Listen To You Heart, It Must Have Been  Love, Joyride, How Do You Do … a mnoha dalších. Vraťte se zpět do 90tých let a zažijte dokonalou atmosféru jako na koncertu skutečných Roxette v jejich nejúspěšnějším období!
20.00 / vstup 150 ,- Kč

7.12. - sobota
Grošáci a František Nedvěd ml. j.h. - koncert

grosaci.jpg
Historie skupiny sahá až do roku 1974 a její repertoár patří do zlatého fondu české country scény. Samozřejmě jako všechny ostatní skupiny tohoto žánru i Grošáci prošli postupným vývojem a v současné době působí na pomezí moderní americké country a jižanského rocku. Kapela vystupuje ve složení Soňa Fíkarová – zpěv, Jan Kopal – Pedal steel guitar/zpěv, Tomáš Havel – kytary/zpěv, Antonín ´´Tony´´ Nič – bicí nástroje, Marcel Brixy – basa/zpěv. Do Club Kino se vrací na svůj předvánoční a zároveň poslední koncert v tomto roce. Koncert bude obohacen milým hostem kterým je František Nedvěd ml. . Každý z návštěvníků obdrží k zakoupené vstupence vánoční dárek .
19.30 / vstup 200,- Kč

8.12. - neděle
Ben Poole (UK/CZ) - koncert

ben-1.jpg
Ben Poole – kytara, zpěv, Jan Jakubec – baskytara, Tomáš Hobzek – bicí. Osmadvacetiletý Ben Poole je v současné době opěvován jako jeden z „nejvíce vzrušujících mladých umělců rocku, blues a soulu, které zrodila Velká Británie“. Zajímavý skladatel, virtuózní kytarista, soulově procítěný zpěvák je novým příslibem britské bluesové školy, jeden z nejlepších, jaký se v Evropě v posledních letech objevil. Dokonce ani jeho kolegové, se kterými měl tu čest hrát na jednom pódiu (Jeff Beck, Gary Moore a John Mayall), nešetří pochvalami.
20.00 / vstup 180 ,- Kč / v předprodeji a senioři 150,-Kč

9.12. - pondělí
Kinder Garden - vánoční besídka

16.00

14.12. - sobota
Timudej - Vánoční koncert

Vánoce to jsou tradice. A tradice by se měly dodržovat. A tak proto i letos přijede živelná černošicko-balkánská kapela Timudej  pohybující se na pomezí několika hudebních žánrů jako je taneční world music, electroswing, pop, rock či samba a je proslulá energií nabitými koncerty. V předpředloňském roce vydala u Supraphonu úspěšné album Ještěně, které se krátce po vydání stalo čtvrtým nejprodávanějším albem v ČR.
Afterparty DJ Davi
20.00 / vstupenky v předprodeji v CK 220,- Kč, na místě 250,- Kč
Předprodej vstupenek


15.12. - neděle
Dech Band - Vánoční koncert

Tradiční předvánoční koncert kapely Dech Band. Těšit se můžete jak na náš známý repertoár, tak i na pár nových kousků a trochu té vánoční atmosféry.
20.00 / vstupné dobrovolné

17.12. - úterý
Jeden Strom - Klub zadán


20.12. - pátek
Brutus

"Až budeš teskná starucha a budoucnost tvoje plevel, naper si bigbít do ucha a pořádně vytoč level".
Další ze série neskutečných skutečných předvánočních koncertů.
21.00 / vstup 250 ,- Kč

21.12. - sobota
Cottage Párty, Long Silence - koncert

Vánoční bluesrocková  besídka pro mladší i pokročilé.
20.00 / vstup 100 ,- Kč

22.12. - neděle
Caktus Show Band + Klagenfurt - koncert

I letos již tradiční vánoční koncert s oblíbenými kapelami v Clubu Kino.
CAKTUS Show Band je pražská kapela, jejíž hudba čerpá z kořenů blues, swingu a rock'n'rollu, ale obohacuje se i o řadu dalších žánrů. Hraje vlastní tvorbu i po svém upravené klasické hity. Od roku 2006 vystupuje CAKTUS ve velké sestavě, s dechovou sekcí a sličnými slečnami vokalistkami.
Koncerty showbandu nejsou jen o hudbě, stejný důraz klade na show a komunikaci s publikem. CAKTUS dovede zaujmout jakékoli publikum, rock'n'roll spolehlivě rozhýbe všechny generace. Deset let koncertů, festivalů, plesů, ale i svateb, firemních večírků a oslav všeho druhu nám dalo dost příležitostí na vyladění formule, která funguje.
KLAGENFURT - disco-funk-popové uskupení pěti nadaných muzikantů se po roce vrací na prkna černošického klubu Kino, aby rozjasnilo úsměv na tvářích stresem ztrápených posluchačů. Jako každoročně je tento den poslední možností v roce, jak si nejen v poklidu poslechnout naživo funkové melodie,ale kriticky zhodnotit starou i novou tvorbu, ještě kritičtěji zhodnotit starou a novou vizáž jednotlivých členů kapely, rozpohybovat svá zimou ztuhlá těla na disco rytmy, dobít energii před nadcházejícími Vánocemi a nadělit si jeden z prvních dárků v podobě nezapomenutelného večera v malebném prostředí klubu Kina. Klagenfurt tímto koncertem uzavře náročnou dlouhotrvající a vyčerpávající cestu za tvorbou nového CD, které se aktuálně klube a světlo světa spatří co nevidět. Těšíme se tedy všichni na fantastický večer! Jako bonus bude rozdávána radost!
19.30 / vstup 100 ,- Kč

24.12. - úterý
Štědrý večer v Clubu Kino - antistressový dýchánek

Po večeři a po dárkách trochu klidu a pohody.
20.00 / vstup zdarma

31.12. - úterý
Silvestr v Clubu Kino

Celý večer v 80‘ a 90’ éteru, tanec, nápoje, občerstvení.
19.00 / vstup zdarma