Jdi na obsah Jdi na menu
 

Program září

4.9. - pátek
Bass Černošice w / Meph

BASS je konečně zpátky! V zářijové edici se těšte na řádný neuro-nářez. Mladý producent z oblasti Beskyd vystupující pod pseudonemem Meph začal skládat již v 11 letech a nadšení pro hudbu ho provází celým jeho životem. Povoláním vytížený audio-engineer, který se chlubí spoluprací i se společnostmi Disney nebo Nike, svou hlavní lásku nachází stále v elektronické hudbě a přestože vyzkoušel i řadu dalších žánrů, jeho focus zůstává hlavně drum&bassu. Meph stál u zrodu Bass Drop Records a v současnosti také nového labelu sin.full music. Jeho technické beaty ve spojení s originálním sound designem zaznamenávají velký ohlas, jeho track Cyberpunk se dokonce dostal na první příčku DNB Spotify Chart. Tímhle pořadně nařezanym večerem tě samozřejmě provede rezidentní DUNENI.cz crew a těšit se můžeš i na pořádný světla, fotbálek, projekce, akční drinky, kulisy a hutný basy! Téma: The City. Lístky si můžeš už teď koupit na GoOut.cz
20.00 - vstup 150,- Kč, předprodej 100,- Kč

5.9. - sobota
Svatba - klub zadán


6.9. - neděle
Mifun - workshop

9.00 - 16.00

11.9. - pátek
BukiFest - 11. ročník

bukifest-2020-jpg.jpg

11. ročník již tradičního festiválku věnovaného textaři a černošické osobnosti Michalu Bukovičovi.
Plná náruč dobré country a rock´n´rollové muziky, tentokrát v podání kapely Taxmani, Jitky Vrbové a Honzy Frühwirta a The Fribbles. Celým slavnostním hudebním večerem provede skvělý a nezaměnitelný moderátor se sametovým hlasem, pan Milan Schmidt z Country Rádia.
Srdečně zveme, přijďte si vychutnat hudební lahůdky.
19.00 - vstup 300,- Kč, předprodej 250,- Kč

12.9. - sobota
008 - koncert

Na třetí pokus už se to musí podařit Nejprve se musel koncert posunout a pak se zrušil kvůli Corona viru. Teď už se vše vrací k normálu a my přinášíme tento koncert. Kapela 008 oslaví své 9. narozeniny a jak je již ve zvyku, bude to
oslava bujará a veselá se spoustou skvělé muziky. Jsme rádi, že naše pozvání přijal Štěpán Soukup s kapelou. Dále s námi vystoupí naši staří známí Amberlane a pražští borci Orakei Korako Band.
A ještě než vypukne hlavní program, tak si dá svůj akustický set Radim Pánek z kapely Daily Coffee.
Těšíme se na vás!
20.00 - vstup 200,- Kč, děti do 15. let 50,-Kč, ZTP zdarma

13.9. - neděle
Mifun - workshop

9.00 - 9.00

 

JAZZ ČERNOŠICE 2020
VŠECHNY KONCERTY JSOU OPEN AIR, TEDY VENKU !!!

15.9. - úterý
Jazz Černošice
- www.jazzcernosice.cz
jazz_logo_black_small.jpg
Mike Ross Blues Band (UK)
20.00 - vstup zdarma

16.9. - středa
jazz_logo_black_small.jpg
Jazz Černošice - www.jazzcernosice.cz
Mifun
17.00 - vstuo 100,-Kč

17.9. - čtvrtek
jazz_logo_black_small.jpg
Jazz Černošice - www.jazzcernosice.cz
Second Band, Dech Band
18.00 - vstup 50,-Kč

18.9. - pátek
jazz_logo_black_small.jpg
Jazz Černošice - www.jazzcernosice.cz
Golden Big Band Prague
EQ Jazz (CZ, USA, RU)
Robert Balzar Trio

19.00 - vstup 250,-Kč

19.9. - sobota
jazz_logo_black_small.jpg
Jazz Černošice - www.jazzcernosice.cz
Melanie Scholtz (JAR) - ZRUŠENO z důvodu epidemiologických opatření
koncert je nahrazen:

Ingrid Arthur & Andy Winter Trio (USA)
Agnieszka Twardoch Quartet (PL)

TreeOh (PL) - ZRUŠENO z důvodu epidemiologických opatření
koncert je nahrazen:

Rajnošek B.and
19.00 - vstup 250,-Kč

20.9. - neděle
jazz_logo_black_small.jpg
Jazz Černošice - www.jazzcernosice.cz
Koncert Banjo Bandu Ivana Mládka jsme bohužel nuceni z důvodu nemoci zrušit. Je nám to velmi líto, ale v dnešní nejisté době a časové tísni již nejsme schopni jej přeložit, ani jakkoliv adekvátně nahradit. Panu Mládkovi přejeme brzké uzdravení a diváky, kteří si zakoupili v předprodeji vstupenky prosíme o pochopení. Zakoupené vstupenky je možné vrátit v Clubu Kino.
Banjo Band Ivana Mládka
20.00 - vstup 300,- Kč

23.9. - středa
Gerard Clark Band (USA/CZ) - koncert

gerlad-clark_big_7-mega.jpg

Zpěvák a bluesový písničkář Gerald Clark z Johannesburgu patří k předním představitelům jihoafrické bluesové scény. Na kontě má dnes už sedm alb. Jeho akustické afrikánské album Sweepslag bylo nominováno v roce 2009 na cenu SAMA v kategorii nejlepší afrikánské alternativní album téhož roku. Kromě skladeb v afrikánštině zpívá Gerald Clark také klasické Mississippi delta blues. Tentokráte absolvuje nové turné s velmi talentovaným bluesovým kytaristou Jiřím Maršíčkem. Právě z interakce Geraldovy a Jiřího elektrických kytar může vzniknout malý bluesový zázrak. Jeho koncerty se líbí všem, ať jsou fanoušky bluesu, rocku nebo jazzu.
Gerard James Clark (JAR) – kytara, zpěv
Jiří Maršíček – kytara, zpěv
Matěj Černý – baskytara
Tomáš Hobzek – bicí
20.00 - vstup 200,- Kč

 24.9. - čtvrtek
The Primitives Group - koncert
- ZRUŠENO
primitiv-grup.jpg
The Primitives Group byla česká psychedelic rocková skupina, která vznikla v roce 1965 pod názvem Primitivové. Jejími původními členy byli Ivan Hajniš, František Mašek, Zdeněk Burda, Jaroslav Křtěn a Karel Černý. Na název The Primitives Group se přejmenovala v roce 1967 a domovskou scénou jí byl smíchovský Music F Clubu.
Skupina je označována za jednu z prvních skupin na světě, která na pódiu používala výtvarnou stylizaci, ohňové, kouřové, pyrotechnické, zvukové efekty a filmové projekce.
Obnovení The PRIMITIVES Group na svém comebackovém turné již odehráli desítky koncertů po České republice. Kritici a media nešetří chválou. Primitivové jsou zpět s instrumentální vyzrálostí a obdivuhodnou energií.
20.00 - vstup 150,- Kč

 25.9. - pátek
NAŽIVO - I Love You Honey Bunny + Branko's bridge

Na tenhle večer jsme dlouho čekali! I Love You Honey Bunny a Branko’s Bridge – aktuálně asi nejvýraznější a rychle stoupající mladé kapely na české scéně, které zároveň slaví řadu úspěchů také v zahraničí. Pražská indie-rocková formace I Love You Honey Bunny v roce 2018 vydala svůj debut, kterým si zajistila přední časy nejen na největších českých festivalech jako je Rock For People nebo Colours of Ostrava, ale také turné nejen po Evropě a v Kanadě. Garážovější a o něco ostřeji laděná formace Branko’s Bridge, ve které hraje také místní rodák – Jonáš Verner, je sice o něco mladší, ale svým souputníkům už šlape na paty. Vedle řady vyprodaných koncertů a účasti na velkých festivalů byla kapela mimo jiné nominována do exportního projektu Czeching. Těžko bychom v Česku hledali 2 kapely lépe reprezentující aktuální zvuk světové rockově laděné scény. Přijďte si poslechnout, jak zní současní tuzemští nástupci kapel jako byly Arctic Monkeys nebo The Rolling Stones. Vstupenky k dispozici na GoOut.
20.00 - vstup 200,- Kč, do 26 let jen 150,_ Kč

26.9. - sobota
Bílá nemoc + All By Myself - koncert
- ZRUŠENO
pozv12.jpg
Bílá nemoc - po delší odmlce zavítá do Černošic pražská rocková skupina v čele s doktorem Zdeňkem Hříbalem ...
Představí nové, v pořadí 6. CD ... v tichu mezi slovy ...
Přijďte si poslechnout příjemnou muziku, vhodnou k tanci i rozjímání.
All By Myself - Petr Váňa
v repertoáru originální cover verze kapel Green Day, Tom Petty, Glen Hansard, Coldplay a řada dalších ...
19.30 / vstup 150 ,- Kč