Program září

Klub zadán

Klub zadán - oslava

Naživo! - Vepřové komety - The Breakrolls - koncert
Konečně se vrací koncerty NAŽIVO! Do Černošic se vrací Vepřové Komety, sehraná energetická formace, sršící našláplými rytmy, ostrovtipnými texty a radostí ze hry. Skupina jejíž zakládající členové pochází z Černošic a Řevnic před lety v čerstvě otevřeném Clubu Kino odehrála své první koncerty. Nyní se opět vrací na domácí scénu s novým EP Buben. Večer odstartuje nadějná formace The Breakrolls, která kombinuje pop, rock, funk na drum&bassovém základu jemné elektroniky.
20.00 hod  / Předprodej na GoOut.cz  - 150,-Kč , na místě 200,- Kč

Klub zadán - Mifun 9.00 - 16.00

Buki Fest
poster2021.jpg
Do našeho již 12. ročníku přijali tentokrát pozvání Nové struny – můžeme se těšit swing, trampswing a další pěknou muziku. Na BUKIFESTU rozhodně nemůže chybět paní Jitka Vrbová s Honzou Frühwirtem a jejich skvělý repertoár. To by snad ani nebylo ono. Závěr pak obstará kapela George & Beatovens s Karlem Kahovcem a Viktorem Sodomou s náloží samých starých dobrých „pecek“.
Celým hudebním večerem nás provede moderátor s nezaměnitelným sametovým hlasem, pan Milan Schmidt z Country Rádia.
Srdečně zve Město Černošice
19.00 / předprodej 250,- Kč, na místě 300,- Kč

Klub zadán - svatba

Klub zadán - Mifun 9.00 - 16.00

Jazz Fest
Aimee Allen Quartet (USA, CZ)

Mifun

Tygroo

Loop Jazz Orchestra
Marta Kloučková Quartet
Ray Charles Tribute Band

Metropolitan Jazz Band
Chanda Rule & Sweet Emma Band (USA)
Lady Praga

Banjo Band Ivana Mládka

Matt Long Trio - koncert
matt-long.jpg
Tajnou zbraní českého turné je fenomenální kytarista a zpěvák Matt Long z The Catfish, který se svým vlastním triem předskakoval mimo jiné již také vítězům British Blues Award Chantel McGregorové a Aynsleymu Listerovi. A společně s Katie Bradley napsal nedávno též nnové písně. Kromě účinkování v The Catfish se Matt soustředí i  na sólovou dráhu. Matt miluje mimo jiné hudbu B. B. Kinga. Matthew je kytarista a zpěvák, který svými sóly dokáže pravidelně zvednout diváky ze sedadel. Na mladíka svého věku z něj vyzařuje až neuvěřitelná vášeň a oddanost blues. Toto trio už před pár lety v našem clubu hrálo a byl to po všech stránkách nevšední zážitek. Trio hraje ve složení Mat Long (UK) – sólová kytara a zpěv, Matěj Černý – baskytara, Tomáš Vokurka – bicí. Srdečně zve Město Černošice.
20.00 / vstup v předprodeji na SMS Ticket 150,- Kč, na místě 200,- Kč

Tajemství krve - Film o Dr. Janském
Barevný český film o vynikajícím českém lékaři doktoru Janském. Sportovně založený medik Jan Janský dokončuje úspěšně svá studia. Chce se stát chirurgem, ale ocitá se na psychiatrické klinice profesora Kuffnera, kde společně se svým kolegou Kozderou se snaží vypátrat spojitost mezi srážlivostí krve a duševními chorobami. Dojdou k překvapivému zjištěni, že je možno krev lidí rozdělit do čtyř skupin a tím zamezil srážení krve při transfusích. Objev Janského se však setká s nepochopením české lékařské veřejnosti, která přínos tohoto vědce lékařské vědě uznává teprve po Janského tragické smrti.

Bass Černošice Vol. 18w / Forbidden Society - drum&bass
BASS je konečně zase zpátky! V zářijové edici se těšte na jednoho ze světově neúspěšnějších českých producentů – Forbidden Society. Vlastním jménem Jindřich Brejcha produkuje elektronickou hudbu už od roku 1998. Nejvíce proslul díky svému unikátnímu stylu hardcore-drum&bassu, který přinášel prvky metalu v kombinaci s tvrdou elektronikou Jeho tracky vychází na největších světových labelech a založil také vlastní Forbidden Society Recordings. V posledních letech se věnuje především hlubším polohám drum&bassu a se svým nový „chytřejším“ a volnějším soundem přináší na dancefloor našlápnuté rytmy a pořádně hlubokou až temnou atmosféru. Celým večerem tě samozřejmě provede rezidentní DUNENI.cz crew a těšit se můžeš i na pořádný světla, fotbálek, projekce, akční drinky, kulisy a hutný basy! Lístky si můžeš už teď koupit na GoOut.cz
20.00 hod / předprodej na GoOut.cz 100,- Kč , na místě 150,- Kč

What a Horrible Blacktown Night! Vol. II - koncert
wahbn_vol_ii.jpg
2. ročník metalového večírku What a Horrible Blacktown Night! Můžete se těšit na:
Secret Of Darkness (Černošice/Praha - Melodic blackened death metal),
Soul Decoder (Praha - Modern Melodic Death Metal/Core),
Eternal Damnation (Brno - Black metal),
Vanguard (Brno - Melodic death metal).
Neváhejte dorazit a  podpořit českou metalovou scénu, které se v Černošicích a okolí moc prostoru nedává. Pojďte to změnit.
18.00 hod  / vstupné 150,- Kč