Program září

Buki Fest - 10. ročník

10. jubilejní ročník již tradičního festivalu, který je věnován černošické osobnosti textaře Michala Bukoviče. Čeká Vás dobře namíchaný koktejl country muziky a rock´n´rollu.  Vystoupí Jiří Veisser a New Rangers, Jitka Vrbová s Honzou Frühwirtem a Pavel Sedláček se skupinou Cadillak.
Celým večerem nás provede oblíbený moderátor Country Rádia Milan Schmidt.
Přijďte si zavzpomínat, přijďte se pobavit a užít si příjemný hudební večer.
Srdečně zve Město Černošice.
Předprodej vstupenek včetně rezervace míst k sezení bude zahájen v sobotu 17. 8. na černošické Mariánské pouti (sobota 10,30 – 18 hodin, neděle 11,30 – 16 hodin). Dále bude předprodej pokračovat v otvíracích hodinách Kino Clubu - St - Čt: 16.00 - 21.00, Pá - So: 16.00 - 02.00, Ne: 15.00 - 20.00.
19.00 / vstup v předprodeji 250,-Kč, v den konání koncertu 300,-Kč

Černošický Freestyle Festival - After Party

Slavnostní zakončení prvního ročníku ČERNOŠICKÉHO FREESTYLE FESTIVALU. Po náročném sportovním odpoledni je třeba dodat tělu trochu regenerace. Proto je připravena oficiální afterparty v podaní kapel Daily Coffee a False Hope, závěr večera bude až do ranních hodin v režii lokálních djs.
Jako první se na scéně představí Řevnická kapela Daily Coffee. Tahle bandička odstartuje večírek poctivou náloží punku, která naladí celý club kvalitní atmosférou a připraví jej na vystoupení zlatého hřebu večera. Pozici headlinera na sebe vzala legendární Černošická kapela False Hope, kterou asi není třeba představovat. Parta kluků z černošické základky, které i po 15 letech spojuje velké přátelství a především obrovská láska k muzice. V posledních letech se jejich vystupování omezilo na několik málo koncertů, což znamená že každé vystoupení má svojí neopakovatelnou atmosféru. Závěr akce bude v režii lokálních Djs, v rytmu lámaných a rovných beatu se bude tančit až do ranních hodin.
Těšte se na super muziku, fotbálek, akční drinky, fajn lidi a jedinečnou po závodní atmosféru.
20.00 / vstup 50,- Kč, účastníci závodu vstup zdarma

Jacques Pellarino (Fr)

Podzimní balíček bohatých barev – V hudbě předního francouzského harmonikáře Jacquese Pellarina najdeme latinské zvuky samby, tango, krásu čistého jazzu i valčíku, a to v duchu zářivé atmosféry romantické Francie. Akordeonista Jacques Pellarin přiváží v doprovodu zpěvačky Corinne Pellarin hudební repertoár z francouzské klasiky písní od Edith Piaf, Yves Montand, Charles Aznavour, Juliette Greco, Charles Trenet, Dalida, atd. Nechybějí slavné francouzské šansony ani autorská tvorba.
20.00 / vstup 150,- Kč, studenti a senioři 100,- Kč

Svatba - klub zadán

Zavřeno - sanita

Oslava

Friday Cocktail Night - Tropical bar open

Novinka v Clubu Kino – pravidelné míchané pátky
Přijďte do Clubu Kino, na venkovní cocktail bar  na míchané nápoje, alko i nealko, bude-li počasí tak i speciality na grilu, bar, akční drinky s akční obsluhou a výbornou muzikou. Je tu konec léta a zima ještě daleko.

Slam poetry - exhibice v Clubu Kino

Poprvé v Clubu Kino uvidíte a hlavně uslyšíte 5 perfomerů a excelentního moderátora v exhibici Slam poetry.
Co je to Slam poetry?
Všechno a nic. Anebo od všeho trochu. Špetka dramatu, špetka pantomimy, ale především mluvené slovo. Specifický styl básnického přednesu. Jedinými pravidly jsou vlastní text a žádné rekvizity. A POZOR! Publikum tvoří nedílnou součást vystoupení.
20.00 / vstup 100,-Kč

Uchovejte v Temnu - koncert

Kapela Uchovejte v Temnu alias U.v.T. vznikla v Lednu roku 2017 v Černošicích u Prahy. Pohybuje se v různých žánrech jako rock, hardrock, crossover, heavy metal, "hardcore", funky a to vše s českými texty. Kapela U.v.T. má v repertoáru výhradně autorskou hudbu.
Přijďte nás podpořit.

Oslava narozenin