Program - září 2022

Lauren Henderson Walter - koncert

► 9. 9. - pátek / 19:00

Buki Fest

Cena vstupenek je 250 Kč v předprodeji, v den konání koncertu 300 Kč. V předprodeji Vám rovněž garantujeme rezervaci míst k sezení dle Vašeho výběru.

Na 13. ročníku vystoupí Pavel Sedláček a Cadillac, nebude chybět Jitka Vrbová a Honza Frühwirt a také nás potěší už téměř domácí The Fribbles. Celým večerem nás opět provede oblíbený moderátor Country Rádia pan Milan Schmidt.
Předprodej bude zahájen na černošické Mariánské pouti v sobotu 13. 8. 2022 od 10,30 do 18 hodin a pak bude dále pokračovat v otvíracích hodinách Clubu Kino St - Čt: 16.00 - 21.00, Pá - So: 16.00 - 02.00, Ne: 15.00 - 21.00.

► 10. 9. - sobota / 19:00

What a Horrible Blacktown Night!

vstup: 150,- Kč

V sobotu 10.9. 2022 se uskuteční 3. ročník metalového večírku What a Horrible Blacktown Night!
Můžete se těšit na melodický black/death metal v podání Secret of darkness, kteří jsou v Clubu Kino na domácí půdě. Dále se můžete těšit na poctivý black metal z Prahy v podání Infernal Cult a pro fanoušky starého dobrého death metalu Mordloch z Kolína.
Tak neváhejte dorazit podpořit českou metalovou scénu.

► 16. 9. - pátek

Hračka - děsivý komediální horror
divadelní soubor Voživot

vstup 150,- Kč

Slavný filmový režisér, který je známý svými kanadskými žertíky, dostane od svých kolegů jako dárek k odchodu do penze robota v podobě ženy, která mu dokáže plnit všechna jeho přání. To ovšem velmi nelibě nese jeho manželka. Ale s tím, že tato nová hračka si začne žít svým vlastním životem nikdo z nich nepočítal…Divadelní komedie s prvky děsivého hororu s nečekaným rozuzlením.

► 19. 10. - středa

Danny Del Toro + Julian Burdock - koncert

Skvělý zpěvák a oceňovaný bluesový anglický kytarista Julian Burdock a Danny del Toro – španělský harmonikář, který prošel různými hudebními styly od blues, jazzu, ragtime … Poprvé u nás!

► 20. 10. - čtvrtek

Arta Jekabsone Quartet (USA) - koncert

► 24. 10. - pondělí

The Cinelli Brothers / Blues from London - koncert

► 29. 10. - sobota / 20:00
Depeche Mode Revival- koncert

vstup 250,- Kč, v předprodeji 200,- Kč

Hudební skupina Depeche Mode Revival pochází z Ústí nad Labem a existuje od roku 2000 ve složení Michal Pošvic - zpěv, Jan Seibt - kytary, synth, zpěv, Sláva Pošvic - synth, samplery, zpěv.
Převážná část koncertů se odehrává v hudebních klubech a to nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Německu, kde kapela vystupuje buď samostatně nebo jako host na různých eventech věnovaných kapele Depeche Mode.
V letní sezóně vystupuje mimo jiné na venkovních akcích v rámci různých hudebních festivalů nebo slavností. Hudební program je sestaven napříč celou tvorbou Depeche Mode.
www.dmrevival.com

Ashley Sherlock Band (Manchester, UK) - koncert

► 19. 3. - neděle

Walter Fischbacher Trio (USA/D/CZ) - koncert

Walter Fischbacher (USA) – piano, Petr Dvorský (CZ) – kontrabas, Ulf Stricker ‚D) – bicí, více /a vše/ zde: www.walterfischbacher.com/phishbacher/
  Jazzové pianové trio, známé jako skvělá doprovodná kapela mnohých zpěváků a především zpěvaček, se chce po letech konečně prezentovat ve své čistě instrumentální podobě. V roce 2022 natočí nové album, které bude celé složeno z jazzových předělávek písní Beatles a s tímto programem vyrazí v roce 2023 na velké středoevropské turné.

► 21. 3. - úterý

Three for Silver alias TfS (USA) - koncert

Program - duben 2023

► 5. 4. - neděle

Behind the Door  - koncert

Behind the Door je prostě kultovní záležitost a každý jejich koncert strhujícím hudebním mejdanem, kde slaví vítězství bezbřehá improvizace, bezprecedentní souhra a radost z muziky." napsal o kapele Milan Bátor v recenzi na křest posledního alba RA! (2020).
Behind the Door je kapela s unikátním příběhem. Funguje již 17 let, založili ji jako náctiletí mladí kluci, ze kterých se postupem času stali profesionální muzikanti, v současnosti spolupracující se špičkami české popové, rockové, jazzové i world music scény (např. Sexy Dancers, Monkey Business, Roman Holý, Vltava, Vladimír Mišík, Čechomor, David Stypka ad.)

Program - květen 2023

► 21. 5. - neděle

JNR Robinson Band - koncert

Serge Robinson Jr je londýnský gospelový zpěvák, původem z Jamajky. Respektive zpěvák, skladatel, producent, herec, učitel zpěvu, stálý vedoucí gospelového sboru v jižním Londýně a příležitostný vedoucí kostelních sborů po farnostech celé Británie. Absolvent South London College v Norwoodu, vyučující na Natural Voice Perfection Institutu… Zpívá od čtyř let, v sezóně 1994/1995 byl jmenován nejlepším gospelovým zpěvákem Británie, prošel muzikálovými divadly ve West Endu, zpíval dvěma papežům, zpíval i doprovodné vokály na turné Michaela Boltona… A protože se chce konečně podívat taky do Česka, udělal nám na své poměry cenu… J Doprovodí jej tři špičkoví čeští jazzoví muzikanti.

Program - září 2023

► 6. 9. - středa