Program - březen 2024

► 1. 3. - pátek / 20.00

Los Culos a Řeka - koncert

vstup: 200,- Kč

Latinské rytmy, k tomu ryze rocková energie, dynamika a zvuk. To je rock latino, styl, který české publikum zatím moc nezná. A právě proto jsou tu Los Culos. Od coververzí současných hispánských kapel (Los Fabulosos Cadillacs, La Vela Puerca, Bersuit Vergarabat atd.) jsme se postupně dostali k vlastnímu repertoáru. Kdo má to štěstí a rozumí španělským textům, může si k tomu vychutnat lehce střelené příběhy: chcete třeba vědět, jak to dopadá, když se ve Španělsku rozhodnou postavit ponorku? Jak se bránit postrachům jižních krajin, obřím mravencům nebo strašlivým slepýšům? Nebo máte chuť rozlousknout záhadnou otázku, kdo zabil tu krávu? Co takhle milostný život všemožné havěti kolem nás? A víte vůbec, jak vznikl vesmír? Tak tohle všechno se dozvíte. Vydali jsme tři autorská alba, to nejnovější se jmenuje Marinera a vyšlo v září 2021. Hrajeme v sestavě Roman Casado – zpěv a kytara, Filip Štědrý – kytara, zpěv, Michal Čížek – trubka, Ondřej Špaček – baskytara, Rani Tolimat – cajón a perkuse, Igor Mokroš – bicí.


► 2. 3. - sobota / 15.00 - 17.00

Dětský karneval

vstup: 100,- Kč

► 2. 3. - sobota / 20.00

Los Fotros - koncert

vstup: 200,- Kč


► 6. 3. - středa / 15.00 - 16.00

Rezervace - promítání filmu pro družinu


► 9. 3. - sobota

Klub uzavřen - soukromá akce


► 10. 3. - neděle / 16.00

Pohádka pro děti


► 13. 3. - středa / 20.00

Walter Fischbacher Trio hraje Beatles (USA/D/CZ) - koncert

Vstupné v předprodeji na smsticket za 220 Kč. Na místě před koncertem za 250 Kč.

Walter Fischbacher (USA) – piano, Petr Dvorský (CZ) – kontrabas, Ulf Stricker ‚D) – bicí. Jazzové pianové trio, známé i u nás, jako skvělá doprovodná kapela mnohých zpěváků a především zpěvaček, se chce po letech konečně prezentovat ve své čistě instrumentální podobě. V roce 2022 natočili nové album, které je celé složeno z jazzových předělávek písní Beatles a s tímto programem vyrazí v roce 2024 na velké středoevropské turné.
Více informací najdete na www.walterfischbacher.com/phishbacher


► 14. 3. - čtvrtek / 17.00

Valná hromada - Sokol Černošice


► 15. 3. - pátek / 20.00

Petr Kalfus Trio - koncert

Vstupné v předprodeji na smsticket za 215 Kč. na místě před koncertem za 250 Kč

Kapela je složena z vynikajících muzikantů dlouhodobě etablovaných na české i zahraniční jazzové scéně. Petr Kalfus studoval saxofon a absolvoval na hudební akademii v polských Katovicích a ve studiu pokračoval na HAMU v Praze. Pravidelně hraje v Jazz Dock Orchestra a působí jako lídr mnoha menších hudebních těles a uskupení. Trio zahraje moderní jazzový repetorár, vlastní skladby a samozřejmě nebudou chybět ani jazzové standardy. Trio hraje v obsazení Petr Kalfus - saxofony, Jan Andr - Hammondovy varhany a Tomáš Hobzek na bicí.


► 16. 3. - sobota / 20.00

Bohemian Pink Floyd tribute

Vstupné v předprodeji na smsticket za 220 Kč. Na místě před koncertem za 250 Kč.

Město Černošice srdečně Vás zve na koncert Bohemian Pink Floyd tribute. Jde o uskupení, které se, jak název napovídá, věnuje tvorbě skupiny Pink Floyd. Kapela vznikla, jako spojení dvou revivalů „Echoes of Pink Floyd a Czech Floyd, které v tu dobu působily každý samostatně již téměř jedno desetiletí. Snaha skupiny je prezentovat hudbu Pink Floyd v podobě, jak byla produkována na velkých koncertech Rogera Waterse, tak Davida Gilmoura. Tedy včetně vokalistek, autentického soundu, či scénické projekce. V repertoáru se objevují všechny zásadní skladby, které celosvětově ovlivnily vývoj hudby a způsob jejího pódiového zpracování. Více informací najdete na www.bohemianfloyd.cz.


► 22. 3. - pátek

Soukromá akce


► 23. 3. - sobota / 9.00 - 16.00

Mifun


► 23. 3. - sobota / 19.00

Láska v hrobě - film + beseda po promítání

vstup: 100,- Kč


► 25. 3. - pondělí / 20.00

Bex Marshall (UK) - koncert

Vstupné v předprodeji na smsticket za 220 Kč. Na místě před koncertem za 250 Kč.

Hudební tornádo z Británie. Nositelka ocenění “British Blues Awards” Bex Marshall vyniká jedinečným stylem své kytarové hry, ve kterém spojuje klouzavou slide techniku, blues rock, ragtime a roots music. Její hlas je kombinací vokálu staré utrápené černošky a soulového feelingu rockové hvězdy. Bex posunuje hranice blues, její písně byly opakovaně označovány britskou hudební kritikou jako “nadčasově, s občasnými doteky geniality”. Koncertní nasazení Bex je pak hodnoceno doslova jako “hudební tornádo”. Další její neoficiální přezdívkou je 1st lady of the British Blus (první dáma britského blues).. Na  “British Blues Awards” získala opakovaně Cenu za nejlepší britskou bluesovou zpěvačku a bluesové album roku. Na Bexiných posledních albech najdete louisianské blues, čitelné stopy gospelu i bluegrassu.


► 28. 3. - čtvrtek / 17.00

Soukromá oslava


Program - duben 2024

► 4. 4. - čtvrtek / 20.00

Thomas Atlas (UK) - koncert

Vstupné v předprodeji na smsticket koupíte za 230 Kč na místě pak za 250 Kč

Tom C. Walker alias dnes pódiovým jménem Thomas Atlas je britský funkový & soulový & bluesový zpěvák a kytarista, původem z Birminghamu, nyní již pobývající především v Londýně. Toma tehdy i dnes proslavila unikátní a zároveň brilantní hra na kytaru, výjimečný zpěv a čiré, ničím nezatížené, letité muzikantství, lze říci přímo od Pánaboha. V roce 2014 odcestoval na rok do Austinu v Texasu, kde se odehrává řada důležitých hudebních přehlídek. Hrával s místními bluesmany a hudebně se definitivně otrkal. Od roku 2019 píše Tom C. Walker novou hudební kapitolu své hudební dráhy, společně se svou novou kapelou „Thomas Atlas Band“, zaměřenou kromě blues i na funk, soul a špetku jazzu a analogový zvuk nahrávek. Hit Juice z posledního alba kapely mu i v době covidové koncertní uzávěry prostřednictvím Spotify přinesl všeobecnou známost a globální publikum. Více informací a ukázky jeho tvorby najdete na www.thomasatlas.com.


► 5. 4. - pátek / 20.00

Vítání jara - čersvé lahůdky z romské muziky v dokonalém balení

Bára Hrzánová & Mário Bihári & Bachtale Apsa - koncert

vstupenky k sezení 350,- Kč (v den konání koncertu 390,- Kč)
Předprodej vstupenek a informace: www.vitanijara.com

Bachtale Apsa, v překladu Slzy štěstí, je tepající celek, ze kterého se valí pozitivní energie. Jak se praví v písni "E mašina imar džal": ... tenhle vláček prostě jede a sluníčko svítí …


► 6. 4. - sobota / 20.00

Nohama napřed + Beer Sanatorium - koncert

Hudebninu BEER SANATORIUM založili v roce 2007 v kultovní hospodě Pivní Sanatorium v Radotíně Petr „Kulík“ Štefan a MAN PETTY Neuman. Kapela prošla mnoha personálními změnami a v současnosti vystupuje ve složení MAN PETTY zpěv-kytara, Václav Koudela solo kytara, Pavel Jiroušek baskytara, DR.KULÍK Štefan klávesy, Petr Hamrský bicí. Hrají převážně vlastní rock-bluesové pecky a hity.


► 7. 4. - neděle / 16.00

Dva rybáři a zlatý poklad - divadlo pro děti

Víte, co si vyprávějí staří námořníci? Že prý v moři, hluboko pod hladinou, žijí mořské příšery... Ale to jsou jenom povídačky. Moře skrývá obrovské bohatství. Stačí se nebát a vyrazit vstříc dobrodružství. Přijďte na rodinnou pohádku, doprovázenou živou hudbou (kytarista Jiří Brůžek). Po představení si děti mohou přijíj podrbat vodní příšeru, nebo zkusit ulovit rybu :-)


► 12. 4. - pátek / 20.00

Vítání jara - koncert dvorní kapely valašského království
Fleret akusticky - koncert

vstupenky k sezení 350,- Kč (v den konání koncertu 390,- Kč
Předprodej vstupenek a informace: www.vitanijara.com

Folkrocková hudební skupina Fleret má na svém kontě má přes sedmnáct studiových alb, z nichž několik dosáhlo zlaté i platinové prodejnosti. S kapelou hrával Vlasta Redl a častým hostem byla také zpěvačka Jarmila Šuláková.


► 13. 4. - sobota / 20.00

Excelence + Hogo Fogo - koncert


► 14. 4. - neděle / 16.00

Pohádky pana Pohádky - pohádka pro děti

Vstup: 100,- Kč

Vtipné zpracování známých pohádek O Budulínkovi a O Červené Karkulce zkušeného autora Jiřího Středy, pro děti od 3 do 8 let. V alternacích účinkují  profesionální herci  Tereza Slánská, Lucie Lichnerová a Kamil Koula. Výpravu, kostýmy a loutky navrhla a realizovala Dana Zimová, hudbu složil Richard Mlynář. Rozuzlení děje napomáhají také děti, které se aktivně zapojí do příběhu.


► 17. 4. - středa / 17.00

Soukromá akce - klub zadán


► 18. 4. - čtvrtek / 20.00

T.G. Copperfield & The Electric Band - koncert


► 19. 4. - pátek / 20.00

Vítání jara
My3.avi - koncert

vstupenky k sezení 300,- Kč (v den konání koncertu 350,- Kč
Předprodej vstupenek a informace: www.vitanijara.com

My3.avi jsou originální autorská hudební skupina, která patří ke špičce české folk-rockové scény. V roce 2022 byla nominovaná na cenu Anděl 2022 za album Realita sen.


► 20. 4. - sobota / 9.00 - 15.00

Mifun


► 20. 4. - sobota / 17.00

Brundibár / ZUŠ Černošice - dětská opera


► 21. 4. - neděle / 20.00

Vítání jara
Kapela Bárka - koncert

vstupenky k sezení: 300 Kč (v den konání koncertu 350 Kč)
Předprodej vstupenek a informace: www.vitanijara.com

Ivana Pokorná - keltská harfa, Pavel Bárny Barnáš - violoncello & j.h. Víťa Troníček - kytara
 ≈≈≈  S Bárkou proplujete různými žánry, vodami klidnými i bouřlivými  ≈≈≈


► 26. 4. - pátek / 20.00

Vítání jara
David Kraus - koncert

vstupenky k sezení: 350 Kč (v den konání koncertu 390 Kč)
Předprodej vstupenek a informace:  www.vitanijara.com

David Kraus s legendami romské hudební scény Gipsy Brothers vás pobaví, roztančí a přiblíží vám romskou hudbu tak, jak ji možná ani neznáte.


► 27. 4. - sobota / 14.00 - 17.00

Anička, Mája, potok a dráteníci – veřejné čtení z dětské knížky


Program - květen 2024

► 6. 5. - 9. 5.

Klub uzavřen


► 11. 5. - sobota / 20.00

Mad Ride - koncert

vstup: 200,- Kč

Madride - tato skromná skororodinná partička, často označována za český “MOTORHEAD”, se vás svým zemitým bigbeatovým projevem, texty plných
nadsázky, vtipu a dvousmyslu, pokusí vytáhnout z všednosti, problému a starostí dnešní doby. Jejich cílem je dobře se bavící publikum. Kapela si
zakládá na českých textech ze života a rozhodně se nebojí využít klišé a svobody projevu.


► 15. 5. - středa / 7.00 - 17.00

Škola a družina - Kateřina a Miloš MOTANI


► 15. 5. - středa

koncert


► 16. 5. - čtvrtek / 20.00

Black City, funky - koncert


► 17. 5. - pátek

Soukromá akce


► 18. 5. - sobota / 20.00

What a Horrible Blacktown Night vol. IV


► 23. 5. - čtvrtek / 20.00

Koncert

Břetislav Sekáč Čaňo ( zpěv, akustická kytara )
Dana Horáková ( flétna )
Rostislav Máca ( baskytara


► 25. 5. - sobota / 9.00 - 16.00

Mifun


► 25. 5. - sobota / 20.00

Ikem Band a hosté - koncert

Vstup: 250,- Kč - rezervace 604 204 588

Po úspěšném křtu CD si IKEM band opět zahraje se tejnými hosty. Těmi budou: veterán naší rokenrolové scény Pavel Sedláček, kytarista a zpěvák Norbi Kovács, bubenická legenda Jirka „Zelí“ Zelenka, klarinetista Milan Potoček a další.


► 27. 5. - pondělí

Jazz Černošice - festival


► 28. 5. - úterý / 20.00

Jazz Černošice - festival
The Cinelli Brothers - koncert


► 29. 5. - středa

Jazz Černošice - festival


► 30. 5. - čtvrtek

Jazz Černošice - festival


► 31. 5. - pátek

Jazz Černošice - festival


Program - červen 2024

► 1. 6. - sobota

Jazz Černošice - festival


► 2. 6. - neděle

Jazz Černošice - festival


► 8. 6. - sobota / 9.00 - 16.00

Mifun


► 9. 6. - neděle / 19.00

Samson na zahrádce - koncert


► 12. 6. - středa

Mifun - koncert


► 19. 6. - středa

Klub zadán


Program - červenec 2024

► 12. 7. - pátek / 20.00

  P.P. Band (SK) - koncert na zahrádce


► 26. 7. - pátek / 20.00

  G. Ashton & Vejsadová (AUS/CZ) - koncert na zahrádce


Program - srpen 2024

Program - září 2024

► 10. 9. - úterý

Klub zadán


► 11. 9. - středa

Jeff McErlain & Band (USA) - koncert


► 20. 9. - pátek

Bukifest - koncert


► 26. 9. - úterý

Todd Sharpville (UK) - koncert


Program - říjen 2024

► 13. 10. - neděle

Kominíček - pohádka pro děti


► 29. 10. - úterý

Delta Fuse (IRL) - koncert


Program - prosinec 2024

► 3. 12. - úterý

Klub zadán - oslava


► 7. 12. - sobota / 20.00

Roberta Genna (It) - koncert


► 8. 12. - neděle / 16.00

Kde se vzaly Vánoce - komponovaný pořad

Vstup: 100,- Kč

Komponovaný pořad, povídání o původu, vzniku a zvycích vánočních svátků v Čechách i ve světě od dob pohanských po dnes. Dva učinkující. Pořad je vyplněn bohatým výběrem lidových koled, poezií a  vánočních písní. Kostýmy a bohatá dekorace dodávají pořadu pravou vánoční atmosféru.
Účinkují: Petra Škorpíková a Petr Kubec - Hudba a text Petr Kubec


► 14. 12. - sobota / 20.00

Timudej - koncert

Předprodej vstupenek na GoOut za 320,- Kč

Timudej se pohybuje na rozhraní více stylů počínaje odnožemi world music jako samba nebo balkánské rytmy, přes electro swing či přímočarý pop, až po elektronické beaty. Skupina tyto inspirace přetváří podle vlastních představ, svými texty je doplňuje o poeticko-dadaistické pojetí života a vyznává se v nich k „bezmeznému obdivu ke všem ženám světa“.


Program - leden 2025

► 29. 1. - středa / 20.00

Stefano Ronchi Band - koncert

Program - únor 2025

► 11. 2. - úterý / 20.00

The Jujubes - koncert


Program - březen 2025

► 21. 3. - pátek / 20.00

Michele Biondi Band (IT) - koncert


► 29. 3. - sobota / 20.00

Ramblin Preachers / Blues (UK) - koncert


Program - duben 2025

► 10. 4. - čtvrtek / 20.00

True Straits (UK) - koncert


Program - květen 2025

► 12. 5. - pondělí / 20.00

Catfish (UK) - koncert

Fenomenální britská kapela The Catfish. Kapela je několika násobným vítězem výročních bluesových cen (British Blues Award). Jde o nejlepší britskou bluesovou (bluesrockovou) kapelu roku 2020 a její zpěvák a kytarista Matt Long je britským bluesovým instrumentalistou roku 2021!


► 26. 5. - pondělí / 20.00
Jazz Černošice - festival

Catfish (UK) - koncert


Program - červen 2025

► 10. 6. - úterý / 20.00

Hardwicke Cirkus - koncert


Program - říjen 2025

Program - listopad 2025

► 21. 11. - pátek / 20.00

The Swamp Orchestra - koncert


Program - březen 2026

► 16. 3. - pondělí / 20.00

Stefan Orins Trio - koncert