Program - únor 2024

► 3.2. - sobota / 17.00

Tloskov fiction (film) a beseda s herci

Vstup: předprodej v Clubu Kino 200,- Kč, na místě 250,- Kč

Expresivně dramaterapeutický filmu CSS Tloskov, kde kromě klientů centra, spolupracoval profesionální filmový štáb a herci Ivan Franěk a Jaroslav Dušek. Za projektem stojí ředitel CSS Tloskov Matěj Lipský, který je vnukem pana Lubomíra Lipského a jeho práce s klienty je známá po celém světě. Následuje Film o filmu a beseda s herci Ondrou, Jirkou a Jaroslavem Duškem.

► 4. 2. - neděle / 16.00

Kočička z kávové pěny - Divadlo na kárce - pohádka pro děti

Vstup: 100,- Kč

Zveme Vás do naší kuchyňky, kde to voní kafíčkem a není úplně jasné, kdo se koho vlastně bojí. Interaktivní inscenace pro děti od jednoho roku až po předškoláky. Po představení je připravena hernička na motivy pohádky.
Délka představení: 30 minut + hernička.
Představení pro Vás připravily a hrají:
Majka Šmolková a Bára Černochová, absolventky DAMU

► 7. 2. - středa / 20.00

Luboš Pospíšil Trio

Vstupenky si můžete zakoupit ještě před vánocemi na www.smsticket.cz.za 299,- Kč, na místě 350,- Kč

Matador české hudební scény s hlasem, který si nespletete, přijede do černošického Club Kina 7.2. v triu s kapelníkem své doprovodné kapely 5P, klávesistou a kytaristou Ondřejem Fenclem (též V. Merta, Marsyas, Schodiště, Hromosvod, V.Koubek, Mňága a Žďorp…) a perkusistou Michalem Hnátkem (divadlo Elf, Jan Hrubý trio atd)

► 8. 2. - čtvrtek / 20.00

Originální šansony a francouzské hity - Eva Cendors - koncert

Vstupné v předprodeji na www.smsticket.cz 215 Kč na místě pak 250 Kč.

Česko-francouzská herečka a písničkářka Evy Cendors představí recitál vlastních šansonů i nádherné melodie současných francouzských písničkářů, které ve Francii "letí", ale k českému publiku zalétnou jen ojediněle. Hudbu doprovodí i mluvené slovo s vyprávěním příběhů ze života české umělkyně v Paříži. Eva Cendors vyrůstala v Jablonci nad Nisou, vystudovala v Praze francouzskou filologii na FF UK a divadelní antropologii na DAMU. V průběhu dvaceti let žila a působila jako herečka a písničkářka ve Švýcarsku a ve Francii. Ve filmech a seriálech si zahrála se slavnými francouzskými, americkými i českými herci. Ve francouzském rádiu propůjčila svůj hlas hrdinům rozhlasových her a zazpívala Kubišové Modlitbu pro Martu. Více informací najdete na www.evacendors.org.

► 10. 2. - sobota / 20.00

Dark + PUB KINGS - koncert Hard & Heavy / Rock‘n‘Roll

Vstup: 200,- Kč

Plzeňská kapela DARK vznikla zcela náhodně z hudebníků, kteří mají za sebou již desetiletí působení v různých kapelách, které se prosazovaly nejen v amatérských kruzích. Její hudební směr je zakořeněn v 70tých letech kolébky „uřvaného rock’n’rollu“. Kapela hraje výhradně svůj autorský repertoár a zpívá česky (kromě asi 2. skladeb) Frontmanem hudební skupiny DARK je basový kytarista Ota Vrba, místo kytaristy zaujal Jiří Marek Fiala a za mohutnou bicí soupravou sedí „mlátička“ Pepa Zedník. DARK je kapela především koncertní. Má za sebou vystoupení různého charakteru, ať vlastní koncertní vystoupení, účast na festivalech plzeňského kraje, účast na obecních akcích, či společná vystoupení s kapelami podobného hudebního žánru, nejen z plzeňského kraje.

Vydaná CD- Bigbítovej čas (závěr roku 2022)
Videoklipy – oficiální Na cestu dál (rok 2022, Youtube) - neoficiální Noční (rok 2023, Youtube, autor Zdeněk Mrázek)

- webové stránky kapely- www.dark-band.eu
- profil na bandzone- https://bandzone.cz/_117028
- profil Facebook- https://www.facebook.com/profile.php?id=61550867638351

Kapela PUB KINGS je mladá kapela čerstvých padesátníků. Hraje vlastní tvorbu s českými texty. Hraje důrazně a nahlas poctivý Dirty RocknRoll, ve složení : Jiří Tričler - basa, zpěv. Libor Hasman - kytara, Míra Kubík - bicí. První CD vydávají v roce 2021 a v současné době dokončují druhé CD, které vyjde na konci roku 2023.

- bandzone- https://bandzone.cz/pubkings
- facebook - https://www.facebook.com/rokenrollmetal

► 11. 2. - neděle / 16.00

Pták ohnivák - pohádka pro děti

Vstup: 100,- Kč

Nejmladší princ, celý život odstrkovaný a přehlížený, se vydává na dalekou cestu pro ptáka Ohniváka, aby zachránil svého stárnoucího otce a celé království. Cestou potká moudrou Lišku a díky ní nakonec získá nejen ptáka Ohniváka, koně Zlatohříváka a zlatovlasou pannu, ale také moudrost, odvahu a sebevědomí. Pohádka s živou hudbou a spoustou písniček pro děti od tří let i pro dospělé. Výprava a hraje: Jakub Hojka. Hudba, texty písní, hraje: Vojtěch Frank.

► 17. 2. - sobota / 21.00

Oldies Disco & Rock s laserovými efekty - DJ Ivan Mejsnar

Vstup: 100,- Kč

Pozvánka na již tradiční, originální „Laser Show Disco“ s OLdies hity 80. a 90.let. Přijďte se pobavit a prožít pohodový večer ve vyhlášeném černošickém klubu. Zapomenout na starosti a odvázat se při poslechu světových devadesátek, české muziky i Rocku na přání. Těšíme se na Vaší návštěvu!

► 26. 2. - pondělí

Valentýnský ples KinderGarden Černošice

► 28. 2. - středa / 20.00

Leaving Spirit (D) - koncert

Vstupné v předprodeji na www.smsticket.cz  215 Kč na místě pak 250 Kč

Leaving Spirit s fenomenální zpěvačkou Paulou Frecot. Rocková hudba souboru s výraznými vlivy blues, country a jižanského rocku opravdu šlape! Šest mladých hudebníků z bavorského Würzburgu, představuje převzaté i původní písně ve stylu Neila Younga, Eagles, Roberta Johnsona, Allman Brothers a mnohých dalších. Jejich debutové album „Things Change“ vyšlo v roce 2019 na všech digitálních platformách a na CD. Kromě klasické rockové formace založené na hutně „jižanském“ zvuku třech kytar, basy a bicích, používají muzikanti i některé exotičtější nástroje jako je lap steel kytara, mandolína a bluesová harfa. Leaving Spirit odehráli po dobu své existence spoustu koncertů v klubech a na festivalech po celém Bavorsku a následně i po celém Německu. Šest mladých hudebníků hrajících rock s výrazným vlivem blues, country a jižanského rocku a udržuje dál ducha staré dobré rockové hudby.