Club

Hlavní náplní klubu jsou živá koncertní vystoupení, kino (koncipované jako kinokavárna), divadlo, výstavy, velkoplošná projekce a kvalitní provoz restaurace. Samozřejmostí je možnost pořádání seminářů, firemních prezentací, veškerých oslav atd.
Kapacita klubu je cca 90 míst k sezení (možno rozšířit až na 130 míst k sezení). Bez stolové úpravy (např. v případě koncertu) je kapacita klubu cca 220 - 250 stojících diváků.

Restaurace

Restaurace je umístěna přímo v prostoru klubu a nabízí možnost pořádání veškerých oslav, svatebních hostin, rautů a firemních prezentací atd. Na tyto akce jsme schopni připravit jídla, rauta a pod. od zabíjačky po speciality dle Vašich chutí a přání. Výhodou restaurace je možnost doprovodného kulturního programu jako součást těchto akcí.
V letních měsících je otevřen venkovní Tropical bar se zahrádkou, který má kapacitu cca 60 sedících hostů.

Po - Út: zavřeno
St - Čt: 16.00 - 21.00
Pá - So: 16.00 - 02.00
Ne: 15.00 - 21.00

V případě pořádání individuální akce a pod. je možno otevírací dobu přizpůsobit.

Info

Objekt se nachází v Černošicích,15 km od centra Prahy (1 km od Radotína) směrem na Karlštejn. Byl zrekonstruován z bývalého kina v místní sokolovně. Interiér je vytvořen jako malé náměstí se stolovou kapacitou 92 míst. Kapacita klubu bez stolové úpravy je 250 stojících diváků. V letních měsících je otevřena zahrádka s TROPICA BAREM (míchané nápoje, jídla na grilu atd.).

V klubu je instalován zvukový systém sestavený z komponentů KV2 audio a mixážního pultu Soundcraft Si Expression 3 (32 šavlí). Dále je instalován digitální stagebox soundcraft 32, pomocný "párák" 12 in, 6x monitor JBL SRX 812, mikrofony Shure + AKG, diboxy a další potřebné zařízení včetně efektových jednotek. Osvětlovací pult, 2x dimmer, 26x reflektor LED 64 + PAR 64 + disco efect lights. Prostor má vynikající prosrorovou akustiku a utlumené pódium. Z těchto důvodů je klub často využíván k natáčení videoklipů a pod. Možnost využití velkoplošné digitální projekce, jako zdroj dat lze použít DVD, video, computer, kameru. Po dohodě lze provést ve spolupráci s nahrávacím studiem Solisko profesionální audio záznam živého koncertu.
Ozvučení klubu je zajištěno týmem profesionálních zvukařů.
V prostoru klubu je možno zdarma využít připojení k internetu prostřednictvím interní WIFI sítě.

Club Kino zrekonstruovala černošická firma Šiba, s.r.o., která se od roku 1989 zabývá výrobou pouzder a příslušenství na hudební nástroje, výrobou, prodejem a pronájmem pódiových systémů, jevišť a hledišť.

Podpora a spolupráce - Club Kino úzce spolupracuje s Odborem kultury Města Černošice.