Program - duben 2023

► 1. 4. - sobota / 19:00

 Bass Černošice - Connection

Vstup: 180,- Kč

Bass je zpátky! Edice na téma Connection přiveze z británie naší rodačku Beast Jane a zakladatelku BasSistaz crew Djane Kan-Jacca.
Duneni a BasSistaz na jedné stagy. Originální vizuály, výzdoba, náš mejdan.
Beast Jane je nyní oficiálně jednou z top CZ/SK Djanes díky jejímu umístění v anketě Bass Awards. Tato začínající producentka je původně z Prahy a od roku 2014 má Drum & Bass ke snídani, obědu i večeři. Proslavila se svou rollující, deepovou a liquidní selekcí a její show dokáže nažhavit kdejaký crowd.¨


► 4. 4. - úterý / 20:00

Bill Barrett & Brad Lewis  (USA) - koncert

Předprodej vstupenek a informace: www.vitanijara.com.


Město Černošice a agentura Music Art Prague, v.o.s. Vás srdečně zvou 4. dubna do černošického Clubu Kino na jižanské blues. V rámci turné zde vystoupí duo Bill Barrett & Brad Lewis z USA. Bill Barrett je jedním z nejlepších světových hráčů na foukací harmoniku. Během třicetileté kariéry vystupoval a nahrával s mnoha špičkovými umělci i orchestry, například s L. A. Philharmonic, The Kronos Quartet nebo Natalie. Hrál a natáčel s Tomem Waitsem, nebo s kapelou Bastards of Belleville. Jeho častými partnery na pódiu jsou Marcus Watkins, Eric Burdon, Johnny Hallyday aj. V České republice byl několikrát jako člen newyorských Hazmat Modine a také na třech turné v duu s Ryanem Donohue, s Michaelou Gomez, někdejší spoluhráčkou z Hazmat Modine i Bradem Lewisem, bluesovým kytaristou a zpěvákem s duší rockera, který žije stejně jako Bill v Kalifornii.


► 6. 4. - čtvrtek
Klub zadán - natáčení videoklipu


► 12. 4. - středa / 20:00
SoulMates Trio (USA / CZ)- koncert

Vstupné v předprodeji na na www.smsticket.cz 215 Kč na místě pak 250 Kč.

Už po prvním setkání dvou pražských jazzmanů kytaristy Libora Šmoldase a bubeníka Tomáše Hobzeka s newyorským varhanním esem Brianem Charettem bylo jasné, že si padli do noty. Jejich hudba v sobě spojuje hloubku a inteligenci moderního jazzu se špínou Harlemského předměstí. Trio přijíždí představit svou debutovou stejnojmennou desku SoulMates, která vyšla u labelu New Port Line. Nenechte si ujít toto mezinárodní varhanní trio třech vyjímečných muzikantů.! Brian Charette z New Yorku hraje na varhany a patří mezi světovou špičku tohoto nástroje. Byl nominovaný na Grammy, spolupracoval s mnoha významnými osobnostmi jako Joni Mitchell, Lou Donaldson, Chaka Khan, Cindy Lauper, či Michael Buble. Pro renomovanou nahrávací společnost Steeple Chase natočil několik alb. Bill Milkowski (Jazz Times) označil Briana za jednoho z nejlepších hráčů na B3 Hammond organ nové generace.! Libor Šmoldas je přední český kytarista Liborovi koncertní aktivity zahrnují New York, Washington, Londýn, Paříž, Peking, Milan, Atheny, Istanbul, Sydney, Brisbane a další. Bubeník Tomáš Hobzek bydlí střídavě v Praze a v Berlíně. Zakládající člen kapel Organic Quartet a Points, je jedním z nejvytíženějších bubeníků v Čechách.


► 13. 4. - čtvrtek

Klub zadán


► 14. 4. - pátek / 20:00

Lokomotiva Planet - křest CD “Jiný šlupky českejch pecek”

host - Brothers & The Peters

Vstup: 150,- Kč

Lokomotiva Planet je rockové trio kytaristy a zpěváka Vládi Dvořáka, zpívajícího baskytaristy Pavla Hanigera a bubeníka Libora Hoška.
Lokomotiva Planet klade důraz na na dravém, hutném projevu s výraznými melodickými linkami striktně česky zpívaného původního materiálu ze svých čtyř doposud vydaných řadových alb.
Snaží se maximálně využít vlastního hráčského a pěveckého potenciálu bez doprovodných studiových podkladů. K posluchačům se vždy dostává hudba, která je v každém okamžiku vytvářena hudebníky přímo na podiu.
Inspiračním zdrojem jsou americké rockové kapely s podobnými charakteristikami např. Pride&Glory, Motley Crue , Black Label Society či Ozzy Osbourne, jejichž cover verze, v co možná nejdůslednější jazykové a aranžerské autenticitě občas doplňují koncertní playlist skupiny.
Lokomotiva Planet vystupuje v klubech po celé republice, často s hudebně spřízněnými skupinami, jako support spolupracovala mj. se švédskými metalovými kapelami Tad Morose a Silent Call, našimi Dodo Doležalem a Oskarem Petrem, či s Adamem Bombem, Janet Robin a Ericem Sardinasem (všichni USA). Právě Eric Sardinas se svou virtuózní kytarovou slide- bottle technikou hostuje na předposledním albu Lokomotivy Planet.


► 15. 4. - sobota / 20:00

Bohemian Pink Floyd Tribute - koncert

Vstupné v předprodeji na na www.smsticket.cz koupíte za 160 Kč na místě pak za 200 Kč.

Srdečně Vás zveme v sobotu 15. dubna od 20.00 do Clubu Kino na koncert Bohemian Pink Floyd Tribute. Jde o uskupení, které se, jak název napovídá, věnuje tvorbě skupiny Pink Floyd. Kapela vznikla, jako spojení dvou revivalů „Echoes of Pink Floyd a Czech Floyd, které v tu dobu působily každý samostatně již téměř jedno desetiletí. Snaha skupiny je prezentovat hudbu Pink Floyd v podobě, jak byla produkována na velkých koncertech Rogera Waterse, tak Davida Gilmoura. Tedy včetně vokalistek, autentického soundu, či scénické projekce. V repertoáru se objevují všechny zásadní skladby, které celosvětově ovlivnily vývoj hudby a způsob jejího pódiového zpracování. Více informací najdete na www.bohemianfloyd.cz.


► 16. 4. - neděle / 16:00
Dva rybáři a zlatý poklad (divadelní spolek Baribal) - pohádka pro děti

vstup: 100,- Kč


► 17. 4. - pondělí / 20:00
King Dream (USA) - koncert

Vstupné: 200,- Kč v předprodeji na www.smsticket.cz a 250,- Kč v den koncertu.


King Dream je americký indie psychedelicko – folkově – rockový projekt zpěváka a kytaristy Jeremyho Lyona. S oduševnělým hlasem a hudebními kořeny zapuštěnými ve zlaté éře kalifornské psychedelie a energií, která ho pevně umisťuje do 21. století, Lyon mapuje cestu nadčasovými tématy: deziluze ze sebe sama, z dospělosti, ze své země – a jejího objevování. Díky svým hlasovým schopnostem a všestrannosti se brzy stal jedním z nejžádanějších muzikantů v sanfranciské Zátoce. Titulní debut King Dream, který právě vychází, je tak svým způsobem znovuobjevení. Je to záznam dlouhé cesty podél pobřeží. Je o rozpadajících se místech, vztazích a možnostech, které se samy objeví, když se prach z cesty usadí. Kapela hraje ve složení Jeremy Lyon-sólový zpěv, kytara ; Zak Mandel-Romann-baskytara,doprovodný zpěv ; Adam Nash-kytara, doprovodný zpěv a Nick Cobbett-bicí.


► 19. 4. - středa / 20:00
Fast Food Orchestra - koncert

Nomádi tuzemských i zahraničních dálnic, Fast Food Orchestra rozváží reggae a ska rytmy po klubech i festivalech již od roku 1998. Poslední z diskografie devíti desek nese název Vezmu tě s sebou. Největší devizou kapely jsou však živá hraní, při kterých s oblibou vtahují diváky do děje.


► 21. 4. - pátek / 20:00
Aréna - koncert

vstup: 150,- Kč

Pop & rock 80´ a 90´; hity kapel a interpertů jako TOTO, Bon Jovi, Guns´n Roses, Whitesnake, Heart, Pink a dalších v moderním kabátě.


► 22. 4. - sobota / 9:00-16:00

Mifun - workshop


► 22. 4. - sobota / 21:00
DJ Mejsnar - Oldies Disco & Rock s laserovými efekty

vstup: 100 Kč

Laserová retrodiskotéka s hity 80. a 90. let. Přijďte se pobavit a zatancovat si do pohodového klubu, kde laserové efekty vytvoří pro daný večer zcela unikátní prostředí a atmosféru zábavy. Muzika bude univerzální, pro každého něco. Světové i české klasické OLDIES HITY, česká muzika i rock na přání. Tešíme se na Vaši návštěvu!


► 24. 4. - pondělí

Oslava - klub zadán


► 27. 4. - čtvrtek / 20:00

Vlasta Redl s kapelou - koncert

Vlasta Redl patří mezi nejvýraznější folkové zpěváky. Je také skvělým textařem, skladatelem a multiinstrumentalistou. Na festival přijíždí se svou kapelou a s novým koncertním programem.


► 28. 4. - pátek / 20:00
Thea & Coming Out  - koncert

vstup: 150,- Kč

Thea & Coming Out je pražská kapela hrající autorskou hudbu na pomezí šansonu, blues, jazzu a folku. Autorkou hudby je zpěvačka a skladatelka Tereza Staňková, na aranžích se však podílí celá skupina. Slova k písním zajišťuje několik textařů, čímž je záběr témat i nálad široký a pestrý.
Nejlépe nás asi charakterizuje věta, kterou nám po koncertě napsal jeden z jeho účastníků (v současné době již jeden z našich nejvěrnějších fanoušků): "Vtipné texty, chytré melodie, skvělí hudebníci a živelná zpěvačka Tereza - síla z Hegerky, cit z Navarky, feeling z toho nejlepšího co jazz standard dal a energie jak Gypsy Queen."
Thea & Coming Out je jako plachetnice, kde se u kormidla zpívá chanson, v podpalubí hraje bolero, kde se naděje mění v úděl, peří v kamení a fóbie ve smích.


► 29. 4. - sobota / 19:00
Hračka - děsivý komediální horror - divadlo

vstup: 150,- Kč

Slavný filmový režisér, který je známý svými kanadskými žertíky, dostane od svých kolegů jako dárek k odchodu do penze robota v podobě ženy, která mu dokáže plnit všechna jeho přání. To ovšem velmi nelibě nese jeho manželka. Ale s tím, že tato nová hračka si začne žít svým vlastním životem nikdo z nich nepočítal… Divadelní komedie s prvky děsivého hororu s nečekaným rozuzlením.


► 30. 4. - neděle / 17:00
Putování po Asii s batohem

Co všechno se dá zažít za osm měsíců při toulkách J a JV Asií?
Za tu dlouhou dobu jsem dobrovolničila v Malajsii, zažila nepálský pohřební rituál v horách, o Vánocích si s maminkou vyšlápla pod Annapurny. v Indii jsem zažila svůj první kulturní šok. Dále jsem studovala Ayurvedu, aneb indickou tradiční medicínu a stala se též instruktorkou jogy. Na Sri lance jsem se tváří v tvář setkala se smrtí a zažila, jak se k ní místní staví.
Jaké jsou silnice v JV Asii a jak moc je bezpečné cestovat scooterem po Thajsku, Laosu, Kambodži a Vietnamu a jaké to vůbec je cestovat solo takhle dlouhou dobu? Jak? Proč? Co? Takových otázek se dá položit spousta. Osm měsíců je dlouhá doba a je téměř nemožné se o všem zmínit během jednoho promítání. Já se o to nicméně pokusím.


Program - květen 2023

► 4. 5. - čtvrtek / 10:00

Divadlo pro školky


► 5. 5. - pátek

Klub zadán pro ZŠ - 8C


► 6. 5. - sobota / 19:00

Mad Ride + Paranormální zjevy - koncert

Vstup: 150,- Kč

Madride - tato skromná skororodinná partička, často označována za český "MOTORHEAD", se vás svým zemitým bigbeatovým projevem, texty plných nadsázky, vtipu a dvousmyslů, pokusí vytáhnout z všednosti, problémů a starostí dnešní doby. Jejich cílem je dobře bavící se publikum. Kapela si zakládá na českých textech ze života a rozhodně se nebojí využít klišé a svobody projevu.
Paranormální zjevy - hudební tvorba kapely je žánrově velmi rozmanitá. Mísí se v ní prvky rocku, folku, punku, grunge i klasické hudby. Svižnou rockovou nálož střídá folková balada nebo temné gotické tóny. Během jedné hodiny prožijete příběhy plné lásky, nenávisti, naděje, touhy, zoufalství i radosti. Opravdové, ale i plné nadsázky. Nečekané změny melodií obohacují podprahové vícehlasy.


► 10. 5. - středa / 17:00 - 19:00

Projekt Soutok - setkání s veřejností - soukromá akce

Setkání zástupců Institutu plánování a rozvoje hlavního města Prahy s veřejností a zástupci veřejných institucí k aktuálně projednávanému projektu Soutok (informace o projektu zde).


► 11. 5. - čtvrtek

Circus Ponorka - koncert


► 12. 5. - pátek / 20:00

Catfish (UK) - koncert

Fenomenální britská kapela The Catfish. Kapela je několika násobným vítězem výročních bluesových cen (British Blues Award). Jde o nejlepší britskou bluesovou (bluesrockovou) kapelu roku 2020 a její zpěvák a kytarista Matt Long je britským bluesovým instrumentalistou roku 2021!


► 13. 5. - sobota

Klub zadán - soukromá akce


► 14. 5. - neděle

Máje Mokropsy


► 16. 5. - úterý

Klub zadán - soukromá akce


► 19. 5. - pátek

Klika - koncert / křest CD


► 20. 5. - sobota

Klub zadán - svatba


► 21. 5. - neděle

JNR Robinson Band - koncert

Serge Robinson Jr je londýnský gospelový zpěvák, původem z Jamajky. Respektive zpěvák, skladatel, producent, herec, učitel zpěvu, stálý vedoucí gospelového sboru v jižním Londýně a příležitostný vedoucí kostelních sborů po farnostech celé Británie. Absolvent South London College v Norwoodu, vyučující na Natural Voice Perfection Institutu… Zpívá od čtyř let, v sezóně 1994/1995 byl jmenován nejlepším gospelovým zpěvákem Británie, prošel muzikálovými divadly ve West Endu, zpíval dvěma papežům, zpíval i doprovodné vokály na turné Michaela Boltona… A protože se chce konečně podívat taky do Česka, udělal nám na své poměry cenu… J Doprovodí jej tři špičkoví čeští jazzoví muzikanti.


► 23. 5. - úterý / 18:00 - 20:00

Projekt Soutok - setkání s veřejností

Setkání zástupců Institutu plánování a rozvoje hlavního města Prahy s veřejností a zástupci veřejných institucí k aktuálně projednávanému projektu Soutok (informace o projektu zde).


► 26. 5. - pátek / 20:30

DJ Burda

vstup: 100,- Kč

► 27. 5. - sobota / 9:00-16:00

Mifun - workshop


► 27. 5. - sobota / 20:00

NaNohou - koncert


► 29. 5. - pondělí / 20:00

Jazz Černošice


► 30. 5. - úterý / 20:00

Jazz Černošice


► 31. 5. - středa / 18:00

Jazz Černošice


Program - červen 2023

► 1. 6. - čtvrtek / 20:00

Jazz Černošice


► 2. 6. - pátek / 19:00

Jazz Černošice


► 3. 6. - sobota / 19:00

Jazz Černošice


► 4. 6. - neděle / 20:00

Jazz Černošice


► 10. 6. - sobota

 IKEM Band - koncert

Vstup: 200,- Kč

Parta špičkových muzikantských veteránů, kteří hrají v různých známých kapelách, ale mimo to si založili vlastní. (Většina chodí do IKEMu na prevenci, odtud název…).  Hrají muziku, co mají rádi - a to je rokenrol, americká moderní country a blues.
Sestava a kde hráli či hrají:
Vašek Cihelka - kytara, zpěv (Teskar, Profil, Jana Kratochvílová, Michal Prokop)
Jiří ,,Šlupka“ Svěrák - klávesy, zpěv (C&K Vocal, Nejenblues. Pokojové trio-Ivan Hlas, Eda Khun a další…)
Vladimír Pavlíček – housle, akordeon (Ohaři, Blue Ground, ETC…Vladimír Mišík, Kybabu, Royal Flush Bluegrass)
Jiří Plech Novotný - basová kytara (Expanze, Jana Kratochvílová, Tango, Žlutý pes, Krausberry,  Ivan Hlas)
Jarda Petrásek - bicí (Teskar, M. Tučný, F. Nedvěd, M. Prokop, Marsyas, Blues band, V. Neckář, Jana Kratochvílová, Věra Martinová, Country beat Jiřího Brabce )
Jaroslav Teska - kytara (Chomouti Praha, Country Projekt, Vabank Unit, Blue Ground & Klára, Cadillac - Pavel Sedláček)


► 9. 6. - pátek
Klub zadán - soukromá akce / třídní sraz


► 11. 6. - neděle / 20:00
Šmoldas - Buckley - Clark (CZ / UK / IR) - koncert

vstup: v předprodeji 215,- Kč, na místě 250,- Kč


► 13. 6. - úterý  / 16:30
Hokr Show

Vstup zdarma

Hudební škola Pavel Hokr a Středisko volného casu Všenory - koncerty dětí. Populární písničky, lidovky i rockové skladby uslyšíte v podání mladých
klavíristů, kytaristů a flétnistů.


► 14. 6. - středa / 16:30
Hokr Show

Vstup zdarma

Hudební škola Pavel Hokr a Středisko volného casu Všenory - koncerty dětí. Populární písničky, lidovky i rockové skladby uslyšíte v podání mladých
klavíristů, kytaristů a flétnistů.


► 15. 6. - čtvrtek / 16:30
Hokr Show

Vstup zdarma

Hudební škola Pavel Hokr a Středisko volného casu Všenory - koncerty dětí. Populární písničky, lidovky i rockové skladby uslyšíte v podání mladých
klavíristů, kytaristů a flétnistů.

► 16. 6. - pátek / 21:00
DJ Mejsnar - Oldies Disco & Rock s laserovými efekty

vstup: 100 Kč

Laserová retrodiskotéka s hity 80. a 90. let. Přijďte se pobavit a zatancovat si do pohodového klubu, kde laserové efekty vytvoří pro daný večer zcela unikátní prostředí a atmosféru zábavy. Muzika bude univerzální, pro každého něco. Světové i české klasické OLDIES HITY, česká muzika i rock na přání. Tešíme se na Vaši návštěvu!


► 21. 6. - středa

 The Zac Schulze Band (UK) - koncert


► 23. 6. - pátek

Steve Big Man Clayton band (UK/CZ/SK) - koncert na zahrádce


► 25. 6. - neděle / 15:00

Mouchy - interaktivní hudební show pro děti

Program - červenec 2023

► 13. 7. - čtvrtek

  Dobré ráno Blues band (USA/CZ) - koncert na zahrádce


Program - srpen 2023

► 3. 8. - čtvrtek

  Petra Börnerová trio (CZ/SK) - koncert na zahrádce


Program - září 2023

► 1. 9. - pátek

Klub zadán


► 2. 9. - sobota

Koncert


► 6. 9. - středa

Steve Clark Trio  - koncert


► 8. 9. - pátek / 19:00

BukiFest - koncert


► 15. 9. - pátek

Koncert


► 17. 9. - neděle

Five Points Gang - koncert


► 22. 9. - pátek

 Andrea Ruilova Barzola (Ecuador) - koncert


Program - říjen 2023

► 4. 10. - středa

Albert Frost - koncert


► 7. 10. - sobota / 19:00

 Naživo


► 31. 10. - úterý / 20:00

 Gerald Clark (JAR) & Jiří Maršíček (CZ) blues duo - koncert


Program - listopad 2023

► 4. 11. - sobota

Hardwicke Circus (UK) - koncert


► 10. 11. - pátek

Bass Černošice


► 24. 11. - pátek / 19:00

Bio Blues - bluesový festival

19:00- 20:00 - Tom Bowling & Marek Vaňkát duo (CZ)- folk-blues
20:15 - 21:15 - Roman Pokorný blues trio (CZ/SK) -jazz-blues
21:30- 22:30 - Early Fox (DE) - blues-rock

Program - prosinec 2023

► 3. 12. - neděle

Ben Poole - koncert


► 9. 12. - sobota / 19:00

 Naživo


Program - únor 2024

► 28. 2. - středa

Leaving Spirit (D) - koncert


Program - říjen 2024

► 29. 10. - úterý

Delta Fuse (IRL) - koncert