Program - únor 2023

► 10. 2. - pátek / 20:00
The RockSet (World Roxette tribute band) - koncert

vstup: 180,- Kč

Kapela The ROCKSET působí na velmi profesionální úrovni už více než 10 let. Získala vynikající pověst nejen v Evropě (Německo, Belgie, Dánsko, Velká Británie, Litva, Česko a mnoho dalších), ale i za jejími hranicemi. Díky tomu je The ROCKSET považováno za nejlepší tribute kapely Roxette na světě a koncertuje i na velmi prestižních místech pro mnohatisícová publika ...od největšího světového festivalu tributových kapel "Glastonbudget" v Anglii, až po účast na celosvětovém kulturním festivalu "Delhi International Arts Festival" v Indii. S hrdostí rovněž získali uznání mezinárodního fanclubu originálních Roxette i samotného zakladatele Roxette Per Gesslea. The ROCKSET se snaží interpretovat hudbu Roxette v nejvyšší možné kvalitě, s respektem a zachováním charakteristického zvuku i vzhledu a zároveň s jistou dávkou vlastní invence a pozitivní energie! A to se ukazuje jako velmi atraktivní nejen pro fanoušky Roxette, ale i pro ostatní, velmi široké publikum


► 11. 2. - sobota / 20:00
Czech Floyd (Pink Floyd Tribute band) - koncert

vstup: 150,- Kč

Přední česká tribute kapela, která již řadu let přináší to nejlepší z nadčasové hudby skupiny PINK FLOYD. Hraje po celé ČR (cca 2 – 3 x v měs.), po dohodě i v zahraničí.
Téměř 30 pečlivě vybraných hitů ve více než dvouapůlhodinovém programu napříč alby vč. Dark Side Of The Moon, Wish You Were Here, Animals, The Wall, A Momentary Lapse Of Reason, Divison Bell, Rattle That Lock nebo Endless River.
V 8-členné sestavě kapely nechybí sólová a doprovodná kytara, baskytara, posílené klávesové nástroje, bicí, ale také saxofon, cello nebo profesionální dámské vokální duo.
Kapela si zakládá jak na pěveckých aranžích (celkem 4 zpěvy), tak na perfektní angličtině, jakou nedisponuje žádná Pink Floyd tribute kapela u nás.
V květnu tohoto roku kapela vystoupí (hned 2 x) před O2 arénou v rámci před-koncertního programu u příležitosti koncertů Rogera Waterse (zakládajícího člena Pink Floyd) v O2 aréně.


► 17. 2. - pátek / 16:00 - 20:00

Klub zadán


► 18. 2. - sobota / 19:00

Trifon Zarezan – tradiční balkánský taneční večer, který rozjasní kalný únor

vstup: 349,- Kč

prodej vstupenek: Balkanova, s. r. o., Karoliny Světlé 23, 110 00 Praha 1 / otevřeno po-pá 11-12.30 a 13.30-18h.
Online prodej vstupenek: https://balkanova.eco/produkt/vstupenka-na-trifon-zarezan/

V sobotu 18. 2. 2023 od 19 h v černošickém Clubu Kino proběhne již 19. ročník jedné z největších balkánských slavností, konaných pravidelně v Čechách – osobitý svátek vinařů Trifon Zarezan. Během bujarého večera budou hosté moci ochutnat proslulé odrůdy bulharských vín a pochutiny typické pro balkánskou obřadní tabuli. Vystoupí bulharský taneční soubor Bălgari z Prahy. Jeho tanečníci představí temperamentní balkánské kolové tance, do nichž se následně diváci jistě sami zapojí. Následovat bude koncert kapely Czardashians, která původně vznikla jako náhodné spolčení klezmerových a balkánských muzikantů buskujících na Kampě. Formace později svou tvorbu obohatila i o čardáš nebo vášnivé tango. Se svým repertoárem roztancuje i ty poslední váhavce. Součástí večera bude tradiční výběr cara Trifona, jehož hlavní starostí je zajistit všem hojnost lahodného vína po celý následující rok!

Pořadatelem tradiční události, jejímž duchovním otcem je občanské sdružení Zaedno, je letos podruhé společnost Balkanova. Zaedno však i nadále má nad slavností záštitu. Tentokrát se Trifon vůbec poprvé za dvě desetiletí své přítomnosti v Čechách vydá i za hranice Prahy a zavítá do Černošic.


► 20. 2. - pondělí

Lohninger / Clarke Quartet - koncert

Vstupné v předprodeji na sms ticket za 200 Kč na místě pak za 250 Kč.

Cenami ověnčená americká zpěvačka rakouského původu Elisabeth Lohninger je provázena přívlastky jako „emotivní“, „vzrušující“, „oslnivá“, či „inspirující“. S pianistou Walterem Fischbacherem spolupracuje již 15 let a kromě pravidelného vystupování v newyorských hudebních klubech navštěvuje často i Evropu. Vůbec poprvé se newyorská jazzová zpěvačka Elisabeth Lohninger a baskytarista Bridgeport/Connecticut Steve Clarke spojili na evropské turné. K nim se připojují pianista Walter Fischbacher a bubeník Alex Bernath.

Steve Clarke: Jazzový baskytarista z Bridgeportu v Connecticutu. Doposud vydal devět sólových alb a 58 alb s dalšími umělci. Na jeho albu New Beginnings hostuje též Mike Stern. Steve koncertuje pravidelně v USA i Evropě. Clarkovi přirozeně plynoucí kompozice obsahují mnoho uchopené fusionové inspirace, a jeho hudbu dotváří plný tón a slapovací technika. Město Černošice Vás srdečně zve v pondělí 20.2. od 20.00 do Club Kina na tento jedinečný koncert.


► 22. 2. - středa / 19:00

Křest knihy "Letní rezidence Pražanů, Černošice a vilová architektura 19. a 20. století"

vstup zdarma


► 24. 2. - pátek / 21:00

DJ Mejsnar - Oldies Disco & Rock s laserovými efekty

vstup: 100,- Kč

Laserová retrodiskotéka s hity 80. a 90. let. Přijďte se pobavit a zatancovat si do pohodového klubu, kde laserové efekty vytvoří pro daný večer zcela unikátní prostředí a atmosféru zábavy. Muzika bude univerzální, pro každého něco. Světové i české klasické OLDIES HITY, česká muzika i rock na přání. Tešíme se na Vaši návštěvu!


► 27. 2. - pondělí / 9:00

Pohádka pro školy


Program - březen 2023

► 3. 3. - pátek / 20:00

INES - koncert

vstup: 100,- Kč

Koncem roku 2019, po nocích, mezi pražskými uličkami, napříč čtvrtěmi i sídlišti, se schází první členové kapely, aby postupně nabrali další muzikanty a vypili každý pivovar co jim zkříží cestu! Se songy s nádechem big beatu, hardrocku či psychedelie rozbouří kdejaký přístav!
Po několika změnách v obsazení kapely napříč pozicemi se začátkem roku 2021 ustálili v obsazení bicí, basa, sólová kytara, doprovodná kytara/klávesy a zpěv.
Zpěv - Petr Marek / 2. Zpěv - Dominika Švábová / Kytara - Vladimír Němec / 2. Kytara + klávesy - Jiří Bednář / Baskytara - Lukáš Náhlík / Bicí - Lukáš Fous


► 4. 3. - sobota

 The Daybreakers (UK) - koncert

Vstupné v předprodeji na sms ticket za 215 Kč na místě pak 250 Kč.

Město Černošice Vás srdečne zve v sobotu 4.3. od 20.00 do Club kina na londýnskou kapelu The Daybreakers. Kluci jsou rychle se rozvíjející, proud času ohýbající bluesrockeři z východního Londýna. Ze svých nástrojů vysílají melancholické zvuky The Doors a Fleetwood Mac a zároveň evokují odstíny The MC5 a Thin Lizzy. THE DAYBREAKERS byli založeni skladatelem, kytaristou a zpěvákem Aidanem Connellem, který převrátil londýnský klubový život a setřásl ze sebe opotřebovanou, stereotypní škatulku „černého bluesmana“. THE DAYBREAKERS nejsou žádní těžkopádní puristé, na svou hruď dokáží přivinout jak samply a avantgardu, tak i tanečně orientovaný, kultivovaný poprock. Rytmická sekce totiž groovuje díky preciznímu „mortownskému“ basákovi Conoru Cotterillovi a rockově pevnému rytmu bubeníka Maxe Revella. Klasické rockové trio dle vzoru Hendrixe nebo Cream ztělesňuje zdánlivý paradox těsného, ​​ale uvolněného spojení tří hudebníků. Jejich neortodoxní přístup a překračování rockových norem je odlišuje od jiných bluesrockových seskupení a přitahuje tak i mezigenerační fanoušky, nadšené jejich svěžím a neotřelým pohledem na rockovou zlatou éru 60. a 70. ket. THE DAYBREAKERS si to rozdali (spolu i s publikem) na pódiích mnoha britských a evropských festivalů a klubů, mají ze sebou i své první americké turné. Mezi jejich velké fanoušky se počítají i takové rockové celebrity jako jsou Jeff Beck a Jimmy Page.


► 10. 3. - pátek / 19:00

 Bass Černošice


► 17. 3. - pátek / 19:00

 Přímá Oklika - divadlo


► 19. 3. - neděle / 16:00

Velikonoční pohádka pro děti - Kejklířské divadlo Vojty Vrtka a Teátr Pavla Šmída

„Ten malý nevinný Ježíšek v jesličkách je jeden a ten samý jako ten pán přibitý na kříži? To asi nebude moc pohádka pro děti, pane učiteli. To se mi moc hrát nechce.“
„Neboj, Vojtěchu, jako každá správná pohádka i tato bude mít dobrý konec.“

Loutkář, kejklíř a komediant Vojtěch se setkává se svým panem učitelem, aby spolu sehráli Velikonoční pohádku. Zatímco Vojtěch coby loutkář má připravené klasické loutkové divadlo, tedy kukátkovou scénu a loutky z lidových pohádek, pan učitel přichází vybaven jen starou biblí. Přesto, nebo možná právě proto, spolu dokážou rozehrát prastarý příběh o lásce a obětování se za druhé, za nás za všechny


► 18. 3. - sobota / 20:00
ReGenerace - koncert

vstup: 100,- Kč

Sourozenecká art rocková kapela ReGENERACE z Černošic. Tentokrát nově doplněná o čtvrtého člena na bicí, rovněž z řad sourozenců. Uslyšíte jak nové autorské písně, tak převzaté písně, neznámé i známé v novém kabátě. V sestavě:
Ignácius Dvorský - Zpěv, kytara, piáno, další nástroje
Medea Dvorská - Zpěv, Kytara
Silvestr Dvorský - Baskytara, ostatní nástroje
Jordán X. Dvorský - Bicí


► 19. 3. - neděle / 20:00

Walter Fischbacher Trio (USA/D/CZ) - koncert

Walter Fischbacher (USA) – piano, Petr Dvorský (CZ) – kontrabas, Ulf Stricker ‚D) – bicí, více /a vše/ zde: www.walterfischbacher.com/phishbacher/
  Jazzové pianové trio, známé jako skvělá doprovodná kapela mnohých zpěváků a především zpěvaček, se chce po letech konečně prezentovat ve své čistě instrumentální podobě. V roce 2022 natočí nové album, které bude celé složeno z jazzových předělávek písní Beatles a s tímto programem vyrazí v roce 2023 na velké středoevropské turné.


► 21. 3. - úterý

Three for Silver alias TfS (USA) - koncert


► 24. 3. - pátek

Spirituál kvartet - koncert


► 25. 3. - sobota / 9:00-16:00

Mifun - workshop


► 31. 3. - pátek

Ivo Jahelka - koncert


Program - duben 2023

► 1. 4. - sobota / 19:00

 Bass Černošice


► 4. 4. - úterý / 20:00

Bill Barrett & Brad Lewis  - koncert


► 13. 4. - čtvrtek

Klub zadán


► 14. 4. - pátek / 20:00

Lokomotiva Planet - křest CD


► 15. 4. - sobota

Pink Floyd revival - koncert


► 16. 4. - neděle / 16:00
Dva rybáři a zlatý poklad (divadelní spolek Baribal) - pohádka pro děti

vstup: 100,- Kč


► 17. 4. - pondělí / 20:00
King Dream (USA) - koncert


► 19. 4. - středa / 20:00
Fast Food Orchestra - koncert


► 21. 4. - pátek / 20:00
Aréna - koncert

vstup: 150,- Kč

Pop & rock 80´ a 90´; hity kapel a interpertů jako TOTO, Bon Jovi, Guns´n Roses, Whitesnake, Heart, Pink a dalších v moderním kabátě.


► 22. 4. - sobota / 9:00-16:00

Mifun - workshop


► 22. 4. - sobota / 20:00

Nerez - koncert


► 24. 4. - pondělí

Oslava - klub zadán


► 27. 4. - čtvrtek

Vlasta Redl - koncert


► 28. 4. - pátek / 20:00
Thea & Coming Out  - koncert

vstup: 150,- Kč

► 29. 4. - sobota / 19:00
Hračka - děsivý komediální horror - divadlo

vstup: 150,- Kč

Slavný filmový režisér, který je známý svými kanadskými žertíky, dostane od svých kolegů jako dárek k odchodu do penze robota v podobě ženy, která mu dokáže plnit všechna jeho přání. To ovšem velmi nelibě nese jeho manželka. Ale s tím, že tato nová hračka si začne žít svým vlastním životem nikdo z nich nepočítal… Divadelní komedie s prvky děsivého hororu s nečekaným rozuzlením.


Program - květen 2023

► 5. 5. - pátek

Klub zadán - rezervace


► 6. 5. - sobota

Mad Ride - koncert


► 11. 5. - čtvrtek

Circus Ponorka - koncert


► 12. 5. - pátek

Catfish - koncert


► 13. 5. - sobota

Klub zadán - soukromá akce


► 14. 5. - neděle

Máje Mokropsy


► 16. 5. - úterý

Klub zadán - soukromá akce


► 20. 5. - sobota

Klub zadán - svatba


► 21. 5. - neděle

JNR Robinson Band - koncert

Serge Robinson Jr je londýnský gospelový zpěvák, původem z Jamajky. Respektive zpěvák, skladatel, producent, herec, učitel zpěvu, stálý vedoucí gospelového sboru v jižním Londýně a příležitostný vedoucí kostelních sborů po farnostech celé Británie. Absolvent South London College v Norwoodu, vyučující na Natural Voice Perfection Institutu… Zpívá od čtyř let, v sezóně 1994/1995 byl jmenován nejlepším gospelovým zpěvákem Británie, prošel muzikálovými divadly ve West Endu, zpíval dvěma papežům, zpíval i doprovodné vokály na turné Michaela Boltona… A protože se chce konečně podívat taky do Česka, udělal nám na své poměry cenu… J Doprovodí jej tři špičkoví čeští jazzoví muzikanti.


► 26. 5. - pátek / 20:30

DJ Burda

vstup: 100,- Kč

► 27. 5. - sobota / 9:00-16:00

Mifun - workshop


Program - červen 2023

► 21. 6. - středa

 The Zac Schulze Band (UK) - koncert


► 23. 6. - pátek

Steve Big Man Clayton band (UK/CZ/SK) - koncert na zahrádce


Program - červenec 2023

► 13. 7. - čtvrtek

  Dobré ráno Blues band (USA/CZ) - koncert na zahrádce


Program - srpen 2023

► 3. 8. - čtvrtek

  Petra Börnerová trio (CZ/SK) - koncert na zahrádce


Program - září 2023

► 1. 9. - pátek

Klub zadán


► 6. 9. - středa

Steve Clark Trio  - koncert


► 17. 9. - neděle

Five Points Gang - koncert


► 22. 9. - pátek

 Andrea Ruilova Barzola (Ecuador) - koncert


Program - říjen 2023

► 4. 10. - středa

Albert Frost - koncert


► 7. 10. - sobota / 19:00

 Naživo


► 31. 10. - úterý / 20:00

 Gerald Clark (JAR) & Jiří Maršíček (CZ) blues duo - koncert


Program - listopad 2023

► 24. 11. - pátek

Bass Černošice


Program - prosinec 2023

► 3. 12. - neděle

Ben Poole - koncert


► 9. 12. - sobota / 19:00

 Naživo


Program - únor 2024

► 28. 2. - středa

Leaving Spirit (D) - koncert


Program - říjen 2024

► 29. 10. - úterý

Delta Fuse (IRL) - koncert