Program - květen 2024

► 2. 5. - čtvrtek / 20.00
Alf Carlsson/Jiří Kotača Quartet - koncert

Vstupné v předprodeji na www.smsticket.cz za 230 Kč na místě pak 250 Kč

Alf Carlsson/Jiří Kotača Quartet je společný projekt švédského kytaristy Alfa Carlssona a českého trumpetisty Jiřího Kotači. V jejich hudbě se mísí vlivy lyrické skandinávské hudby a moderního jazzu se špetkou R'n'B, hip hopu a rocku. To vše, podbarveno živou elektronikou, vytváří unikátní zvukovou kombinaci této kapely, která klade důraz na zvukovou pestrost, silné melodie a pracuje s propojováním odlišných hudebních tradic a kořenů jednotlivých členů kapely. Alf Carlsson komponoval hudbu pro Nobelovu cenu míru a Jiří Kotača je nominovaným umělcem na Cenu Anděl a držitelem ceny Česká jazzová sklizeň 2020. Kapela odehrála desítky koncertů na jazzových festivalech a v klubech po celé Evropě a hraje ve složení. Alf Carlsson – kytara,  Jiří Kotača – trumpeta/křídlovka, Peter Korman – kontrabas/baskytara a Kristián Kuruc - bicí nástroje


► 6. 5. - 9. 5.

Klub uzavřen


► 10. 5. - pátek / 19.00

 All By Myself - Petr Váňa Junior - koncert na zahrádce

vstup zdarma


► 11. 5. - sobota / 20.00

Mad Ride + Rollba - koncert

vstup: 200,- Kč

Madride - tato skromná skororodinná partička, často označována za český “MOTORHEAD”, se vás svým zemitým bigbeatovým projevem, texty plných
nadsázky, vtipu a dvousmyslu, pokusí vytáhnout z všednosti, problému a starostí dnešní doby. Jejich cílem je dobře se bavící publikum. Kapela si
zakládá na českých textech ze života a rozhodně se nebojí využít klišé a svobody projevu.

Druhá spřízněná kapela s názvem Rollba z Lysé nad Labem, kde působí náš Váš Pepa Štepánovič (ex Vosí hnízdo) Vás také nenechá sedět a už se vsichni těší až to rozbalí … 


► 14. 5. - úterý / 10.00

O Popelce - Pohádka pro školy a školky


► 15. 5. - středa / 9.00 - 17.00

Šílená Indie - Kateřina a Miloš MOTANI
Představení pro školní družinu

1. představení v 9:00h – ŠÍLENÁ INDIE

2. představení v 11:00h – ŠÍLENÁ INDIE

3. představení ve 14:00h ... PÁSMO


► 15. 5. - středa

koncert


► 16. 5. - čtvrtek / 20.00

Black City (It), funky - koncert

Vstupné v předprodeji na www.smsticket.cz za 230 Kč na místě pak za 250 Kč.

Fantasticky našlápnutý funk & soul kvarteta z italského Turína (kytara, klávesy, basa, bicí, tři zpěvy, časté použití vícehlasů). Kapela vznikla v roce 2015 jako mezinárodní sestava (aktuálně Američan, dva Italové a Kubánec) a má za sebou debutovou desku Wake Up! Skvělá živá "Pulpy Funky Show" !!! Vynikající kubánský bubeník, držící strojový rytmus, nepřehlédnutelně vyčouhlý, spolehlivý basák a šikovný drobný kytarista, který pojal svůj styl jako mix kytarové hry T-Bonea Walkera, Franka Zappy a Freddieho Kinga. Od roku 2021 je kapela rozšířena na kvarteto, čtvrtý hráčem bývá buď klávesista, nebo variantně tenor saxofonista.


► 17. 5. - pátek

Soukromá akce


► 18. 5. - sobota / 19.00

What a Horrible Blacktown Night vol. IV

Vstup: 200,- Kč


► 24. 5. - pátek / 20.00

Freedom Night (DJ Dzunior) - Funky, Breakbeat, Rap, El.Swing / Drum and Bass


► 25. 5. - sobota / 9.00 - 16.00

Mifun


► 25. 5. - sobota / 20.00

Ikem Band a hosté - koncert

Vstup: 250,- Kč - rezervace 604 204 588

Po úspěšném křtu CD si IKEM band opět zahraje se tejnými hosty. Těmi budou: veterán naší rokenrolové scény Pavel Sedláček, kytarista a zpěvák Norbi Kovács, bubenická legenda Jirka „Zelí“ Zelenka, klarinetista Milan Potoček a další.


► 27. 5. - pondělí / 20.00

Jazz Černošice - festival
● Ptaszek & Bužma & Aslamas: Blues and Gospel - koncert na zahrádce Clubu Kino

Vstup: zdarma
www.jazzcernosice.cz

Matěj Ptaszek, kterého můžete znát z filmu Občanský průkaz, patří mezi evropskou špičku bluesových foukačkářů (Nositel titulu HOHNER Newcomer 2009 a patnáctý nejlepší bluesový harmonikář světa dle ankety prestižního bluesového časopisu Twój Blues, 2012). Po několika letech strávených v Jižní Americe, kde hrál blues v místních klubech a vystupoval na festivalech, se Ptaszek vrátil do České republiky a obohacen o zkušenost kolumbijského crocante rytmu, vytvořil duo s uznávaným českým bluesmanem Bužmou, který mimo jiné úzce spolupracoval s legendárním doyenem moravských bluesmanů Pepou Streichlem.

Bužmova instrumentální dovednost (akustická kytara, banjo, resofonická kytara) a poetičnost nadčasových textů v češtině i prajzském nářečí a Ptaszkova virtuózní hra na foukací harmoniku, stejně jako neotřelý pěvecký projev obou protagonistů, uvrhne posluchače do víru bryskního blues okořeněného o lyričnost českého jazyka i tradičních hudebních perel Amerického Jihu. Těšte se na křupající „crocante“ nářez dua PTASZEK & BUŽMA – Blues And Gospel.

Jako host vystoupí houslový virtuóz Alexey Aslamas!


► 28. 5. - úterý / 20.00

Jazz Černošice - festival
● The Cinelli Brothers (UK) - koncert

Vstup: 250,- Kč / předprodej vstupenek na SMSticket
www.jazzcernosice.cz

Kapela, ve které zpívají všichni! Top blues band z Londýna!

The Cinelli Brothers je projekt zrozený ze společné vášně pro americké elektrické blues z Chicaga a Texasu 60. a 70. let. Bratři Cinellové - Marco (kytarista a zpěvák) a Alessandro (bubeník) se rozhodli vytvořit eruptivní tým představující originální repertoár ve stylu legendárních Chess Records (bluesový label) a detroitského Motownu zaměřeného především na černošské interprety. Bluesový svazek bratrů brzy posílil Enzo Strano na baskytaru a Tom Julian-Jones na harmoniku a kytaru, a tak vznikli The Cinelli Brothers.

Jejich debutové album Babe Please Set Your Alarm vyšlov roce 2018. Album vystoupalo postupně na druhou pozici v žebříčku IBBA (Independent Blues Broadcasters Association). Kapela byla představena rozsáhlými profily v Blues in Britain, Blues Matters, Classic Rock a dalších časopisech. Deska obsahuje devět originálních skladeb a tři jemně pietní covery "Chain of Fools" (hit Arethy Franklin), "Back Door Man", který zůstává věrný stylu Willieho Dixona a Princeův "Kiss".

V letech 2020 a 2021 byla kapela opakovaně nominována v rámci UK Blues Awards jako Blues Band of the Year. A v roce 2022 zvítězila a získala The UK 2022 British Blues Challenge!

The Cinelli Brothers prostě představují novou generaci hudebníků, vášnivě sdílejících lásku k blues, soulu, R&B a autentickému hraní, díky němuž se blues stalo základním kamenem světové hudební historie.

OBSAZENÍ:
Marco Cinelli
 – kytara, piano, klávesy, sólový zpěv
Tom Julian-Jones – kytara, harmonika, sólový zpěv
Stephen Giry – baskytara, kytara, doprovodný zpěv
Alessandro Cinelli – bicí, baskytara. doprovodný zpěv


► 29. 5. - středa / 17.00

Jazz Černošice - festival
● Mifun - dětský pěvecký sbor
● Columbella - pěvecký sbor

Vstup: 100,- Kč / předprodej vstupenek na SMSticket
www.jazzcernosice.cz

Mifun je dětský pěvecký sbor, japonský vítr a kdysi jeden zvláštní kocour...

Mifun umožňuje dětem objevovat a rozvíjet svůj hudební talent tvořivě a nenásilně. Mifun se setkává jednou týdně na zkouškách a tématických workshopech, pořádá vystoupení, organizuje mezinárodní výměny a soustředění. Mifun připravuje své projekty s profesionálními umělci a zkušenými lektory. Mifun se inspiruje světem klasické hudby (Bach, Mozart, Elgar, Britten, Dvořák, Janáček aj.), jazzu (Aretha Franklin, Johny Mercer), pop (Michael Jackson) a world music (latino, Afrika, klezmer, gipsy aj.) i pražskými lidovými „odrhovačkami“. Mifun pracuje pod vedením sbormistra Jiřího Polívky


Sbor Columbella se rodil na Gymnáziu Oty Pavla v radotíně pomalu a v bolestech na konci minulého tisíciletí. Pro zjednodušení jeho zakladatelka a současná sbormistryně v jedné osobě uvádí rok 2000. Kromě covidové pauzy pracoval pilně a bez přerušení. Repertoár Columbelly je poměrně pestrý, nicméně asi nejblíže máme ke sprirituálům, jazzovým písním Osvobozeného divadla, nejrůznějším populárním hitům. Na koncertech nechybí ani úpravy lidových písní českých i cizokrajných, tu a tam zabrousí i do oblasti vážné hudby. Členstvo se většinově rekrutuje z řad studentů školy, což způsobuje stálou cyklickou obměnu zpěváků. Dobrou tradicí je, že někteří členové zůstávají svému tělesu věrní i po maturitě. Sbor se schází jednou týdně, od samých počátků vždy v pátek odpoledne. Nácvik probíhá i na soustředěních organizovaných dvakrát do roka. Sbor pořádá samostatné koncerty, vystupuje na prakticky všech akcích gymnázia, občas se účastní festivalů a přehlídek ...


► 30. 5. - čtvrtek / 10.00 - 1. školní koncert a 11.00 - 2. školní koncert

Jazz Černošice - festival
● Big Braille Band konzervatoře Jana Deyla v Praze - koncert pro školy

Vstup: 100,- Kč
www.jazzcernosice.cz

Big Braille Band vznikl v roce 2017 poté, co byl na Konzervatoři a střední škole Jana Deyla otevřen obor Saxofon.
Jedná se o skupinu mladých muzikantů, kteří se scházejí ve volném čase, a to jak studenti, tak absolventi Konzervatoře. Zkrátka lidé, kteří mají tento typ muziky rádi. Big Braille Band pravidelně hraje na plesech Konzervatoře a spolupracuje také s organizací SONS (Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky).


► 30. 5. - čtvrtek / 20.00

Jazz Černošice - festival
● Štěpán Markovič & Gipsy Groove - koncert

Vstup: 250,- Kč / předprodej vstupenek na SMSticket
www.jazzcernosice.cz

Štěpán Markovič & Gipsy Groove - Hudební projekt jazzového saxofonisty Štěpána Markoviče v doprovodu funky kapely Gipsy Groove.

Kapelu tvoří hudebníci, kteří svou muzikálností uchvátili posluchače například v roli předkapely legendy Jamese Browna či Gipsy Kings. Mezi výrazné počiny patří i spolupráce s Dougem Wimbishem; jejich společné album získalo v roce 2003 cenu Anděl za nejlepší desku v kategorii world music. Štěpán Markovič patří k nejvýraznějším osobnostem tuzemské jazzové scény. Doprovázel neuvěřitelnou řadu českých i zahraničních hvězd. Nelze nezmínit jeho spolupráci s Ray Charlesem či Lizou Minnelli. Jeho projekt „Štěpán Markovič Gipsy Groove“ přináší konkrétní představu o excelentním citu jazzmana pro spojování rozdílných hudebních žánrů.


► 31. 5. - pátek / 19.00

Jazz Černošice - festival
● Big Braille Band konzervatoře Jana Deyla v Praze
● Chanda Rule & Sweet Emma Band (USA / CZ / AT / UK)

● - 123 minut

Vstup: 400,- Kč / předprodej vstupenek na SMSticket
www.jazzcernosice.cz

Big Braille Band vznikl v roce 2017 poté, co byl na Konzervatoři a střední škole Jana Deyla otevřen obor Saxofon.
Jedná se o skupinu mladých muzikantů, kteří se scházejí ve volném čase, a to jak studenti, tak absolventi Konzervatoře. Zkrátka lidé, kteří mají tento typ muziky rádi. Big Braille Band pravidelně hraje na plesech Konzervatoře a spolupracuje také s organizací SONS (Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky). 

Chanda Rule & Sweet Emma Band - S gospelovými kořeny, srdcem plným lásky a hlasem protknutým jazzem si zpěvačka Chanda Rule brouká melodie a hraje se slovy již od útlého dětství. Svými koncerty okouzluje posluchače po celém světě v několika projektech, které jsou jí plně vlastní.
Ať už jde o projekt Sapphire Dreams s legendárním pianistou Kirkem Lightseym, Tribute to Nina Simon se saxofonistou Donnym McCaslinem nebo o několik folklórních souborů. S kapelou Sweet Emma Band se vrací ke kořenům afro-americké hudby, k work-songům, gospelům, spirituálům a tradičním africkým písním, které jsou upraveny jak textově tak hudebně do modernější formy. Mezinárodní seskupení se skládá ze špičkových muzikantů. Na varhany hraje Jan Kořínek, na trombon rakouský muzikant a producent Paul Zauner a na saxofon Velšan Osian Roberts. Vyhledávaný bubeník Oliver Lipenský je nejnovějším přírůstkem do Sweet Emma Family.

Minus123minut jsou jedineční intenzitou a energičností svých koncertů, které jsou z velké části tvořeny improvizací. Propojují žánry jako soul, groove, jazz, blues, funky či world music. Kapelu tvoří trio uznávaných muzikantů: zpěvák, kytarista, autor písní a českých textů Zdeněk Bína, baskytarista a autor anglických textů Fredrik Janáček a výjimečný bubeník Dano Šoltis.
Minus123minut obdrželi cenu Anděl za Objev roku v roce 1999. V dalších letech byla skupina dále dvakrát na tuto cenu nominována. Jako jedna z mála tuzemských kapel slavily "Minuty" úspěchy také v zahraničí, kde odehrály kolem dvou set koncertů v klubech a na festivalech (Holandsko, Polsko, Francie, Slovensko, USA nebo Anglie).


Program - červen 2024

► 1. 6. - sobota / 19.00

Jazz Černošice - festival
Jochen Volpert Band (DE)
● Ondřej Štveráček Band feat. Jesse Simpson (USA / CZ)
● Jazz Q Martina Kratochvíla

Vstup: 400,- Kč / předprodej vstupenek na SMSticket
www.jazzcernosice.cz

Jochen Volpert hraje na kytaru přes 40 let. Živé a studiové projekty formovaly jeho rozpoznatelnou techniku ​​hry a jeho tvůrčí schopnosti na nástroj. Díky své činnosti v různých konstelacích kapel z oblasti blues, rocku, jazzu a country se stal známým na hudební scéně a je podporován velkou fanouškovskou komunitou po celém Německu.
Na základě zkušeností z jeho CD live projektů „thieme.volpert. – Sands of Time“ (2010), „Session 50.1“ (2013) a „Session 52.2“ (2015), stejně jako studiové produkce „Split Personality“ (2017) a „Mister X“ (2020) a jeho vlastním písňovým materiálem Wife Carola Thieme, vydal svá instrumentální alba „SIX“ (2020), „SEVEN“ (2021), „EIGHT“ (2022) a „NINE“ (2023).
V doprovodu špičkových hudebníků, kteří sdílejí jeho vášeň pro náročná živá koncertní vystoupení se spoustou prostoru pro improvizaci, ho nyní můžete zažít živě na pódiu se svým „best of“ programem.
Kdo ho někdy viděl na pódiu ví, že Jochen Volpert je na kytaru naprosto svobodný duch – vždy otevřený a flexibilní pro nové i staré, pro experimentální i osvědčené. Právě to dělá jeho všestranný a nezávislý zvuk a inspiruje nejen milovníky kytar. Blues tvoří základ všech jeho forem vyjádření.

Jeden z nejlepších jazzových kvartetů v ČR tentokrát se skvělým americkým bubeníkem Jessem Simpsonem.
Kvartet saxofonisty Ondřeje Štveráčka patří v ČR k nejlépe šlapajícím jazzovým kvartetům, který osobitě rozvíjí harbopovou a bebopovou tradici. V rámci turné vystoupí Štveráček s klavíristou Stanislavem Máchou, kontrabasistou Tomášem Barošem a za bicími usedne skvělý americký bubeník Jesse Simpson, spolupracovník řady hvězd světového jazzu jako jsou například Joe Lovano, John Abercrombie, Chris Cheek, Louie Bellson, Marc Copland, Kevin Hays a další. Saxofonista a skladatel Ondřej Štveráček je již téměř dvě dekády považován za jednoho z nejvýraznějších a technicky nejvyzrálejších saxofonistů u nás.

Jazz Q je jazz rocková a art rocková skupina spojená především se jménem svého hlavního spoluzakladatele klávesisty a skladatele Martina Kratochvíla. Druhým velmi známým zakladatelem této skupiny byl v roce 1964, kdy skupina vznikla, známý jazzový hudebník Jiří Stivín. Do širšího povědomí hudbymilovné veřejnosti se skupina dostala až počátkem 70. let 20. století. Bylo to v době kdy skupina vydala společně s Blue Effectem Radima Hladíka své první album Coniunctio a také poté co ji definitivně opustil Jiří Stivín. V té době Martin Kratochvíl díky svému studijnímu pobytu ve Spojených státech (Berklee College of Music v Bostonu) a pod vlivem tehdejších zahraničních britských vzorů nasměroval skupinu k tehdy velmi progresivní elektrofonické verzi art-rocku a jazz-rocku. Jednalo se o elektrofonickou hudbu s pevnou rytmickou strukturou, která se počátkem 70. let v době právě probíhající normalizace stala průkopnickým počinem a jedním ze symbolů tehdejší hudební avantgardy.
Kapela i nyní neúnavně koncertuje ,kdy se s Martinem na pódiu zjevuje Zdeněk Fišer ( kytara) ,Přemysl Faukner ( baskytara) a za bicí usedá z nejmladší generace Filip Jeníček.


► 2. 6. - neděle / 20.00

Jazz Černošice - festival
● Peter Lipa & Band - koncert

Vstup: 350,- Kč / předprodej vstupenek na SMSticket
www.jazzcernosice.cz

Peter Lipa je jednou z nejvýznamnějších osobností slovenské jazzové scény, který snad ani nepotřebuje představovat českému publiku. Vytvořil osobitý vokální projev s důrazem na text. Jeho hudba vychází ze spojení jazzu a blues, inspirovaným zpěváky jako Jimmy Rushing, Ray Charles, Joe Cocker nebo Bobby McFerrin. Jako první zpěvák na Slovensku uplatňuje v jazzové hudbě slovenštinu.


► 4. 6. - úterý / 17.30 a 19.00

Hokr Show - koncerty dětí

Hudební škola Pavel Hokr a Stredisko volného casu Všenory - koncerty dětí. Populární písničky, lidovky i rockové skladby uslyšíte v podání mladých
klavíristů, kytaristů a flétnistů.


► 5. 6. - středa / 17.30 a 19.00

Hokr Show - koncerty dětí

Hudební škola Pavel Hokr a Stredisko volného casu Všenory - koncerty dětí. Populární písničky, lidovky i rockové skladby uslyšíte v podání mladých
klavíristů, kytaristů a flétnistů.


► 6. 6. - čtvrtek / 17.30 a 19.00

Hokr Show - koncerty dětí

Hudební škola Pavel Hokr a Stredisko volného casu Všenory - koncerty dětí. Populární písničky, lidovky i rockové skladby uslyšíte v podání mladých
klavíristů, kytaristů a flétnistů.


► 7. 6. - pátek / 20.00

Beat Sisters - koncert

Mladá hard-rocková kapela z Berouna. Zakládajícími členkami kapely jsou dvojčata Agáta a Adéla. Sestava se tedy skládá ze dvou holek a dvou kluků. Vystupujeme už 10 let a náš repertoár tvoří naše autorské písně, které občas doplníme známými covery.

Bandzone: www.bandzone.cz/beatsisters
Web: https://beat-sisters.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/beatsistersband/?ref=bookmarks


► 8. 6. - sobota / 9.00 - 16.00

Mifun


► 8. 6. - sobota / 16.00

Klub zadán - soukromá akce


► 9. 6. - neděle / 19.00

Světla a stín - šanson na zahrádce - koncert

Vstup: předprodej 210,- Kč, na místě 250,- Kč

Autorský hudební pořad Jiřího Žáčka, Jiřího Zigmy ve svérázném podání zpěvačky a herečky Petry Škorpíkové za doprovodu kapely tvořené s předních českých hudebníků Helen Rock housle, Věry Matulíkové klavír a Davida Atla bící nástroje. Prolnuté laskavou poezií
Lawrence Ferlinghettiho


► 12. 6. - středa

Mifun - koncert


► 17. 6. - pondělí

Přednáška


► 14. 6. - pátek

Rozlučkový večírek 9.C ZŠ Černošice


► 15. 6. - sobota

Klub zadán - soukromá oslava


► 19. 6. - středa

Klub zadán


► 20. 6. - čtvrtek / 20.00

Emil Viklický Trio feat. - koncert


► 21. 6. - pátek / 20.00

Long Silence - koncert

vstup: 200,- Kč

Keep on rockin´in the free world a další světové hity z rockové historie s Kapelou Long Silence.


► 22. 6. - sobota / 21.00

OLDIES DISCO & ROCK s laserovými efekty

Vstup: 100,- Kč

Pozvánka do Clubu Kino na originální „LASER SHOW DISCO“ s OLDIES hity 80. a 90. Let. Včetně České muziky a světového ROCKU na přání. 


Program - červenec 2024

► 12. 7. - pátek / 20.00
P.P. Band (SK) - koncert na zahrádce


► 26. 7. - pátek / 20.00
G. Ashton & Vejsadová (AUS/CZ) - koncert na zahrádce


Program - srpen 2024

► 16. 8. - 17.8. - sobota/neděle

Club Kino na Mariánské pouti


► 23. 8. - pátek / 20.00
Hudební pátek na grilu s Vláďou Dvořákem - koncert na zahrádce


Program - září 2024

► 10. 9. - úterý

Klub zadán


► 11. 9. - středa

Jeff McErlain & Band (USA) - koncert


► 20. 9. - pátek

Bukifest - koncert


► 21. 9. - sobota / 19.00

Stand Up
Vojtěch "Vojtaano" Záveský, David Klouda, Pavel Hrdlička, Karel Petrdlík

Vstup: 300,- Kč


► 28. 9. - sobota / 20.00

Aréna - koncert

Vstup: 200,-Kč


► 29. 9. - neděle / 20.00

Jay Howie Trio (Austrálie) - koncert


Program - říjen 2024

► 10. 10. - čtvrtek

Laya Zoe - koncert


► 11. 10. - pátek / 20.00

Black Frame + Kultivátor + Laters + Airscrew - koncert

Black Frame: rock-metalová kapela z Prahy, hrající vlastní tvorbu
Kultivátor: hard rocková kapela s Prahy s vlastní tvorbou
Laters: rock parta s vlastní tvorbou a inspirací u kapel Mötorhead, Running Wilda Judas Priest
Airscrew: pražská heavy metalová kapela hrající nejen hity Judas Priest, Iron Maiden, Airbourne, ale i svojí tvorbu.


► 12. 10. - sobota

Acoustic Needles - koncert

Acoustic Needles je mladý projekt, který nabídne svěží zvuk a osobité kompozice, u kterých se prolínají vlivy jazzu, funku či hip hopu. Skladby jsou zajímavé nekonvenčními rytmy či harmoniemi. Kapelu tvoří muzikanti, kteří prošli českými či zahraničními hudebními školami (Conservatorium van Amsterdam, HAMU, Konzervatoř a VOŠ Jaroslava Ježka, Gymnázium a hudební škola hl. m. Prahy). Kapela natočila tři desky - Cycling, Memory a 5.4, kde zahostoval například kytarista Miroslav Chyška či klávesista Martin Brunner. Všechny desky jsou k poslechu na všech streamovacích platformách, některé (Train Station, Ve tmě a tichu) můžete zhlédnout i s klipem.

Projekt se zúčastnil soutěže Jazz Fruit (pořádané Mladí ladí jazz), kde vyhrál kategorii Junior.

► 13. 10. - neděle

Kominíček - pohádka pro děti


► 17. 10. - čtvrtek

Henrik Freischlader - koncert


► 19. 10. - sobota

Dark + Pubkings - koncert

Skupina DARK vznikla zcela náhodně z hudebníků, kteří mají za sebou již desetiletí působení v různých kapelách, které se prosazovaly nejen v amatérských kruzích. Její hudební směr je zakořeněn v 70tých letech kolébky „uřvaného rock’n’rollu“. Kapela hraje výhradně svůj autorský repertoár a zpívá česky (kromě asi 2. skladeb) Frontmanem hudební skupiny DARK je basový kytarista Ota Vrba, místo kytaristy zaujal Jiří Marek Fiala a za mohutnou bicí soupravou sedí „mlátička“ Pepa Zedník.

Kapela PUBKINGS je mladá kapela čerstvých padesátníků. Hraje vlastní tvorbu s českými texty. Hraje důrazně a nahlas poctivý Dirty RocknRoll, ve složení : Jiří Tričler - basa, zpěv. Libor Hasman - kytara, Míra Kubík - bicí. První CD vydávají v roce 2021 a od prosince 2023 je na světle světa druhé CD nesoucí název ŠKANDÁL.


► 29. 10. - úterý

Delta Fuse (IRL) - koncert


Program - listopad 2024

► 2. 11. - sobota

Klub zadán


► 10. 11. - neděle / 16.00

Dva rybáři a zlatý poklad - divadlo pro děti

Vstup: 100,- Kč

Víte, co si vyprávějí staří námořníci? Že prý v moři, hluboko pod hladinou, žijí mořské příšery... Ale to jsou jenom povídačky. Moře skrývá obrovské bohatství. Stačí se nebát a vyrazit vstříc dobrodružství. Přijďte na rodinnou pohádku, doprovázenou živou hudbou (kytarista Jiří Brůžek). Po představení si děti mohou přijíj podrbat vodní příšeru, nebo zkusit ulovit rybu :-)


► 12. 11. - úterý / 20.00

Ben Poole Band (UK) - koncert


► 22. 11. - pátek

Bublifuck + Lokomotiva Planet + Preweet - koncert


► 23. 11. - sobota

Bio Blues Fest - koncert


► 30. 11. - sobota

Vosí hnízdo - koncert


Program - prosinec 2024

► 3. 12. - úterý

Klub zadán - oslava


► 7. 12. - sobota / 20.00

Roberta Genna (It) - koncert


► 8. 12. - neděle / 16.00

Kde se vzaly Vánoce - komponovaný pořad

Vstup: 100,- Kč

Komponovaný pořad, povídání o původu, vzniku a zvycích vánočních svátků v Čechách i ve světě od dob pohanských po dnes. Dva učinkující. Pořad je vyplněn bohatým výběrem lidových koled, poezií a  vánočních písní. Kostýmy a bohatá dekorace dodávají pořadu pravou vánoční atmosféru.
Účinkují: Petra Škorpíková a Petr Kubec - Hudba a text Petr Kubec


► 12. 12. - čtvrtek / 20.00

Plán B - rockové vánoce


► 13. 12. - pátek / 20.00

Klagenfurt - koncert


► 14. 12. - sobota / 20.00

Timudej - koncert

Předprodej vstupenek na GoOut za 320,- Kč

Timudej se pohybuje na rozhraní více stylů počínaje odnožemi world music jako samba nebo balkánské rytmy, přes electro swing či přímočarý pop, až po elektronické beaty. Skupina tyto inspirace přetváří podle vlastních představ, svými texty je doplňuje o poeticko-dadaistické pojetí života a vyznává se v nich k „bezmeznému obdivu ke všem ženám světa“.


Program - leden 2025

► 29. 1. - středa / 20.00

Stefano Ronchi Band - koncert

Program - únor 2025

► 11. 2. - úterý / 20.00

The Jujubes - koncert


Program - březen 2025

► 21. 3. - pátek / 20.00

Michele Biondi Band (IT) - koncert


► 29. 3. - sobota / 20.00

Ramblin Preachers / Blues (UK) - koncert


Program - duben 2025

► 10. 4. - čtvrtek / 20.00

True Straits (UK) - koncert


Program - květen 2025

► 12. 5. - pondělí / 20.00

Catfish (UK) - koncert

Fenomenální britská kapela The Catfish. Kapela je několika násobným vítězem výročních bluesových cen (British Blues Award). Jde o nejlepší britskou bluesovou (bluesrockovou) kapelu roku 2020 a její zpěvák a kytarista Matt Long je britským bluesovým instrumentalistou roku 2021!


► 26. 5. - pondělí / 20.00
Jazz Černošice - festival

Catfish (UK) - koncert


Program - červen 2025

► 10. 6. - úterý / 20.00

Hardwicke Cirkus - koncert


Program - říjen 2025

Program - listopad 2025

► 16. 11. - neděle / 20.00

Ingrid Arthur Band - koncert


► 21. 11. - pátek / 20.00

The Swamp Orchestra - koncert


Program - leden 2026

► 20. 1. - úterý / 20.00

Will Johns - koncert

Will Johns je synovec Erica Claptona a George Harrisona. Jeho otec Andy John byl zvukařem desek Led Zeppelin, Rolling Stones, Jethro Tull a dalších. Syn Will Johns (1973) patří mezi současné nejvýraznější britské kytaristy. Will je vynikající sólový kytarista a zpěvák se zaměřením na blues. V České republice se představí v sevřeném triu (rytmického či doprovodného kytaristu Will odmítl), s Tomášem Liškou na baskytaru a Tomem Hobzkem na bicí.

Program - únor 2026

► 18. 2. - středa / 20.00

Gilad Atzmon - koncert


Program - březen 2026

► 16. 3. - pondělí / 20.00

Stefan Orins Trio - koncert